Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Ostali oblici investiranja

Ostali oblici investiranja Ja ne radim za novac. Novac radi za mene.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2007., 12:47   #21
Quote:
ekstrem kaže: Pogledaj post
Ja zadovoljan sa svime visim od 15% s obzirom na iznos uloga
laser is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 13:49   #22
Quote:
Blagajnica kaže: Pogledaj post
ne bih se slozila. visokih prinosa ce jos biti. sve do EU, a i onda mozda u prvoj godini.
Ne ovise prinosi fondova o tome EU ili ne. Pogledati http://www.morningstar.at/ Ovise o tome gdje i u što ulažu novac. Ima na desetke fondova u EU koji su ostvarili ogromne prihode (latinska amerika, kina,indija,čelik,srebro, itd.) zadnjih godina,a ima i onih koji su u debelom minusu.
Zanima me da li ćemo po ulasku u Uniju imati slobodan pristup svim fondovima koji tamo rade?
subaru14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 20:00   #23
Quote:
SMV78 kaže: Pogledaj post
Možda jedino da fonodovi počnu kamatarit
treba se pomiriti sa činjenicom da je vrijeme velike ekspanzije fondova završilo i da će sada fondovi ostvarivati puno manje prinose...[/QUOTE]

a gdje si to pročitao, ako nije tajna . . . ?
EmanuelleIII. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 16:52   #24
SMV78 kaže:
treba se pomiriti sa činjenicom da je vrijeme velike ekspanzije fondova završilo i da će sada fondovi ostvarivati puno manje prinose..ali je bitno da će ostvarivati prinose (na zapadu se kreću oko 10-15%)...pa ako nekome to nije dovoljno neka stavi sve novce na kocku pa možda uspije...

Quote:
Blagajnica kaže: Pogledaj post
ne bih se slozila. visokih prinosa ce jos biti. sve do EU, a i onda mozda u prvoj godini. meni odgovaraju i manji prinosi, recimo umjesto 90% nekih 40% godisnje.
I ja sam tako cuo, sa vise strana, i zato sam i ulozio prije mjesec i pol. Ali od tad pomaka ni milimetra. No vjerujem u rast do EU, odnosno jos godinu i pol, da fino udvostrucimo uloge
A znali netko je li Slovenija prosla isto sto i mi, mozda mozemo nesto nauciti, tj. koliko je kod njih trajala ekspanzija fondova?
Bare is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 17:30   #25
Quote:
Bare kaže: Pogledaj post
[I]SMV78 kaže:
treba se pomiriti sa činjenicom da je vrijeme velike ekspanzije fondova završilo i da će sada fondovi ostvarivati puno manje prinose..ali je bitno da će ostvarivati prinose (na zapadu se kreću oko 10-15%)...pa ako nekome to nije dovoljno neka stavi sve novce na kocku pa možda uspije...



I ja sam tako cuo, sa vise strana, i zato sam i ulozio prije mjesec i pol. Ali od tad pomaka ni milimetra. No vjerujem u rast do EU, odnosno jos godinu i pol, da fino udvostrucimo uloge
A znali netko je li Slovenija prosla isto sto i mi, mozda mozemo nesto nauciti, tj. koliko je kod njih trajala ekspanzija fondova?
http://www.vzajemci.com/Modules/Funds/Stats.aspx?id=3
EmanuelleIII. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 19:14   #26
Thnx
Bare is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 10:55   #27
čovječe
pa koliko to ima fondova u sloveniji
fishenwalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 14:12   #28
Quote:
fishenwalc kaže: Pogledaj post
čovječe
pa koliko to ima fondova u sloveniji
dosta . . .
EmanuelleIII. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 23:21   #29
Quote:
EmanuelleIII. kaže: Pogledaj post
dosta . . .
baš mi se ne da brojati, ali ovako od oka, izgleda mi duplo više nego kod nas
fishenwalc is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:02.