Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2022., 17:38   #1
Elvis je živ

Elvis je živ.
Istina se probija!¨



Evo Presleyeva najnovijeg intervua!

Nepoznati is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2022., 02:30   #2
Izgleda ko zajebancija.
Malo mi cudno sa bi fbi farbao dokumente koji se nakon para dana mogu očistiti od te kineske farbe.

Zaštićenim svjedocima ne dolazi kamera na vrata i ako dodje, to sigurno neće završit na youtube a jos manje 6 mjeseci opstat tamo.
I treće, kadilak ispred kuće parkiran i u njemu 2 nezasticena pištolja da se vide kroz prozor
Čim sam to vidio nije mi se dalo dalje ni gledat al sam pogledao jos malo. U svojim godinama, Elvis bi danas imao puno više bora po prstima nego ovaj na videu, a nisam čuo da neke zvijezde zatežu kožu prstiju

Je li Elvis umro ili ne, to je druga priča u koju ne ulazim. Ali ovaj dokumentarni je cista komedija
Dobili dokumente od fbi, pa mislim ono valjda bi im fbi poslao kopiju. Nije agent kistom farbao papire i slao ih u paketu pa da oni isperu tu kineski fbi farbu.
Fbi to zacrni na kompjuteru pa onda isprintano dostavlja ako kome treba
Ne šalje kistom ofarbane dokumente u paketima
i to nekom poštom...

Anblivbl....
UsernameX is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2022., 03:02   #3
Sad sam izguglao producenta i kad sam vidio da je izdan dvd "Elvis fond alive" sve mi je jasnije
Al mogo je to malo pametnije režisirat... ovo s fbi mu je dno dna pameti
Mislim da je to kažnjivo djelo, izmisljat priču o fbi papirima na osnovu koje će prodavati dvd
Neće taj dugo snimat....
UsernameX is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2023., 11:52   #4
Elvis je bio narkomančina i kao takav osuđen da umre prije predviđenog životnog vijeka.
Čisto sumnjam da je taj okorjeli narkoman trenutno živ i ima 88 godina.
Austro Bugarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2023., 18:56   #5
Quote:
Austro Bugarin kaže: Pogledaj post
Elvis je bio narkomančina i kao takav osuđen da umre prije predviđenog životnog vijeka.

Čisto sumnjam da je taj okorjeli narkoman trenutno živ i ima 88 godina.
Sotonističke obmane.

Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
(...) Michael Jackson, princeza Diana, Elvis Presley, Kenedi mlađi, sve su to ljudi koji trenutno nisu mrtvi, ali ih se smatra leševima. Živi su, malo su stariji, i druže se već neko vrijeme s Trumpom i Melanijom u Bijeloj Kući (...)
Evo i Cosmic veli da je Elvis živ i zdrav (prešutio je samo da je Kralj većinu godine na Antarktici s Hitlerom), a tko si ti da tako huliš?

Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
(...) Elvis će pjevati na Trumpovoj inauguraciji 4.3. (...).
Samo malo kasne snimci Kraljeva nastupa na preklanjskoj inauguraciji, ali bit će i to kad javnost bude spremna.
Al dente is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2023., 19:10   #6
"Živ" je isto kao moja pokojna baba.
Sa takvom jetrom i organima u raspadanju od droge nije ni čudo što je umro prije 50. godine. Isto vrijedi i za pedofila Jacksona koji se kljukao sa tabletama.
Oboje su bili narkomančine.
Austro Bugarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2023., 02:40   #7
A sta si ti?
danko10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2023., 21:17   #8
Thumbs up

Konačno izbila istina. Cijelo vrijeme se pretvarao da je pastor BOB JOYCE = ELVIS PRESLEY ...

__________________
Muhamed ženomrzac: "...ja sam vidio da ste vi (žene) većina stanovnika pakla."
"Nisam vidio da itko ima manje inteligencije i manje vjere u sebi od vas."
Sahih al-Bukhari 304
Nepoznati is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2023., 21:22   #9
nisan mislil da bu me itko provalil, no tu su dakle dalekosežnici,
https://m.youtube.com/watch?v=23zLef...Jlc2xleQ%3D%3D
Samostrel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2023., 01:49   #10
Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post
Konačno izbila istina. Cijelo vrijeme se pretvarao da je pastor BOB JOYCE = ELVIS PRESLEY ...

Ako je i odabrao crkvu, zašto bi se proglasio mrtvim i skrivao pod lažnim identitetom, tolike silne godine? Mogao je to učiniti i bez toga. Efekt bi bio isti. Ne, nema nikakvog smisla ni razloga i smiješno je, a ovaj tu lik samo želi 5 minuta slave pokušavajući biti on. I dobro mu ide, međutim, primijetio sam i nekoliko razlika u izgledu između njih dvojice tako da, ne, ovo nije Elvis.

Doduše, imaš osoba sličnih njemu diljem Kalifornije i ne bi bio nikakav problem napraviti njegovu mlađu kopiju, kada bi to netko želio. Tamo imaš puno takvih likova, koji imaju tamnu kosu, malo bucmastije obraze, visoki stas i nježan tihi glas. Čak i ja imam nešto slično njemu jer sam napola južnjak. Moja pokojna majka je isto bila, dosta slična ovim ženama iz Kalifornije: tamna kosa, glas i šarm, nešto kao Katty Perry. Samo što sam ja ipak u ovoj priči završio kao plavokos, zbog starog sa sjevera tak da, ipak nemrem biti Elvis ni da hoću.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2023., 07:01   #11
Elvis je ziv i nastupit ce na Trumpovoj inauguraciji. U to ime:

__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2023., 10:57   #12
Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post
Konačno izbila istina. Cijelo vrijeme se pretvarao da je pastor BOB JOYCE = ELVIS PRESLEY ...
Otkrio sam nevjerojatnu stvar!

Pogledajte koja slova se podudaraju u imenu: BOB JOYCE i ELVIS PRESLEY

Samo E i Y! To je tajna šifra ukodirana u poruku za one koji istražuju istinu otvorena uma! Radi se o POČETNOM I ZADNJEM SLOVU IMENA I PREZIMENA ELVIS PRESLEY

Najnovija pjesma ELVIS PRESLEY-a aka BOB JOYCE.

__________________
Muhamed ženomrzac: "...ja sam vidio da ste vi (žene) većina stanovnika pakla."
"Nisam vidio da itko ima manje inteligencije i manje vjere u sebi od vas."
Sahih al-Bukhari 304
Nepoznati is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2023., 11:03   #13
U mlađim danima:



Zauvijek....
__________________
Muhamed ženomrzac: "...ja sam vidio da ste vi (žene) većina stanovnika pakla."
"Nisam vidio da itko ima manje inteligencije i manje vjere u sebi od vas."
Sahih al-Bukhari 304
Nepoznati is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2023., 12:24   #14
Nepoznati, hvala ti sto si konacno razotkrio dugo cuvanu Tajnu i obznanio Istinu.
Oduvek sam sumnjao da je ono sto nam mainstream mediji i vlade govore samo jedna velika Laz.
Prica se da ce se Elvis uskoro vratiti i obznaniti unistenje Agende 2030. sto se jasno vidi i iz Njegovih pesama.

Dragan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2023., 15:05   #15
Quote:
Dragan kaže: Pogledaj post
Nepoznati, hvala ti sto si konacno razotkrio dugo cuvanu Tajnu i obznanio Istinu.


Quote:
Oduvek sam sumnjao da je ono sto nam mainstream mediji i vlade govore samo jedna velika Laz.
Lažeju nas i zaprašuju neobeleženim avijonima!

Quote:
Prica se da ce se Elvis uskoro vratiti i obznaniti unistenje Agende 2030. sto se jasno vidi i iz Njegovih pesama.
Mogao bih napisati cijelu knjigu o skrivenim porukama, suptilnim manipulacijama, numerološkim čudesima Bob Joyce, pardon, Elvisovih proročanskih pjesama i povezanošću sa "Sjajnim Ratnicima" izvanzemaljske civilizacije koja ga non-stop pušta na svojim planetima.
Razlog njegovog povlačenja u tajnost, bio je pokušaj njegove eliminacije od strane "Tamnih Ratnika".
Nepoznati is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2023., 01:46   #16
Ako je to istina, jedva čekam...
Mario Mengistu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:34.