Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Pogledaj rezultate ankete: Zaslužuje li Trump Nobelovu nagradu za mir?
Da 55 35.03%
Ne 102 64.97%
Glasovatelji: 157. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2017., 09:02   #141
Quote:
kreso82 kaže: Pogledaj post
Mozes pojasniti ovo: "Pritom, ta zemlja koja im prijeti uništenjem već ih je jednom vojno napala." Ako razumijem dobro, pricas o Sj. Koreji?

Poslano sa mog LG-H818 koristeći Tapatalk
Da, pričam o povijesti sukoba SAD i SK. Kao i o cijeloj Koreji nekadašnjoj koloniji Japana.
Ljudi vide kako prolaze oni koji se suprotstave sili i brane se. I imaju čime.
tzipiripi is offline  
Old 21.09.2017., 09:13   #142
Quote:
Cherie kaže: Pogledaj post
Pariš Džonzijev klon ....



Sve u svemu kakva duboka mržnja, ne bi da ti je Rusija majka ... .... Aj zajeba je, nije triba raditi propagndni filmić, ali da je "bednik, idiot, bolesnik". Daj smanji doživljaj i retoriku ....


Ona budala od Trumpa je jučer u govoru u UN najavila da će raznijeti NK, dala naslutiti da joj je sad Iran neprijatelj i rekla da će intervenirati u Venezueli.

Svjetski policajac, planetarni bully zvecka oružjem i prijeti se kroz lik multibilonera, reality show zvijezde, narcisoidnog Trumpa.... koji cirkus ....

To je problem, a ne što demokrati koji su izgubili izbore, nemoćni stoje na marginama i rade neke propagandne filmiće koje uploadaju na you tube ....
Dzonzi mi je hakovao profil i piše sa mog naloga..ali levom rukom..Ne mogu da provalim na koga ti meni isparavaš

Kod koga mržnja..kakva Rusija majka..kakvo histerisanje? Pa hoću da komentarišem idiota sada..jer će biti još brdo dešavanja i pisanja..a ovo je toliko odvratno i opasno da ne verujem šta sam odgledao..Ja da mrzim čoveka koji ima 80 godina..jedna je od najpoznatijih javnih ličnosti u svetu..i pred milijunskim auditorijumom poziva i huške ljude na rat..ja da takvog mrzim?..pa mogu samo da žalim sisetinu matoru..koja iz udobnosti holivudske fotelje huška na rat..a snimaće filmove i drkati kurac po holivudu kada budu bombe padale na decu i ljude po svetu..a njihove dovlačili u metalnim sanducima..ja da takvu gnjidu koja koristi svoju poziciju da priprema javnost za rat..ne nazovem pravim imenom i kažem da je bolesnik? Pa šta je nego bolesnik?..da nije možda zdrava ličnost i dobar čovek koji je ustao i rekao..slušajte ljudi..ajde da radimo da smanjimo tenzije..ajde da nam deca ne odrastaju u novoj hladnoratovskoj atmosferi..ajde da budemo primer jedni drugima kako da sprečimo sukobe..da budemo dobre komšije..dobri ljudi..da ne pravimo tu ratnu atmosferu..daj da se izdignemo iznad toga i budemo bolji..
Ne..bednik je rešio da snima propagandne filmiće..i na kraju svog života sebe stavi u službu huškačke ratne imperijalne retorike..da on poziva na rat i pravi atmosferu straha..a sve iz svoje pozicije holivudskog boga..pa to je toliko odvratno..perverzno..

Za Trumpa se znalo kakav je klovn..da je nestabilan..i šta može da se očekuje..da će sve i svašta da kaže..posebno u poslednje vreme..okružen i pod pritiskom jastrebova oko sebe..medija..javnosti..a i sam je šizofren..ali za ovog koji puca iz svoje slavne..javne..poznate uloge..kao vrhunski umetnik i javna ličnost..da se ovako postavlja i huška ljude..to je beda.. i o tome treba da se priča..baš zato da ne ostane ispod površine..dok nam klovn Trump kao najistureniji i najbitniji odvlači pažnju..ovaj se bednik Freeman uvlači ljudima u podsvest..kroz film..kulturu..umetnost..i baš takav proces je najveća opasnost..

Jer ono što Trump kao političar i predsednik na onakav način kaže u UN..Morgan Freeman kao kulturni radnik..upakuje javnosti..mladim ljudima..i odradi svoj posao..Jel ti kapiraš koliko je to opasno i bolesno?

Ne znam samo da li su demokrate i republikanci proslavili Trumpovo šenlučenje u UN šampanjcem..da li ima snimaka nekih drkanja na njegov govor..kapiram da je bilo erekcije na sve strane
Engrijaner is offline  
Old 21.09.2017., 09:29   #143
Quote:
Cherie kaže: Pogledaj post
ne znam ... uopće ne znam odakle da krenem analizirati to što je netko sa toliko mržnje napao glumca. Ili s toliko inteziteta branio Putina ... whatever

Kao i uvijek, pred spavanje na smart teveju iz kreveta pogledam ovog tamnoputog ljepotana koji od jada koji se dešava na svijetu napravi smijuriju .... pa evo da podjelim ovi put ...

mislim se bolje se smijati nad glupošću nego se nervirati oko toga kuda ide ovaj svijet i zašto je klaun za kormilom ....
Nema straha draga nasa Cherie.

U svakom slucaju, bolje i klaun nego psihopatska i histericna ludjakinja za kormilom. Zamisli da smo dobili ovako nesto... a malo je falilo...
John_Wayne is offline  
Old 21.09.2017., 09:41   #144
Quote:
MADCITY kaže: Pogledaj post
Trump Warned Saudis Off Military Move on Qatar
...
Zanimljivo.
dobro je što drži saudijce na lancu.
killary i onaj što je bio predsjednik zbog drugačije boje kože ne bi se mogli suprostaviti njima jer su bili na platnom spisku vehabija.
Blinko Black is offline  
Old 21.09.2017., 09:47   #145
Quote:
Hugh Mungus kaže: Pogledaj post
Naravno da su sagradili zid prvenstveno zbog terorizma ali im je isto tako pomogao u sprječavanju ilegalne migracije. Nemoj zaboraviti da je prosječna plaća u Izraelu $2500 i mnogim afrikancima i arapima (a ima ih na stotine milijuna) je to odlična prilika za zaradu. Eto ti u prethodnom postu brojke koliko im se smanjila ilegalna migracija iz Afrike nakon što su podigli ogradu.
Pa samo to i govorim - usporedba zida US-Mexico i Izrael nema apsolutno nikakvih dodirnih točaka. Pa naravno da u Izraelu rade mnogi, i da je granica i te kako propulzivna, ali ovdje je maltene to bilo prikazano kao da je problem ilegalne imigracije u izraelu adektavan ovome u SAD-u, što nema apsolutno nikakve veze.

Izrealci su malo drugačji narod, naravno moraju to biti i obzirom na okolnosti i na susjede.

Što, misliš da je moguće da stotine tisuća ilegalaca ulazi u Izrael i tamo se na crno zapošljava kod Izraelaca
ecobarbarus is offline  
Old 21.09.2017., 09:56   #146
Quote:
Hugh Mungus kaže: Pogledaj post
Ilegalna migracija ide na ruku demokratima i zato su zid i regulacija iste zadnji voz za republikance jer ako izgube Texas ili Floridu onda je gotovo. Države poput onih iz Rust Belta se još mogu nekako okrenuti u korist republikanaca ali tzv. Sanctuary States neće nikad jer niti jedan migrant koji je na državnoj sisi neće dati glas onome tko ga želi deportirati. Texas jest glasao za republikance ali su im najveći gradovi pod vodstvom liberala. Austin, El-Paso, Dallas, Forth Worth, Houston i još neki manji hgradovi su u top 25 američkih gradova sa najviše ilegalaca koji će u budućnosti glasati za demokrate.
Malo brkaš pojmove i kategorije.

Ilegalni imigrant je - ilegalni imigrant. Želiš reći da ilegalni imigrant izlazi na glasovanje u SAD-u. Ono, skriva se, ilegalno radi, boji se deportacije, da ga ne ulove, i onda na dan izbora sa falsificiranim dokumentima izlazi na izbore

Dobar

Sad ćemo se opet vratiti na onu priču o milijunima ilegalaca koji jedva čekaju da se izlože em kaznenom progonu koji odmah znači deportaciju, te brojkama koje su dobivene ekstrapolacijama i "statističkim metodama" kojih se ni najluđi kreacionista ne bi posramio kada dokazuje Boga
ecobarbarus is offline  
Old 21.09.2017., 10:01   #147
Quote:
ecobarbarus kaže: Pogledaj post
...Sad ćemo se opet vratiti na onu priču o milijunima ilegalaca koji jedva čekaju da se izlože em kaznenom progonu koji odmah znači deportaciju, te brojkama koje su dobivene ekstrapolacijama i "statističkim metodama" kojih se ni najluđi kreacionista ne bi posramio kada dokazuje Boga
I to milijuni njih, piše na Infowars. A ima i na Jutjub. Neporecivo.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is online now  
Old 21.09.2017., 10:08   #148
Quote:
Blinko Black kaže: Pogledaj post
dobro je što drži saudijce na lancu.
killary i onaj što je bio predsjednik zbog drugačije boje kože ne bi se mogli suprostaviti njima jer su bili na platnom spisku vehabija.
Oduvijek ih drze, ne bitno tko je predsjednik. STvar je samo u duljini lanca, a i to je ne bitno tko je predsjednik.
JEdnako kako Kinezi drze dinastiju Kim na lancu, tako Ameri drze dinastiju Saud.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Old 21.09.2017., 10:14   #149
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Oduvijek ih drze, ne bitno tko je predsjednik. STvar je samo u duljini lanca, a i to je ne bitno tko je predsjednik.
JEdnako kako Kinezi drze dinastiju Kim na lancu, tako Ameri drze dinastiju Saud.
Oduvijek su ih držali ali tijekom clintonovog i obaminog režima uspjeli su doći u sam vrh američke unutarnje i vanjske politike. U killarijinom režimu taj lanac bio bi potpuno skinut.
Blinko Black is offline  
Old 21.09.2017., 10:42   #150
Mala skupina Black Lives Matter aktivista je došla prosvjedovati na skup Trump podržavatelja. Ne samo da su ih OK dočekali, nego su im dopustili da govore. Dakle pokazali su koliko su spremni poslušati drukčije mišljenje.

Nadam se da ćemo i na drugim stranama vidjeti slične poteze.

http://www.huffingtonpost.com/entry/...b0f22c4a8d694f
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 21.09.2017., 10:46   #151
Quote:
ecobarbarus kaže: Pogledaj post
.
Ništa ja ne brkam. Sanctuary States štite ilegalce koji kad dobe legalan status glasaju za one koji im daju državne beneficije a to su demokrati. Na posljednjim izborima je 80% latinosa glasalo za Hillary. Također ljudi nisu bili ludi za Bernijem zbog njegove frizure nego zbog njegove socijalne politike. A to da u pojedinim državama glasaju ilegalci je također istina. Sjeti se videa Veritasa i kako se glasalo primjerice u New Yorku.

Što misliš zašto je za vrijeme Obame u SAD ušlo 2.5 milijuna ilegalaca i zašto se nije štitila granica? Obama je klasični politikant i njemu su ilegalci isključivo glasačka mašinerija i jeftina radna snaga. Da ih se u Rio Grande utopilo milijun, Klempo bi rekao "jebi ga" i otišao igrati golf.
__________________
Politically Incorrect - And Always Right

Zadnje uređivanje Hugh Mungus : 21.09.2017. at 11:04.
Hugh Mungus is offline  
Old 21.09.2017., 11:41   #152
eo vam jedan mali off/on topic glede klime;
netko se igra boga
pametnom dosta:
“We’re Firing Trillion Watt Lasers into the Sky”: Top Scientist Admits to Weather Modification on CBS
http://thefreethoughtproject.com/cbs...ion-scientist/
__________________
Ivan 8,44
TheQuill is offline  
Old 21.09.2017., 12:38   #153
Quote:
Engrijaner kaže: Pogledaj post
Dzonzi mi je hakovao profil i piše sa mog naloga..ali levom rukom..Ne mogu da provalim na koga ti meni isparavaš

Kod koga mržnja..kakva Rusija majka..kakvo histerisanje? Pa hoću da komentarišem idiota sada..jer će biti još brdo dešavanja i pisanja..a ovo je toliko odvratno i opasno da ne verujem šta sam odgledao..Ja da mrzim čoveka koji ima 80 godina..jedna je od najpoznatijih javnih ličnosti u svetu..i pred milijunskim auditorijumom poziva i huške ljude na rat..ja da takvog mrzim?..pa mogu samo da žalim sisetinu matoru..koja iz udobnosti holivudske fotelje huška na rat..a snimaće filmove i drkati kurac po holivudu kada budu bombe padale na decu i ljude po svetu..a njihove dovlačili u metalnim sanducima..ja da takvu gnjidu koja koristi svoju poziciju da priprema javnost za rat..ne nazovem pravim imenom i kažem da je bolesnik? Pa šta je nego bolesnik?..da nije možda zdrava ličnost i dobar čovek koji je ustao i rekao..slušajte ljudi..ajde da radimo da smanjimo tenzije..ajde da nam deca ne odrastaju u novoj hladnoratovskoj atmosferi..ajde da budemo primer jedni drugima kako da sprečimo sukobe..da budemo dobre komšije..dobri ljudi..da ne pravimo tu ratnu atmosferu..daj da se izdignemo iznad toga i budemo bolji..
Ne..bednik je rešio da snima propagandne filmiće..i na kraju svog života sebe stavi u službu huškačke ratne imperijalne retorike..da on poziva na rat i pravi atmosferu straha..a sve iz svoje pozicije holivudskog boga..pa to je toliko odvratno..perverzno..

Za Trumpa se znalo kakav je klovn..da je nestabilan..i šta može da se očekuje..da će sve i svašta da kaže..posebno u poslednje vreme..okružen i pod pritiskom jastrebova oko sebe..medija..javnosti..a i sam je šizofren..ali za ovog koji puca iz svoje slavne..javne..poznate uloge..kao vrhunski umetnik i javna ličnost..da se ovako postavlja i huška ljude..to je beda.. i o tome treba da se priča..baš zato da ne ostane ispod površine..dok nam klovn Trump kao najistureniji i najbitniji odvlači pažnju..ovaj se bednik Freeman uvlači ljudima u podsvest..kroz film..kulturu..umetnost..i baš takav proces je najveća opasnost..

Jer ono što Trump kao političar i predsednik na onakav način kaže u UN..Morgan Freeman kao kulturni radnik..upakuje javnosti..mladim ljudima..i odradi svoj posao..Jel ti kapiraš koliko je to opasno i bolesno?

Ne znam samo da li su demokrate i republikanci proslavili Trumpovo šenlučenje u UN šampanjcem..da li ima snimaka nekih drkanja na njegov govor..kapiram da je bilo erekcije na sve strane
Šta je šenlučenje

He he .... a je si se uspalia .... Mislim da krivo usmjeravaš bijes. Koliko god Morgan Freeman bio popularan i imao lijepi duboki sugestivni glas i bez obzira na godine koje bi mu trebale dati mudrost, on je ipak samo glumac, u ovom slučaju samo spiker u tom propagandnom filmiću.

Ljutiti se na glumca, na slavnu ličnost koja je svoje ime stekla zabavljajući ljude u filmovima, na nekoga tko je to odradio za honorar je koncentrirati se na nebitno.

Jednako su nebitni i oni koji su snimili taj naivni filmić.

Ne samo što su u pitanju luzeri koji više nisu na vlasti, nego pogledaj komentare ispod vidjet ćeš da ih nitko nije ozbiljno shvatio. To je tako prozirna propaganda napravljena tako diletantski da se nitko nije prepa Rusa i špijuna Putina, ali svi se snebivaju i pitaju šta je to trebalo Freemanu.


Stvarna opasnost je od klauna i od onih koji stoje iza njega.

A ne od osamdesetogodišnjeg glumca, koji je napravio krivi izbor i odglumio tekst koji mu je dan u propagandnom filmu napravljenom djetinjasto na nivou srednjoškolskog video uratka.

Ali to ti je naše društvo. Jako nam je važno što misle i kakve su moralne vertikale zabavljači, ej ..... zabavljači - oni koji pjevaju, glume ili utiravaju negdi loptu nogom, rukom ili palicom da bi se raja zabavljala .... Što misle cirkusanti je postalo važnije nego što misle znanstvenici, pisci, filozofi ....
__________________
Cherie is offline  
Old 21.09.2017., 12:43   #154
Quote:
Hugh Mungus kaže: Pogledaj post
Ništa ja ne brkam. Sanctuary States štite ilegalce koji kad dobe legalan status glasaju za one koji im daju državne beneficije a to su demokrati. Na posljednjim izborima je 80% latinosa glasalo za Hillary. Također ljudi nisu bili ludi za Bernijem zbog njegove frizure nego zbog njegove socijalne politike. A to da u pojedinim državama glasaju ilegalci je također istina. Sjeti se videa Veritasa i kako se glasalo primjerice u New Yorku.

Što misliš zašto je za vrijeme Obame u SAD ušlo 2.5 milijuna ilegalaca i zašto se nije štitila granica? Obama je klasični politikant i njemu su ilegalci isključivo glasačka mašinerija i jeftina radna snaga. Da ih se u Rio Grande utopilo milijun, Klempo bi rekao "jebi ga" i otišao igrati golf.
Jel ti čitaš što pišeš

Kada netko ima legalan status onda više nije - ilegalac.

Nije se štitila granica? Pa do prije par stranica se naveliko pisao da se zidovi grade i granici štiti oduvijek, pa je to bio argument da Trump ne radi ništa drugo nego svi drugi prije (što je istina).

Sad se odjednom granica ne štiti.

To je znači argumentacija kako ti odgovara u pojedinom trenutku
ecobarbarus is offline  
Old 21.09.2017., 14:03   #155
Quote:
trekker kaže: Pogledaj post

Uglavnom, zbilja je nevejrojatno da jučerašnji Trumpov govor, u kojem se doslovno poziva na uništenje nije izazvao skoro nikakve reakcije. S druge strane, ovaj istup (koji isto nije u redu, ali nije ni blizu Trumpu) j razlog za povlačenje po blatu. Pogotovo post jedne određene osobe, koji je posebno gadljiv.
pratit burze. da je huškanje bilo što osim kucanje na vrata trgovca šarenim bombonima već bi se vidilo. do onda, kao i na bitkonju, zarađuju veliki. na panici malih.
__________________
ignore lista: bat kol, Biljka112, 7nationarmy, Adama, CelMar, mukotrpak, manchild, miki1988, zecopas, antet, Bjesomar_,danijel0
organiceko258 is offline  
Old 21.09.2017., 14:30   #156
Quote:
organiceko258 kaže: Pogledaj post
ja promatranm pojave.
evo kako SM mediji glorificiraju antifusrane koji su kaznili nacija (kod njih postoji sloboda nošenja bilo čega tako da je u svakom naslovu trebalo pisat da mu krše prava javnog izražavanja ili čega već), naslovi su formulirani da je zaslužio. možda i je. po vesni pusic.
Tesko mi je suosjecati sa nekim tko hoda naokolo sa svastikom na rukavu i vrijeda ljude jer su druge boje koze, a nisam Vesna Pusic. Vjerujem da su i novinari samo ljudi kojima je sa takvim sljamom tesko suosjecati.
Reakcija je bila pretjerana, policija je dosla, ali naci je odbio dati iskaz i podnijeti prijavu.
Antifa su napisali da covjek nije njihov clan iako oni jesu krenuli u " lov " na njega, ali je ocito netko drugi bio brzi.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Old 21.09.2017., 14:32   #157
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Tesko mi je suosjecati sa nekim tko hoda naokolo sa svastikom na rukavu i vrijeda ljude jer su druge boje koze, a nisam Vesna Pusic. Vjerujem da su i novinari samo ljudi kojima je sa takvim sljamom tesko suosjecati.
Reakcija je bila pretjerana, policija je dosla, ali naci je odbio dati iskaz i podnijeti prijavu.
Antifa su napisali da covjek nije njihov clan iako oni jesu krenuli u " lov " na njega, ali je ocito netko drugi bio brzi.
Što je sa hajkom na bijele heteroseksualne muškarce?
ruka-slave is offline  
Old 21.09.2017., 14:36   #158
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
Što je sa hajkom na bijele heteroseksualne muškarce?
Nece prestati dokle god ih se zbog boje koze i seksualne orijentacije diskriminira prilikom zaposljavanja. Dokle god zbog istoga trpe bullying na radnom mjestu i u skolama.
Prvo se takve stvari trebaju srediti....
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Old 21.09.2017., 14:42   #159
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Nece prestati dokle god ih se zbog boje koze i seksualne orijentacije diskriminira prilikom zaposljavanja. Dokle god zbog istoga trpe bullying na radnom mjestu i u skolama.
Prvo se takve stvari trebaju srediti....
Znači rasizam i seksizam su u redu dotle dok su na udaru zli bijeli heteroseksualci?
ruka-slave is offline  
Old 21.09.2017., 15:02   #160
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
Što je sa hajkom na bijele heteroseksualne muškarce?
Gdje je to hajka na bijele heteroseksualne muskarce?
trekker is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:53.