Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2017., 23:09   #1
Mercedes S klasa W220 vs W140

Pošto planiram kupit auto jer sam konačno dobio neki sigurniji i trajiniji posao pa mogu ući u neki kratkoročniji kredit, zanimaju me konkretno dva modela. To su s klase W220 i W140. Da odmah napomenem, ne želim samo savjet u vezi nekih konkretnih modela sa oglasnika nego me interesira usporedba isplativosti te dvije generacije. Svi motori dolaze u obzir i po tom pitanju nisam ograničen na neki konkretni motor, puno mi je važnije da se neka verzija motora pokazala pouzdanom nego to je li manje ili više kubika. Još se dvoumim između dizela ili benzinca s plinom.

Stvar je u tome da su danas takvi auti dosta jeftini (ako se u obzir uzmu cijene novijih S klasa) i prihvatljivi za mene. Gledao sam i na mobile.de u Njemačkoj, ali zbog trošarina na uvoz ovakvih starijih auta nije mi isplativo nikako pa sam od toga odustao. Svjestan sam relativno veće potrošnje u odnosu na prosječne aute, ali to neće biti problem s obzirom da nemam neke želje da vozim ko divljak, tako da bih odmah isključio rasprave o potrošnji.

Molim da mi se ne savjetuju manji auti, noviji auti ili neke druge marke, jer me to ne interesira. Auto mi nije samo sredstvo s kojim bi došao od točke A do točke B, nego i nešto u čemu uživam i zato želim imat pravu stvar, a ne nešto šta se raspada nakon 200k km. Također, druge marke me isto ne intereseiraju (eventualno A8 prve generacije ako se nađe neki očuvani primjerak, što bi i po cijeni trebalo biti tu negdje). Ljubitelji ovakvih auta znat će prepoznati o čemu pričam.

P.S.
Zaboravio sam napomenuti redizajn na W220. Isplati li se uzimati verzije prije redizajna? Jer vidim da ih ima više po oglasnicima što im ruši cijenu dosta.

Zadnje uređivanje bik_na_kvadrat : 19.10.2017. at 23:13. Reason: P.S.
bik_na_kvadrat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 23:51   #2
124 je uz prosječno održavanje i rutinske izmjene potrošnih dijelova služio do 800-900k km (potvrđeno primjerom taksista koji je isti posjedovao), ne vidim nikakvih razloga zbog čega S klasa iz tog razdoblja ne bi.
bik_na_kvadrat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 00:03   #3
W140 3.5 dizel. I nemaj brige.
scarwin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 00:08   #4
Quote:
scarwin kaže: Pogledaj post
W140 3.5 dizel. I nemaj brige.
Pa jel mozes sa tim automobilom na njemacki auto ban....znas li koja mu je najveca brzina...
Svicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 00:39   #5
Ide on skroz lipo.
scarwin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 00:45   #6
Quote:
scarwin kaže: Pogledaj post
Ide on skroz lipo.
13 sekundi ........dobra stvar, ima udobna sjedista i veliki rezervar, bacva loze dva tocenja
Svicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 01:26   #7
W140>W220 IMO sta se kvalitete tice,w140 je generalno smatran "overengineered" i zadnji "pravi" Merc; sad naci jednog koji nije truli raspad ili ne kosta kao novi auto srednje klase je kao naci grumen zlata u Savi.
Nihi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 10:25   #8
W140 definitivno. S420 je minimum, S500 optimum. Osmaci trose isto koliko i sestaci, zbog velike mase auta. Iako je W140 puno solidniji auto od W220, isto su moguci krupni izdatci za odrzavanje. Razmisli i o C140.
__________________
No way wine is better than Pepsi!!!
Where is, repeat, where is Task Force Thirty Four? The world wonders.
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 10:35   #9
Ima jaako fin, barem na slikama, S600 w140 za 7000 eur. Ali, odrzavanje na 600tki moze biti uf . Motor je vrlo pouzdan, ali za neke bezazlene stvari mora ic vani jer nema mjesta za raditi.
__________________
No way wine is better than Pepsi!!!
Where is, repeat, where is Task Force Thirty Four? The world wonders.
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 10:58   #10
W140 all the way.
Sama činjenica da bolji primjerci drže cijenu na razini 5-6-7 god. mlađih W220 je dovoljna. Tj. ovih koji još nisu istruli toliko da mogu u oglase.
frenchman is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 10:59   #11
Quote:
bik_na_kvadrat kaže: Pogledaj post
Još se dvoumim između dizela ili benzinca s plinom.
Ma nemas se sto dvoumiti, Gensher, S 500 ili S600, i plin ti ne treba, neces vozit k'o divljak, pa je svaka rasprava o potrosnjio ili ugradnji plina bespredmetna. Plin je da se kuha, a ne da se vozi.

Dobio si kulturan posao, i ne obaziri se na jalnike kojima auto sluzi za voznju od tocke A do tocke B, uzivaj u voznji kako treba, min. V8, mada je V12 u tom automobilu takav dragulj da ga je steta zaobici. Ima ih na mobile.de vec po 7000 Eura, a ti auti provjereno lupaju i po milijun kilometara. Odrzavanje je skupo samo u ovlastenom servisu, kod dobrog mestra u garazi, uz kvalitetne zamjenske ''nekineske'' dijelove koji su i bolji od OEM-a odrzavanje ne bi trebalo biti puno skuplje od Fiat Puntovog.
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 11:04   #12
Ti auti su krcati glupostima koje se rado kvare, a jako su skupe za sredivanje.

Obje linije su vrlo sklone koroziji, pa je velik problem naci zdrav primjerak. Naravno, da stvar bude zabavnija, hrdja krece iznutra, pa kada ju primjetis vani, vidis samo 10 posto. Osim ako nije nesto prohrdjalo zbog ostecenja karoserije.

Zadnji PRAVI bi bio ipak w126.

W140 diesel sam vozio, to ne ide nikud. Ide kao e220 w210, s atmosferskih 95 ks.

W140 500tka ide kao moderni 2.0 dizel, ali zato trosi puno vise.

Sve u svemu, ako nadjes mrak stanje, super odrzavan, imati ces najudobniji auto ikada (osim w126), ali svejedno ocekuj skupo odrzavanje, skupe dijelove i vrlo malo majstora koji se kuze u njih.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 11:13   #13
Quote:
Nihi kaže: Pogledaj post
W140>W220 IMO sta se kvalitete tice,w140 je generalno smatran "overengineered" i zadnji "pravi" Merc; sad naci jednog koji nije truli raspad ili ne kosta kao novi auto srednje klase je kao naci grumen zlata u Savi.
I ja slično razmišljam, zato mi je podsvjesno uvijek bio W140 kao nešto što se više isplati uzeti. Svjestan sam da je užasno teško naći neki, ali mogu pronaći barem 1 koji je očuvan. Naravno da bi prilikom kupovine tražio račune izmjenjenih dijelova, provjeru kilometraže i slično, dovođenje vlastitog poznanika mehaničara itd., ne kupuje se ovakav auto svaki dan pa ne bi prepustio ništa slučaju.

Stvar je u tome da W140 postaje (ili je postao) pravi klasik, dok se za W220 to baš i ne može reći. Ako se dobro održava, unatoč rađenju kilometara mislim da cijena takvog klasika ne bi trebala padati s godinama. To mi je jedan od najvećih argumenata za kupnju W140, jer objektivno i za 5-6 ili čak 10 godina dobro očuvan W140 mogao bi se prodati po istoj, ako ne i većoj cijeni nego što je sada kupljen, naravno ako ga se pazi.

Quote:
milat kaže: Pogledaj post
Niste naveli bitne informacije pa nije lako dati savjet. Idemo redom...
Iako nisam htio da se raspravlja o mojoj situaciji, vidim da dosta forumaša stavlja naglasak na to pa ću razjasniti neke stvari koje su očito važne za ovakav odabir automobila...

1.-5. Mlada sam osoba (rane dvadesete) i nemam zasnovanu obitelj, djecu niti mi je to u planu u idućih par godina. Stambeno pitanje nemam rješeno onako kako bih htio, ali ne žalim se jer imam ono što mi trenutno kao osobi bez žene/djece odgovara - svoj mir i autonomiju, unatoč toga što sam svjestan da ovo nije dugoročno rješenje. Kredita nemam, jer nisam niti imao prilike pošto nisam imao posao koji bi to omogućio.
6.-10. Primanja su mi za hrvatske prilike i za moj trenutni život vrlo dobra. Ne pušim, ne trošim na izlaske previše, nije mi važno imati najnoviji Iphone i slične stvari. Bez nekih pretjeranih stiskanja, mogao bih kroz par mjeseci uštediti 10k kn ili ih potrošiti na nešto što volim i znam da će mi trajati, poput auta. Ako bi me se opisivalo, moglo bi se reći da sam veliki ljubitelj auta, unatoč tome što nisam niti automehaničar ili nešto slično, i zato želim uživati u njima samima (ne koristiti ih kao sredstvo - jer mislim da bilo tko kome je auto samo sredstvo sigurno ne bi gledao ovakve aute).
To je razlog zašto i želim Mercedes, svi argumenti o jeftinijem održavanju/potrošnji Renaulta, Dacije i sličnih definitivno stoje i to ne želim opovrgavati, ali opet ponavljam nije mi cilj imati auto u kojem ne uživam. Ništa mi ne vrijedi imati prosječni četverocilindraš i ušteđevinu na računu u banci, a ne uživati u onom što volim, tako da ću radije odabrati neki od navedenih.

Quote:
Velo C. Raptor kaže: Pogledaj post
W140 definitivno. S420 je minimum, S500 optimum. Osmaci trose isto koliko i sestaci, zbog velike mase auta. Iako je W140 puno solidniji auto od W220, isto su moguci krupni izdatci za odrzavanje. Razmisli i o C140.
Skloniji sam jačim motorima nego 350-tki, ipak se radi o velikoj masi auta. Razmišljanja sam da je S klasa ipak kvalitetnija, i unatoč tome što su dijelovi skuplji nego na drugim autima, podrazumijevalo bi se da se rijeđe kvare i traju duže, pa bi se dugoročno takvi auti pokazali pouzdanima. Shvaćam da nitko neće prodavati u potpunosti savršen auto (jer onda bi ga valjda imao za sebe), ali spreman bih bio uložiti 3-4k eura kroz period od godine dana, ako će to značiti da imam auto s kojim mogu na duža putovanja bez brige hoće li puknuti neko crijevo ili otići mjenjač. Naravno i C140 dolazi u obzir, samo dosta je rijedak pa je i izbor manji, što dodatno otežava pronalazak optimalne verzije. I W140 su rijetki da ne bi bilo zabune, ali ipak ih se može naći više.

Spreman bih bio izdvojiti 10-12k eura za samu kupovinu. To bi obuhvaćalo W140 koji je očuvan (za to računam max 10k), ili W220 očuvaniji za nešto veću cijenu.
bik_na_kvadrat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 11:14   #14
Quote:
Velo C. Raptor kaže: Pogledaj post
Ima jaako fin, barem na slikama, S600 w140 za 7000 eur. Ali, odrzavanje na 600tki moze biti uf . Motor je vrlo pouzdan, ali za neke bezazlene stvari mora ic vani jer nema mjesta za raditi.
Uf, bio nedavno u mom kraju jedan zeleni 600 SEL iz '92. i nekih 100 i kusur tkm za sličnu lovu, možda taj?
Orlov77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 11:26   #15
Quote:
bik_na_kvadrat kaže: Pogledaj post
Spreman bih bio izdvojiti 10-12k eura za samu kupovinu. To bi obuhvaćalo W140 koji je očuvan (za to računam max 10k), ili W220 očuvaniji za nešto veću cijenu.
Jesi lud? Pa nadje se to za manje para, evo vidi ovoga . Atestiran plin, za voziti kao nov, unutrassnjost kao nova, bez popratnih zvukova. Jedino je motor malo slabasan. Ali zato imas ovog za malo vise love, ipak je to osmak pa vrijedi, pogledaj tu unutrasnjost, sicevi kao novi, a 23 su mu godine tek...
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 11:40   #16
Ovaj prvi je sigurno bio službeni auto sabora ili nekog veleposlaničkog ureda sudeći po nosačima za zastavice na blatobranima. Vjerujem da je u originalu bio automatik pa je ubačen manualac al to su samo nagađanja... svejedno dobro izgleda kao i 420 s drugog linka.
Orlov77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 12:12   #17
nisi bas upoznat, genschera u svakom slucaju uzmi ako mozes... ali to su ti auti sa velikim troskovima, tenkiranje je najmanja stavka u proracunu... i bjezi od 350 td iz prvih serija, ti su imali serijskih greski i problema, losi motori.. ako vec zelis, gledaj redizajn modele iz zadnjih godina, treci redizajn.. 300 td sa 177 ks je dobar motor i solidno pokrece tu S klasu,,, jasno nije kao V8 benzinac..
tvrda stina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 12:35   #18
E kolega, da malo bolje pratiš forum, vidio bi da se u kontekstu financ savjetnika, prvi među jednakima još nije oglasio na ove dvije teme.
Troskot is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 16:00   #19
Samo S600 pa nećeš se valjda sramotiti s V8 ili nekim dizelom?
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 17:35   #20
Quote:
Rijecanin kaže: Pogledaj post
Jesi lud? Pa nadje se to za manje para, evo vidi ovoga . Atestiran plin, za voziti kao nov, unutrassnjost kao nova, bez popratnih zvukova. Jedino je motor malo slabasan. Ali zato imas ovog za malo vise love, ipak je to osmak pa vrijedi, pogledaj tu unutrasnjost, sicevi kao novi, a 23 su mu godine tek...
__________________
Mr. BAD GUY
Beco is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:37.