Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2008., 23:06   #161
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
jel ima tko kakvu ideju za slikanje po zimi?
svadba je 07.02.2009. u Antunoviću u S. Kraljevcu, vjenčanje u Sesvetama (ili D.Selu, još nisam dogovorila crkvu), nećemo imati ono "kod mene,. kod njega" nego susret u crkvi pa u restač. ak bude mokro di da se slikamo?
meni osobno je lijepo uređeno dvorište oko crkve u dugom selu... tamo mi je prekrasno

ima kod crkve na trešnjevci (trakošćanska, ona odma iza konzuma) iza dvorište koje je prekrasno uređeno (bila sam na svadbi sestričninoj i fotograf ih je tamo slikao slike su prekrasne)...
The Angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 13:12   #162
Meni je važna fotografija...ali mi nije ni u jednom trenu palo na pamet otići u maksimir ili na slično mjesto!
Na takvim lokacijama je lako napravit super fotke...
Ja sam odabrala mjesto gdje se svaki dan šečem sa svojim psom....ima mi ljepše značenje nego neki park s čim me ništa ne veže.
Mjesto je napuštena vojna baza, sa hangarima i polomljenim staklima!
Uza tih hangara je bara...puna grmlja, trave, drveća... na golo oko izgleda bez veze i mislim da nikom nikada nije palo na pamet slikat se tamo, ali mislim da će sigurno ispasti zanimljive fotografije.
Plan i je da mi netko dovede psa na tu lokaciju...jer si ne mogu zamisliti da taj dan prođe bez njega!
Ne znam...imam dobar osječaj...zapravo jedva čekam svadbu da vidimo jesam li bila u pravu što se lokacije tiče!
__________________
09.05.2009...There's something about the look in your eyes...
anima una
aranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 19:52   #163
Quote:
Alka Zagreb kaže: Pogledaj post
nema na čemu!!!

Mi smo iz Dubrave išli slikati se u staru Vlašku i u park Ribnjak...sad vidiš koliko nama znači dobra slika...
Mora se naci vremena za fotku- mi se cak planiramo zaletiti na more.
Best Bride is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 23:31   #164
Ima li netko slike slikane u Botničkom i na Gornjem Gradu?

Hvala
babysittingnatalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 23:33   #165
ima moja seka u botaničkom...predobro su ispale ..preporučam
Treci kamencic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 00:36   #166
ima li tko bilo kakvu ideju gdje su dobre lokacije za slikanje u Varaždinu, Čakovcu ili njihovoj okolici??

hvala
27dresses is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 09:50   #167
Quote:
27dresses kaže: Pogledaj post
ima li tko bilo kakvu ideju gdje su dobre lokacije za slikanje u Varaždinu, Čakovcu ili njihovoj okolici??

hvala
jel ti to ozbiljno??? Ne znaš neku dobru lokaciju u Varaždinu??? U gradu baroka??? Ili možda želiš nešto drugačije, jer ne mogu shvatiti da stvarno ne znaš neku lokaciju u Vž za fotkanje...sorry!
A i Čakovec ima svoj dvorac i stari grad... toliko ideja...
__________________
09.05.2009...There's something about the look in your eyes...
anima una
aranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 09:53   #168
ali evo...da ne ispadne da sam zločesta...
link... možda pronađeš u Čakovcu...
http://www.destinacije.com/date.asp?....11.2003.&pg=1
__________________
09.05.2009...There's something about the look in your eyes...
anima una
aranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 18:25   #169
Quote:
Yakuza kaže: Pogledaj post
ima moja seka u botaničkom...predobro su ispale ..preporučam
Ima album na netu možda?

Dakle, moje pitanje je još uvijek otvoreno, jer mi se nitko nije javio.

Hvala!
babysittingnatalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 00:04   #170
za slikanje po zimi i kiši je super oktogon ili probajte ući u bilo koji haustor od zgrada na trgu bana jelačića - sva stubišta su predivna
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 03:53   #171
Quote:
aranea kaže: Pogledaj post
jel ti to ozbiljno??? Ne znaš neku dobru lokaciju u Varaždinu??? U gradu baroka??? Ili možda želiš nešto drugačije, jer ne mogu shvatiti da stvarno ne znaš neku lokaciju u Vž za fotkanje...sorry!
A i Čakovec ima svoj dvorac i stari grad... toliko ideja...
ja ti nisam ni iz VŽ ni iz ČK i svega sam u objim gradovima bila nekoliko puta i to van kad smo izašli malo.... a ovako nemam neke ideje za slikanje i zato sam trebala da mi netko pomogne jer se stvarno ne mogu tamo snaći ... uostalom, mislila sam da ima još kojih dobrih lokacija. eto, oprosti što ne znam dobre lokacije tamo i što baš ne poznajem te gradove...

ali hvala na pomoći
__________________
sve što sam ikad tražila našla sam u tebi... 19.09.2009.....
27dresses is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 09:52   #172
Mi smo se slikali u Trakoscanu (u dvorcu i oko njega).
Prije slikanja trebas traziti dozvolu od uprave dvorca.
Axina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 12:56   #173
Quote:
27dresses kaže: Pogledaj post
ja ti nisam ni iz VŽ ni iz ČK i svega sam u objim gradovima bila nekoliko puta i to van kad smo izašli malo.... a ovako nemam neke ideje za slikanje i zato sam trebala da mi netko pomogne jer se stvarno ne mogu tamo snaći ... uostalom, mislila sam da ima još kojih dobrih lokacija. eto, oprosti što ne znam dobre lokacije tamo i što baš ne poznajem te gradove...

ali hvala na pomoći
sorry... no ja sam bila u VŽ-u svega dva puta...u Čakovcu nikada...ali Varaždin je takav grad da ne možeš fulati neku lokaciju!
Ja kada sam imala želju slikat se u Vrbovcu kontaktirala sam turistički ured u Vrbovcu...a ako ima vrbovec turistički ured ima ga i VŽ i ČK... kontaktiraj ih... ovu u Vrbovcu su bili jako pristupačni i pozvali su nas na sastanak i da će nam sve pokazati... možda će tako biti i vama za VŽ...s obzirom da je vjenčanje u pitanju možda će ti reći i neka posebnija mjesta, o dozvolama i slično!
__________________
09.05.2009...There's something about the look in your eyes...
anima una
aranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2008., 00:33   #174
Thumbs up

Quote:
Axina kaže: Pogledaj post
Mi smo se slikali u Trakoscanu (u dvorcu i oko njega).
Prije slikanja trebas traziti dozvolu od uprave dvorca.
Ej, mi isto razmisljamo o tome da se slikamo tamo. Ak se ne varam, mislim da se slikanje u Trakoscanu placa. Kak je izgledalo to vase slikanje, mislim jel postoje bas samo neka odredena mjesta na kojima se smijes slikati ili to moze biti bilo gdje? Kad treba zatraziti tu dozvolu, puno prije ili se sve to rjesava na licu mjesta kad dodes tamo? Jedini problem mi predstavlja vrijeme, tj. ak ce padat kisa svi cemo se zaprljat, o mojoj haljini da i ne govorim.
Thanks!
Adrianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 11:29   #175
Quote:
aranea kaže: Pogledaj post
Meni je važna fotografija...ali mi nije ni u jednom trenu palo na pamet otići u maksimir ili na slično mjesto!
Na takvim lokacijama je lako napravit super fotke...
Ja sam odabrala mjesto gdje se svaki dan šečem sa svojim psom....ima mi ljepše značenje nego neki park s čim me ništa ne veže.
Mjesto je napuštena vojna baza, sa hangarima i polomljenim staklima!
Uza tih hangara je bara...puna grmlja, trave, drveća... na golo oko izgleda bez veze i mislim da nikom nikada nije palo na pamet slikat se tamo, ali mislim da će sigurno ispasti zanimljive fotografije.
Plan i je da mi netko dovede psa na tu lokaciju...jer si ne mogu zamisliti da taj dan prođe bez njega!
Ne znam...imam dobar osječaj...zapravo jedva čekam svadbu da vidimo jesam li bila u pravu što se lokacije tiče!
Ovo ti je super ideja... Uvjerena sam da će slike ispasti super! Naš restoran se nalazi u blizini postrojenja Ine DIOKI i mi smo htjeli tamo malo pobjeći i poslikati se, ali je taj dan lijevalo kao iz kabla prije vjenčanja, tak da nismo uspjeli to izvesti...ali vjerujem da bi slike bile mrak... Mislim da fotografi više vole izazove i takve lokacije ,nego zeleni park...
__________________
Palčica 02.04.2010.
Alka Zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2008., 14:56   #176
Otkačene fotografije

Koje su vas fotografije sa vjencana posebno odusevile. htjeli bih imati album koji cemo godinama moci gledati, stoga mi je pala ideja da tu pisemo ...

od jedne cure sam vidjela super fotku. na plazi su u zrak skocili mladozenja, mlada, kum i kuma. slika je predobra. imate li vi kakve ideje
ancika is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2008., 15:17   #177
Quote:
ancika kaže: Pogledaj post
Koje su vas fotografije sa vjencana posebno odusevile. htjeli bih imati album koji cemo godinama moci gledati, stoga mi je pala ideja da tu pisemo ...

od jedne cure sam vidjela super fotku. na plazi su u zrak skocili mladozenja, mlada, kum i kuma. slika je predobra. imate li vi kakve ideje
Ovakve fotke dosta fotografa radi.....

Svaka fotka je barem meni posebna na svoj način....npr.meni su super fotke tipa na nekim starinama,zidinama i tako.....
maza9.9. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2008., 15:21   #178
Molim vas pomoć za lokaciju slikanja za moju kumu ( u 5 mj.) - vjenčanje u crkvi u Stenjevcu, a svečanost u Antunoviću špansko!?
Leptiricazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2008., 15:29   #179
Quote:
Leptiricazg kaže: Pogledaj post
Molim vas pomoć za lokaciju slikanja za moju kumu ( u 5 mj.) - vjenčanje u crkvi u Stenjevcu, a svečanost u Antunoviću špansko!?
što se tiče lokacije slikanja oko same crkve tamo ima lijepa pješačka zona i jedne prelijepe monumentalne stepenice iza kojih se krasno vidi crkva. ja ću sigurno tamo i još koju fotkicu u parkiću preko puta ceste kod onih zgrada (sentimentalno i poslovno vezana za lokaciju )
a i župni ured ima lijepe kovane škure pa...kao detalj ...
lizianthus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2008., 16:13   #180
da li samo outdor lokacije dolaze u obzir?
meni bi fora ispale slike u City Centru One recimo
ili ima tamo odmah do antunovića neka nova zgrada zove se Galerija ili tako nešto, ima jako zanimljivo moderno "pročelje"... eto malo takvih ideja
__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:42.