Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2007., 12:55   #121
Quote:
Plavooka Sanja kaže: Pogledaj post
Ja zaručnički nosim na prstenjaku desne ruke. nosila sam ga na lijevoj dok se nismo vjenčali, a pošto su široki i jedan i drugi prsten, ne bi zglob prsta mogla saviti da nosim oba na lijevoj

Nisam niti ja imala neku romantičnu prošnju, više je to bilo: Ja ću tebe oženiti (on meni), ja rekla: Aha!
Oženio me
Doduše, na dan zaruka se prvi probudio i odjurio kupiti cvijeće, tako da me s tim iznenadio. Nema veze što nije bilo romantično
Baš lijepo od njega!
Ma ne trebaju meni padat zvijezde s neba niti on mora klečat-to mi je smiješno...
Nego eto tak..
No sad je tak i tak too late!!
avista01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 12:59   #122
Quote:
kisikana kaže: Pogledaj post
Ne kakaj, odi na temu kako zaprositi curu, da viš tamo bajki od latica ruža i svijeća ko za sisvete do perverzija uz ruže i sl.... ja sam se začudila kako je zapravo ispalo jednostavno i lijepo ovo moje , dragi ima štiha



i mene su u školjku upitali oćul.
eto nam dodirne još jedne točke.
__________________
"...Kažu da je Riga idealna za igru skrivača, bezbroj je čudnovatih prolaza kroz kuće..."
provincijalka_24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 13:02   #123
tu sam ja cijelo vrijeme....gledam kad će prestat ćetanje i kad će se netko vratiti na temu topica...a ima i postova za obrisati..
__________________
16.08.2008.-from this day forward..
mary25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 13:02   #124
Quote:
kisikana kaže: Pogledaj post
I mi smo se zaručili nakon što smo već znali da ćemo se vjenčati... doduše nisam ni mislila da ćemo imati "formalne" zaruke tako da sam se iznenadila kad sam na Cape Codu tražila školjke na kilometarskoj pješčanoj plaži... samo nas dvoje (bilo je sunčano ali jako vjetrovito ), dragi je rekao da je našao jednu jako lijepu školjku... a meni guzica zinula i sline cure i već u glavi imam ideju kako ću si napraviti ogrlicu sa školjkom u sredini . a kad ono dragi stoji sa školjkom u ruci, ona napunjena pijeskom a u pijesku prsten... savršeno se uklopio jer je tanzanit izrazito plave boje pa je sve bilo u stilu plaže i oceana , naravno ja pala na dupe
Eto vidiš, domišljatost!! Savršeno...
To ja volim, ugodna iznenađenja. Na takav način ti pokaže koliko mu u biti značiš i razmišlja što da napravi da te iznenadi, znači razmišlja,a ovaj moj je previše okupiran očito važnijim stvarima.
avista01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 13:04   #125
Quote:
avista01 kaže: Pogledaj post
Eto vidiš, domišljatost!! Savršeno...
To ja volim, ugodna iznenađenja. Na takav način ti pokaže koliko mu u biti značiš i razmišlja što da napravi da te iznenadi, znači razmišlja,a ovaj moj je previše okupiran očito važnijim stvarima.
Tko zna, možda nešto smišlja ali ti ne želi reći
kisikana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 13:09   #126
Quote:
kisikana kaže: Pogledaj post
Tko zna, možda nešto smišlja ali ti ne želi reći
Od kad smo skupa znamo da ćemo se vjenčati itd.
Gle ako u pet i pol godina ne smisliš niš, onda stvarno ne znam...
A bilo je toliko lijepih prilika, ali on je uvijek u glavi negdje drugdje i ne prepoznaje neke stvari. Muško-ograničeno!
Ma ne smišlja on niš. Znam ja njega!
avista01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 22:03   #127
Evo ovo je moj zarucnicki prsten...kamencici su cirkoni, kombinacija mat i sjajnog i bas mi je cece
__________________
vrijeme je presporo za one koji čekaju, prebrzo za one koji se boje, predugo za one koji tuguju, prekratko za one koji se raduju, ali za one koji se vole vrijeme je viječnost
Susurro is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2007., 09:22   #128


to je moj prstencek
__________________
**Covjek pokazuje svoju velicinu nacinom kojim se odnosi prema "malim" ljudima**
ofcica
crna ovčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2007., 09:34   #129
jednostavno, a jako lijepo ofco
jer kamen neki dijamant, brilijant...ili tak nešto
(ta tiga ukradem -)
__________________
Album robice
marija36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2007., 09:42   #130
Quote:
marija36 kaže: Pogledaj post
jednostavno, a jako lijepo ofco
jer kamen neki dijamant, brilijant...ili tak nešto
(ta tiga ukradem -)
hvala sweety

to je dijamant, odnosno markiz. nema ti razlike, sve su to dijamanti, samo ovisi o obliku. brilijanti su okrugli, markiz je ovaj moj, imas oval, suza... dakle, oblici. objasnio mi zlatarko
__________________
**Covjek pokazuje svoju velicinu nacinom kojim se odnosi prema "malim" ljudima**
ofcica
crna ovčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2007., 10:52   #131
a-ha!
sad sve znam. sutra već neću.
__________________
Album robice
marija36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2007., 10:59   #132
evo, ja nisam dobila prsten... meni je dragi kupio lijepu ogrlicu...
ne nosim ih inace, pa je i forsiranje prstena bilo suvisno...
__________________
...............high...speed..train..
night_train is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2007., 12:36   #133
Quote:
crna ovčica kaže: Pogledaj post


to je moj prstencek
Prsten ti je predivan. Obozavam takve.
ivana:-) is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2007., 12:47   #134
Quote:
ivana:-) kaže: Pogledaj post
Prsten ti je predivan. Obozavam takve.
hvala
__________________
**Covjek pokazuje svoju velicinu nacinom kojim se odnosi prema "malim" ljudima**
ofcica
crna ovčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2007., 17:34   #135
ni ja nisam dobila prsten, mi smo si odmah kupili burme....ali ovaj tvoj mi se ovčice baš sviđa...dragi ima ukusa......
__________________
www.artmotiv.eu
Kikica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2007., 17:41   #136
Ja sam dobila zarucnicki, briljantek 0.3 ct, obozavam ga (nekad sjedim i okrecem ruku, da gledam, kako se lomi svjetlo u njemu). Prekrasan mi je, ako ga moram skinut, jedva cekam, da ga vratim .
__________________
You are disturbing me. I'm picking mushrooms.
Bluegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 17:50   #137
dijamant (aka briljant) je jedini kamen na svijetu koji ima "efekt potpune refleksije", što znači da svu svijetlost što prima odbija nazad van.

Ta činjenica znači da ako staviš dijamant iznad teksta, nećeš vidjeti ni slova jer svijetlost ne može proći kroz njega, a ako staviš bilo kakav drugi kamen iznad teksta moći ćeš razaznati slovo po slovo...,to je ujedno i najjednostavniji test da li imaš dijamant ili nemaš, iako baš nije moguće testirati dok je kamen već u prstenu

pozdrav svima, malo me nije bilo!
__________________
Zaista sam zlatar i odgovaram na pitanja iz struke. Anonimac sam.
zlatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 16:57   #138
uđoh danas u jednu zlatarsku radnju, s ciljem da saznam veličinu prstena.
trebala mi je veličina za USA, i kaže mi gospođa koja tamo radi da ona to može izmjerit.

uglavnom veličine
USA 49
Evropska 9
koliko sam (malo) upućena u ove veličine, ne bih rekla da kod amerikanaca veličine idu do 49.

pa sam malo gledala tablice...moguće da je francuska 49
jel mi neko može pomoći (dok ne odem kod nekog drugog na mjerenje)
Talim is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 18:02   #139
Quote:
Talim kaže: Pogledaj post
uđoh danas u jednu zlatarsku radnju, s ciljem da saznam veličinu prstena.
trebala mi je veličina za USA, i kaže mi gospođa koja tamo radi da ona to može izmjerit.

uglavnom veličine
USA 49
Evropska 9
koliko sam (malo) upućena u ove veličine, ne bih rekla da kod amerikanaca veličine idu do 49.

pa sam malo gledala tablice...moguće da je francuska 49
jel mi neko može pomoći (dok ne odem kod nekog drugog na mjerenje)
"Dobro te je uputila", ali je malo loše informirana, sreća da ti nisi to prihvatila, tj. ameri ti nikada ne bi napravili veličinu 49 . Tvoja veličina je 9 po Europski, 49 po ISO standardu (unutarnja dužina), a po amerikanovski je 4 i 3/4, skoro 5. Po tome imaš jako jako tanke prste, moja žena ima 11 i rijetko tko ima tako tanke prste - to pišem da dobiješ povjerenje da je to definitivno to.
Unutarnji dijametar tvojeg prstena bi trebao biti oko 14,5mm, pa i to možeš mjeriti, što je uglavnom nepouzdano jer većina prstena s vremenom postane jajasta.

Svakako bih ti preporučio da po svadbama malo navališ na janjetinu i masniju hranu, čuo sam da je poslje ponoći idealno natrpati se klopom bilo koje vrste i svaki puta kada jedeš jedi do iznemoglosti!! keira knightley baš i nije neki uzor, mi muški više volimo obline
__________________
Zaista sam zlatar i odgovaram na pitanja iz struke. Anonimac sam.
zlatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 18:10   #140
Quote:
zlatar kaže: Pogledaj post
Svakako bih ti preporučio da po svadbama malo navališ na janjetinu i masniju hranu, čuo sam da je poslje ponoći idealno natrpati se klopom bilo koje vrste i svaki puta kada jedeš jedi do iznemoglosti!! keira knightley baš i nije neki uzor, mi muški više volimo obline
O zlatarko naš dobri...kako on uvijek ima dobar savjet..., al de ti meni reci šta ćemo mi koje smo tanke samo u prstima...ja 10, a o drugim brojkama nećem....
__________________
sreća je...
mila78 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:39.