Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Ostali oblici investiranja

Ostali oblici investiranja Ja ne radim za novac. Novac radi za mene.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2007., 12:12   #21
kad vidim prinos koji su mi ostvarili, ja se na njih uopće ne ljutim

a potvrde nek pišu kad stignu...potvrdu da sam uplatila imam
emili is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 12:17   #22
hm,... ima i tema HPB dynamic, nije trebalo novu otvarati ...
emili is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 12:24   #23
ima?

ispricavam se modovima i forumashima


slobodno spojite

___

emili oni zaradjuju nasim novcima, bas zato bi se prema nama trebali ponasati s malo vise postovanja

uostalom, ne mozes mi reci da nisu u stanju napisati sprancu poput ove

"Poštovani,

Obavještavamo Vas da je Vaša uplata prispjela na račun fonda *** s datumom ***.2007. te Vam se isti računa kao dan kupnje udjela.
Prema sljedećoj proceduri, nakon ovog mail-a potvrde o prispijeću novca, slijedi službena potvrda poštom na Vašu kućnu adresu s točnim brojem stečenih Vam udjela u ***.
Zahvaljujemo Vam se na ukazanom nam povjerenju te Vas pozivamo da se za daljnja pitanja i informacije služite našom internet stranicom *** ili nam se izravno obratite na telefon."
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 12:41   #24
ma kužim ja tebe i nisi jedina koja je iskomentirala baš istu stvar što se njih tiče
kod prve uplate i ja sam ih zivkala na telefon i tražila da mi doma dostave potvrdu o broju kupljenih udjela jel nikak dočekat, a kod druge uplate prije cca 2 mjeseca bili su strogo ažurni, čak me iznenadili brzinom
o čemu ovisi njihova sporost/brzina - pojma nemam
emili is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 14:45   #25
da, a jos se i zovu HPB dynamic
__________________
Daddy's gonna pay for your crashed car
helsinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 15:07   #26
Quote:
helsinki kaže: Pogledaj post
da, a jos se i zovu HPB dynamic
imao sam jednog frenda, bijaše visok 2 metra, ljudina, ko od stjene odvaljen, zvali smo ga mali
Akrap is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 15:16   #27
ljudi moji, pa znate vi koliko uplata/isplata oni dnevno dobijaju.
Trebalo bi vojsku zaposliti da to admistira. I koliki bi im onda bili troškovi uprvaljanja.
Tjedan do dva dana nije puno za čekat.
Uostalom i uskrs je bio u tom periodu.
dire is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 17:08   #28
čuj nemaju sigurno više uplata isplata od zabinih ili pbz fondova....koji su pak puno ažurniji, par dana, kakvi tjedni, mjeseci......
Edgar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 17:22   #29
Quote:
dire kaže: Pogledaj post
ljudi moji, pa znate vi koliko uplata/isplata oni dnevno dobijaju.
Trebalo bi vojsku zaposliti da to admistira. I koliki bi im onda bili troškovi uprvaljanja.
Tjedan do dva dana nije puno za čekat.
Uostalom i uskrs je bio u tom periodu.

gle, graficar sam al nemoj me hebat da neshto sto iziskuje 2 minute posla oni ne mogu napraviti u 14 dana?

uostalom i icf, i aureus i ilirika se javljaju daleko prije a sigurno imaju manje zaposlenika
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 21:35   #30
ma dok samo raste i raste.... dok mi lijepi prinos ostvaruju..fakat ja se ne bunim.

jebiga, naša su ti to atlantis posla. di si kod nas vidjela profesionalizam (ali u bas 100%)
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 01:59   #31
Da se i ja pridružim. Uplatio 29.03. mail dobio 11.04. Pošta još ništa. Aureus u roku 2-3 dana sve stiglo. Nije da je big deal za dynamic, glavno da je uplaćeno ali nekako smeta sporost. Fala bogu u zaradi imaju drugo lice.
Renta10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 07:20   #32
A šta da ja kažem, uplatio 20.3 i još čekam...

Svaki put kad ih mailam vele evo ide potvrda... i opet ništa. Danas ću ih opet malo nazvati.. da vidimo ima li nade dobiti potvrdu ovaj mjesec



PBZ mi je najprofesionalniji glede toga...
Isti dan kad objave vrijednost po kojoj sam kupio.. najkasnije do 18 h stigne potvrda na mail, a poštom u roku tjedan dana.
Boris_RI is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 19:30   #33
Quote:
dire kaže: Pogledaj post
ljudi moji, pa znate vi koliko uplata/isplata oni dnevno dobijaju.
Trebalo bi vojsku zaposliti da to admistira. I koliki bi im onda bili troškovi uprvaljanja.
Tjedan do dva dana nije puno za čekat.
Uostalom i uskrs je bio u tom periodu.
ako država može plaćati cijelu vojsku administrativnih radnika mogu i oni zaposliti neku cigančicu koja će po primitku uplate slati potvrdu mailom

nije to nikakav veliki posao, sve se da riješiti jednom skriptom koja funkcionira po principu šablone i samo se šibaju mailovi

ja sam uplatio 28.3. i faxirao zahtjev... a tek danas, nakon telefonskog razgovora s njima 11.3. sam dobio potvrdu poštom - za mene je to neprihvatljivo... ali jebiga imaju tako dobre prinose da neću biti umišljen i izaći prepotentno iz fonda

lova je lova, živili
škrti židov is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 20:06   #34
Eto.. kažu da ću dobiti slijedeći tjedan... no to sam već čuo pred dva tjedna.. pa..
Boris_RI is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 00:25   #35
Quote:
Boris_RI kaže: Pogledaj post
Eto.. kažu da ću dobiti slijedeći tjedan... no to sam već čuo pred dva tjedna.. pa..



mislim da ce dragi i ovaj mjesec uplatiti svoticu, bas me zanima koliko ce im sads trebat
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 09:03   #36
Pola godine ulaganja, dobit -1%!
__________________
Ništa nije maleno što je učinjeno iz ljubavi!
Occultis is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 08:33   #37
Quote:
Occultis kaže: Pogledaj post
Pola godine ulaganja, dobit -1%!
Ti si još i dobar ja sam -11%
Mirkeec is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 09:29   #38
Ja mislim da bi se ovaj fond trebao preimenovat u HPB Static ili HPB banana
vladimir1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 11:39   #39
gdje ste bili kad je gorilo
Akrap is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 13:31   #40
E, baš tako!

Kad je sve letjelo do neba ovaj fond je imao legiju sljedbenika koji su se kleli u njegovu dinamičnost, a danas se među mrtvima.

P.S. Ja definitivno uplaćujem neku siću jer mislim da puno niže od ovog ne može ići!(?)
Blagajnica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:21.