Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2003., 19:40   #141
Quote:
crazy child kaže:
Pitanje za Baphometa- šta ti misliš o numerologiji?
e, baš te svi gnjavimo sorry
Nikad se nisam numerologijom bavio tako da neznam ništa konkretno.

"Oprošteno ti je..." : reče Baphomet dok je rukom radio znak križa a drugom je rukom svetom vodicom prskao po ludom djetetu
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2003., 21:28   #142
Re: Re: Re: Re: Re: Re: brzo i sažeto

Quote:
Baphomet kaže:
Ako sam tražen ja dajem samo ako osjetim da bi ti bilo u redu. Ja se uvijek ravnam samo po svojem osjećaju.

A ti udovoljavaš svakom tko nešto traži od tebe ?
Prvi put ako me neko trazi nesto to i ucinim. Uvijek. I to zato jer to moze znacit pocetak divne suranje, a kvalitetnih suradnika nikad dosta. Kad bih odbijao smanjio bi mogucnost nalazenja takvih ljudi.
A sad ako neko se pokaze nedostojan opet da mu se nesto udovolji, onda mu ne udovoljavam vise... Do sad sam izgubio vrlo malo ili nista s tim pocetnim davanjem a dobio sam mnogo kvalitetnih suradnika na svim poljima zanimanja...

Quote:
grizli rece:
Ges, ja mislim da ipak imamo nešto zajedničkog
Sto, avatar? Oboje smo medvjedi?
Ges is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2003., 22:44   #143
Quote:
Pa nisam rekao da se horoskop ne bi trebao naplaćivati. Malo si pomješao lončiće
Vraže, Ne vidim razlike između horoskopa i inicijacije u Reiki, znam da misliš da se energija i sl ne bi smjele naplačivati, ali ako se neće naplačivati nitko se neće time baviti, pa neće biti ni reiki učitelja u zapadnom svijetu
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2003., 22:45   #144
Bapho, ajd me podsijeti , na kojoj se tarot arkani nalaziš(koji broj karte)
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2003., 22:46   #145
Vidi ,vidi slavinski ima nove stranice i neke svoje nove programe:

http://www.spiritual-technology.com/...s/contents.php
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2003., 22:50   #146
Quote:
grizli kaže:
Vidi ,vidi slavinski ima nove stranice i neke svoje nove programe:

http://www.spiritual-technology.com/...s/contents.php
ti bokca, koji zvucni nazivi
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2003., 11:13   #147
Quote:
grizli kaže:
Vraže, Ne vidim razlike između horoskopa i inicijacije u Reiki, znam da misliš da se energija i sl ne bi smjele naplačivati, ali ako se neće naplačivati nitko se neće time baviti, pa neće biti ni reiki učitelja u zapadnom svijetu
Ako je reiki učiteljima cilj samo novac onda je i bolje da nestanu.

Razlika između horoskopa i inicijacije u Reiki je velika. Kako bi postao dobar astrolog treba ti puno rada, puno knjiga i puno iskustva. Za obavljanje inicijaciju u Reiki dovoljno je da iskeširaš dovoljno love.

Astrološko znanje je tvoje, osobno, ti si ga stekao radom i odricanjem. Kažu da je reiki energija božanska energija a ne tvoja energija, pa ako je tako kako se uopće usuđuje tako nešto naplaćivati?

Jel' dovoljno?
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2003., 11:14   #148
Quote:
lahor kaže:
ti bokca, koji zvucni nazivi
Pa zvučni nazivi su ti koji prodaju proizvod. Ko npr. Transcendentalna Meditacija, Autogeni Trening, Psihokibernetika Esena, Tibetanski Reiki 7. stupnja ....
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2003., 11:15   #149
Quote:
grizli kaže:
Bapho, ajd me podsijeti , na kojoj se tarot arkani nalaziš(koji broj karte)

Kako gdje se nalazim? Na osnovi čega? Imena, prezimena, datuma rođenja, datuma rođendana, broja cipela ?
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2003., 21:23   #150
Baphomet, naravno znači vrag ili sotona(nadam se da to znaš) , e pa jedna od karata u tarotu je soton ili Baphomet, tj ti
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2003., 21:34   #151
Quote:
grizli kaže:
Baphomet, naravno znači vrag ili sotona(nadam se da to znaš) , e pa jedna od karata u tarotu je soton ili Baphomet, tj ti
A vid' vraga...a ja bio u uvjerenju da je to simbol ujedinjena muško-ženskog principa, Ying Yang, Čuvar Praga i Ponora, Otac Mitra, Pan, Set.....eto mene u zabludi živjeh
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:24.