Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2010., 15:12   #101
Quote:
online kaže: Pogledaj post
Koja banka je najjeftinija da nudi tekući plus internet bankarstvo i koliko imaj e naknada za plaćanje net-om?
Studentska lepeza u Zabi.

Zloupotrebljavanje broja tekućeg računa?
Ako ti netko krivotvori osobnu i potpis, ako službenik u banci to slučajno/namjerno ne primijeti. Inače ne.
joshkorepete is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 23:05   #102
Super je ta tvoja lepeza, samo što ja nisam student, jedino što imam iksicu iz vrimena kad sam bija...
online is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 18:34   #103
Ništa, upiši fax!
boky1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2010., 01:30   #104
Kratko pitanjce. Imam redovitu placu, racun mi je u Erste banci. Nikad do sad nisam imao minus u banci. Sad, da li ja to imam odobreno po defaultu ili moram ic u banku trazit da mi odobre minus? I sta mi treba sve za to, zadnjih par platnih listi vjerojatno? Ili?
__________________
SANDMAN!

Zadnje uređivanje sims : 19.11.2010. at 01:39.
sims is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2010., 10:56   #105
Quote:
sims kaže: Pogledaj post
Kratko pitanjce. Imam redovitu placu, racun mi je u Erste banci. Nikad do sad nisam imao minus u banci. Sad, da li ja to imam odobreno po defaultu ili moram ic u banku trazit da mi odobre minus? I sta mi treba sve za to, zadnjih par platnih listi vjerojatno? Ili?
Ja sam primala (tj još uvijek primam) plaću u Erste banci godinama, a minus nisam imala dok nisam tražila u poslovnici. Koliko se sjećam, ne treba ti ništa, osim osobne i kartice tekućeg (bar je tako prije bilo).
mel777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2010., 16:08   #106
Tako je. Kartica tekućeg računa i osobna iskaznica. Platne liste ti ne trebaju.
boky1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 22:07   #107
poz,
imam otvoren tekuci racun u pbz i nekidan mi je odobren minus. sad me zanima da li odmah mogu kupovati i na rate ili za to treba podnjeti nekakav zahtjev?
ukiy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 22:18   #108
NEkidan ti je odobreni minus po tekućem računu. Dodatni minus 'maestro na rate' se odobrava oko petog u mjesecu, tako da ti to nije odobreno još... Možeš provjeriti pozivom na besplatni broj 0800 365 365
boky1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 08:55   #109
Kratko pitanje, da ne otvaram novu temu.
Moram nesto uplatiti preko banke, na racun privatnoj osobi.
ona je u drugoj banci.
Zanima me da li trebam imati jos koji podatak osim broja njene kartice, s time da imam samo ovaj podcrtani dio.
xxxxxxx - xxxxxxxxxx

(*dodjem s tim brojem u svoju banku, kazem da bi uplatio novac na taj racun, i to je to?*)
hvala
csb is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 09:06   #110
Trebaš znati u kojoj banki ta osoba ima račun, i to je to
__________________
It could have been...
lili p. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 09:08   #111
Quote:
lili p. kaže: Pogledaj post
Trebaš znati u kojoj banki ta osoba ima račun, i to je to
zahvaljujem
csb is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 16:07   #112
Nezaposlena sam,imam dozvoljeni minus 1200 kn. I onda se povecao na 1400 kn. I sad ja sam taj minus presla (znaci u minusu sam 1450 kn recimo) i svaki mjesec mi idu kamate jer sam u minusu. Sad me zanima koliko dugo ja mogu bit tako u minusu? Dok se nezaposlim (to sutnjam) ili ce oni to meni nekko naplatit?
__________________
Prihvatite svaku stresnu situaciju kao pas! "Ako to ne mozete pojesti ili igrati se s time... popiskite se na to i krenite dalje"
fairy_dea is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 18:58   #113
znači da si trenutno u nedozvoljenom minusu. svaka banka ima svoje rokove u kojem ukida minus, generira opomene..... da bi ti znali preciznije odgovoriti, o kojoj banci se radi?
__________________
You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life -Winston Churchill
bolje biti u kasnom pubertetu nego u ranom klimakteriju - Jojo Jojić
:kiss: :cerek: 01.12.2013. PROTIV
Anasib is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 10:49   #114
slavonska banska,osijek
__________________
Prihvatite svaku stresnu situaciju kao pas! "Ako to ne mozete pojesti ili igrati se s time... popiskite se na to i krenite dalje"
fairy_dea is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 15:40   #115
Ilitiga Hypo od 1.3.2009.-e
Neuson is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 15:56   #116
Tako je
__________________
Prihvatite svaku stresnu situaciju kao pas! "Ako to ne mozete pojesti ili igrati se s time... popiskite se na to i krenite dalje"
fairy_dea is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 19:59   #117
Hypo banka obračunava novi minus svakih 6 mjeseci, odi u banku ili pogledaj na onom info stupu do kad ti traje ovaj minus, neka i piše koliki će ti biti slijedeći minus, ako ne vidiš tamo pitaj na šalteru

ali ako ti više ništa ne sjeda na račun, onda će ti ukinuti i minus
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 11:07   #118
Samo tako ce mi ga ukinut? Jel ja necu morat platit taj iznos koji sam u minusu,da bi mi ga oni ukinuli?
__________________
Prihvatite svaku stresnu situaciju kao pas! "Ako to ne mozete pojesti ili igrati se s time... popiskite se na to i krenite dalje"
fairy_dea is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 11:10   #119
pa sigurno će ti ukinuti ako ti ništa ne sjeda
meni su smanjili minus sa 2600 na 800 kn, a da me uopće nisu niti obavijestili, a ja sam išla par puta u poslovnicu i rekli su mi da će ga smanjiti na 1500, a ono 800 kn, to se sutomatski obračunava ako se smani priljev sredstava, recimo dječji doplatak uopće ne uzimaju u obzir, samo plaću, a ti ništa ne dobivaš, idi što prije
normalno da ćeš morati vratiti, tj. bit ćeš u nedozvoljenom minusu dok ne isplatiš sve, a stalno će ti dolaziti i kamate
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 11:21   #120
Pa vec jesam u nedozvoljenom minusu i kamate mi idu svaki mjesec. Otici cu vidjet sta ce mi reci.
__________________
Prihvatite svaku stresnu situaciju kao pas! "Ako to ne mozete pojesti ili igrati se s time... popiskite se na to i krenite dalje"
fairy_dea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:48.