Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2012., 19:18   #161
Quote:
mirnabr kaže: Pogledaj post
Hvala,Fish. Može li fakultet u simbolici Ve biti ekonomija ili se to odnosi na enterijer fakulteta?
Može naravno zašto bi se to moralo odnositi na interijer. Može biti i fakultet koji nosi žemsku energiju ili bilo koji drugi vid Venerine simbolike.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2012., 19:27   #162
Quote:
nastasja2 kaže: Pogledaj post
merkur vladar djevice, otišao u 6. kuću u znaku strijelca
Onda u kući ima više stranih časopisa (stručnih) nego npr. knjiga (strijelac), može to biti kuća filantropa ili osobe koja sakuplja sitne stvarčice s raznih strana svijeta. Kuća u kojoj se odgajalo tako da se cijeni i poštuje rad.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2012., 19:43   #163
Smile

Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Može naravno zašto bi se to moralo odnositi na interijer. Može biti i fakultet koji nosi žemsku energiju ili bilo koji drugi vid Venerine simbolike.
Hvala, Fish. Uljepšala si mi dan, baš mi fakultet nosi žensku energiju, skoro na svim predmetima asistentice su žene, a uzevši u obzir da je odnos profesor/ica 50:50, preovladavaju žene.
mirnabr is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2012., 19:50   #164
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Onda u kući ima više stranih časopisa (stručnih) nego npr. knjiga (strijelac), može to biti kuća filantropa ili osobe koja sakuplja sitne stvarčice s raznih strana svijeta. Kuća u kojoj se odgajalo tako da se cijeni i poštuje rad.
i još da dodam kuća u kojoj se je češto govorilo o novcu 4. kuća, otac mi je djevica i stalno je govorio o novcu i zaradi, što je mene kao strijelca iskreno rečeno jako nerviralo...to bi trebalo biti prizemlje...blizu bolnice, ali ipak nije, da li je to moja rodna kuća/stan ili kuća/stan u kojoj sad stanujem...

Zadnje uređivanje nastasja2 : 02.09.2012. at 20:22.
nastasja2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2012., 20:40   #165
Ne znam da li postavljam pitanje na pravom mjestu, interesuje me u cemu je astroloska razlika izmedju "biti ljubavnica" i "biti druga zena"?
mirnabr is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 01:41   #166
Quote:
skorpija_strela kaže: Pogledaj post
kakva bi kuca /stan bili predstavljeni sa Marsom kao vl. 4 u 9 . kuci u vagi 120 Jupiter iz 2?
da li to moze da bude stan koji se stice u inostranstvu?

ne znam zasto ali volim stare zgrade, salonce-Mars u znaku saturnove egzaltacije
visoko- 120 Jupiter
belo, drveno, ali i moderno- Ma 60 Ur
puno knjigaaaa - Ma 60 Me

idem li u pravom smeru?

imate li jos ideja

volim i ogledala
skorpija_strela is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 09:34   #167
Quote:
mirnabr kaže: Pogledaj post
Ne znam da li postavljam pitanje na pravom mjestu, interesuje me u cemu je astroloska razlika izmedju "biti ljubavnica" i "biti druga zena"?
mene također to interesira kako je astrološki predstavljena žena-ljubavnica
natalys is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 14:58   #168
Quote:
mirnabr kaže: Pogledaj post
Ne znam da li postavljam pitanje na pravom mjestu, interesuje me u cemu je astroloska razlika izmedju "biti ljubavnica" i "biti druga zena"?
Ljubavnica - Venera.

Serija 7. pokazuje bračne veze, prvi brak je opisan 7. poljem, a drugi brak devetim poljem. Serija 5. pokazuje ljubavne veze i ljubavnica uvijek živi uz seriji 5. a žena u seriji 7.

U konkretnom primjeru ljubavnica može biti simbolički prikazana npr. položajem vladara 5. polja (posebno ako je Venera/ljubavnica) u 7. polju (brak).
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 15:16   #169
Quote:
natalys kaže: Pogledaj post
mene također to interesira kako je astrološki predstavljena žena-ljubavnica
Žena - Mjesec, ljubavnica - Venera.

Samo da još nadodam na ono gore, ljubavnica također može biti prikazana Venerom (ljubavnica, ljubavna veza) u 12. polju (tajno, sakriveno od očiju javnosti).
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 15:27   #170
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Žena - Mjesec, ljubavnica - Venera.

Samo da još nadodam na ono gore, ljubavnica također može biti prikazana Venerom (ljubavnica, ljubavna veza) u 12. polju (tajno, sakriveno od očiju javnosti).
... ako je to ženska Venera u 12. polju (u natalu ženske osobe), znači li to da je ona sama nečija ljubavnica?

A ako je muška Venera u 12. polju da njegova djevojka (ne supruga) ima ili ljubavne tajne ili samog ljubavnika?

Jel može ovako?
12.kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 15:54   #171
Quote:
12.kuća kaže: Pogledaj post
... ako je to ženska Venera u 12. polju (u natalu ženske osobe), znači li to da je ona sama nečija ljubavnica?
U žemskoj karti Venera u 12. polju ima potrebu da svoju "žemstvenost" sakrije. Ona to može izražavati na masu načina, od toga da nekome bude ljubavnica do toga da se ne šminka, ne uređuje, svoju ljepotu sakriva ili doživljava kao hendikep...
Quote:
A ako je muška Venera u 12. polju da njegova djevojka (ne supruga) ima ili ljubavne tajne ili samog ljubavnika?

Jel može ovako?
Da li njegova djevojka ima sklonost tajnim vezama to se može vidjeti iz karte te djevojke.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 16:39   #172
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Ljubavnica - Venera.

Serija 7. pokazuje bračne veze, prvi brak je opisan 7. poljem, a drugi brak devetim poljem. Serija 5. pokazuje ljubavne veze i ljubavnica uvijek živi uz seriji 5. a žena u seriji 7.

U konkretnom primjeru ljubavnica može biti simbolički prikazana npr. položajem vladara 5. polja (posebno ako je Venera/ljubavnica) u 7. polju (brak).
A kada je vladar 5. polja (Venera) u konjukciji sa vladarom 7. i 9. polja (Merkur) u 9. polju?
mirnabr is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 17:00   #173
Quote:
mirnabr kaže: Pogledaj post
A kada je vladar 5. polja (Venera) u konjukciji sa vladarom 7. i 9. polja (Merkur) u 9. polju?
Što sada s svim ovim svim?

Kada su vladar 5. polja/Venera (ljubavnica) i vladar 7. polja (bračni partner) ujedinjeni (konjunkcija) to pokazuje da ljubavna veza može postati bračna, da ljubav podržava brak, da ljubavnica može postati žena, itd...a to što je ta konjunkcija u 9. polju može značiti da se radi o drugom braku. Ili kako je vladar 9. polja Merkur da osoba paralelno fura ljubavnicu i ženu u drugom braku. Mislim ono, svega na svijetu ima.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 18:48   #174
kakav faks simoblizira uran(vladar 9.)kuće u 7.kući?
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 21:08   #175
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Kada su vladar 5. polja/Venera (ljubavnica) i vladar 7. polja (bračni partner) ujedinjeni (konjunkcija) to pokazuje da ljubavna veza može postati bračna, da ljubav podržava brak, da ljubavnica može postati žena, itd...
... a ako je u pitanju trigončić vladara 05. i 07., isto, zar ne?
12.kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2012., 00:06   #176
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Što sada s svim ovim svim?

Kada su vladar 5. polja/Venera (ljubavnica) i vladar 7. polja (bračni partner) ujedinjeni (konjunkcija) to pokazuje da ljubavna veza može postati bračna, da ljubav podržava brak, da ljubavnica može postati žena, itd...a to što je ta konjunkcija u 9. polju može značiti da se radi o drugom braku. Ili kako je vladar 9. polja Merkur da osoba paralelno fura ljubavnicu i ženu u drugom braku. Mislim ono, svega na svijetu ima.
Koliko sam shvatila moj sudjeni voli paralelne veze, on je taj koji mora imati dvije odjednom a sasvim mu je svejedno bila ja žena ili ljubavnica
Ako sam dobro shvatila imaću vezu koja može prerasti u njegov 2. brak, ali će on u tom braku pored mene (žene) naći novu ljubavnicu, drugim rječima "vuk dlaku mjenja, ćud nikada".
Fish,hvala na uloženom trudu i izgubljenom vremenu, ovo mi puno znači, mislim da neću imati hrabrosti upustit se u "avanturu zvanu brak"
mirnabr is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2012., 17:37   #177
pozz svima!

danas cijeli dan gledam oduševljeno u krasne oblačiće na nebu bez chemtrailova.
I onda pogledam nevezano za to, na astro.com-u i skužim da sve pršti "zračnim" znakovima.

Jesam li dobro povezala te dvije stvari? i odabrala pravi topic?
srcelence is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 16:03   #178
Kojom kućom, znakom ili planetom bi u astrološkoj simbolici bio
prikazan DNA ili DNK ?
mali fikus is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2012., 19:49   #179
Kako je opisan glas u natalu? Je li možda merkurom ili?
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2012., 08:41   #180
Quote:
Dorée kaže: Pogledaj post
Kako je opisan glas u natalu? Je li možda merkurom ili?
glas ti je opisan u aspektu venere i merkura, evo ja imam ve60me kažu da imam jako lijepi glas za pjevanje
nastasja2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:44.