Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2012., 16:28   #101
Quote:
JBV kaže: Pogledaj post
Nema velikih dobitaka , ima samo velikih očekivanja ( Mjesec u Lavu u 2.polju, vladar 5.polja Venera kvadrat Jupiter ).
Vladar 2.polja u opozicijis a Saturnom (vladar 8.). Zaobilazi kladionice u širokom luku, mogu te doslovce pokopati materijalno-financijski.
Tračak nade za dobitke je vladar 11 (sreća s neba) Mars u trigonu sa Suncem i Plutonom. iako Mars sam po sebi nema neku snagu s obzirom da se nalazi u Raku.
Neke sitne dobitke ali više u igrama na sreću možeš imati kada tranziti aktiviraju 5. polje.

Aa.. šteta. Baš sam se bila ponadala da imam sreće što se tiče igara na sreću. Jer uvjek što se tiče društvenih igara sam pobjeđivala (karte..) a na bingu je isto znalo biti dobitaka ali sve je to sitno.. također aparati (poker, voće-slotovi) znala sam dobivati, ali isto manji novac.
A što se tiče velikih očekivanja, da, uvjek očekujem bizarno
Hvala na tumačenju.
Ice_scorpio is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2012., 19:06   #102
Trebala bih odigrat nagradnu igru u jednom trznom centru, i vec sam jedan listic popunila na svoje ime za drugi se mislim da li na brata ili na sestru. Na sta trebam obratiti paznju u njihovim natalnim kartama?
__________________
Moja natalna karta
wild_rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 10:13   #103
Quote:
wild_rose kaže: Pogledaj post
Trebala bih odigrat nagradnu igru u jednom trznom centru, i vec sam jedan listic popunila na svoje ime za drugi se mislim da li na brata ili na sestru. Na sta trebam obratiti paznju u njihovim natalnim kartama?
Peto polje (igre na sreću, posebno nagradne igre). Koje su planete prisutne, čvorovi, točka fortune i neke druge arpaske točke. Gdje je vladar i kako je aspektiran.

No, puno toga se vidi i iz tvoje natalne karte. Braća i sestre su predstavljene 3.poljem, vladar je Merkur u 5.polju. Ako to tranziti na dan izvlalenja podržavaju, možeš osvojiti neku nagradu ako odigraš na njihovo ime.
Koliko sam shvatila ti si u dilemi na koje ime odigrati, rekla bih na sestru s obzirom da je treće polje i vladar u ženskom znaku.
JBV is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 11:03   #104
Ok hvala ti a izvlacenje je 15.01 i 18.01 jesu li barem meni planete dobro aspektirane tada?
__________________
Moja natalna karta
wild_rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 11:06   #105
Ljudi može pomoć.
Mene isto zanimaju datumi i razdoblja koja su potencijalno dobra za dobitak.
Jel bi netko od vas experata bio ljubazan da mi "asistira" u ovim "proačunima" jer je za mene to nepoznanica.
Hvala!

http://www.pohrani.com/f/8/im/4ixW0DO4/kartana.jpg

Zadnje uređivanje Ugor006 : 07.12.2012. at 11:18.
Ugor006 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2012., 20:49   #106
hej pozdrav ,moze meni netko reci kako stojim po tom pitanju? u zadnje vrijeme mi dobro ide pa eto oce li to nastaviti ili je samo prolazna faza ? hvala punooooooooooo unaprijed..

.Ovo je natalna :

http://tinypic.com/view.php?pic=vg1st3&s=6
anaira32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2012., 15:41   #107
Danas je dobar dan za odigrati express lutriju ili "strugalicu", na nebu je Ve 120 Ur.
JBV is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2012., 11:20   #108
sta mislite, imam li ja kakvih sansi za dobitak? nisam nikada nista dobila, niti igram loto i slicno. ali, moja banka ima neke mjesecne i godisnje nagrade, prilicno fini iznosi. cak i najmanji iznos bi mi puno znacio.

oslanjam se na ovu konjukciju sunca i jupitera u 11. kuci, ali pretpostavljam da mi uran u opoziciji sa jupiterom sve kvari.

sad sam se i sjetila da sam u prosle dvije godine dva puta dobila besplatni speceraj (u supermarketu kad slave godisnjicu otvaranja, svaki 50. kupac dobije besplatno sve sto donese na kasu).

http://tinypic.com/r/2570emh/6
honey_b is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2012., 13:39   #109
Quote:
honey_b kaže: Pogledaj post
sta mislite, imam li ja kakvih sansi za dobitak? nisam nikada nista dobila, niti igram loto i slicno. ali, moja banka ima neke mjesecne i godisnje nagrade, prilicno fini iznosi. cak i najmanji iznos bi mi puno znacio.

oslanjam se na ovu konjukciju sunca i jupitera u 11. kuci, ali pretpostavljam da mi uran u opoziciji sa jupiterom sve kvari.

sad sam se i sjetila da sam u prosle dvije godine dva puta dobila besplatni speceraj (u supermarketu kad slave godisnjicu otvaranja, svaki 50. kupac dobije besplatno sve sto donese na kasu).

http://tinypic.com/r/2570emh/6
U nagradnim igrama povremeno možeš imati dobitaka , Sjeverni čvor je na vrhu 5. polja, a vladar (Pluton) dobro aspektiran.
Loto - ne nadaj se previše. Vladar 2.polja je Sunce u Biku u 11. polju ali konjunkcija sa Jupiterom koju spominješ je velik orbis i separacija, tako da gotovo da i nema značajan utjecaj. Uz te se Južni čvor (gubici) nalazi na vrhu 11.polja i to na midpointu Sunce/Jupiter.

Dobici prošle godine su bili vjerojatno dok je Jupiter tranzitirao kroz znak Bika i aktivirao natalnu Veneru, Jupiter i Sunce.
JBV is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2012., 14:47   #110
Quote:
JBV kaže: Pogledaj post
U nagradnim igrama povremeno možeš imati dobitaka , Sjeverni čvor je na vrhu 5. polja, a vladar (Pluton) dobro aspektiran.
Loto - ne nadaj se previše. Vladar 2.polja je Sunce u Biku u 11. polju ali konjunkcija sa Jupiterom koju spominješ je velik orbis i separacija, tako da gotovo da i nema značajan utjecaj. Uz te se Južni čvor (gubici) nalazi na vrhu 11.polja i to na midpointu Sunce/Jupiter.

Dobici prošle godine su bili vjerojatno dok je Jupiter tranzitirao kroz znak Bika i aktivirao natalnu Veneru, Jupiter i Sunce.
hvala, JBV.

mislila sam da orbis od 6 stepeni, iako seperacijski, ipak nesto znaci

steta i za juzni cvor.
honey_b is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 03:23   #111
ako mi netko može objasniti imam li kakve šanse za dobitak?

http://tinypic.com/r/21qzvs/6
Iv-An is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 11:28   #112
Quote:
Iv-An kaže: Pogledaj post
ako mi netko može objasniti imam li kakve šanse za dobitak?

http://tinypic.com/r/21qzvs/6
Imaš ali teško da ćeš od dobitaka imati i neke dugoročne koristi - zbog loših ulaganja. Veća svota novaca nekako kao da te tjera na megalomanske potrebe i želje (Venera opozicija Jupiter), a Merkur kvadrat Mars na brzoplete i nepromišljene odluke. Taj je asepkt doduše u fiksnim znacima koji jesu statični , kao i Sunce u Biku i Mjesec u Škorpionu što u određenoj mjeri može usporiti brzopletost ali isto tako može značiti i da uvijek reagiraš na isti način i treba ti bezbroj ponovljenih situacija da bi naučio lekciju.
JBV is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 16:05   #113
Thumbs up

Quote:
JBV kaže: Pogledaj post
Imaš ali teško da ćeš od dobitaka imati i neke dugoročne koristi - zbog loših ulaganja. Veća svota novaca nekako kao da te tjera na megalomanske potrebe i želje (Venera opozicija Jupiter), a Merkur kvadrat Mars na brzoplete i nepromišljene odluke. Taj je asepkt doduše u fiksnim znacima koji jesu statični , kao i Sunce u Biku i Mjesec u Škorpionu što u određenoj mjeri može usporiti brzopletost ali isto tako može značiti i da uvijek reagiraš na isti način i treba ti bezbroj ponovljenih situacija da bi naučio lekciju.
hvala ti potpisujem sve napisano

možeš li mi reći kada je moguć dobitak,koje vrijeme?? http://tinypic.com/r/21qzvs/6
hvala!
Iv-An is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2013., 09:44   #114
Quote:
Iv-An kaže: Pogledaj post
hvala ti potpisujem sve napisano

možeš li mi reći kada je moguć dobitak,koje vrijeme?? http://tinypic.com/r/21qzvs/6
hvala!
Teško da će biti dobitaka sve dok je tranzitni Saturn u Škorpionu (5.polje, igre na sreću, nagradne igre) jer radi kvadrat na drugo polje pa su financije općenito povuci-potegni. Uz to je i opozicija na Sunce u 11.polju (loto, ciljevi, nade, želje, planovi) pa se osjećaš blokirano u svakom pogledu, ne samo popitanju dobitaka.
Tračak nade za neki manji dobitak može biti tranzitni Sjeverni čvor u 5.polju i tranzitni Uran na Veneri (prirodni vladar financija) ali mislimd a će se to prije manifestirati na ljubavnom planu.


Kloni se kladionica iduće 2 godine .
JBV is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2013., 10:53   #115
Kako sam osvojila nagradu u nagradnoj igri koju nisam ni igrala ?

Dakle, prije 5 dana dobijem obavijest mailom " poštovani osvojili ste 2 ulaznice za dječju predstavu ... u kazalištu..."
Ja u čudu odmah odgovorim da se vjerojatno radi o nekoj zabuni jer već barem 3 mjeseca nisam na tom portalu nisam odigrala nagradnu igru (nekoliko puta sam već dobila kod njih).
odgovore da se ispričavaju, doista se radi o zabuni ali da ako želim ulaznice svejedno mogu dobiti. S obziromd a si mi objasnili da nitko drugi neće biti oštečen, uzela sam ulaznice.

otvorila sam kartu sa vremenom kada je mail stigao:
ASC 0 Riba, Neptun na Asc što je palo u moje natalno 5.polje (nagradne igre, kazalište, djeca), dakle svi elemnti su bili tu.
Tranzitni Mjesec je bio u konjunkciji sa natalnim uranom koji je vladar natalnog 5.polja, sekstilu sa natalnim Neptunom i trigonu sa natalnim Suncem.
Tranzitni Merkur je bio egzaktno na natalnom Merkuru kojeg je istovremeno egzaktno kvadrariao tranzitni Uran.

Da bude neobično i zapetljano do kraja, nakon dva dana taman kada sam sa sinom krenula na predstavu, sretnemo na igralištu njegovog prijatelja iz vrtića koji je kad je čuo da idemo u kazalište plakao da bi išao i on. A predstava rasprodana do posljednjeg mjesta. Ali smo ga svjedno poveli, tako da su njih dvojica sami odgledali predstavu, a ja sam bila samo posrednik za ulaznice.
JBV is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2013., 11:23   #116
Ja ne sumnjam u dobitak kad-tad, već sam ih imala, a vrlo rijetko sam igrala. Mene zanima samo o kojim bi se tranzitima radilo.

Vladar 5. Uran, Jupiter u 5.
Vladar 11. Sunce, trigon Jupiter i sekstil Uran
Uran u Strijelcu
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2013., 12:40   #117
Quote:
magic potion kaže: Pogledaj post
Ja ne sumnjam u dobitak kad-tad, već sam ih imala, a vrlo rijetko sam igrala. Mene zanima samo o kojim bi se tranzitima radilo.

Vladar 5. Uran, Jupiter u 5.
Vladar 11. Sunce, trigon Jupiter i sekstil Uran
Uran u Strijelcu
To ćeš najlakše utvrditi ako pogledaš koji su bili tranziti kada si imala dobitke.
Radi preglednosti ne bi bilo loše da makneš asterodite iz karte.

Ja bih na tvom mjestu nagradne igre igrala sada , jer je tranzitni Jupiter u egzaktnom trigonu na natalni, to često donosi dobitke iako je retrogradan.

Veljača i ožujak 2013 imaš najveće šanse za dobitke, Jupiter će biti u direktnom hodu (trigon natalni Jupiter) , kao i Uran (vladar 5.polja) koji će tvoriti sekstil na natalni Jupiter.
Vjerujem da tranzitni Saturn koji će biti u kvadratu na natalni Jupiter neće biti zapreka, jer će orbis tog kvadrata biti 4 stupnja.
JBV is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2013., 12:49   #118
Pokušavala sam se sjetiti kada je to bilo, ali budući da se mogu sjetiti samo godine, gledala sam samo Jupiter.
Kad sam imala 7 godina dobila sam 1. put i tada je Ju bio u Lavu u 11. Tada su se baš zaredali dobici.
Zatim se sjećam 2006. da je tranzitirao drugom kućom...Nažalost, ne sjećam se drugih godina, a datuma ni približno.

Hvala na odgovoru. Nadam se da ću se potruditi odigrati nešto. I za to sam lijena.
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2013., 13:27   #119
U petak sam osvojila nagradu kad sam igrala Tombolu u kafiću, nisu bile neke pare, ali je bilo totalno neočekivano, s obzirom da je 50 ljudi još igralo.

Čini mi se da mi je počeo neki "sretniji" period, pa ima li kakve šanse za neki veći dobitak kroz npr. Loto, klađenje ili nešto slično?
__________________
Moja natalna karta. ... “There's so many different worlds. So many different suns. And we have just one world. But we live in different ones."
Raven 99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 13:26   #120
Quote:
JBV kaže: Pogledaj post
...
Ja bih ipak iskušala tu Veneru u 5 polju iako je u egzilu ali Venera i Mars imaju zamjenu sjedišta pa nije da nemaš šanse za neki dobitak .
Prati tranzite na Veneru i Mars.
Danas mi je retro Ju egzaktno na Suncu.
Pa sam se počastila sa lotom 7/39.
app
javim večeras.

znaam, znaaam da mi je Sa još uvijek u 11. i sl. al...ono... trebaju mi pare za posl. partnerstvo (Sunce u 7. kući)
srcelence is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:56.