Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2009., 21:36   #21
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Blizu mi je tako da nije problem... odem odmah vidjeti da li se mogu smjestiti unutra... ako mogu, onda je lako doći ponovo. A usput produžim i do Forda
planiraš li se ponoviti ili čisto da vidiš kakav je?

meni se isto sviđa, čak toliko da bih ga rado mijenjao za svoj clio 3.
možda je to i zato što su mi prva dva auta bili hyundai.
nadam se da su i dalje tako kvalitetni. sad kad su napredovali u u pogledu dizajna, udobnosti i sigurnosti... ako imaju još i kvalitetu koju sam ja iskusio...

Dor, koliko će te izaći taj dizlo i koji paket opreme planiraš uzeti?
car_iz_Osijeka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 21:37   #22
Ova dimenzija i mene zanima. To nije tvornički. Bit će da je to nečiji od nadrkanovića

I vidi koje su gume i poslikaj to svakako.
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 21:45   #23
Quote:
dor_ kaže: Pogledaj post
zaboravih napomentu kočnice su odlične, odaziv na papučicu je vrlo brz i auto staje u trenu
Upravo to, auto se ponaša ko iz VAG grupe. Osjetljiv na kočnici, krut na gasu. Ja sam doslovno mislio da u testnom modelu zapinje papučica gasa, jer ju zaista treba stisnuti, za razliku od starije generacije Hjundića gdje samo takneš i već je na 4t okretaja.
stef_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 21:47   #24
Quote:
car_iz_Osijeka kaže: Pogledaj post

Dor, koliko će te izaći taj dizlo i koji paket opreme planiraš uzeti?
83 000 je sa 3 vrata, iako me draga nagovara na 5, al malo mi je previše dati četri i nešto soma kuna kad mi ionak netrebaju, večinom vozim sam ili smo dvoje.

paket iLike što mi je sasvim dosta, jedino možda doplatim naslon za ruke ak se može.

ovo je definitivno Bestbuy mali dizel u svakom pogledu. još kad sam vidio na Indijskom forumu da se uz laganu vožnju da potrošnja spustiti ispod 4L/100km

najviše me zabrinjavalo da je auto skučen iznutra, ali baš naprotiv ima dosta mjesta
__________________
Perfection Is The Mastering Of Simplicity
perfect day / Work / Train / Eat / Sleep /
dor_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 21:50   #25
Uzmi 5, neće ti biti žao .
stef_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 21:53   #26
Quote:
stef_zg kaže: Pogledaj post
Uzmi 5, neće ti biti žao .
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 21:54   #27
vrata
stef_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 21:55   #28
Quote:
stef_zg kaže: Pogledaj post
vrata
Hehe, to svakako.
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 22:12   #29
Mislim da je 1.4 diesel sa 75ks za većinu neisplativ. Razlika u cijeni je preko 10.000kn, performanse su po svim testovima dosta lošije od 1,25 benzinca, a ako gledamo čisto potrošnju treba odraditi preko 100.000km da se diesel isplati.
Nedavno sam vozio i20 sa 1,25 benzincem i moram reći da auto nema nekih velikih zamjerki, motor je sasvim dovoljan za auto te veličine, mjenjač je pristojan kao i općenito ponašanje u vožnji. Dosta je prostran, sjedala su velika i udobna, volan se podešava i po dubini i visini, od opreme već i entry model ima sve bitno.
Ostaje taj dizajn vanjštine i unutrašnjosti koji neće svima leći, ali to je individualno.
Po meni trenutno best buy u toj klasi obzirom na Hyundaijev renome kvalitetnog proizvođača.
Još samo jedna stvar za potencijalne kupce, model sa 3 vrata ima drukčiju specifikaciju opreme, pa se u osnovnoj verziji dobije extra putno računalo, maglenke i grijani retrovizori u odnosu na 5 vratni model.
babanghida is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 22:13   #30
Quote:
occasional kaže: Pogledaj post
Kolko guta atos???

meni tico po ljeti ispod 5 a popne se zimi do 5,5...
mislim da je 7...al zivim na brdu pa se svaki dan moram penjat gore. trosio bi manje da sam na ravnici
frozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 22:17   #31
evo bas gledam malo na auti.hr nesto i naidem na isti auto ko i moj, iz 2007., sa duplo manje kilometara...ako nekom treba autic za grad koji je komforan,poviseno se sjedi, ne trosi puno ako se ne vozite uzbrdo, atos je za vas. http://www.auti.hr/automobili/showAdvert478136.html manje od 5000€, stvarno odlicna kupnja
frozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 22:34   #32
Quote:
babanghida kaže: Pogledaj post
Mislim da je 1.4 diesel sa 75ks za većinu neisplativ. Razlika u cijeni je preko 10.000kn, performanse su po svim testovima dosta lošije od 1,25 benzinca, a ako gledamo čisto potrošnju treba odraditi preko 100.000km da se diesel isplati
To i mene zanima kako su dizela tako uškopili... jednake snage ko benzin, a toliko slabije ubrzanje do sto
Jebemu, ima 220 Nm, što je 100 više nego kod benzinca... kud sve to nestade majkumu? Ili ubaciš u 4tu pa izigravaš automatika


Quote:
babanghida kaže: Pogledaj post
Još samo jedna stvar za potencijalne kupce, model sa 3 vrata ima drukčiju specifikaciju opreme, pa se u osnovnoj verziji dobije extra putno računalo, maglenke i grijani retrovizori u odnosu na 5 vratni model.
Ta specifikacija spada pod opremu iThink, no u cijeniku su svi iLike... ili griješim?
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 22:34   #33
Quote:
frozz kaže: Pogledaj post
mislim da je 7...al zivim na brdu pa se svaki dan moram penjat gore. trosio bi manje da sam na ravnici

Hvala...

Zadnje uređivanje Brazil : 25.08.2009. at 22:43.
occasional is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 22:40   #34
zgodan mali autić,izgleda čist solidno za korejca,makar mi dizajn prednjeg i stražnjeg kraja lagano naginje na aktualnu corsu....al sve u svemu nije loše =)
mustang01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 22:45   #35
Quote:
babanghida kaže: Pogledaj post
Mislim da je 1.4 diesel sa 75ks za većinu neisplativ. Razlika u cijeni je preko 10.000kn, performanse su po svim testovima dosta lošije od 1,25 benzinca, a ako gledamo čisto potrošnju treba odraditi preko 100.000km da se diesel isplati.
Nedavno sam vozio i20 sa 1,25 benzincem i moram reći da auto nema nekih velikih zamjerki, motor je sasvim dovoljan za auto te veličine, mjenjač je pristojan kao i općenito ponašanje u vožnji. Dosta je prostran, sjedala su velika i udobna, volan se podešava i po dubini i visini, od opreme već i entry model ima sve bitno.
Ostaje taj dizajn vanjštine i unutrašnjosti koji neće svima leći, ali to je individualno.
Po meni trenutno best buy u toj klasi obzirom na Hyundaijev renome kvalitetnog proizvođača.
Još samo jedna stvar za potencijalne kupce, model sa 3 vrata ima drukčiju specifikaciju opreme, pa se u osnovnoj verziji dobije extra putno računalo, maglenke i grijani retrovizori u odnosu na 5 vratni model.
u slučaju ako je razlika u potrošnji 1-2 litre onda se ne isplati dizel.
ako razlika prelazi 2-3 litre tad bi mi se isplatio nakon 60 000 ili 3 godine

BTW gdje si čuo da ovaj sa 3 vrata ima bolju opremu od onog sa 5???

Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
To i mene zanima kako su dizela tako uškopili... jednake snage ko benzin, a toliko slabije ubrzanje do sto
Jebemu, ima 220 Nm, što je 100 više nego kod benzinca... kud sve to nestade majkumu? Ili ubaciš u 4tu pa izigravaš automatika
dizel ima 200kg više od benzinca

po onom što sam čitao dizel ide odlično, al svakako ga treba isprobati pa vidjeti, a prodavač kaže da je razlika imeđu low power dizela (75 konja) i onog od high power (90 konja) samo u čipu
__________________
Perfection Is The Mastering Of Simplicity
perfect day / Work / Train / Eat / Sleep /
dor_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 22:45   #36
Quote:
mustang01 kaže: Pogledaj post
zgodan mali autić,izgleda čist solidno za korejca,makar mi dizajn prednjeg i stražnjeg kraja lagano naginje na aktualnu corsu....al sve u svemu nije loše =)

pa i nije , slazem se, pogotovo ak je korejac, tj pouzdaniji a i jeftiniji...
occasional is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 22:49   #37
ja bi definitivno radije i20 nego corsu,zamjerila mi se maksimalno...
mustang01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 22:53   #38
Quote:
mustang01 kaže: Pogledaj post
ja bi definitivno radije i20 nego corsu,zamjerila mi se maksimalno...
To sam i ja reko...
occasional is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2009., 00:24   #39
imam pitanje bas u vezi tog i 20 kolika bi mu mogla biti maksimum maksumuma brzina po satu ( 1.2 motor odnosno ovaj 1.25)
jel moguce da pokazuje 200. odnosno znam da pitam glupo pitanje sli moram provjerit. koliki mu je maksimum?
Hartge is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2009., 02:35   #40

definitivno ne može 200

kažu da može 165 km/h...1.4 može "samo" 180
car_iz_Osijeka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:20.