Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2010., 18:18   #101
Malo sam vas čitala i vidim da nema idealnih kolica..... Najbliže idealu mi se čine peg peregova kolica pliko p3 switch model koji možeš okrenuti i beba je okrenuta prema tebi u u košari i u as i u sportskom dijelu..... Mislim da su kvalitetna, izdržljiva jesu teška ali ne i preteška i sklapaju se u kao kišobran kolica..... Meni su ova odlična i njih kupujem kiwi boja
sweetheart 07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 18:52   #102
Quote:
frayla kaže: Pogledaj post
a koja su tvoja kolica???
ma ja više ništa ne znam, taman se kakti odlučim po nekim recenzijama za jedan tip, e onda se pojavi netko kome su ta bila grozna, pa i ostali to sve potvrde...i tako tražim dalje opet mi se neka svide, e al ni ta ipak ne valjaju na kraju
pa daklem više sam luda
ova PP 3 modular sam vidjela uživo u trgovini i cura mi sve demonstrirala tak da mi se stvarno čine ok, daj Bože
Peg perego UNO sam ja uzela
__________________
...život mi se promijenio 02.11.2010.
Amric is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 19:03   #103
Vezano uz Chicco-meni nikako nije jasno kome je ok onakva šoping-košara, gotovo svim modelima košara je tako nedostupna i duboko ispod sjedala a iznad nje idu one šipke u X tako da je jednako nedostupna sa svih strana i ima male rupe kroz koje možeš progurati neku sitnicu..komad po komad, nikako cijelu kesicu iz dućana i još se moraš sav sprčiti, čučnuti

A osim toga, cijela kolica, konstrukcija je škripava i klimava i to jako!

+dijete od 10 mj ne stane u njih... baš strava

Nego, jako rijetko se spominju kolica marke Bebe Confort.
Nažalost, više ne postoji distributer za Hr -do prošle godine to je bio TL. A sad se jedino može naći pokoji zaostali model. Meni se jako sviđa sve viđeno i pročitano o njihovim kolicima. Mi smo uzeli High trek jer smo ljubitelji trokolica ali ima i odličnih 4kolica (Loola (Up))
Sjedalni se dio okreće na obe strane, može ići u (kvazi)ležeći, AS se stavi nakon što se sjedalo makne, a miče se lagano pritiskom na 2 gumba, perfektno jednostavno, ne moraš čak ni stisnuti istovremeno. Također, AS može gledati i sim i tam. Košara je hebena, ko pravi mali krevetić, vrrlo potfutrana, na dnu ima nešto skoro ko madrac, topla i dosta skupa u Baby centru u Slo 270€, u TL 2000kn..

Compatibility izvedba zaslužuje čistu peticu http://www.bebeconfort.com/collectio...atibilites.htm

I tako..mi zasad jako zadovoljni kupljenim, al opet, beba je još u trbuhu pa ne znamo koje su mane
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.

Zadnje uređivanje katjes : 27.10.2010. at 19:24.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 22:05   #104
Quote:
katjes kaže: Pogledaj post
Vezano uz Chicco-meni nikako nije jasno kome je ok onakva šoping-košara, gotovo svim modelima košara je tako nedostupna i duboko ispod sjedala a iznad nje idu one šipke u X tako da je jednako nedostupna sa svih strana i ima male rupe kroz koje možeš progurati neku sitnicu..komad po komad, nikako cijelu kesicu iz dućana i još se moraš sav sprčiti, čučnuti

A osim toga, cijela kolica, konstrukcija je škripava i klimava i to jako!

+dijete od 10 mj ne stane u njih... baš strava
ma kosara je ok. stane dovoljno. bar meni.
konstrukcija je dobra. nije klimava i ne skripi. kolica su lagana, stabilna i prakticna. kosara je bila super, autosjedalica je bila super. ali taj hebeni sjedeci dio ne valja nista.

danas sam oprala navlaku u masini na hladno pranje, samo da je malo osvjezim i sto se dogodi...oni gornji utori na naslonu kroz koje prolaze pojasevi se odvojili od podloge i cijeli rub izgleda kao isparan i konci izlaze. ne znam jesam li docarala.
uglavnom...mozete zamislit moju facu kad sam to vidila
ma nisam se ni izivcirala. samo sam slegla ramenima i zalipila super attacom da se ne para dalje.
u glavi mi je samo bilo 4500kn

jos uvijek koristim ova kolica jer se beban voli gurnuti do ruba sjedalice i nasloniti se na onu precku. uglavnom se ne naslanja. ako se nasloni onda se nakrivi pa sjedi malo postrance naslonjen na onu bocnu stranu ne na naslon da moze stati. kad ga stavim u zapp onda je slipljen za naslon i nezadovoljan. sad moram smislit nesto drugo jer su krenule bure i kad mu navucem jaknu nema sanse da ni pomocu magije stane u naslon.

uglavnom za chicco jedan veeeeliikkiii
*eva* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 06:55   #105
Quote:
sweetheart 07 kaže: Pogledaj post
Malo sam vas čitala i vidim da nema idealnih kolica..... Najbliže idealu mi se čine peg peregova kolica pliko p3 switch model koji možeš okrenuti i beba je okrenuta prema tebi u u košari i u as i u sportskom dijelu..... Mislim da su kvalitetna, izdržljiva jesu teška ali ne i preteška i sklapaju se u kao kišobran kolica..... Meni su ova odlična i njih kupujem kiwi boja
i mie smo točno ta kupili! za 10ak tjedna dolazim sa recenzijama
__________________
27.01.2011 Mišica
simba is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 09:39   #106
Quote:
*eva* kaže: Pogledaj post
ma kosara je ok. stane dovoljno. bar meni.
konstrukcija je dobra. nije klimava i ne skripi. kolica su lagana, stabilna i prakticna. kosara je bila super, autosjedalica je bila super. ali taj hebeni sjedeci dio ne valja nista.

danas sam oprala navlaku u masini na hladno pranje, samo da je malo osvjezim i sto se dogodi...oni gornji utori na naslonu kroz koje prolaze pojasevi se odvojili od podloge i cijeli rub izgleda kao isparan i konci izlaze. ne znam jesam li docarala.
uglavnom...mozete zamislit moju facu kad sam to vidila
ma nisam se ni izivcirala. samo sam slegla ramenima i zalipila super attacom da se ne para dalje.
u glavi mi je samo bilo 4500kn

jos uvijek koristim ova kolica jer se beban voli gurnuti do ruba sjedalice i nasloniti se na onu precku. uglavnom se ne naslanja. ako se nasloni onda se nakrivi pa sjedi malo postrance naslonjen na onu bocnu stranu ne na naslon da moze stati. kad ga stavim u zapp onda je slipljen za naslon i nezadovoljan. sad moram smislit nesto drugo jer su krenule bure i kad mu navucem jaknu nema sanse da ni pomocu magije stane u naslon.

uglavnom za chicco jedan veeeeliikkiii
evo moram reci, ja sam i s kosarom i sjedalicom super zadovoljna. Medjutim, sama konstrukcija je klimava i skripava, treska se po svemu i buci, kosara je koma, i sportski dio dok sam izvadila sam se skoro rasplakala, i sad kupujem nova kolica. i garant cu se opet uspjeti zeznuti, jer sad vise nisam pametna
jojne is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 09:44   #107
Ja se baš veselim što ću nakraju kupiti i jedna kišobran kolica,pa dosadit će mi stalno vozikat ista a i sa kišobrancima je full lakše i jednostavnije kada je beba veća.
Zato sam i zadovoljna što moja nisu bila preskupa(ABC COBRA 2570 kn,košara i sportski),a za druga bi uzela Maclaren ona predivna ljubičasta ili Jane Sonic
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 09:44   #108
BTW ja sam u Turbo Limacu na Zitnjaku kupila BC High Trek prije nekoliko dana za 1000 kuna, imaju nekakve divlje popuste
Brokvica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 09:46   #109
Quote:
Brokvica kaže: Pogledaj post
BTW ja sam u Turbo Limacu na Zitnjaku kupila BC High Trek prije nekoliko dana za 1000 kuna, imaju nekakve divlje popuste
Ja htjela ta kolica i poslala mail Magmi i rekli mi da ih više ne nabavljaju i da na zalihi imaju samo 3 kom ali sa oštećenjima
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 09:53   #110
Evo da kopiram svoj post sa jedne druge teme -

Quote:
Zaraa kaže: Pogledaj post
Mah neću se ni truditi čitati zaostatke. Došla danas do stranice br. 22, večeras ste već na 35

Nego da vam ispričam što mi se danas dogodilo......kao prava mamica izvela sam svoje potomče u šetnju uz more i lipo T. zaspala u kolicima i điramo se mi gore dolje po rivi......i tako nakon jedno 45 minuta stanem ja i izvadim fotić da nešto slikam i krenem prema kolicima i nekako ih taknem po ručki gdje je i torba i kolica mi se prevale

Bem ti buzz trokolicu ; samo su skliznula prema meni. T. spuznula u donji dio košare , cila se sklupčala.
Srce mi je stalo.
Naravno da se probudila.
Ali začudo nije plakala.
I da to se dogodilo pred hrpom ljudi na rivi.
Nemajka
Tako da svi sadašnji i budući vlasnici quinny buzza trokolice znaju pripaziti.........kolica su ultra lagana i naravno kada se natrpa torba koja se zakači na ručku da su nestabilnija. Mislim da će biti puno stabilnija kada se prijeđe na sportski dio.

Ne želim ni razmišljati što bi bilo da nije bilo one zakopčane navlake ; ovako je T: "samo" otklizla u donji dio košare, da nije bilo navlake mogla je izletjeti van
__________________
"Racionalni um je sluga intuitivnom umu. Mi smo zaboravili na kraljevski dar i dali smo počast sluzi."
Zaraa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 09:56   #111
prvi dio posta idiličan, more šetnja, a onda....! uh, pa to se nebi smjelo dogoditi
toka13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 10:05   #112
Quote:
FIGICA kaže: Pogledaj post
Ja htjela ta kolica i poslala mail Magmi i rekli mi da ih više ne nabavljaju i da na zalihi imaju samo 3 kom ali sa oštećenjima
Da, ostala su nekakva sa poderanim kupolama i nepotpuna. Vise sreće drugi put!
Jos sam na e-bayu nasla adaptere za Maxi-cosi cabriofix koji imam od prije
Brokvica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 10:21   #113
da li ima tko iskustva sa Bebe Comfort High Trek sa tri kotaca? i njihovim AS?
capoeira-zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 10:25   #114
Quote:
Dancica kaže: Pogledaj post
ja vec dugo trazim jane energy - kisobran kolica....
jel netko negdje naisao na njih?
nekako mi u glavi da sam čula da se više ne proizvode...
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 10:45   #115
imam ih, ali ne i iskustva..već sam guglala tuđa iskustva..pa predlažem da isto i sama napraviš .. i po domaćim i po stranim forumima uglavnom su sva pozitivna. sjećam se da postoji jedan tata koji tvrdi da im se kotač raspao
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 10:57   #116
bas googlam isto mi se cine super ali velika je cjenovna razlika od drugih pa me zato zanima. a sto se tice popravaka znam da sva dolaze sa garancijom no mislim da cemo ta uzeti...
capoeira-zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 11:10   #117
pa i nije baš da su jako jeftina..
naime, evo u Slo; 350€, dakle, sama kolica 2000kn (ako platiš gotovinom popust je 5% i oduzmeš DDV). Al to su gola kolica samo sa kišnom navlakom, bez zimske navlake koja košta čak 80ak €, čini mi se. I torba se ne dobije, mislim da ni ne postoji kao dodatna oprema, AS je oko 1000kn, a košara čak 270€..tako da sve skupa dođe prek 5000kn..

osim naravno, ako bocneš neko sniženje il akciju, ne kupiš košaru, a zimsku navlaku nabaviš preko ebaya
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.

Zadnje uređivanje katjes : 28.10.2010. at 11:15.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 11:39   #118
Ja sam sa starijim djetetom imala Quinny Freestyle sa fiksnim kotacem i nisam bila zadovoljna.
Tako da sam za ova kolica znala što želim. High trek zadovoljavaju sve kriterije osim što nemaju potpuno ležeći položaj, ali mislim da sa nekakvom dekicom se i to može izravnati. Nisam kupila košaru, prvo dijete mi je preraslo Dreami košaru sa 3 mjeseca (rodio se da 55 cm i rastao je kao iz vode) konzultirala sam se sa ortopedom koji mi je rekao da se dijete može vozati i u AS do 2 sata dnevno.
Lako se slažu/rastavljaju, može se namjestiti da dijete gleda prema mami ili prema bijelom svijetu, imaju prečku da se dijete može nasloniti, amortizere, prednji kotac se rotira, shopping kosara je velika, lako se manevrira sa njima i kad se slože stanu komotno u gepek. Mislim da nisu ni preteška, premda mi to nije važno jer živim u kući. Plus - imam Maxi cosi cabriofix autosjedalicu koja mi je genijalna i na e-bayu sam nasla adaptere za Bebeconfort kolica, to je bilo to!
Brokvica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 11:55   #119
Quote:
sweetheart 07 kaže: Pogledaj post
Malo sam vas čitala i vidim da nema idealnih kolica..... Najbliže idealu mi se čine peg peregova kolica pliko p3 switch model koji možeš okrenuti i beba je okrenuta prema tebi u u košari i u as i u sportskom dijelu..... Mislim da su kvalitetna, izdržljiva jesu teška ali ne i preteška i sklapaju se u kao kišobran kolica..... Meni su ova odlična i njih kupujem kiwi boja
i mi cemo ta uzet,samo se spremam u Italiju di su dosta jeftinija pa nikako da odem,nebi ni smjela u biti bas putovat i trest se....a strah me nekog poslat da mi ne uzme kriva. lijepa je te kiwi boja samo mi se onaj donji dio tamnija zelena kao neka maslinasta ne svidja, radje bi da je sva kiwi. i lavanda mi je predivna boja ali kazu da nije bas za decka...pa smo odustali,iako sam vidjela vec 2 decka u tim kolicima
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 12:05   #120
meni se svekar sinoc zaputia u italiju i dala sam mu detaljan opis kolica. (i koje boje zelim, ali iz 2011 kolekcije)
on dobro prica talijanski pa ne bi trebalo biti problema.
ako sve prode ok, on bi sad treba pokupiti par informacija iz ducana (cijene i to) i kad dode doma, mi bi to telefonski narucili i on pokupia kad bude isa sljedeci put u it.

(koji dobar plan )
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:02.