Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2015., 22:04   #901
Quote:
Zabrinuti1812 kaže: Pogledaj post
Ja mislim da su danas otisli pozivi za sve. Mozda sa nazoves ujutro?
Ma necu ih gnjavit cisto sumnjam da ima neke znacajnije razlike u razgovorima
martymisterija is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 22:06   #902
Quote:
Emmelie kaže: Pogledaj post
Čime je uređen rad i ustrojstvo državne uprave?

koji je odgovor na ovo pitanje
Ako se ne varam bilo je ponudjeno Ustavom, zakonom ili pravilnikom, rekla bi da je odgovor zakonom
martymisterija is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 22:08   #903
Quote:
martymisterija kaže: Pogledaj post
Ako se ne varam bilo je ponudjeno Ustavom, zakonom ili pravilnikom, rekla bi da je odgovor zakonom
ja sam mislila uredbom vlade
iss kako sam glupa
Emmelie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 22:34   #904
A sta je s rezultatima testiranja iz Zagreba?
Zabrinuti1812 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 22:44   #905
Quote:
Emmelie kaže: Pogledaj post
ja sam mislila uredbom vlade
iss kako sam glupa
Unutarnje ustrojstvo je uredjeno uredbom vlade....ma lako se zeznut kad je sve to dosta slicno i nekad su cake u pitanju.
martymisterija is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 22:46   #906
Quote:
Zabrinuti1812 kaže: Pogledaj post
A sta je s rezultatima testiranja iz Zagreba?
Sto se tice Zagreba....u ponedjeljak su rezultati na onaj isti broj od prije, barem tako rekose u srijedu. Tako da...
martymisterija is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 22:54   #907
Quote:
martymisterija kaže: Pogledaj post
Sto se tice Zagreba....u ponedjeljak su rezultati na onaj isti broj od prije, barem tako rekose u srijedu. Tako da...
Krivo sam se izrazio. Znam da treba nazvati broj. Mislio sam kad bi mogli biti intervjui za testiranje u zagrebu od 18.9.
Zabrinuti1812 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 23:00   #908
Quote:
Zabrinuti1812 kaže: Pogledaj post
Krivo sam se izrazio. Znam da treba nazvati broj. Mislio sam kad bi mogli biti intervjui za testiranje u zagrebu od 18.9.
A-ha pa mozda ili krajem sljedeceg tjedna ili onaj iza, zavisi kad ce slati mailove. Iskreno nemam pojma...
martymisterija is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 23:04   #909
Quote:
martymisterija kaže: Pogledaj post
A-ha pa mozda ili krajem sljedeceg tjedna ili onaj iza, zavisi kad ce slati mailove. Iskreno nemam pojma...
Tako kasno. Izludit cemo :
Zabrinuti1812 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 23:08   #910
Quote:
Zabrinuti1812 kaže: Pogledaj post
Tako kasno. Izludit cemo :
Nemoj me drzat za rijec ali netko je ovdje napisao da su u guzvi i da ce tek sljedeci tjedan slati mailove. A nista...oboruzat se strpljenjem, proucavat zakone i cekat
martymisterija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 00:22   #911
Quote:
Čime je uređen rad i ustrojstvo državne uprave?

koji je odgovor na ovo pitanje
Ja mislim da je ovo odgovor na to pitanje...
Članak 117.

Ustrojstvo i poslovi državne uprave i način njihovog obavljanja uređuju se zakonom.
bmadjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 08:55   #912
Quote:
bmadjo kaže: Pogledaj post
Ja mislim da je ovo odgovor na to pitanje...
Članak 117.

Ustrojstvo i poslovi državne uprave i način njihovog obavljanja uređuju se zakonom.
Da, odgovor je 117. čl. Ustava.
Nirma is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 09:37   #913
Trebam pomoć u vezi testiranja iz informatike. Iz čega da učim? Tražio sam po netu, no nisam našao ništa posebno. A informatika donosi 10 bodova...
Moti is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 10:07   #914
Psihološko PU

Pozdrav

Jel itko s foruma došao do psihološkog testiranja u PU? ...ili je to rezervirano samo za njihove uhljebe... razuvjerite me
Meni je ženska rekla na razg da se piše test pa nakon testa odmah intervju s psihologom?! Ako netko ima više info, podijelite, može i na privat.

Hvala
pajs is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 10:25   #915
Quote:
pajs kaže: Pogledaj post
Pozdrav

Jel itko s foruma došao do psihološkog testiranja u PU? ...ili je to rezervirano samo za njihove uhljebe... razuvjerite me
Meni je ženska rekla na razg da se piše test pa nakon testa odmah intervju s psihologom?! Ako netko ima više info, podijelite, može i na privat.

Hvala

ja sam išla na prošlom natječaju. nije bilo strašno, klasični testovi, kockice kružići isl., a i razgovor je bio vrlo opušten, ništa stručno, ali eto nisam primljena
anita1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 11:34   #916
Porezna Uprava - Natjecaj

Pozdrav svima
Mozda se malo kasno ukljucujem, al eto bolje i to nego nikako.
Pohadao sam testiranja u Zagrebu, doduse za vjezbenika buduci da nemam radnog iskustva. Vidio sam da se intervjui odrzavaju u Sredisnjem uredu, u kadrovskoj u Gajevoj (Maricev prolaz). Uglavnom sve su obavijesti preko maila, no ne pise ni strucna sprema ni radna mjesta. Ukoliko bude vijesti s intervjua bilo bi super kad bi se proslijedile informacije.
Pismoznanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 12:01   #917
Koje je točno tvoje pitanje?

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 12:16   #918
Quote:
pajs kaže: Pogledaj post
Pozdrav

Jel itko s foruma došao do psihološkog testiranja u PU? ...ili je to rezervirano samo za njihove uhljebe... razuvjerite me
Meni je ženska rekla na razg da se piše test pa nakon testa odmah intervju s psihologom?! Ako netko ima više info, podijelite, može i na privat.

Hvala
Bila sam na psihološkom kao i anita1234. Test je onaj kalifornija test mentalne zrelosti, poslije odmah razgovor s psihologom koji je kratak i dosta opušten. Nisam ni ja primljena na kraju.
__________________
Roweeeena!
game is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 13:24   #919
Quote:
Moti kaže: Pogledaj post
Trebam pomoć u vezi testiranja iz informatike. Iz čega da učim? Tražio sam po netu, no nisam našao ništa posebno. A informatika donosi 10 bodova...
Što se tiče informatike i porezne, dovoljno ti je ova pitanja što su na forumu. Uglavnom se ta pitanja vrte.

Iz ustava još osim ovih na forumu je bilo ravnatelj porezne uprave je u funkciji________. Nabrojati jedinice lokalne i regionalne samouprave....
Iz posebnog dijela:

Koliko znakova ima OIB, pravila ponašanja državnih službenika i namještenika je sadržano u (zaokružiti), službenik poslove koji nisu u njegovom opisu posla te poslove može najviše obavljati 15,30 ili 45dana,
tko obavlja poslove registracije poreznih obveznika, tako nešto, uglavnom ispostave porezne uprave je točan odgovor (prvi stavak opisa poslova ispostava), za koliko područja se osnivaju područni uredi (zaokružiti ili 1 ili više županija), šta je dosje, koliko ima porez na dohodak stopa,... Nisu pretjerivali s teškoćom pitanja
*ak* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 20:56   #920
Quote:
*ak* kaže: Pogledaj post
Što se tiče informatike i porezne, dovoljno ti je ova pitanja što su na forumu. Uglavnom se ta pitanja vrte.

Iz ustava još osim ovih na forumu je bilo ravnatelj porezne uprave je u funkciji________. Nabrojati jedinice lokalne i regionalne samouprave....
Iz posebnog dijela:

Koliko znakova ima OIB, pravila ponašanja državnih službenika i namještenika je sadržano u (zaokružiti), službenik poslove koji nisu u njegovom opisu posla te poslove može najviše obavljati 15,30 ili 45dana,
tko obavlja poslove registracije poreznih obveznika, tako nešto, uglavnom ispostave porezne uprave je točan odgovor (prvi stavak opisa poslova ispostava), za koliko područja se osnivaju područni uredi (zaokružiti ili 1 ili više županija), šta je dosje, koliko ima porez na dohodak stopa,... Nisu pretjerivali s teškoćom pitanja
Ravnatelj porezne uprave je u funkciji_____? Može pomoć
andyk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:39.