Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2017., 15:11   #5261
uhh bio sam u vezi s curom samo dva mjeseca. ona se meni javila preko fejsa da se nademo na kavi i nasli smo se. Odmah smo si kliknuli i sve je bilo super, rekla je da trazi nekog dobrog i to je u meni imala. Al cijelo vrijeme mi je govorila da joj je tesko vise ikomu vjerovat nakon losih iskustava koje je imala iz prethodnih veza. Ali eto malo po malo uspio sam ju uvjerit da nismo svi muski isti. I zbilja u to kratko vrijeme nam je bilo predivno, ona je stalno govorila da me voli najvise i da ne vjeruje da postoji tako normalan decko. A i ja sam se u nju bio zaljubio bas jako, jos ju volim I bilo mi vani neki dan i sve je bilo super i jos je rekla u cetvrtak se vidimo kad je izasla iz auta. Uhh ali onda je juce usljedio hladan tus, rekla mi je u poruci da jos kao nije poptpuno spremna i da ju je strah biti u vezi nakon svega i da ju vise ne uznemiravam. Jako mi je tesko sad, suze idu i crne me misli more, al eto morao sam se izjadati.
Praetorian121 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 21:50   #5262
Quote:
Praetorian121 kaže: Pogledaj post
uhh bio sam u vezi s curom samo dva mjeseca. ona se meni javila preko fejsa da se nademo na kavi i nasli smo se. Odmah smo si kliknuli i sve je bilo super, rekla je da trazi nekog dobrog i to je u meni imala. Al cijelo vrijeme mi je govorila da joj je tesko vise ikomu vjerovat nakon losih iskustava koje je imala iz prethodnih veza. Ali eto malo po malo uspio sam ju uvjerit da nismo svi muski isti. I zbilja u to kratko vrijeme nam je bilo predivno, ona je stalno govorila da me voli najvise i da ne vjeruje da postoji tako normalan decko. A i ja sam se u nju bio zaljubio bas jako, jos ju volim I bilo mi vani neki dan i sve je bilo super i jos je rekla u cetvrtak se vidimo kad je izasla iz auta. Uhh ali onda je juce usljedio hladan tus, rekla mi je u poruci da jos kao nije poptpuno spremna i da ju je strah biti u vezi nakon svega i da ju vise ne uznemiravam. Jako mi je tesko sad, suze idu i crne me misli more, al eto morao sam se izjadati.
Drž se stari! Iskoristila te seksualno i odbacila ko staru krpu! Bit će bolje drugi put!Proči će ovaj čemer i jad! Nije vrijedna tvojih suza!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 07:37   #5263
Quote:
Praetorian121 kaže: Pogledaj post
uhh bio sam u vezi s curom samo dva mjeseca. ona se meni javila preko fejsa da se nademo na kavi i nasli smo se. Odmah smo si kliknuli i sve je bilo super, rekla je da trazi nekog dobrog i to je u meni imala. Al cijelo vrijeme mi je govorila da joj je tesko vise ikomu vjerovat nakon losih iskustava koje je imala iz prethodnih veza. Ali eto malo po malo uspio sam ju uvjerit da nismo svi muski isti. I zbilja u to kratko vrijeme nam je bilo predivno, ona je stalno govorila da me voli najvise i da ne vjeruje da postoji tako normalan decko. A i ja sam se u nju bio zaljubio bas jako, jos ju volim I bilo mi vani neki dan i sve je bilo super i jos je rekla u cetvrtak se vidimo kad je izasla iz auta. Uhh ali onda je juce usljedio hladan tus, rekla mi je u poruci da jos kao nije poptpuno spremna i da ju je strah biti u vezi nakon svega i da ju vise ne uznemiravam. Jako mi je tesko sad, suze idu i crne me misli more, al eto morao sam se izjadati.
Svasta Dal bi piskila ili kakila ili sve istovremeno

Eto zasto ja ne volim takve ljude,prvo ti daju sansu,pa ti bacaju krafne u oci kako su se zaljubile,kako si im ti predivan i prekrasan i nakon par dana dozivis totalnu kontru od te osobe i sad njoj super a ti se jebi sa emocijama i osjecajima koje si stekao i prepustio prema njoj

Zelim ti puno srece dalje i nadam se puno vise srece u ljubavi
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 11:23   #5264
Ono sto me najvise boli je sto je preko noci postala druga osoba. Ne prepoznatljiva i nikad mi nece bit jasno sto se desilo. Ja bio spreman ruku u vatru za nju dat i sve joj pruzit. Za razliku od njenih bivsih nikad ju ne bih prevario i bio bi tu za nju uvijek. Ajd bar je svoje pravo lice pokazala dosta brzo pa eto ja cu dat sve od sebe da ju izbacim iz glave i srca.

Sent from my SM-G313HU using Tapatalk
Praetorian121 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 18:07   #5265
Imam jedno pitanje za sve vas.

Hodao sam sa djevojkom 2 godine i prekinuli smo prije skoro godinu dana. Prekid je bio ružan, teške riječi su pale, pogotovo nje prema meni.
Htjela je prebaciti krivnju na mene jer se nedugo nakon našega prekida opet pomorila sa dečkom s kojim je bila prije mene 3 godine, mislim nakon mjesec dana. Volio sam je zaista jako, više od ičega na svijetu. Ja sam u međuvremenu imao djevojku s kojom sam nedavno prekinuo jer jednostavno nisam mogao.

Prije 10 ak dana čuo sam da je prekinula opet s tim dečkom. Ja od tada ne spavam, želudac mi se okreće, osjećam još nešto prema njoj i jedan dio mene govori da joj se javim, dok mi svi prijatelji govore da sam lud.

Nismo imali kontakt niti se vidjeli 5 mjeseci, osim što mi se javila za blagdane i čestitala, ali nisam odgovorio ništa. Bio sam ljut i povrijeđen na teške riječi koje mi je uputila.

Ali kako objasniti to što stalno mislim na nju i bez obzira na sve jedan dio mene se želi javiti. Međutim i da hoću ne znam kako bi, ne znam što bi.... Ubija me to....Dali se uopće javljati.... Iako se nismo rastali u dobrim okolnostima iako mi svi kažu jesi ti lud, ja navro ko sivonja sam prema sebi.... Jednostavno postaje jače od mene....

Ima li tko ikakav savjet, mišljenje o tom javljanju bivšima. Osjećam da je volim još uvijek, a ponos ne da, i iskreno bojim se što ako to bude blamiranje....?
zvokonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 18:47   #5266
Dobro ti govore, nemoj joj se javljat vise uopce. Eventualno za par godina, ako te do tad puste svi osjecaji koji te sad maksimalno peru i radi kojih ne mozes normalno razmisljati.

Tad odi po porciju closurea koja ti treba.Ovo moras shvatit kao lijepu uspomenu, zivio si, volio, ali zivot ide dalje i trazis nekog tko ti vise odgovara. Vidjet ces koliko je bolji osjecaj kad tu osobu nadjes
Newbie28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 21:56   #5267
Kad svi vi, koji ste bili u vezama gdje vas je netko povrijedio na nacin da vam je uzrokovao lose osjecaje, pozelite ponovo s tim osobama biti u vezi, zamislite se malo nad svojom potrebom za mazohizmom...

sami sebe ne volite i onda ocekujete od tih osoba da vas cijene i postuju.
angelinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 21:58   #5268
Quote:
zvokonja kaže: Pogledaj post

Ima li tko ikakav savjet, mišljenje o tom javljanju bivšima. Osjećam da je volim još uvijek, a ponos ne da, i iskreno bojim se što ako to bude blamiranje....?
Rađe zamoli frendove da te sa palicom dobro nalupaju.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 22:04   #5269
Quote:
Praetorian121 kaže: Pogledaj post
Ono sto me najvise boli je sto je preko noci postala druga osoba. Ne prepoznatljiva i nikad mi nece bit jasno sto se desilo
Nije se ona promjenila preko noći nego je uvijek bila takva....
whitepowder is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 22:05   #5270
Quote:
whitepowder kaže: Pogledaj post
Nije se ona promjenila preko noći nego je uvijek bila takva....
Ljudi se konstantno mijenjaju.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 22:09   #5271
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Ljudi se konstantno mijenjaju.
ti nemaš pojma šta pričaš.. ovaj forum ti je pretpostavljam vrh socijalizacije
whitepowder is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 24.02.2017., 22:11   #5272
Quote:
whitepowder kaže: Pogledaj post
ti nemaš pojma šta pričaš.. ovaj forum ti je pretpostavljam vrh socijalizacije
A zašto se ti pokušavaš pravit pametan?
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 22:13   #5273
Quote:
whitepowder kaže: Pogledaj post
ti nemaš pojma šta pričaš.. ovaj forum ti je pretpostavljam vrh socijalizacije
Ljudi su progresivna bica.

Ti hoces reci da si ista osoba koja si bio sa 10?
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 22:13   #5274
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
A zašto se ti pokušavaš pravit pametan?
ne pravim se pametan.. napisao sam jednu rečenicu koja reflektira moje mišljenje i dolazi iz mojeg iskustva.. a ovaj l-b-o....očito mu ljestve treba nabavit

po čemu se pravim pametan?
whitepowder is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 22:14   #5275
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post

Ti hoces reci da si ista osoba koja si bio sa 10?
apsolutno
whitepowder is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 22:16   #5276
Quote:
whitepowder kaže: Pogledaj post
apsolutno
U tom slucaju nemam nista vise za dodat. Teen-si su malo nize.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 22:18   #5277
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
U tom slucaju nemam nista vise za dodat. Teen-si su malo nize.
reka san ti da ti ljestve moramo nabavit da mi se skineš s qrca

ps ako ti nisi ista osoba koja si bio sa 10 onda ti je psihologija malo niže
whitepowder is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 22:18   #5278
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Ljudi su progresivna bica.

Ti hoces reci da si ista osoba koja si bio sa 10?
Suvišno pitanje! Pa vrlo jasno ti je odgovorio u postu koji si qoutao s tim pitanjem
nemouzagrebu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 10:23   #5279
Ma ja i dalje ne mogu doc sebi. Preko noci me sutirala i tesko mi je to. Ali nedam se ja

Sent from my SM-G313HU using Tapatalk
Praetorian121 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 10:32   #5280
Quote:
angelinaa kaže: Pogledaj post
Kad svi vi, koji ste bili u vezama gdje vas je netko povrijedio na nacin da vam je uzrokovao lose osjecaje, pozelite ponovo s tim osobama biti u vezi, zamislite se malo nad svojom potrebom za mazohizmom...

sami sebe ne volite i onda ocekujete od tih osoba da vas cijene i postuju.
Nekom nije dosta jednom pa odlaze po repete
Quote:
zvokonja kaže: Pogledaj post
Imam jedno pitanje za sve vas.

Hodao sam sa djevojkom 2 godine i prekinuli smo prije skoro godinu dana. Prekid je bio ružan, teške riječi su pale, pogotovo nje prema meni.
Htjela je prebaciti krivnju na mene jer se nedugo nakon našega prekida opet pomorila sa dečkom s kojim je bila prije mene 3 godine, mislim nakon mjesec dana. Volio sam je zaista jako, više od ičega na svijetu. Ja sam u međuvremenu imao djevojku s kojom sam nedavno prekinuo jer jednostavno nisam mogao.

Prije 10 ak dana čuo sam da je prekinula opet s tim dečkom. Ja od tada ne spavam, želudac mi se okreće, osjećam još nešto prema njoj i jedan dio mene govori da joj se javim, dok mi svi prijatelji govore da sam lud.

Nismo imali kontakt niti se vidjeli 5 mjeseci, osim što mi se javila za blagdane i čestitala, ali nisam odgovorio ništa. Bio sam ljut i povrijeđen na teške riječi koje mi je uputila.

Ali kako objasniti to što stalno mislim na nju i bez obzira na sve jedan dio mene se želi javiti. Međutim i da hoću ne znam kako bi, ne znam što bi.... Ubija me to....Dali se uopće javljati.... Iako se nismo rastali u dobrim okolnostima iako mi svi kažu jesi ti lud, ja navro ko sivonja sam prema sebi.... Jednostavno postaje jače od mene....

Ima li tko ikakav savjet, mišljenje o tom javljanju bivšima. Osjećam da je volim još uvijek, a ponos ne da, i iskreno bojim se što ako to bude blamiranje....?
2 godine veze,pa 1 godina hladjenja i ti sad velis nakon svega da osjecas da je jos uvijek volis? Stari moj nisi ti nju nikad ni prestao voljeti a ako ako tebi pametnom nije dosta sto ti je sve rekal i napravila onda budi glup i pokusaj ponovo nesto sa njom pa ako nisi naucio na tezi (laksi) nacin stignes i mozes na jos tezi (tesko tezi) nacin proci sve to ponovo
Quote:
Praetorian121 kaže: Pogledaj post
Ma ja i dalje ne mogu doc sebi. Preko noci me sutirala i tesko mi je to. Ali nedam se ja

Sent from my SM-G313HU using Tapatalk
Sutni ti nju preko dana i budete lapo lapo i svi sretni zadovoljni
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:18.