Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2018., 14:26   #1
Svadba kod rodbine dečka/djevojke

U vezi sam na daljinu od sat i pol udaljenosti. Viđamo se skoro svaki vikend i tako funkcioniramo vec 3 godine. Smatram da je veza od tri godine ozbiljna veza, da nije sprd*****, izvinjavam se na izrazu te da se neke stvari podrazumjevaju.
Naime, unazad 6 mjeseci otkako sam upoznala njegovu obitelj idem kod njegovih na par dana za vikend, posto zivi sa roditeljima, ne svaki, nekad on dode meni.
Njegova majka mi je spominjala prosli tjedan da se njihov rodak zeni u 8om mjesecu i da ce svi ici zajedno pa i moj decko te da ce se nekako organizirati za prijevoz. Mene nigdje u toj temi nije bilo, ne uzimajuci u obzir da li cu biti povrijedena. Mogla je krenuti od sebe i sama se zapitatiti kako bi se ona osjecala. Naravno, automatski sam se osjetila iskljucenom sa svadbe i iskljucenom generalno.Trebaju putovat 2 ipo sata do destinacije.

Moje pitanje je da li bi bio red da mene moj decko vodi kao pratnju isto tako da li bi bio red da su oni uzeli u obzir da ce moj decko voditi i mene. Iz postivanja i prihvacanja njih i njega prema meni. Osim toga jako su tradicionalni i konzervativni ljudi.
Mislim da su drugi u ovom slucaju manje vise nebitni i da se moj decko trebao sam izjasniti kako ima curu s kojom je ipak 3 godine u vezi (prva sam mu cura i on meni, ja imam 22 on 25 godina) i da ce ju voditi sa sobom kao pratnju jer to je ipak jedno od nepisanih pravila sto mislim da i sami znaju.
Angellax3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2018., 14:28   #2
Probaj se raspitati tu: https://www.forum.hr/forumdisplay.php?f=138
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2018., 14:30   #3
Quote:
Angellax3 kaže: Pogledaj post
A osim toga smatram da su drugi tu manje vise nebitni i da se moj decko trebao sam izjasniti kako ima curu i da ce ju voditi sa sobom kao pratnju jer to je ipak jedno od nepisanih pravila.
Ne mora biti, svako vjenčanje je drukčije.
Negdje se dobije pozivnica na kojoj je naglašeno +1, a negdje je jedna pozivnica=jedna osoba.
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2018., 14:31   #4
Meni se čini da njegova mater vašu vezu ne smatra toliko ozbiljnom koliko ti smatraš. Jel šta će ona sada tebe vodit tamo i upoznavat te s rodbinom i prijateljima ako neće biti ništa od vas dvoje, kužiš.
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2018., 14:33   #5
Šta je ova navala svadbenih tema posvuda
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2018., 14:34   #6
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Šta je ova navala svadbenih tema posvuda
I ja sam to pomislila. Očito wedding season
__________________
Non mi avete fatto niente
pipi21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2018., 14:35   #7
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Ja bih odmah dala i direktan link na Rastave. Red je.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2018., 14:37   #8
Da mene netko ne pozove na svadbu rođaka koji se ženi u 8om mjesecu ja bi razmislila ima li ta veza budućnost.

























VeronaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2018., 14:37   #9
Predlažem da se svakako udaš za dečka prije svadbe njegovog rođaka, kao suprugu bi te valjda ipak poveo.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2018., 14:38   #10
Možda taj rođak ni ne zna da ti dečko ima curu pa te zato nije ni pozvao. Nema te šta dečkova mama pozivat ili isključivat iz vjenčanja kad ga ona ne organizira.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2018., 14:42   #11
Kao i nesuđenoj kumi ću ti reći - budi sretna što te to zaobilazi
petrunjela84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2018., 14:47   #12
Zasad nemoj sivati haljinu, a lijepih cipela sam vidjela u Bati.
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2018., 14:49   #13
Ja bih sašila, da ju i ne pozovu, bit će još svadbi
petrunjela84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2018., 15:04   #14
zadnji put sam na svadbi bila pred 7 do 8 godina a tada na te stvari ko koga vodi ne vodi nisam obracala paznju. Sada sam sa njim pricala i rekao mi je kako se tu dobije obiteljska pozivnica i da se potvrduju stolice za njih 6 koliko ih ima u kuci... i da je to njegova mama potvrdila nikog vise.. te da on ni ne zna bi li isao. Isto tako je rekao da je on sam pozvan da bi me vodio kao pratnju da mu je ovako nezgodno .. ne znam
Angellax3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2018., 15:05   #15
Quote:
Flying Buttress kaže: Pogledaj post
Ne mora biti, svako vjenčanje je drukčije.
Negdje se dobije pozivnica na kojoj je naglašeno +1, a negdje je jedna pozivnica=jedna osoba.
Nadam se da je tako ���� samo je ovdje navedeno da je pozivnica za cijelu familiju pa ne znam kako ti ide
Angellax3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2018., 15:05   #16
Ne guraj se gdje nisi pozvana.
VeronaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2018., 15:05   #17
Onda ako su dobili poziv za njih 6, tebe nisu ni pozvali i točka.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2018., 15:07   #18
Quote:
Angellax3 kaže: Pogledaj post
Osim toga jako su tradicionalni i konzervativni ljudi.
Njegova familija te ne smatra dijelom obitelji. Partyboy ti je rekao u cemu je stvar, a ja govorim iz osobnog iskustva jer sam davno hodala s deckom iz "kamenjara" i dok ne bude zaruka za njih ne postojis. Smisli si nesto drugo sto bi radila na dan svadbe.
Babs Johnson is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2018., 15:11   #19
Quote:
Babs Johnson kaže: Pogledaj post
Njegova familija te ne smatra dijelom obitelji. Partyboy ti je rekao u cemu je stvar, a ja govorim iz osobnog iskustva jer sam davno hodala s deckom iz "kamenjara" i dok ne bude zaruka za njih ne postojis. Smisli si nesto drugo sto bi radila na dan svadbe.
A često i nakon toga si član obitelji drugog reda jer samo obitelj po krvi je prava obitelj. #targaryen
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2018., 15:13   #20
Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post
Meni se čini da njegova mater vašu vezu ne smatra toliko ozbiljnom koliko ti smatraš. Jel šta će ona sada tebe vodit tamo i upoznavat te s rodbinom i prijateljima ako neće biti ništa od vas dvoje, kužiš.
Stvarno? I ja sam to pomislila ... a sta mislis jeli postoji iznimka kad se na ta "obiteljska:" pozivanja ne vodi cura... ili se vodi ... nije mi jasno zato sto on spominje da je dobio obiteljsku pozivnicu i da je to sasvim drugacije od ostalih pozivnica .. a isto smatram kako ima pozvanih prijatelja koji vode neku livu zensku koju niko ni ne zna itd ja sam ipak ajmo rec i taj neki "dio" pa nisam pozvana ... .a da smatram da nije do mog decka nego do njih tocnije do nje... jos je i spominjalla kako ce ici autom od mog decka ja ono ako vec on vozi zasto ja ne bi bila uz njega i sve to ...
Cak me i ne bi toliko pogodilo da ne znam da bi njegovu mamu isto to pogodilo na mome mjestu jer nakon 3 godine veze ona je svugdje isla sa svojim muzem ne do bog da ona ne ode ... tako da ali okej neka bude
Angellax3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:11.