Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2015., 09:20   #1
Alfa Romeo Giulia

Vidio sam objavu jucer i moram priznat da su mi Alfe zadnjih godina prilicno bezveze, zadnja dobra Alfa koju sam vozio bila je Giulietta iz 1976.

Ovo je prvi put da se veselim novoj Alfi i razmisljam kako bi bilo super provozati se u necemu ovakvom:






crótach is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 09:27   #2
Na temi o FCA imaš 15 strana o Giulii.
Samo jučer smo nadrobili valjda 10.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 10:24   #3
Ah

Nis, idem gledat na FCA temu, a ovo molim moderatore da obrisu/prebace.
crótach is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 16:45   #4
Pa neka ostane tema. Valjda najiscekivaniji auto zadnjih godina ima pravo na svoju temu.
__________________
Ako se osjećate glupo, sjetite se da postoje odrasli ljudi koji vjeruju da su dva pigvina došetala s Južnog pola kako bi se ukrcali na brod te izbjegli poplavu.

Tekućine se NE sipaju!!!
Moonraker is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 17:30   #5
ovako kada gledam preko mobitela alfa ko da je pocela kopirati mazdu
Končar Zanussi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 17:57   #6
Kako volim kad se svi napale na najjači i najskuplji model auta, a planiraju kupit osnovni motor sa srednjim paketom opreme, kad ono dva različita auta, praktički.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 18:09   #7
Da, na slikama je "mali Ferrari", osnovni model će bit drastično manje lijep (da ne kažem ružan, jer neće bit ružan).
icetouch88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 20:27   #8
Quote:
Moonraker kaže: Pogledaj post
Pa neka ostane tema. Valjda najiscekivaniji auto zadnjih godina ima pravo na svoju temu.
mislim da ćemo prije dočekat golf XIV, nego Giuliu
quadrifoglio is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 21:23   #9
Quote:
quadrifoglio kaže: Pogledaj post
mislim da ćemo prije dočekat golf XIV, nego Giuliu
Zbudil si se malo prije?
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
m.k is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 21:55   #10
Haha, pa covjek je skeptican s razlogom. Ali ovaj auto stvarno stize. Je da je tesko povjerovat ali dolazi.
Danny Z. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 22:22   #11
Karavanka na drugoj temi mi bolje izgleda!
__________________
Pero
pero_OS is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 22:37   #12
Da, bas sam to i ja napisao. Odlican mi je karavan. Ako bude takav normalno.
Danny Z. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 08:36   #13
To su fantasy slike, karavan nije u planu, barem ne skoro, jer je glavni cilj SAD i Kina, a karavan je europski đir.
__________________
Arnoux je najbrži vozač...za jedan krug. Za cijelu utrku je jednostavno preglup - Alain Prost
BigSaint is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 09:56   #14
Super je, ...ali bez dobrog automatskog mjenjača, ili neke sportske dual-clutch inačice istoga nema šanse sa konkurencijom, ...budimo realni, ovo je auto za razmažene vozače EU-e dubljeg džepa, a znamo da se ista klijentela opasno približava američkom načinu razmišljanja glede komfora i odabira transmisije...!!!
supervox is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 10:56   #15
... bezobrazna kopija Infiniti-a ili Suzuki Kizashi-a, ali opet teško je danas biti originalan s ovoliko bezličnih modela pred očima
AA6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 13:16   #16
Quote:
supervox kaže: Pogledaj post
Super je, ...ali bez dobrog automatskog mjenjača, ili neke sportske dual-clutch inačice istoga nema šanse sa konkurencijom, ...budimo realni, ovo je auto za razmažene vozače EU-e dubljeg džepa, a znamo da se ista klijentela opasno približava američkom načinu razmišljanja glede komfora i odabira transmisije...!!!
Čak i u SAD-u kod ovakivh performance modela je odabir automatik-manualac negdi 50-50. Ionako vjerujem da će kasnije biti DCT.
Bara is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 14:17   #17
Quote:
supervox kaže: Pogledaj post
Super je, ...ali bez dobrog automatskog mjenjača, ili neke sportske dual-clutch inačice istoga nema šanse sa konkurencijom, ...budimo realni, ovo je auto za razmažene vozače EU-e dubljeg džepa, a znamo da se ista klijentela opasno približava američkom načinu razmišljanja glede komfora i odabira transmisije...!!!
Ovo je istina. Bez agresivne i cutting edge automatike neće moći parirati švapskim konkurentima. Nadam se da će Getragova getriba u Alfu.

Quote:
Bara kaže: Pogledaj post
Čak i u SAD-u kod ovakivh performance modela je odabir automatik-manualac negdi 50-50. Ionako vjerujem da će kasnije biti DCT.

DCT mora biti u ponudi odmah, a kasnije mogu raditi manualne inačice koliko ih je volja.

Nije automatika stvar samo komfora, već tehnološkog prestiža marke. Za mene premium nije premium ako nema u ponudi vrhunsku automatiku, pa neka si svatko bira što ga je volja. To i jest poanta.

Ne mogu niti zamisliti ovu Giuliu od 500+KS sa manualecem, ono ko da vozim Focus RS ili Civic type R. Jesu to odlični automobili, ali ponudi brate automatiku sa paddle shifterima.
balkanski pastuh is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 14:38   #18
Neka se nađe i slika unutrašnjosti:

Suelureac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 14:54   #19
Možda sam to samo ja, ali meni je to kičasto, pogotovo s ovim prenaglašenim otvorima ventilacije ali će se zato amerikanci sigurno upišat odmah...
frenchman is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 15:06   #20
Kičasto, pa ovo je maksimalni minimalizam.
__________________
Arnoux je najbrži vozač...za jedan krug. Za cijelu utrku je jednostavno preglup - Alain Prost
BigSaint is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:48.