Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2015., 09:52   #1601
Sisu - Randers 2 @ 6,95

ne vem kaj je u pitanju ali prema međusobnim ovo je trebalo stajati bar 1,80 1,80, sad jeli se u međuvremenu nešto drastično promjenilo nemrem najti, svakako po rezovima od zadnjeg tjedna nebi se reklo da se Randers raspao ili nešto slično


babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 12:15   #1602
Quote:
babunovich kaže: Pogledaj post
Sisu - Randers 2 @ 6,95

ne vem kaj je u pitanju ali prema međusobnim ovo je trebalo stajati bar 1,80 1,80, sad jeli se u međuvremenu nešto drastično promjenilo nemrem najti, svakako po rezovima od zadnjeg tjedna nebi se reklo da se Randers raspao ili nešto slično


http://www.eurobasket.com/Denmark/ne...dus-of-players
propali kockar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 12:54   #1603
aha , ništa onda idemo na Sisu
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 14:58   #1604
Svejedno je drastično opao keoficijent, mislim da je u Favoritu sada @ 4,40
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 17:06   #1605
Cibona - Mega Vizura 2 @ 3.30 (odigrano jutros, sad je svugdi palo na 3.10)

Cibona više ne može zabijati 80 koševa, uslijed odlaska Blassa i lani Šarića, koji su napadački nosili ovu momčad.
Još je i sad Markota otišao, a Mavra izgleda da neće igrat danas zbog bolesti, pa je upitno koliko napadački može ova Cibona.
Na playu je tako samo ocvali Ilievski, koji niti može razigravat, a niti zabit išta osim 1-2 otvorene trice. Kus niti ne igra, Krušlin je borben, ali napadački sirov i neučinkovit, Gabrić i Slavica griju klupu, Siriščević igra toplo hladno i nije u nekoj bajnoj formi, Rozić nije u naponu snage (isto je pauzirao tjedan dana zbog bolesti) a niti inače nije neki bitan faktor u napadu Cibosa, a tu su još Lalić, koji u napadu može zabiti puno, no sve je to upitno jer nikad ne znaš oće li izdržati 20 minuta na terenu zbog "sposobnosti" skupljanja 5 brzih faulova. Od visokih su ti Kuridža, koji igra očajno, nikad gore, te ne može pogoditi apsolutno ništa izvana ( a bogme ni iznutra - prošlu utakmicu je promašio 2 zicera nad zicerima, ono, za rubriku vjerovali ili ne) te mlađahni Žižić, koji je jako talentiran, no ne igra puno.
Eto, to je Cibona. Do sad su igrali iznad svojih mogućnosti, no odlazak Markote je velik udarac na njihove ambicije. Ma kakav igrač Markota bio, na ovoj razini je donosio prevagu, u skoku, pa i u obrani, Rimac i ekipa kažu - i motivacijski i za kemiju ekipe.
Bio je jedan od glavnih strijelaca u ovoj polusezoni, a ako još ne bude niti Mavre, koji zabija 15-20 koševa u zadnje vrime i u formi je života, Ciboni se ne piše dobro. Jednostavno, imaju kratku rotaciju s nekoliko jako starih igrača, a nema tu grača koji će povući da možeš reći "on će danas zabit 20 komada i nadomjestit Mavru i Markotu".
Ipak je to rotacija od 7-8 igrača, dodatno smanjena odlaskom Markote i vjerojatnim neigranjem Mavre (koji i nije razigravač ekipe, više je koš igrač).
Usto su imali i jako teško gostovanje u Sinju preko tjedna, kad su na jedvite jade dobili Alkar u Sinju.

A Mega je i prošli tjedan, protiv Levskog u ABA ligi, odmarala Miljenovića, Kešelja i nekolicini drugih igrača.
Mega je mlada, potentna momčad, koja igra jako brzo i mislim da će taj brzi tempo raditi velike probleme starim Cibosima (Kus?, Ilievski, Lalić, pa i Rozić).
Napadački su vrlo moćni. Istina, nema im najboljeg igrača Jokića zbog ozljede, no on u zadnje vrime i nije niti približno u formi u kakavoj je bio u prvom dijelu sezone, a momčad je pokazala da može odigrati jako dobro i bez njega.
Solidni centar Marelja je otišao iz kluba, a zamijenio ga je bivši Partizanovac Musli, koji će igrati već danas.
Mega ne igra čvrstu obranu čitavu utakmicu, ali primijetio sam da po nekoliko minuta u svakom poluvrimenu znaju jako stisnuti, napraviti svojevrstan presing i natjerati protivnika na dosta greški te laganom tranzicijom dolaziti do prednosti.

Mega ima odličan napad, redovito zabijaju 80-90 koševa po utakmici, dok, po meni, Cibona nema niti približnu napadačku kvalitetu (trenutno) i mislim da će izgubiti danas.
Usto su mladi Srbi i vrlo odmorni, pogotovo glavni igrač, a Cibosi su pomalo i istrošeni obzirom na kratku momčad i kup dvoboj u Sinju.
U prvoj utakmici sezone, kad je Mega bila domaćin, sićam se da sam tipovao na Megu, možda čak i veliki hendikep.
Jedva su dobili, 4 razlike, al isto tako su imali užasan postotak za tricu (2/19), baš se sićam toga. A u Ciboni je tada još bio Blassingame, koji je tada zabio 15 koševa uz 8 asista.

Idem dosta jako na Megu danas.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 15:53   #1606
Gordić manje od 8.5 @ 1.85 PSK

Gordić je samo 2 puta u zadnjih 10 utakmica išao u over.
U lošoj formi je, ne uzima puno šuteva, igra samo 20-ak minuta u prosjeku, mislim da ni danas neće u over.
Usto, Cedevita se itekako muči napadački u zadnje vrijeme.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 20:22   #1607
Arroyo manje od 13.5 @ 1.85 SS

Arroyo je išao u over u samo jednoj od 6 gostujućih euroligaškoh utakmica ove sezone, i to je zabio 14 koševa u toj utakmici.
U ostalih 5 gostujućih utakmica ostajao je u uvjerljivom underu (7, 11, 10, 5, 11). Evo tu se sve vidi (kliknit na Regular season za vidit ostatak utakmica).
Jedna od tih under gostujućih utakmica je bila upravo protiv Zvezde u Kombank areni, di je zabio samo 7 koševa.
Istina, u Istanbulu je Zvezdi zabio 26 koševa, primijetit ćete. No, gledao sam tu utakmicu, koja je, inače, otišla u 3 produžetka, ako se ne varam. Znači, 15 minuta igre više nego inače, a Arroyo je tada uzeo čak 17 šuteva za tricu (pogodio samo 6), i 8 šuteva za dvicu. Općenito, u toj utakmici je imao šut užasnih 8/25, jer ga je vrlo dobro čuvao Lazić, Zvezdin obrambeni specijalac na vanjskim pozicijama. U prvoj utakmici sezone protiv Zvezde, di je zabio 7 koševa, šut iz igre mu je bio 2/7.
Arroyo je indijanac, neovisno o lošem šuterskom danu on će uzet svoju kvotu šuteva. No, uz odličnu obranu Lazića i Blažiča, neće imati previše otvorenih šuteva. Zvezdaši su usto i jako napaljeni večeras, što zbog uodnih 0-2 u ovoj fazi, a pogotovo zbog susreta s Galatom nakon smrti Zvezdinog navijača u Istambulu prije nekoliko tjedana.
Mislim da Arroyo neće zabit 14 koševa.


Blažič više od 8.5 @ 1.85 SS

Kao i Arroyo, i Blažič pokazuje puno bolja izdanja na domaćem terenu nego u gostima. Naime, u 5 od 6 domaćih utakmica išao je preko današnje granice, i to poprilično uvjerljivo (12, 13, 10, 19, 11, 6). Slovenac je u ovosezonskoj EL na prosjeku iznad današnje granice, i to solidno, na 10.1 košu po utakmici.
I u prvoj utakmici protiv Galate u Beogradu je išao preko, zabio je 12. U Istanbulu je ostao malo kratak, zabio je 7, uz šut iz igre 0/6.
Zvezda jakom i agresivnom obranom tjera protivnike na velik broj izgubljenih lopti (7. u EL ove sezone u toj kategoriji) i onda brzom tranzicijom i kontrama zabijaju lagane koševe. Blažič je odličan u tranziciji, zabija dosta koševa na taj način, a i neloš je šuter, pogotovo ako dobro uđe u utakmicu i pogodi prve šuteve.
Galatasaray nema neku posebno dobru obranu, nerijetko primaju preko 80 koševa, pa mislim da će tu itekako bit prostora za barem 9 Blažičevih koševa.


Marjanović više od 13.5 @ 1.70 SS

Inače, i Marjanović je trpao Galatu u obe dosadašnje utakmice. U prvoj je zabio 22 koša uz 10 skokova, a u drugoj, u trostrukom produžetku, 23 koša uz 17 skokova. Galatasaray nema dostojnog mu protivnika na centru, mislim da će ih razvalit i danas.
Ne znam oću li igrat ovaj par, jer moguća je laganija Zvezdina pobjeda, pa bi Boban mogao imat manju minutažu nego inače, a u Zirbesu ima solidnu zamjenu. Razmislit ću još.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 15:36   #1608
Vitkovac over 7.5

dvoumio se između njega i planinića ali uzimam njega...prošle sezone je ubacio 8 koševa u dvije međusobne utakmice ,a ove sezone je u prvom dvoboju ubacio 18 koševa ( 9-10 za 2 ). Cibona će danas također imati skraćen roster radi ozljede Krušlina i Žižića pa bi minutaže mlađi igrači mogli dobiti. očekujem naravno da vitkovac iskoristi lošu obrane cibone u reketu i ubaci ovih 8 koševa

igokea- cedevita h +(5.5) 2

cedevita ovu utakmicu mora dobiti kako bi ispravila i grešku iz prošlog kola kad su izgubili od metalca ...momčad je puna samopouzdanja nakon odlične igre i pobjede u rusiji i vitamini koji su po meni kvalitetniji bi mogli dobiti ovdje sa 6 koševa razlike
propali kockar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 12:25   #1609
strašno se drma danska liga , ima li tko kakvih informacija nekidan predzadnji prvog dobio 40 razlike, randers odjednom kata za napucavanje svaka utakmica 200 + skoro
mečlopta is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 12:34   #1610
Quote:
mečlopta kaže: Pogledaj post
strašno se drma danska liga , ima li tko kakvih informacija nekidan predzadnji prvog dobio 40 razlike, randers odjednom kata za napucavanje svaka utakmica 200 + skoro
Ne kužim ovo
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 13:02   #1611
Qingdao - Sichuan -13.5 [email protected]

Nije mi baš ovo jasno, domaćini dominiraju u ligi, dobili su zadnjih 5 utakmica, a sada igraju protiv predzadnje ekipe koja je izgubila zadnjih 5, od kojih čak četiri s višom od ovog hendikepa. Ne znam ozljede, ali mislim da ovo vrijedi probati.
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 14:25   #1612
KrasOktyV-CAI Zaragoza (21.01. 17:30) 2 1,65

Ne pratim previše košarku ali ovo mi se čini prilično zgodno za odigrati. .KrasO. je nedavno uvjerljivo doma izgubio od Cedevite a nedavnim gostovanjem u Zagrebu Zaragoza se po meni pokazala kao bolja momčad makar je na kraju izgubila.U zadnjem kolu su dobili Romu 12. razlike.Ima netko neki razlog zašto ovo ne odigrati?
đorđiboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 17:12   #1613
Quote:
tomi kaže: Pogledaj post
Ne kužim ovo
malo sam pretjera ali randers prima 100 komada otkad su naglo kanta postali
http://www.rezultati.com/utakmica/4r...#omjer;overall
mečlopta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2015., 13:26   #1614
Milosavljević više od 10.5 @ 1.85 SS 6/10

Milosavljević je uvatio formu nakon duge pauze, trenutno je na prosjeku od 12.2 koša
Uzima puno šuteva i ima sve bolje postotke.
Igokea od promjene trenera igra sve brže, automatski će biti više napada na utakmici, a Milosavljević nema neke obrambene specijaliste na svojoj poziciji u protivničkoj momčadi.
Vrlo je dobar šuter, išao je priko današnje granice u 6 od posljednjih 8 utakmica, a u te 2 u koje je ostao ispod granice zabio je po 10 koševa, dakle točno na granici.
Mislim da danas ide u over.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 02:24   #1615
Malo egzotike od mene.
Quilmes vs. Argentino
Dvoboj susjeda na tabli u drugoj fazi argentinskog prvenstva. Obe ekipe su prilično domaćinske tako da je to jedan od glavnih razloga za moj pick. Sada, očni test ne mogu primjeniti na ovoj ligi jer se nema gdje gledati, nekad u noćnim satima uhvatim neki stream za Penarol ili Quimasu koji su klasa više od ovoga, ovaj pick je postavljen čisto po pratiteljskom dojmu i poznavanju opusa nekih igrača, te čistoj procjeni igračkih kvaliteta i statističkih mana i vrlina neke ekipe.
Dosta ovoga picka mi se vrti oko Baxtera, čovjeka koji je prerastao ovu ligu odavno, ali tezgari tu već godinama, danas ga očekujem na preko 25 koševa. Prosto ga nema tko čuvati u Argentinu. Domaći centri su viši i jači s boljim brojkama, dok je jedina pozicija na kojoj su gosti bolji, pokretljivi PF Stewart, koji je priličan undersize ali ga ni šut previše ne služi, pa je neka verzija argentinskog Haynesa iz CSKA.
Uglavnom u ovoj se ligi zna naći dosta dobrih valuea ako se iti malo prati, a ovo je po meni jedan od njih. Zadnju utakmicu ova dva tima dobio je današnji domaćin s preko 20 razlika.
PICK: Quilmes -6 @ 1.99 Pinnacle 4/10
BobRockBasket is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 16:16   #1616
Boban Marjanović vs Alba Berlin
Ako išta Bobiju predstavlja probleme ove godine, to su undersize petice, prilično atletične i brze, s nelošim šutem s poludistance, koje znaju zatvarati pick već oko linije za bacanja. Danas ne vjerujem da će dobiti minutažu kao inače, plafon 18 minuta, jer će ga jendostavno kidat McLean i Radošević, protiv njih postaje velika rupa u obrani. Igrči njegove visine mu nisu problem jer je pokretljivi od većine njih, ali brzanci pod košem od oko 200 do 205 cm su mu noćna mora, probijaju ga kao od šale u obrani i morat će Radonjić posegnuti za Zirbesom u punoj minutaži. Da i ne spominjem kako je granica visoka i da odigra svih 30 min.
PICK: Boban under 14.5 poena @ 1.85 BetCity 6/10


Macabi Tel Aviv vs Real Madrid
U ovom meču očekujem glatku pobjedu Reala. Zašto glatku kada je Tel Aviv jedno on najvrućjih gostovanja u ovome trenutku u Europi?
Zato što je Real jednostavno bolji, imaju svojih crnih rupa, ali su odlični izbalansirani, imaju strašne šutere, odlične atletei jebene zamjene. U svakom pogledu, na svakoj poziciji, imaju boljeg igrača. Pod košem imaju 2 centra, oba znaju odlično igrati leđima, i što je bitno, oba imaju odličan pump fake, što bi moglo dovest Tyusa u probleme s faulima jer on stalno na svaki skače. Imaju Bourussisa da se gura s Sofom, imaju petorku za small ball s Nocioniem na 4 gdje se mogu naganjati s Maccabijem koji često tako igra. Poseban problem današnjih domaćina bi mogi biti half court setovi gdje jednsotavno većinu vremena nemaju rješenje i kada ih neko zaustavi u trci, ostaju nemoćni, jebiga, Pargo nikada neće biti top klasa u organizaciji u ovoj EL, kao ni Smith u ovim godinama s Point Forward pozicije. Mislim da u ovoj kvoti ima dobar value tako da objeručke uzimam.
PICK: Real Madrid -4 @ 2.00 Pinnacle 5/10
BobRockBasket is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 16:34   #1617
Cibona - Krka 2 @ 2.00 SS

Puno puta sam pisao svoje mišljenje o ovoj momčadi Cibone, pa se neću ponavljat i ovaj put.
Ionako su bili ništa posebno kad su bili u punom sastavu, a sad su otišli Blassingame, Markota, Barać i Van Monstrum, a evo sad i Lalić.
Blass, Markota i Lalić su im bili najbolji strijelci, a vidilo se i u prethodnim utakmicama kako je napad veliki problem, jer jednostavno nema kreativnosti. Na visokim pozicijama su izuzetno tanki, a sad je otišao i Lalić, pa su ostali samo na Kuridži i vrlo mladom Žižiću. Obojica su skloni osobnim pogreškama, a mali Žižić je fizički još nedorastao centrima ABA lige. A Krka je fizički jako moćna na visokim pozicijama, tamnoputi Booker i Wangame su dominirali i nad puno boljim i jačim igračima nego Cibonim dvojac. Dakle, Cibona nema zamjene na poziciji 4 i 5, a Žižić i Kuridža nema šnse da odigraju 40 minuta.
Ciboni danas nema ni Ilievskog, ali ajde, vratio se Kus, kojeg nije bilo najveći dio ove sezone, tako da je to otprilike isto stanje.
Cibosi za danas imaju ukupno 8 igrača+ juniori. No od tih 8 igrača jdan je mladi Gabrić, koji nema kvalitetu za ovu razinu, a niti ne igra više od 2-3 minute po utakmici, a niti Krušlin nije neki igrač.
Smatram da bi se ovakva Cibona mučila i u A-1 ligi, a kamoli protiv solidne Krke.
Slovenci su u dobroj formi, imaju 3 pobjede zaredom u ABA ligi plus još 3 u slovenskoj, koju igraju paralelno, tako da u dobroj atmosferi ulaze u današnji susret.
Napad im ponekad zna štekati, ali tu je odlični Armstead koji zabija jako puno ove sezone. Jaki su i u reketu, kao što već rekoh, Booker i Wangame bi tribali bit dominantni u skoku, a nisu loši ni napadački, pogotovo Booker.
Krka je vrlo jaka u obrani i to je njihova najveća snaga, tako da bi ionako limitirana Cibona mogla imat velikih problema danas.
Pobjeda gostiju mi je puno, puno izvjesnija nego šta ovih 2.00 sugerira.

U skladu s tim, pokušat ću i s ovim:

Cibona manje od 71.5 @ 1.85 SS
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 19:35   #1618
Igokea - Metalac
Igokea manje od 72.5 koša @ 1.85 SS


Ne da mi se puno pisat, pa evo, samo ukratko.
Igokea je u lošem nizu,i maju 5 poraza zaredom, a najveći uzrok tih poraza je užasan napad. Igosi ne mogu ništa zabit i puno se muče u napadačkom dijelu kroz čitavu sezonu. U dosadašnjih 19 utakmica prosječno zabijaju 67.5 koševa po utakmici, s tim da su ispod današnje granice ostali u 17 od 19 susreta!

Metalac igra dobru, čvrstu obranu, to im je najveća snaga, itekako mogu limitirati Miloradove trupe.
U prvom susretu ove sezone, u Valjevu, Metalac je dobio 81-68, znači i taj je Igokea ostala u underu.
Mislim da Metalac ovo može pobijediti, koef je odličan u Pinnacleu (2.73), no ipak ću odigrat manje koševa na Igokeu.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 21:03   #1619
Recimo, ja ne bih rekao da ima value na Metalac, oni su trenutno dobro posložena ho-ruk ekipa, Jevtoviću i Ljubićiću svaka čast, vjerojatno bi bili prvaci u uličnom basketu 2-2, ali imaju izražene limite u ovakvoj ligi, što ipak dobrim djelom nadoknađuju strašnim zalaganjem. Uz to, raspadnuti Bakić navodno ne igra večeras, a to je prvenstveno hendikep u teškoj završnici, jer čovjek ima iskustvo. Treba vidjeti kako će Heslip reagirati danas na obranu Metalca, osobno, po onome šta sam vidio na snimkama iz D-lige, čovjek je igrač s najboljim šutem i daleko najljepšim izbačajem u ligi. Klasični killer, a uz to i odigra nešto obrane, može sam sebi kreirati ali ne i drugima. Zbog toga bi išao oprezom i na under Igosa, ako im on raširi reket, ostati će dovoljno mjesta da Čakarević i Dunić izrudare 30 ak poena pod košem.

Od mene samo jedan tip danas, povuklo me poprilično, možda sam puno subjektivan jer obožavam ekipu Trenkwaldera, ali što ću.

Cremona vs. Reggiana (ispričavam se mislio sam da je utakmica u 20.30, tako da sam postao prekasno 3 minute analizu, još jednom velika isprika, nije bila namjera)
Dva slična stila igre, zabiti više od protivnika, a ne primiti manje. Vanoli ima Heynesa kao primarnog pleja, ali tip očito ne mari baš puno za asiste, uglavnom ide na koš, dosta puta nerezonski, recimo da igra ono što je igrao Brown u Sieni prije par sezona, što ga naravno čini Brownom za sirotinju, niti može sam nositi ekipu, niti je tako opasan iz vani. Vitali je solidan klupski igrač, talijanska verzija Marina Rozića, a Cusin nešto kao Jure Lalić, u malo jači skill set lijevom rukom. Solidna ekipica, ništa specijalno i po meni lako pobjedivo.
S druge stranje Reggio ima po meni bolesnu ekipu, naprosto slažu ekipu iz godine u godinu od igrača koji su bili nekoć top, a i dalje imaju što ponuditi. Napad im vode matori Cinciari i Kaukenas te novotkriveni momak s čudnim šutom, momak puca s 2 ruke, čudno ali ulazi, Delle Vale. Igraju s 3 mala u backcourtu, svih 5 igrača šutira i do 9 metara od koša, a postotkom ih predvodi Deiner, kojeg ste možda zapamtili od lani kada je Cedi u 2 utakmice stavio preko 45 koševa. Na 5 su Lavrinović i Cervi, slabiji Lavrinović, ali opet dovoljan za Vanoli. Ono što je bitno za ovu okladu je da Reggio ne gubi puno u visini, tu se mečiraju jako dobro s ovom ekipom, a bolji su od njih. Tako da skok neće biti pretjerani problem. Okladu igram zato što jednsotavno ne vidim kako u small ballu koji oboje forsiraju Vanoli može staviti više poena od Emilie.
PICK: Reggio -2 @ 2.06 Pinnacle 7/10

Zadnje uređivanje BobRockBasket : 02.02.2015. at 21:13.
BobRockBasket is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 21:21   #1620
Iskreno, nisam znao da Igokei danas igra novi crnac. Mislim, čitao sam da su ga doveli i da je jedan od najbolji tricaša D-lige, al eto, promaklo mi. Iako, iz iskustva, čini mi se da takvi Ameri znaju imat problema u prolabodbi na ovdašnju košarku i bilježe slabije brojke u početnim utakmicama.
Pod Dunićem si mislio na Bunića? Da, on jedan od najboljih realizatora na visokim pozicijama, ali itekako je sklon osobnim pogreškama, a danas bi ih brzo mogao nakupiti, pošto su visoki igrači Metalca dosta brži i pokretniji od njega, a i puno se izvlače van reketa, što njemu ne odgovara.
Bilo kako bilo, utakmica počinje za nekoliko minuta, pa ćemo vidit.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:40.