Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Upomoć, spašavajte!

Upomoć, spašavajte! Za sve one koji su zaglavili na nekom detalju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2012., 21:46   #1
Tehničko crtanje

Pozdrav društvo,ovako imam jedan problem,u utorak polažem ispit iz tehničkog crtanja prva godina,pomorska škola smjer brodostrojar,obrazovanje odraslih,ali pošto se nikada nisam susretao sa time,završio sam prometnu školu,profesor mi je rekao da će mi zadat tlocrt,nacrt i bokocrt i da iz toga moram nacrtat taj predmet,sada mene zanima jeli to teško i šta tu moram znati.Hvala
deluxhua is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 00:05   #2
Quote:
deluxhua kaže: Pogledaj post
Pozdrav društvo,ovako imam jedan problem,u utorak polažem ispit iz tehničkog crtanja prva godina,pomorska škola smjer brodostrojar,obrazovanje odraslih,ali pošto se nikada nisam susretao sa time,završio sam prometnu školu,profesor mi je rekao da će mi zadat tlocrt,nacrt i bokocrt i da iz toga moram nacrtat taj predmet,sada mene zanima jeli to teško i šta tu moram znati.Hvala
Nebi trebalo biti teško. U biti ne treba ti tu neko znanje iz tehničkog crtanja više je stvar nekakve percepcije predmeta u prostoru.
__________________
503 Service Unavailable
No server is available to handle this request.
Gurevich is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 15:50   #3
ali kako to moras nacrtati? rukom ili u autocadu. crtez bi trebao biti u 3d-u.
mado2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 22:38   #4
Crtež moram nacrtati rukom
deluxhua is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2013., 22:39   #5
zadatak iz tehničkog crtanja

jel zna netko nacrtati sljedeći zadatak treba mi za sutra: Nacrtaj projekcije krnjog stožca kojemu je polumjer veće osnovke r=2,5 r1=1,2 v=3
vkqwe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2021., 15:21   #6
Smile Ortogonalna projekcija

Može li mi itko reći je li ispravno nacrtano geometrijsko tijelo na osnovu danog bokocrta, nacrta i tlocrta? Hvala najljepša.
Ivana Galaxyart is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2021., 12:31   #7
Ne može jer nisi stavila sliku.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:43.