Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.06.2011., 17:06   #201
Teretane u SPLITU

Pozdrav ljudi. Zanimaju me cijene teretana u splitu i vaša iskustva u tim teretanama... Cijene za 3x tjedno. Dosad sam bia u gullivera i jokera. guliver je bezobrazno skup, iako ima sve fensi sprave i pizdarije, opet je preskup... joker-kako tako. pa me zanima kako stoje ostale.
unaprijed hvala na informacijama...
nogalo15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 21:37   #202
tema ti već postoji, a koja će tebi teretana odgovarati ovisi o tome što tražiš
fancy spravice ili šipku, klupu, stalak za čučanj i hrpu utega
__________________
Is there a life after youth?
Bad Dream is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 21:49   #203
ako si đak/student onda oko 160 kn, ako nisi onda oko 200... tako se otprilike vrte cijene za 3x tjedno...
knowledge is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 16:19   #204
Cosmosport ljetne grupe aerobika

Dobila sam novi mail (na fejs) od Darie, poslan članovima grupe https://www.facebook.com/event.php?eid=204299486282007

-------------------------------------------------------------
Dragi moji,

obaviještavam Vas o novoj ljetnoj grupi u jutarnjim terminima:

UTORAK I ČETVRTAK: 08:45h - Medicinska gimnastika (Jase)


ostale grupe su:

UTO-ČET: 20:00h - Total Body mix (Daria)

PON-SRI + ČET (Marjan) - Basic aerobic/Tae bo (Jase)



PLAĆANJE:

CIJENA SVIH GRUPA JE 200 KN

*članarine vrijede od "prvog do prvog" u mjesecu te se plaća na početku mjeseca (prvi tjedan vježbanja u mjesecu)

*ukoliko se netko odluči priključiti sredinom mjeseca, do 15.-tog u mjesecu plaća punu članarinu, a ako se priključi od 15.-tog u mjesecu, plaća pola članarine. U oba slučaja članarina vrijedi do prvoga sljedećeg mjeseca



OPIS GRUPA:

MEDICINSKA GIMNASTIKA (Jase):
Trening za početak jednog dobrog dana!
Lagane vježbe za oblikovanje tijela uz korištenje različitih rekvizita. Nakon 10-15 min zagrijavanja slijede statične vježbe kojima ćete tijelo razgibati i ojačati. Grupa je pogodna za početne vježbače te one sa zdrastvnim tegobama.

TOTAL BODY MIX (Daria)
Trening strukturiran da sadrži aerobne elemente za zagrijavanje te vježbe snage i oblikovanja odnosno pilates tehnike. Uz kombinaciju dinamičkih i statičnih vježbi, modernu glazbu u pozadini te korištenje različitih rekvizita i tehnika vježbanja nikad vam neće biti dosadno! Odličan program za povećanje snage, redukciju masnog tkiva i definiciju tijela!

BASIC AEROBIC/TAE BO (Jase)
Trening je podijeljen u dva dijela: prvi u kojemu je naglašen aerobni dio uz jednostavne koreografije koje koriste jednostavne kretnje te drugi dio za vježbe snage i istezanja.


VIDIMO SE!!

Daria

-------------------------------------------------------------

p.s. Pretpostavljam da se mora odabrat grupu i da svaka košta 200kn. "CIJENA SVIH GRUPA JE 200 KN" zvuči dvosmisleno.
__________________
tKo je LuD, nE bUdi Mu dRug
bla blaic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 22:07   #205
Di ima S-factor u Splitu, a da nije u Dolce Vite, tamo sam bila prije 2 godine i bilo mi je užasno.

I kakva je teretana CAF? Imaju li još onu pauzu od 2-3 sata kad ne rade?
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 23:41   #206
di je ta neka teretana na st 3 nešto st fit ili slično po karti negdi na početku oko pitarella ili prime 3?

btw pročita sam ... ništa od "baća"...
slomljeno_krilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 23:44   #207
Netko je pita za cijene....California gym...najjača teretana u gradu...
Fitness

Mjesečno

2 x tjedno
150 Kn

3 x tjedno 180 Kn
4 x tjedno 200 Kn
5 x tjedno 210 Kn
6 x tjedno 220 Kn
Pojedinačni trening

20 Kn

Aerobik

Mjesečno

2 x tjedno

120 Kn

3 x tjedno

160 Kn

Aerobik i fitness

Mjesečno

3 x tjedno

180 Kn
slomljeno_krilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 21:33   #208
Pozdrav!
Zna li netko koliko košta članarina u Spartan gymu na Gripama?
neredica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 17:50   #209
Je l' netko može preporučiti teretanu u okolici city centra?
Ljuljuško is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2011., 13:44   #210
Pozdrav svima

Do sada sam išao u 2 teretane i definitivno mi se ona na Baćama više svidjela. Ni u večernjim satima nije bilo pretjerane gužve a dolazili su i momci i cure jer su po mom mišljenju svi imali sprave koje su im zanimljive.
Cijena je prije cca. 4 godine bila oko 200kn za 3xtjedno.

U međuvremenu sam prisilno zabušavao zbog prijašnjeg a pronalaskom idealnog posla sam bio u mogućnosti posjećivati staze na Marjanu. Tijekom ljeta nisam izlazio iz mora da bi se opet "uspavao" do ovog trenutka kada sam rekao da je vrijeme da se krene

Postoji li neka (ne tipična bilderska) teretana u Spinutu ili blizini koja mi neće iziskivati paljenje auta? Ako takva ne postoji onda se vraćam na Baće.
Parangal_ST is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2011., 15:33   #211
Evo, odlučio sam podijeliti svoja iskustva pa se nadam da će bar nekome poslužiti pri izboru teretane.

3g Quatro na Splitu 3 - ima sve osnovno što se tiče utega i bučica, u određene ure znalo je biti gužve, pogotovo radi studenata i srednjoškolaca koji rade vježbe u grupama 3-5 pa treba pola sata da se vježba oslobodi, higijena na nuli, ali bar nitko ne zaj... za spremanje utega, osoblje nesusretljivo

6mj - Joker - sve ok, ali ako želite doći iza 18:30h, nemoguće odraditi smislen trening radi hrpe ljudi koji čekaju na red za sprave, samo jedan 'kavez'

5-6mj Baće - mala teretana sa svime što treba za trening, jedini u gradu počinju raditi u 6:30h (idealno za napraviti trening prije posla), imam informaciju da je zatvorilo, ali nisam 100% siguran

3mj (i idućih 9mj) Guliver - puno sprava koje nisam ni pogledao, ali uvijek je slobodan bar jedan od 5 'kaveza' i bez obzira koliko ima ljudi, nikad nema gužve, higijena super, relativno susretljivo osoblje, glavni nedostatak udaljenost, ali bar nema previše studenata i srednjoškolaca koji koriste sprave da bi se na njih nalaktili
masval47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 18:16   #212
Ja sam trenutno u Gullivera i mogu samo pohvaliti teretanu ,
otkad su stigli novi kavezi nema više čekanja
Posjet is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 13:11   #213
Teretana na Baćama trenutno ne radi. Preuređuje se. Ja se nadam da će iza Nove godine biti gotova.
Apryl is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2011., 01:33   #214
Jel itko probao kinesis i koja je cijena / koliko puta tjedno ?
Da li se mogu uzimati kombinirani paketi (npr. teretana + pilates = jedna cijena)

i ovo;

Quote:
Sun_Tze kaže: Pogledaj post
Jesu li još uvijek u điru ručnik i višemjesečne pretplate?
__________________
I hate being bipolar. It's fantastic.
rubia.despues is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 21:21   #215
bok svima,

kakvo je stanje u Jokeru kroz jutro do 10 sati, ima li puno guzve? mrzim guzvu
tomo_pajser is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2012., 12:41   #216
Ima li ko prijedlog di otić na pilates ili balet pilates ako je doša u Split?
čikita is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2012., 19:55   #217
ljudi kako idu cijene u gulivera, jel ima kakvih promjena...?
maramicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2012., 12:52   #218
Question

Ima li ikakva teretana u zg (po mogućnosti što bliže dubravi ili centru) da radi idući tjedan? I da pojedinačni trening nije više od 30kn
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2012., 16:57   #219
Quote:
maramicaa kaže: Pogledaj post
ljudi kako idu cijene u gulivera, jel ima kakvih promjena...?
A slusaj meni je kao učeniku 250kn / mjesec bez ugovora inace 200kn / mjesec s ugovorom.
Za ostale je ja mislim 350 kn / mj bez ugovora , 300 sa (nisam ti 100% siguran)
Meni je isplatljivo i evo vec san godinu+ teretani skroz zadovoljan.

Ono placanje rucnika je izbaceno ima vec neko vrijeme inace bi ja jos uvijek bio pod ugovorom.
Ugl. sve je pohvalno od osoblja do sprava.

Quote:
rubia.despues kaže: Pogledaj post
Jel itko probao kinesis i koja je cijena / koliko puta tjedno ?
Da li se mogu uzimati kombinirani paketi (npr. teretana + pilates = jedna cijena)

i ovo;
Ja mislim da ti ima jedan paket pod koji spada teretana + pilates
ali ona mala teretana koja se sastoji samo od 10tak sprava , bucice do 10kg i cardio sprave.
Nisam ti baš siguran , trebala bi nazvati pa vidjeti s njima :/

Zadnje uređivanje Posjet : 29.07.2012. at 17:02.
Posjet is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2012., 23:11   #220
200 kn je za učenike/studente ako uzmu za cijelu godinu.
ako si u mogućnosti, isplati se. bez obzira koliko ima ljudi, možeš sve odraditi bez čekanja.
masval47 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:20.