Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2010., 22:01   #61
bok ekipa!! kaj kazete na ovaj sistem: igras na neku ligu koja ima 10 klubova i igras sistem 1 od 5 na x-eve. Stvar je da kada nebude x to kolo, prvo si igrao sa 10 kn, drugo kolo igras sa 20 kn. Kada bude jedan x u kolu onda iduce igras sa 30 posto vecim ulogom od te zadnje oklade. kada bude 2 ili vise x-eva imas dobitak isti kao i ulog s kojim si pogodio 2 x-a. nisam ga isprobao u praksi ali sam malo gledao statistiku proslih sezona i dosao nekak na tu ideju. nisam nasao da je zaredom bilo vise od 6 kola a da nebude bar 2 x-a u kolu.
pozdrav svima!!!
Hrc012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 01:44   #62
Quote:
Hrc012 kaže: Pogledaj post
bok ekipa!! kaj kazete na ovaj sistem: igras na neku ligu koja ima 10 klubova i igras sistem 1 od 5 na x-eve. Stvar je da kada nebude x to kolo, prvo si igrao sa 10 kn, drugo kolo igras sa 20 kn. Kada bude jedan x u kolu onda iduce igras sa 30 posto vecim ulogom od te zadnje oklade. kada bude 2 ili vise x-eva imas dobitak isti kao i ulog s kojim si pogodio 2 x-a. nisam ga isprobao u praksi ali sam malo gledao statistiku proslih sezona i dosao nekak na tu ideju. nisam nasao da je zaredom bilo vise od 6 kola a da nebude bar 2 x-a u kolu.
pozdrav svima!!!
Čekaj, ako sam te dobro razumio, znači ako budu 2 iksa u jednom kolu, odnosno 5 utakmica, ti vraćaš ulog... Za neki plus triba ti barem 3 od 5 ikseva...ne znam baš, nekako mi se čini da se to baš i ne isplati...
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 02:35   #63
nisam bas dobro napisao,hehehe! u jednom kolu imas pet tekmi i kada dvije tekme zavrse x ,a ti si tada ulozio 20 kn dobitak ti je 50% od uloga, s tim da pokrivas dotadasnje gubitke.isto vrijedi za svaki daljnji ulog.
Hrc012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 14:01   #64
MartinGale .. neisplativo.
RapidBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 14:49   #65
Quote:
Hekatonhir kaže: Pogledaj post
Hockey, jesi li vidio par Dinamo iz Rige i Lokomotiva iz Jaroslavlja? Na Dinamo je 2,2 a na Lokomotivu 2,3. Ne kažem da je Dinamo loš klub, ali društvo iz Jaroslavlja nikad ne bih toliko podcijenio.
Oprosti, nisam vidio pitanje - cestitam na dobrom opazanju, Jaroslav dobio 1-5!
__________________
Najsvježije i najaktuelnije vijesti iz svijeta hokeja - i naravno, odlični tipovi ! Besplatno ! Posjetite homepage iz profila !
Hockey Genioius is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 14:51   #66
18:00 Bietigheim-Krefeld 2(1,90) SS 5/10
Ne volim igrati na ove utakmice gdje moj tim mora drugi puta pobijediti istog protivnika - pred 2 dana su igrali u Krefeldu i domaćini su slavili sa naizgled tijesnih 6-4 no u biti već u prvoj trečini bila je jasna razlika u klasi i ubrzo je Krefeld odjurio na 2-0 a do kraja druge trečine i na 4-0. Onda, u jedva 3 minute gosti zabijaju tri gola a nakon još pet minuta uspijevaju čak i poravnati na 4-4. Krefeld opet ubacuje u višu brzinu i manje više mirno privodi utakmicu kraju sa 6-4. Baš zbog tog "neuspjelog" razbijanja drugoligaša uzimam Krefelda opet, pobijedili su ih ali mislim da je obrana ostala dužna nešto treneru i zato vjerujem da će danas rezultat biti puno uvjerljiviji.

18:00 Straubing-Munchen 2(2,40) SS 4/10
Osim što su vrlo slabo odigrali utakmicu protiv Vienne na njoj su čak četvorica igrača Straubinga dobili kaznu neigranja jedne utakmice. Munchen me i dalje oduševljava svojim rezultatima i ne mogu se načuditi zašto u ovoj utakmici nisu postavljeni za favorite. Na žalost Munchen ima manjih problema s ozljedama pa ću ulog malo spustiti, inaće bi ovo odigrao za 5/10.

16:00 Bofors-VIK Vasteras 2(2,30) SS, (2,40) BWIN 4/10
Tek treča pripremna utakmica za Bofors: 18.08. su dobili Skovde a 20.08. izgubili od norveškog Stjernena. VIK puno dulje na ledu: prvo su izgubili od Almtune i Icebreakersa no onda su odigrali 3-3 protiv Salavat UFE što je rezultat za pokloniti se a nakon toga dobili i Skellefteu iz prve lige (Elitserien) sa 3-1, također rezultat vrijedan pažnje, bez obzira što je Skelleftei to bila druga utakmica za redom - sad mi je žao da ih nisam uzeo tada, falilo hrabrosti, inaće sam razmišljao o toj utakmici! Bofors je imao solidnu prošlu sezonu, dugo su bili kandidati za direktan plasman u prvu ligu no na kraju ipak nisu uspjeli. Nešto im je igrača otišlo no manje više su doveli odgovarajuče zamjene pa se dobri rezultati oćekuju i ove sezone. Ipak, trenutno mislim da je VIK puno bolje pripremljen a zadnja dva rezultata protiv UFE i Skellefte-e me tjeraju da ih uzmem - ulog osrednji!
__________________
Najsvježije i najaktuelnije vijesti iz svijeta hokeja - i naravno, odlični tipovi ! Besplatno ! Posjetite homepage iz profila !
Hockey Genioius is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 12:57   #67
Liberec-Litvinov 1(1,70) Supersport 6/10
Litvinov je toliko lose odigrao pripremni dio sezone da ne mogu ni zamisliti da ce Liberec svoj premijerni nastup pred domacom publikom zavrsiti ikako drugacije nego pobjedom. Liberec pripremni dio odigrao odlicno, 7 pobjeda i 4 poraza s time da su zadnje dvije utakmice izgubili i to jednu od njemackog drugoligasa - dakle "tigrovi" su se malo ispuhali, nadam se da ce u ovih par dana povratiti snagu. Litvinov kao sto sam rekao imao katastrofalnu pripremnu sezonu, uz gol razliku 13-34 u 8 utakmica ubiljezili su tek jednu jedinu pobjedu (protiv Ambrija) a zadnje dvije utakmice izgubili su od drugoligasa.


Mora-Sundsvall 1(1,85) Supersport 6/10

Mada se Mora ne moze pohvaliti pretjerano dobrom bilancom pripremne sezone (4 poraza i samo jedna pobjeda) no treba reči da su 2 poraza od prvoligasa, Brynasa i Timre. No: Sundsvall, koji je inace trebao ispasti u 3. ligu a nije zbog toga jer je Bjorkloven bankrotirao, je do danas odigrao samo 2 pripremne utakmice i sigurno su u pripremama daleko iza More. Uz to, jos bitnije, 01.09. pocinje SCA kup kojem je domacin upravo Sundsvall i na kojem sudjeluju uz domacina jos i Brynas, Timra i Modo - vjerujem da ce se igraci Sundsvalla dosta cuvati bas za taj turnir!
__________________
Najsvježije i najaktuelnije vijesti iz svijeta hokeja - i naravno, odlični tipovi ! Besplatno ! Posjetite homepage iz profila !
Hockey Genioius is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 16:22   #68
Dok čekam početak europskih liga, zalijepit ću nekoliko postova o repkama. Preciznije, dat ću vam sastave s posljednjeg velikog natjecanja - vidjet ćete da su ilustrativni jer mnogo govore o snazi i platnoj moći pojedinih klubova, i europskih i američkih.

Ruska reprezentacija u Vancouveru (Olimpijske igre) - vratari: Ilja Brizgalov (Phoenix Coyotes), Jevgenij Nabokov (San Jose Sharks), Semjon Varlamov (Washington Capitals);
braniči: Sergej Gončar (Pittsburgh Penguins), Denis Grebeškov (Edmonton Oilers), Dmitri Kaljinjin (Salavat Julajev, Ufa), Konstantin Kornejev (CSKA, Moskva), Andrej Markov (Montreal Canadiens), Ilja Nikulin (Ak Bars, Kazanj), Fjodor Tjutin (Columbus Blue Jackets), Anton Vončenkov (Ottawa Senators);
napadači: Maksim Afinogenov (Atlanta Thrashers), Pavel Dacjuk (Detroit Red Wings), Sergej Fjodorov (Metalurg, Magnitogorsk), Ilja Kovalčuk (Atlanta Thrashers), Viktor Kozlov (Salavat Julajev, Ufa), Jevgenij Malkin (Pittsburgh Penguins), Aleksej Morozov (Ak Bars, Kazanj), Aleksander Ovječkin (Washington Capitals), Aleksander Radulov (Salavat Julajev, Ufa), Aleksander Sjemin (Washington Capitals), Danis Zaripov (Ak Bars, Kazanj), Sergej Zinovjev (Salavat Julajev, Ufa).

Imena su, u skladu s hrvatskom tradicijom, transkribirana.
__________________
What the heck, Hek?!
Hekatonhir is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 16:24   #69
Amerikanci - vratari: Ryan Miller (Buffalo Sabres), Jonathan Quick (Los Angeles Kings), Tim Thomas (Boston Bruins);
braniči: Erik Johnson (St. Louis Blues), Jack Johnson (Los Angeles Kings), Mike Komisarek (Toronto Maple Leafs), Paul Martin (New Jersey Devils), Brooks Orpik (Pittsburgh Penguins), Brian Rafalski (Detroit Red Wings), Ryan Suter (Nashville Predators);
napadači: David Backes (St. Louis Blues), Dustin Brown (Los Angeles Kings), Ryan Callahan (New York Rangers), Chris Drury (New York Rangers), Patrick Kane (Chicago Blackhawks), Ryan Kesler (Vancouver Canucks), Phil Kessel (Toronto Maple Leafs), Jamie Langenbrunner (New Jersey Devils), Ryan Malone (Tampa Bay Lightening), Zach Parise (New Jersey Devils), Joe Pavelski (San Jose Sharks), Bobby Ryan (Anaheim Ducks), Paul Stastny (Colorado Avalanche).
__________________
What the heck, Hek?!
Hekatonhir is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 16:25   #70
Šveđani - vratari: Henrik Lundqvist (New York Rangers), Jonas Gustavsson (Toronto Maple Leafs), Stefan Liv (HV 71);
braniči: Tobias Enström (Atlanta Thrashers), Magnus Johansson (Linköping), Nicklas Lidström (Detroit Red Wings), Niklas Kronwall (Detroit Red Wings), Douglas Murray (San Jose Sharks), Johnny Oduya (New Jersey Devils), Henrik Tallinder (Buffalo Sabres), Mattias Öhlund (Tampa Bay Lightning);
napadači: Daniel Alfredsson (Ottawa Senators), Nicklas Bäckström (Washington Capitals), Loui Eriksson (Dallas Stars), Peter Forsberg (Modo), Tomas Holmström (Detroit Red Wings), Patrick Hörnqvist (Nashville Predators), Fredrik Modin (Columbus Blue Jackets), Samuel Pählsson (Columbus Blue Jackets), Daniel Sedin (Vancouver Canucks), Henrik Sedin (Vancouver Canucks), Mattias Weinhandl (Dinamo, Moskva), Henrik Zetterberg (Detroit Red Wings).
__________________
What the heck, Hek?!
Hekatonhir is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 16:25   #71
17:30 Kladno-Chomutov 1(1,85) Supersport 5/10
17.08. drugoligaš Chomutov razbio je Kladno sa 6-2. Vjerujem da i igrači i trener Kladna imaju današnji dan na kalendaru zaokružen crvenom bojom - PAYBACK TIME!

19:00 Sundsvall - Brynas 2(1,70) Supersport 7/10

Po meni totalno kriva kvota. Sundsvall je trebao biti trečeligaš ali kako je Bjorkloven bankrotirao ipak je ostao u drugoj ligi. Brynas ne bi trebao imati problema, koeficijent već u laganom padu. Radi se o SKA kupu kojem je domaćin Sundsvall. Treba još reći da je Brynas puno dalje otišao s pripremama. Druga 7/10 oklada ove sezone!

19:00 Lugano-Biel 1(1,85) Gamebookers 4/10
Dugo sam razmišljao o ovoj okladi, uzeti ili ne. I jedni i drugi su odlično odigrali pripremni period no Lugano ipak po meni mrvicu uvjerljiviji. Lugano unatoč ograničenim financijskim mogućnostima vrlo ambiciozan, žele preoteti Zugu Metropolita a pregovaraju i sa Slovakom Satanom. Svaka čast Bielu ali ovo dobija Lugano! Ipak, ulog niži.
__________________
Najsvježije i najaktuelnije vijesti iz svijeta hokeja - i naravno, odlični tipovi ! Besplatno ! Posjetite homepage iz profila !
Hockey Genioius is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 16:26   #72
Kanađani - vratari: Roberto Luongo (Vancouver Canucks), Martin Brodeur (New Jersey Devils), Marc-Andre Fleury (Pittsburgh Penguins);
braniči: Dan Boyle (San Jose Sharks), Drew Doughty (Los Angeles Kings), Duncan Keith (Chicago Blackhawks), Scott Niedermayer (Anaheim Ducks), Chris Pronger (Philadelphia Flyers), Brent Seabrook (Chicago Blackhawks), Shea Weber (Nashville Predators);
napadači: Patrice Bergeron (Boston Bruins), Sidney Crosby (Pittsburgh Penguins), Ryan Getzlaf (Anaheim Ducks), Dany Heatley (San Jose Sharks), Jarome Iginla (Calgary Flames), Patrick Marleau (San Jose Sharks), Brenden Morrow (Dallas Stars), Rick Nash (Columbus Blue Jackets), Mike Richards (Philadelphia Flyers), Corey Perry (Anaheim Ducks), Eric Staal (Carolina Hurricanes), Joe Thornton (San Jose Sharks), Jonathan Toews (Chicago Blackhawks).
__________________
What the heck, Hek?!
Hekatonhir is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 16:27   #73
Česi – vratari: Ondrej Pavelec (Atlanta Thrashers), Jabub Štepanek (Vitkovice Steel), Tomaš Vokoun (Florida Panthers);
braniči: Miroslav Blatak (Salavat Julajev, Ufa), Jan Hejda (Columbus Blue Jackets), Tomaš Kaberle (Toronto Maple Leafs), Filip Kuba (Ottawa Senators), Pavel Kubina (Atlanta Thrashers), Zbynek Michalek (Phoenix Coyotes), Roman Polak (St. Louis Blues), Marek Židlicky (Minnesota Wild);
napadači: Petr Čajanek (SKA St. Peterburg), Roman Červenka (Slavia, Prag), Patrik Eliaš (New Jersey Devils), Martin Erat (Nashville Predators), Tomaš Fleischmann (Washington Capitals), Martin Havlat (Minnesota Wild), Jaromir Jagr (Avangard, Omsk), David Krejči (Boston Bruins), Milan Michalek (Ottawa Senators), Tomaš Plekanec (Montreal Canadiens), Tomaš Rolinek (Metalurg, Magnitogorsk), Josef Vašiček (Lokomotiva, Jaroslavlj).
__________________
What the heck, Hek?!
Hekatonhir is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 16:29   #74
Finci – vratari: Miikka Kiprusoff (Calgary Flames), Niklas Bäckström (Minnesota Wild), Antero Niittymäki (Tampa Bay Lightning);
braniči: Kimmo Timonen (Philadelphia Flyers), Sami Salo (Vancouver Canucks), Joni Pitkänen (Carolina Hurricanes), Lasse Kukkonen (Avangard, Omsk), Toni Lydman (Buffalo Sabres), Sami Lepistö (Phoenix Coyotes), Janne Niskala (Frölunda);
napadači: Mikko Koivu (Minnesota Wild), Tuomo Ruutu (Carolina Hurricanes), Valtteri Filppula (Detroit Red Wings), Teemu Selänne (Anaheim Ducks), Saku Koivu (Anaheim Ducks), Jere Lehtinen (Dallas Stars), Niklas Hagman (Toronto Maple Leafs), Olli Jokinen (Calgary Flames), Antti Miettinen (Minnesota Wild), Jarkko Ruutu (Ottawa Senators), Niko Kapanen (Ak Bars, Kazanj), Ville Peltonen (Dinamo, Minsk), Jarkko Immonen (Ak Bars, Kazanj).

Eto, toliko. Izostavih neke repke jer nisu ključne, a ovo su svakako najjače.
__________________
What the heck, Hek?!

Zadnje uređivanje Hekatonhir : 02.09.2010. at 16:43.
Hekatonhir is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 16:40   #75
Quote:
Hockey Genioius kaže: Pogledaj post
19:00 Lugano-Biel 1(1,85) Gamebookers 4/10
Dugo sam razmišljao o ovoj okladi, uzeti ili ne. I jedni i drugi su odlično odigrali pripremni period no Lugano ipak po meni mrvicu uvjerljiviji. Lugano unatoč ograničenim financijskim mogućnostima vrlo ambiciozan, žele preoteti Zugu Metropolita a pregovaraju i sa Slovakom Satanom. Svaka čast Bielu ali ovo dobija Lugano! Ipak, ulog niži.
Oho, Hockey, već sam se pitao gdje si.

Prva su ti dva para u redu, tako bih i ja odigrao, ali ovdje bih stavio X2. Sastavi su izjednačeni, mislim da će biti neodlučeno, ali ne bih riskirao, zato dvoznak.
__________________
What the heck, Hek?!
Hekatonhir is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 15:44   #76
Završilo 3:3. Lijepo sam ti rekao, X ili X2.
__________________
What the heck, Hek?!
Hekatonhir is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 11:52   #77
Quote:
Hekatonhir kaže: Pogledaj post
Završilo 3:3. Lijepo sam ti rekao, X ili X2.
Cestitam ali mislim, 6 sekundi prije kraja Biel zabio za 3-3...miiiislimmmm...

VEU Feldkirch-ZSC Lions 1(2,30) x(4,20) 2(2,20) Supersport 10/10
Greska Supersporta. Ne igra ZSC Lions iz NLA vec GCK Lions iz NLB tj. druge lige. Odigrati sva tri znaka ( i 1 i x i 2) i nakon utakmice probati podignuti dobitan listic a nakon toga se zaliti - za preostala dva listica biti ce vam vracen novac posto se radi o krivom paru. Malo varanja ne skodi hehehe ... Wink

Rapperswille-Biel 1(1,8) BWIN 6/10
Radi se o tradicionalnom Kusnacht Team-kupu koji se svake godine odrzava tjedan dana prije pocetka svicarske lige. Kako je Biel prekojucer igrao prijateljsku utakmicu sa Luganom i malo nam pokvario inace odlican dan sa izjednacujucim golom svega 6 sekundi prije kraja, ovo ce mu biti treca utakmica u tri dana jer su jucer igrali sa Vitkovicama i uljepsali nam i inace uspjesan dan sa 0-4 porazom. Rapperswille je prekojucer igrao sa Klotenom i izgubio nakon produzetaka tako da je ovo utakmica za trece mjesto. Rapperswile je u pripremnu sezonu usao lose no kako je vrijeme odmicalo bili su sve bolji i bolji, vjerujem da se dosta vas sjeca i one 10-3 pobjede nad Villachom. Biel odlican ali tri utakmice u tri dana ce biti previse za njih, ulog bi bio veci da imam informacije o sastavima.

SCL Tigers-Rogle 1(2,20) Supersport 6/10
Takodjer treca utakmica u tri dana za Rogle. Jucer su iznenadjujuce dobili Fribourga no mozda je to i dijelom zbog toga sto Fribourg danas igra puno atraktivniju prijateljsku utakmicu sa Luganom pa su se malo cuvali za tu utakmicu. Osim toga, Rogle je morao na otprilike 1-satni put nakon te utakmice posto se ova igra u skoro 100 km udaljenom Langnau-u. SCL Tigers krenuo dobro u pripremnu sezonu no kasnije su zaredali s porazima ali u glavnom od jakih protivnika: Cerepoveca, B.Bystrice, UFE a ni poraz od Biela ne moze biti previse tragicno shvacen jer je i Biel skroz solidan a uz to ta se utakmica igrala na neutralnom terenu. Vjerujem u sigurnu pobjedu domacina, ulog opet snizavam za 1 "unit" posto nemam informacija o sastavu.

Kloten-Vitkovice "preko 5,5" (1,7) Supersport 5/10
Idem opet sa "vise golova". Vitkovicama je ovo treci mec u cetiri dana, drugi za redom. Kloten jucer odmarao a prekojucer dobio Rapperswille nakon produzetaka (nakon regularnog dijela bilo je 3-3). Vitkovicama je stalo do ovog turnira da poprave los dojam nakon turnira u Kosicama no njihovim igracima bi vec po malo mogle biti teske noge. Izmedju pobjede Klotena i "overa" odabrao sam mislim sigurniju varijantu, Kloten je Litvinovu (koji je istina jako slabo odigrao pripremne utakmice) utrpao 6 komada, i Espoo-u i Modu po 4, u glavmom igraju brz hokej i uz vec prije spomenute faktore (svicarski suci koji rado sviraju iskljucenja...) vjerujem da bi umorna obrana Vitkovica mogla propustit i par golova preko "plana"...
__________________
Najsvježije i najaktuelnije vijesti iz svijeta hokeja - i naravno, odlični tipovi ! Besplatno ! Posjetite homepage iz profila !
Hockey Genioius is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 20:18   #78
na supersportovoj stranici nema rezutata ovog prvog para...kaj briješ kak će se to rješit?treba slat mail il kaj?kakva je inače praksa kod ovakvih pogrešaka?
rocky_balboa0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 10:37   #79
Quote:
Hekatonhir kaže: Pogledaj post
.............
Eto, toliko. Izostavih neke repke jer nisu ključne, a ovo su svakako najjače.
Po ovome se vidi da skoro svaki NHL klub ima zvijezdu ili dvije. Neki i 3-4. Kako se uspiju tako jednako rasporediti? Je li slično i u europskim ligama?
hevi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 12:02   #80
Quote:
rocky_balboa0 kaže: Pogledaj post
na supersportovoj stranici nema rezutata ovog prvog para...kaj briješ kak će se to rješit?treba slat mail il kaj?kakva je inače praksa kod ovakvih pogrešaka?
Odma su stornirali...inace ako ne skuze samo im se fino javis e-mailom, posaljes neki link da se vidi da su napravili gresku i nemas problema.

18:00 Linz-Ponteba 1(1,45) BWIN 8/10
Linzu deveta, Pontebi (iz Italije) tek druga pripremna utakmica. Nisu ni planirali igrati, uskocili su umjesto Bolzana. Ne volim mini koeficijente, pogotovo u hokeju, ali ovo ne bi smjelo biti preko 1,1....

16:00 Servette-Rogle 1(1,80) Supersport 7/10
Sesta 7/10 oklada u novoj sezoni, zadnjih 5 su prosle. Cetvrta utakmica za Rogle u pet dana, treca za redom. Protiv Langnaua jucer su se izvukli ali danas nece. Servette je u predsezoni srusilo i Dinamo MInsk, i Magnitogorskog, i Pardubice, i St.Petersburg, i Barys Astanu (nakon produzetaka istina), i Budejovice, i Zvolen...interesantno, dva puta su izgubili od drugoligasa, mozda su na njima igrali u nekom sarenom sastavu no to se danas ne bi smjelo dogoditi posto im je ovo posljednja pripremna utakmica prije nove sezone i trebala bi posluziti kao finalna glazura. Igra se na neutralnom terenu no dok ce (umorne) Rogle morati putovati skoro 200 km Servette se mogu prošetati do svega 6 km udaljenog Thonexa gdje ce se ovaj susret odigrati.

18:30 Krefeld-Augsburg 1(2,10) Supersport 5/10
Krefeld jos uvijek ceka na svoj prvi poraz u novoj sezoni ako pod nju racunamo i pripremni dio. Prezivjeli su i uvijek nezgodno gostovanje kod Straubinga, dobili su sa 1-2 a sada doma docekuju viceprvake, Augsburg, kojima je ovo prva utakmica u novoj sezoni. Augsburg je po meni prosle sezone bio najvece iznenadjenje: sa 8. mjesta i pred-play off kvalifikacija dogurali su do finala izbacivsi redom Mannheima, Eisbarena (!!), Wolfsburga da bi u finalu ipak poklekli protiv Hannovera. Mislim da je ovaj koeficijent postavljen dobrim dijelom zahvaljujuci tom cudu iz prosle sezone. Krefeld ima izvrsno poslozen tim sa odlicnim Langkowom na golu i nista manje uvjerljivim napadom. Augsburg takodjer sa odlicnim golmanom koji ce nakon ove sezone najvjerojatnije otici u NHL, u Minnesotu, no mislim da na svim drugim pozicijama Krefeld ima blagu prednost.

19:05 Munchen-Iserlohn 1(2,0) Supersport 6/10
Ako se sjecate, pred 20-tak dana sam rekao da ce Munchen napraviti dar mar u prvoj ligi - barem na pocetku. I, za sada su digli dosta prasine, ne koliko su mogli ali su dobro namucili Mannheima u prvoj utakmici: vodili su sa 2-3 sve do nekih 3-4 minute prije kraja kada su domacini ipak uspjeli izjednaciti i na kraju u produzetku i pobijediti. Spomenuo sam da su igraci Munchena vec podosta u godinama pa treba i tom faktoru pripisati tu dekoncentraciju u zadnjoj trecini. Sada im u goste stize Iserlohn koji je u prvoj utakmici pomeo Dusseldorfa sa 5-2 i ovaj koeficijent je dobrim dijelom izrasao bas iz tog rezultata. No, kad se malo "zagrebe" ispod povrsine, vidi se da je ta utakmica bila dosta prljava, sa dosta iskljucenja koja su bitno poremetila ritam gostiju - u igri 5 na 5 Dusseldorf je bio puno bolji protivnik na ledu. Ne podcjenjujem pobjedu Iserlohna ali ne vjerujem da ce se nesto slicno desiti na gostovanju, ne samo ovome nego bilo kojem drugom.
__________________
Najsvježije i najaktuelnije vijesti iz svijeta hokeja - i naravno, odlični tipovi ! Besplatno ! Posjetite homepage iz profila !
Hockey Genioius is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:27.