Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2012., 11:55   #2341
Meni osječka carina nije carinila paket sa feeluniqa u iznosu 29 eura, a radilo se o mirisu za tijelo.
crvenokosa112 is offline  
Old 22.01.2012., 13:47   #2342
Ne carine do 160 kn, ali parfemi su luksuzna roba pa to mogu cariniti bilo koji iznos. Moje je iskustvo bilo da su mi carinili sve iznad 160 kn i svaki parfem. Mirisi za tijelo su valjda siva zona Je li tu mislis na body splash ili losion s mirisom nekog parfema ili nesto trece?
__________________
Dame biraju, pogrešne tipove, uvek.
Bubamaraaaa is offline  
Old 22.01.2012., 15:38   #2343
Od clarinsa baš miris, na špricu kao parfem s tim da je došlo u velikoj clarins kutiji, jer su uz to bila krema za ruke od 30 ml i krema za tijelo od 100 ml.
crvenokosa112 is offline  
Old 22.01.2012., 17:52   #2344
Quote:
Bubamaraaaa kaže: Pogledaj post
Svejedno ti digni bar dispute ako nije vec proslo 42 dana, uvijek ga mozes maknuti.
Stigla Sigmica neki dan! Konacno!


Sent from my iPhone using Tapatalk!
Arabea is offline  
Old 24.01.2012., 10:40   #2345
Pozdrav, saznala sam da se na feelunique može plaćati i debitnim karticama.. koje je podatke potrebno dati kod plaćanja? Mislite da bi moja maestro kartica poslužila svrsi?
SVZ atlas is offline  
Old 24.01.2012., 15:41   #2346
Hej cure ! Narucio bih preko feelunique , pa bih zamolio da me neka pozove za prijatelja radi popusta ! Nadam se da nije problem . Puno hvala !
DDD is offline  
Old 24.01.2012., 15:47   #2347
Hej ! Ovdje cu isto ostaviti zamolbu . Narucio bih preko feelunique , pa bih zamolio da me netko predlozi za prijatelja , radi snizenja . Nadam se da nije problem . Prva bi bila kupovina .
Hvala !
DDD is offline  
Old 24.01.2012., 17:01   #2348
Quote:
SVZ atlas kaže: Pogledaj post
Pozdrav, saznala sam da se na feelunique može plaćati i debitnim karticama.. koje je podatke potrebno dati kod plaćanja? Mislite da bi moja maestro kartica poslužila svrsi?
Dakako da bi poslužila svrsi . A traže broj kartice, ime i prezime na koga glasi kartica, datum isteka kartice, te onaj troznamenkasti broj sa poleđine kartice.
__________________
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goals.
BsBForever is offline  
Old 24.01.2012., 17:47   #2349
Quote:
anaviglam kaže: Pogledaj post
Kakva su iskustva sa BeautyJoint..... pitam jer inaće nisam nervozna kada nešto naručim pa čeeeekam, jer uvijek dođe(kad tad), no međutim, svoju narudžbu iz BeautyJoint čekam od 1.12.2011. i kontaktirala sam ih a oni su mi poslali prvu povratnu informaciju (nakon 4.mail-a) da je rok isporuke 2 do 4 tjedna, kako je prošlo već 6 tjedana ponovo sam ih kontaktirala u nedjelju, ponedjeljak, utorak, srijedu i danas ujutro i upravo je sada stigao njihov odgovor da je vjerovatno roba negdje na čekanju zbog blagdana i da će sigurno doći jer je poslana!?!? Od Kineza sa ebaya mi je već stigla roba koja je bila naručena sredinom 12mjeseca!!!!!! Prvi put sam naručila i 100% zadnji, ja ne mogu vjerovat kako su samo tako neorganizirani i neodgovorni!!!!???
Ako netko ima kakav prijedlog neka se smiluje i proslijedi!!??
Ja sam naručila nedavno i sve super prošlo. Naručila 27.12., stiglo mi 10.1.
nevermindMe is offline  
Old 24.01.2012., 18:23   #2350
Quote:
nevermindMe kaže: Pogledaj post
Ja sam naručila nedavno i sve super prošlo. Naručila 27.12., stiglo mi 10.1.
Dosta ljudi kaže da su imali skroz korektna iskustva sa njima ali sam čula i za druga negativna tako da ništa valjda nije mjerilo, uglavnom, ja više ne naručujem od njih!
anaviglam is offline  
Old 24.01.2012., 20:27   #2351
Quote:
BsBForever kaže: Pogledaj post
Dakako da bi poslužila svrsi . A traže broj kartice, ime i prezime na koga glasi kartica, datum isteka kartice, te onaj troznamenkasti broj sa poleđine kartice.
imam maestro karlovačke banke ali na poleđini ne piše nikakav broj
SVZ atlas is offline  
Old 24.01.2012., 21:06   #2352
Quote:
SVZ atlas kaže: Pogledaj post
imam maestro karlovačke banke ali na poleđini ne piše nikakav broj
Ne mozes sa svakim maestro, ni ja sa svojim nisam mogla platit pa sam placala paypalom kreditnom
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Old 25.01.2012., 01:57   #2353
Malo ovako upadam bezveze, ali nemam baš iskustva pa da pitam

Naručio sam 9.1. parfem sa Cheapsmellsa, još uvijek nije stigao. Koliko sam čuo, obično stiže za 10ak dana, tako da ću još neko vrijeme pričekati. E sada, pošto je vrijednosti iznad 160 kn, vjerujem da ću i carinu na njega platiti. Ima li netko možda iskustva sa Cheapom u vezi sa carinom? Hoće mi to možda nadoknaditi?
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Old 26.01.2012., 20:42   #2354
zelim naruciti s ebaya OPI lak od sellera od kojega sam jednom prije narucila i koji mi je bio ok.
ali na moje pitanje zasto ne mogu vidjeti taj lak na njegovoj stranici, odgovara:
"I do not have it in my ebay store because ebay does not allow selling opi in my store. If you wish to purchase you will have to do it outside of ebay and pay through paypal."

jel bi se vi upuštale u kupovinu ili ne?

riječ je, inače, o enchanted beauty...
Orada is offline  
Old 26.01.2012., 21:22   #2355
Quote:
Orada kaže: Pogledaj post
zelim naruciti s ebaya OPI lak od sellera od kojega sam jednom prije narucila i koji mi je bio ok.
ali na moje pitanje zasto ne mogu vidjeti taj lak na njegovoj stranici, odgovara:
"I do not have it in my ebay store because ebay does not allow selling opi in my store. If you wish to purchase you will have to do it outside of ebay and pay through paypal."

jel bi se vi upuštale u kupovinu ili ne?

riječ je, inače, o enchanted beauty...

vjerujem da je dosta cura vec tako kupilo i paypal te unutar 45 dana i dalje stiti.
ne kuzim zasto ne smije prodavati vise opi, obicno selleri samo trebaju staviti vlastite fotke artikala
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Old 27.01.2012., 09:46   #2356
di je nestala tema s iskustvima s online kupovinom kozmetike???

ako sam luda, pliz premjestite me nekam

htjela sam pitati jel netko zna di mogu naruciti parfem noa cacharel?

inace uzimam s feeluniquea ili lookfantstica, ali tamo ih nema
znam za jagodicu, ali tamo mi nekak uvijek bude skuplje

bitno mi je da je unutar eu site (pretpostavljam onda britnaski), jer planiram naruciti u sloveniju da izbgnem carinu


i htjela sam jos napisati da se slobodno mozeze prikljuciti narudzbi u slovniju, ako netko ima nesto skuplje za naruciti (zbog carine)..
meni je super da jos netko uzme nesto sa mnom jer uplatite koju kn vise za benzin, a vama bude dobro ako imate kaj za narucuti da je skuplje zbog carine..

al ovo je def malo kriva tema za to napisati, ali kad ne znam di je ona nestala
_alias_ is offline  
Old 31.01.2012., 20:14   #2357
evo meni stigao paket od Cheapsmellsa, točno dva tjedna od naručivanja, koštao je 38.25 Eura i nisu mi naši naplatili carinu
moreno is offline  
Old 31.01.2012., 20:34   #2358
Jel normalno da s vanity palacea još ne dolazi, a prošlo je više od 3 tjedna? :S

Po forumu sam čitala da dođe u roku dva tjedna ili manje pa se sad brinem.
mirna_nemirna is offline  
Old 01.02.2012., 14:27   #2359
Meni u zadnje vrijeme sve kasni, jedan paket nije uopce dosao(iz kine) a jedan su vratili bez da su ga dostavili(iz amerike)
Neznam da li je to zato jer su vani problemi s prijevozom(mozda vrijeme ili nesto) ili je nasa posta jednostavno nesposobna dostaviti paket
Galadriel is offline  
Old 01.02.2012., 19:36   #2360
Quote:
Galadriel kaže: Pogledaj post
Meni u zadnje vrijeme sve kasni, jedan paket nije uopce dosao(iz kine) a jedan su vratili bez da su ga dostavili(iz amerike)
Neznam da li je to zato jer su vani problemi s prijevozom(mozda vrijeme ili nesto) ili je nasa posta jednostavno nesposobna dostaviti paket
ma svi paketi ti kasne, zato jer čajnezi tjedan dana nisu radili zbog kineske nove godine.
zamisli u tjedan dana koliko toga se skupilo a nije išlo dalje i nije dostavljeno :/
shopy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:52.