Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2015., 23:38   #4301
Quote:
Sht kaže: Pogledaj post
...
Možda je priča takva jer su i jedni i drugi već osigurali drugu fazu, tako da se ne bih zaletavao s ovim okladama
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2015., 23:41   #4302
je, premoren sam i nevidim bazične stvari
već sam pobrisao post da se nebi neko nasadio zbog moje retardacije

uzimam pauzu neko vrijeme
Sht is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2015., 23:53   #4303
ipak...

Kolumbija+0 @ 3.05 (betfair) (Brazil 2-1) 4/10
počinje u 23h

Znači ova tekma nema nikakvog značaja, obje momčadi sigurno idu dalje.
Poanta ove oklade je da je Brazil loš, gledao sam ih protiv Venecuele, i iako jedna utakmica ne može biti mjerilo nečijih sposobnosti, stoji činjenica da oni nisu napravili NIŠTA i da vjerojatno ne bi uspjeli pobjediti, ili bi čak i izgubili (jer je u 70. minuti trener poslao totalno van banque formaciju) da Kenedy koju minutu kasnije nije zabio golčinu kakva se rijetko viđa


Uglavnom, Kolumbija jako čvrsta dosada, Brazil izuzetno neuvjerljiv i nepotentan naprijed...

I tko zna kakve postave će biti u igri, definitivno je value na Kolumbiji ovdje!

Zadnje uređivanje ksapi : 24.01.2015. at 23:13.
Sht is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2015., 13:56   #4304
Subota 18:00
Cagliari - Sassuolo 3+ @1.80/odg3 @ 2.05 (2-1) germania

Obje ekipe igraju napadački nogomet, te puno primaju i zabijaju golove. Domaćin je ovu granicu (odg3) prešao 4 puta u zadnjih 5 tekmi, a 5/5 imaju sa 3+ golova na utakmicama. Definitivno ekipa koja može svakome zabit kod kuće, gol nisu zabili jedino na gostovanju kod Palerma, ako se dobro sjećam bio je crveni u prvom dijelu utakmice pa su do kraja primili 5 komada-opet over 3. S druge strane Sassuolo, koji u gostima zabija puno golova, 5/5 imaju u gostujućim tekmama. Zabijalo se Romi u gostima, zabijalo se Milanu u gostima, čak su i okrenili predzadnju protiv Milana u svoju korist. Dakle, ekipe koje vole napadat, a imaju dosta loše obrane se danas sastaju i ja ovdje vidim prolaz na ovaj tip oklade. Druge kladionice vjerojatno nude bolje tečaje, ali sam danas ograničen na germu. Sretno!

Zadnje uređivanje ksapi : 24.01.2015. at 23:14.
_Soulcollector_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 10:16   #4305
12:00 Fatih Karagumruk - Samsunspor 1 @ 1,90 (0-3)

Utakmica 5. kola (igra se po skupinama) turskog kupa.
Domaćini, inače neloši trećeligaši (u borbi za doigravanje za 2. ligu) dočekuju osrednjeg drugoligaša.
Razlog za ovaj tip je ponajprije u tome što domaćini imaju dobre šanse za plasman u idući krug kupa (pobjedom bi izbili na 1. mjesto te bi im u zadnjem kolu odgovarao remi kod Burse, uz napomenu kako je i Bursi dosta još jedan bod) dok su gosti odigrali kriminalno u kupu te imaju samo 1 bod i važnije im se posvetiti prvenstvu nego ovdje trošiti snagu u nebitnoj utakmici.
Prije nekih mjesec i pol dana, Fatih je slavio u gostima kod Samsuna, bilo je 0:1
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"

Zadnje uređivanje ksapi : 31.01.2015. at 14:57.
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 04:34   #4306
subota 16:00

Luton Town-Cambridge Utd 1 @ 1,90 (3-2)


Luton od 17/01 odigrao dvije , Cambridge tri utakmice od kojih i onu jednu za njih jako iscrpljujuću u FA kupu protiv Manchestera. Imaju i tri danja manje odmora od zadnje za razliku od Lutona
Luton se bori za promociju hvata treća mjestu, Cambridge je zaglavio u sredini daleko i od Play offa i od ispadanja i čeka ih već u utorak ponovljena utakmica na old trafordu, vjerujem da će se i čuvati za svoju "utakmicu života"

Zadnje uređivanje ksapi : 02.02.2015. at 00:08.
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 20:46   #4307
Dodrecht - Herenven oba daju gol 1. pol 4.10 @ ss (0-0)

ovo planiram danas igrati na neko iznenađenje...u pitanju su nizozemci kod kojih golovi padaju lagano zadnji susret ove dvije ekipa je završilo pobjedom dodrechta i ovaj par koji i danas igram je prošao nadam se da će i danas proći

Zadnje uređivanje ksapi : 02.02.2015. at 00:11.
propali kockar is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 22:35   #4308
nedjelja 21:00

Monaco/odg-Ol.Lyon da @ 1,80 (0-0)


jel bi sad konačno bilo vrijeme, monaco nema odg 14 zaredom od toga 12 zadnjih nije primio (ne računajući produžetke u kupu baš protiv lyona), lyon je momentalno najveći izazov uz psg u francuskoj za tu njihovu obranu i pravi trenutak da konačno pokleknu

plus kako stvari stoje u francuskoj ligi prvih šest tekmi će završiti bez odg, 81 . minuta dosad je palo ukupno četiri gola , trebalo bi se sutra negdi otvorit

edit

82'

lens - bastia 1:1 al svejedno

edit 2

83'

nantes- lille 1:1

Zadnje uređivanje ksapi : 02.02.2015. at 00:17.
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 10:24   #4309
Pripazi, Lyonu ne igra Lacazette, od 47 njihovih golova dao je 21.
sudac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 10:01   #4310
10:00 Brisbane-Wellington 1 @ 2,30 (3:2)

Aktualni australski prvaci ne briljiraju, užasno su otvorili sezonu, malo se digli i onda opet pali i nalaze se van pozicija koja vode u playoff. Definitivno to nije ono što su očekivali i što kvalitetom zaslužuju. Ovo bi sada trebala biti prekretnica te bi im australsko osvajanje Azijskog kupa, u kojem je sudjelovao njihov kapetan Mckay, trebalo dati snage da se dignu i uhvate više pozicije. Uz to, današnji protivnik (Wellington, koji igra vrlo dobru sezonu) im leži, te osim zadnjeg poraza imaju 5 vezanih pobjeda te 6 pobjeda i remi u zadnjih 7 međusobnih susreta.
Brisane je kompletan, čak će igrati i kapetan koji je u subotu sudjelovao u pobjedi Australije, a izostat će jedino novo pojačanje, Srbin Kaluđerović.

Zanimljivo je kako su od zadnje 4 utakmice čak dvije završile prijelazom, pa sam se odlučio i na tu opciju (poluvrijeme/kraj 2/1 @ 32) (X/1).
Od zadnjih 6 susreta, čak 4 su završile pobjedom Roarovaca identičnim rezultatom 2:1 (3:2), pa vrijedi probati i tu opciju
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"

Zadnje uređivanje tomi : 02.02.2015. at 13:08.
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 16:24   #4311
Real Madrid - Sevilla oba daju gol 1.70 (2-1)

zaostala utakmica 16. kola španjolske primere se igra na bernabeu između reala i seville...danas uzimam definitivno tip oba daju gol..real je ekipa koja ima jaku napadačku opciju ( bale, ronaldo, benzema)...danas neće biti cristiana koji odrađuje suspenziju zbog crvenog kartona...sevilla se nalazi trenutno na 4. mjestu španjolskog prvenstva i 5 bodova ih djeli od izravnog ulaska u ligu prvaka...također momčad iz andaluzije je ekipa koja sigurno može uzeti bar bod ovom realu koji danas osim na ronalda neće računati na glavnog igrača u vezi modrića te pepea koji je i dalje van pogona radi ozljede...po meni se u ovoj utakmici slobodno može odigrati oba daju gol

dortmund - augsburg 1 1.50 (0-1)

momčad jurgena kloopa u prvenstvu igra ispod svih očekivanja i svaka utakmica im je bitna...borussia je kompletna i vratili su se ozljeđeni reus koji je jedan od glavnih igrača ove ekipe...u zadnjem kolu dortmund je odigrao 0:0 u gostima kod leverkusena...mislim da je danas vrijeme da borussia uzme sva 3 boda i započne pozitivan niz kako bi se maknuli sa zadnjeg mjesta bundeslige

Zadnje uređivanje ksapi : 19.02.2015. at 12:48.
propali kockar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 12:53   #4312
Al Saad - Al Wakra

over 2,5@1,43 Wwin
over 3,5@2,13 Pinnacle

over 5,5@6,5 Will Hill(2-2)


Ova utakmica mi je slucajno zapela za oko danas, a sto vise gledam ,izgleda sve primamljivije. Al Saad se nalazi na 2.mjestu sa istim brojem bodova kao i Lakhwiya koja ima bolju gol razliku.
Al Saad ima najefikasniji napad lige, zabili su 37 golova u 15 odigranih utakmica, na svakoj utakmici su postigli gol,a na 12/15 su zabili dva ili vise golova.
A ni obrana im nije pretjerano pouzdana, samo na dvije utakmice nisu primili gol.
Over 2,5 su isli 12/15 puta, a 9/15 puta su isli preko 3,5 gola.

Al Wakra se nalazi na 12.mjestu i imaju drugu najlosiju obranu u ligi, primili su 30 golova u 15 nastupa.
Na 4 utakmice nisu primili gol, a na 8/15 utakmica su primili dva ili vise golova.
Na 4 utakmice su isli over 5,5 pa je zato zanimljiva i ova kvota iz Will Hilla.

Ove sezone su igrali medjusobno, Al Wakra je kao domacin izgubila sa 0:2, sto nije ohrabrujuce za ovu okladu ali zadnje 4 sezone su utakmice u kojima je Al Saad bio domacin uredno isle u over (2:2, 2:1, 3:1, 4:0)
__________________
This time next year we'll be millionaires!

MLB 2016: 219/338; 64,79%

Zadnje uređivanje ksapi : 13.02.2015. at 17:46.
zoom-zoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 15:02   #4313
Ovo nije analiza, vec smjernica za sve vas zeljne znanja i otkrivanja novih iskustava

Obratite paznju na cileansku Clausuru, poceli su zanimljivo, tj. raspucano:

over 2,5 27/42
a over 1,5 35/42
odg 25/42
a odg3+ 23/42

najplodnije je bilo 3.kolo, kad je 8/9 bilo overa, te 7/9 odg i odg3+

dosad je odigrano nepunih 5 kola.


__________________
This time next year we'll be millionaires!

MLB 2016: 219/338; 64,79%
zoom-zoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 15:42   #4314
Quote:
zoom-zoom kaže: Pogledaj post
Ovo nije analiza, vec smjernica za sve vas zeljne znanja i otkrivanja novih iskustava

Obratite paznju na cileansku Clausuru, poceli su zanimljivo, tj. raspucano:

over 2,5 27/42
a over 1,5 35/42
odg 25/42
a odg3+ 23/42

najplodnije je bilo 3.kolo, kad je 8/9 bilo overa, te 7/9 odg i odg3+

dosad je odigrano nepunih 5 kola.


Ništa novo, tako je odprilike svake godine, Colo-Colo i još nekoliko ekipa najbolji za golove, općenito jedna od najboljih liga za tu opciju.
No svejedno, hvala za info..
bebazg35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2015., 01:13   #4315
Quote:
zoom-zoom kaže: Pogledaj post
Ovo nije analiza, vec smjernica za sve vas zeljne znanja i otkrivanja novih iskustava

Obratite paznju na cileansku Clausuru, poceli su zanimljivo, tj. raspucano:

over 2,5 27/42
a over 1,5 35/42
odg 25/42
a odg3+ 23/42

najplodnije je bilo 3.kolo, kad je 8/9 bilo overa, te 7/9 odg i odg3+

dosad je odigrano nepunih 5 kola.


Nastavno na ovo, i gledajući statistiku i međusobne dvoboje:

00:30 U. Catolica - Palestino odg3+ @ 2,05 (3:2)

I jedni i drugi na prosjeku oko 3 gola po susretu(što je i manje od ligaškog prosjeka), ali međusobni susreti u pravilu obiluju golovima tako je na zadnjih 15 susreta, 10 puta bilo odg3+, što statistički kaže da je ovo value.
Posebno su zanimljiva zadnja tri susreta (odnosno 2 od ta tri) kad su zabilježeni rezultati 5:3 i 6:3 za Katolike.
Probao sam i s opcijom 7+ @ 20 (3:2), a uživo ću oprobati s 4+ u 1. pol @ 18,25 (1:1) i 6+ na utakmici @ 10 (3:2).
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"

Zadnje uređivanje tomi : 09.02.2015. at 09:13.
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2015., 03:46   #4316
nastavak na ovo što su rekli zoom zoom i tomi, da mislim da je neko općepoznato znanje da je čileanska liga najbolja liga za golove tako da to nije neka tajna, evo i ovaj meć je završio sa klasičnih 5 komada a moglo je biti i puno više gledao sam drugo poluvrijeme, šteta nisi imao sreće tomi bilo je puno šansi

nego da nastavim, čileanska je najpoznatija za golove po meni, to je jedina liga u kojoj ljudi prije nego što vide kakva je brzina/pace utakmice imaju muda uzet over 3,5 i više bez problema jer znaju da čileanci uvijek delivers

oni jednostavno tako igraju, ja svaku utakmicu koju gledam od njih oni trče kao mazge po terenu od 1 do 90 minute bez prestanka, igra se čvrsto ali se i pušta dosta faulova takvi su suci u toj ligi, znači konstantno se trči i napada obrana je slaba svima, uglavnom po meni će ljudi u današnje doba prije igrat over na čile nego na qatarsku ligu onda vam je jasno koliko je to prešlo svaku mjeru, koliko puta se znalo desit da imam over 3,5 a halftime 0:0 i već odustanem i pomirim se sa porazom a u drugom padne 4 do 5 golova

još jedna liga je kostarika koja isto zna imat komedije od utakmica, nažalost nema prijenosa pa ne znam kako to izgleda nego samo statistički gledam na bet365, evo maloprije igrao belen ja sam igrao na over 2,5 prvo poluvrijeme ništa nema udarca na gol ja već odustao. U 57oj minuti idem se popišat, još sam pio vode i oprao ruke, vraćam se u 62oj minuti vidim rezultat 1:2 gledam koji kurac se ovdje događa
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 11:21   #4317
subota 20:00
Y.B.Bern-Grasshoppers 1 @ 1,90 (4-2)


Gras jako loše stoji sa financijama, nikog nisu doveli u prijelaznom, čitam kako ih je i ognjen vranješ odbio radi preloših uvijeta i potpisao za gaziantep. U pripremama isto loši ubilježili katastofalnih 0:6 protiv ingolstada , 19 bodova na tebeli, samo 4 više od zadnjeg Luzerna, ni ostanak više nije siguran .
Bern u proljetnom dijelu eurolige , sa zurichom se bori za mjesto u kvalama za LP, kompletni
Ove sezone i puno uspješniji protiv grasa 4:0 doma i 1:0 pobjede u gostima prije dva mjeseca

Zadnje uređivanje ksapi : 19.02.2015. at 12:49.
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2015., 20:38   #4318
Celta Vigo - Atletico Madrid
Over 2.5 @ 2.48 (2-0)
PINNACLE


Ovo mora da je neka zajebancija. Atletico je samljeo Real Madrid, Celta je tim koji nije defanzivan i Nolito radi strašne pasove i akcije, postoji ogromna šansa da će zabit bar jedan gol večeras. Za Madrid nemora ni komentirat, nakon svršavanja po Realu ovo će bit dosta lakši zadatak realno, Nolito je jedina opasnost u Celti stoga će imat mogućnost za brze kontre i napadačku igru. Predviđam čak i više od 3 gola na kraju realan rezultat bi trebao biti 1:3 za Atletico Madrid. Po kojoj logici je 2.48 na 3 gola ja stvarno ne znam.

Zadnje uređivanje ksapi : 19.02.2015. at 12:51.
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 19:18   #4319
jel nalazite u ijednoj domaćoj kladi osim supersporta ponudu na osvajača lp?
gh0c is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2015., 13:46   #4320
Quote:
gh0c kaže: Pogledaj post
jel nalazite u ijednoj domaćoj kladi osim supersporta ponudu na osvajača lp?
odi na današnju ponudu lige prvaka i tamo gdje ti piše ono osnovna ponuda i ostale stvari piše pobjednik. super sport je u pitanju

inače da ne pišem u drugom postu , eto jedna analiza od mene za ligu prvaka


Shakhtar- Bayern 2+više od 2,5 2.40 (0-0)

Bavarci daleko jača ekipa od ukrajinaca i pobjedna nije upitna...s obzirom na ratno stanje u državi shakhtar svoje utakmice ne igra u donjecku nego u kijevu što sigurno im nije baš lako...također i bez obzira na sve to bavarci koji su napadački moćni i tu nema dileme da bi moglo biti puno golova pa je ovaj tip i više nego odličan za odigrati

Zadnje uređivanje ksapi : 19.02.2015. at 12:52.
propali kockar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:11.