Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2016., 21:52   #41
Quote:
lost3232 kaže: Pogledaj post
Dakle.. Imam 26 godina, radim, u vezi sam,sretnoj, međutim ja stvaram probleme niotkud rekla bi tu i je bit ovog. Do sad sam imala dvije ozbiljne veze sretne, prekinuli u miru, međutim nakon toga doživjela sam samo površne odnose i mislim da je to ostavilo dosta traga na meni... Sve krene super sa svakim pa onda na kraju shvatim da su htjeli samo jedno- sex i tako sam ja pomalo
Izgubila samopouzdanje, živce, nadu da cu naci nekog normalnog, postala sam frustrirana, prestala vjerovat svakom, preoprezna Itd.. Prohodali smo u veljači sve je bilo super, do negdje travnja kad počinju svađe, tocnije ja ih izazivam. Svako malo mi nesto smeta al to su sitnice, il svoje frustracije liječim na njemu tipa problemi na poslu Itd.
Postajem nemoguća i svjesna sam toga ali kao da mi vrag govori da se moram posvadat i da ne smijem Ostat mirna i staložena zvuci smijesno al tak je. Ne smatram se živčanom osobom, planem smirim se i to je to al zasto stalno tražim nevolje ? A on je bas divan prema meni, zelim biti s njim, dakle sve je idealno, i kazem svaki put obećajem necu vise i onda opet, danas je poludio prvi put bas za ozbiljno i rekao mi da odlucim sto zelim da vise nece tolerirat moje ponašanje. Potpuno je u pravu, samo ja ne znam kako da poradim na tome, da li je to posljedica loših odnosa ili nesto trece? Nesigurna sam, nekad razmišljam i da ce me prevarit i sto sličnih užasnih stvari, a zaista nemam nijedan razlog za to. Kako se prestat svadat ili sam ja zaista malo pukla i trebala bi posjetit psihijatra ?
ma netriba teb psikijatar . znan ja sta teb triba
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger