Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.06.2016., 16:20   #81
Quote:
pink cookie kaže: Pogledaj post
Ajme koje gluposti.. ne znam zasto bi itko trpio to da mu decko/cura NAMJERNO komentira druge, ono.. zbog cega? Kakve su to djecje fore?
Baš.

Mislim da su to forumske fore.
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2016., 22:44   #82
ma to je da ti kao budeš ljubomoran komentiraju, jer kao onda će me više htjet i nek bude sretna da me ima kad ima boljih od nje.
ja na to odgovorim totalno suportno-potvrdim da je guzica npr od neke zenske super i onda o tom pričam još minuta. Pa se njemu zgadi i više to ne radi hahaha
seljaKI
__________________
Možemo je Pametno i Fokusirano, 2 u 1.
VitaliK is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2016., 22:53   #83
Quote:
vitality kaže: Pogledaj post
ma to je da ti kao budeš ljubomoran komentiraju, jer kao onda će me više htjet i nek bude sretna da me ima kad ima boljih od nje.
ja na to odgovorim totalno suportno-potvrdim da je guzica npr od neke zenske super i onda o tom pričam još minuta. Pa se njemu zgadi i više to ne radi hahaha
seljaKI
Ma meni prica nije bila jasna iz vise razloga, al to sam mozda samo ja... jer nijednog muskarca uopce ne bi ni primjetila, uglavnom primjecujem lijepe zene i mislim da smo mi ljepsi rod definitivno. Za muskarca je bitnije kako zraci..
pink cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2016., 06:51   #84
Quote:
pink cookie kaže: Pogledaj post
Ma meni prica nije bila jasna iz vise razloga, al to sam mozda samo ja... jer nijednog muskarca uopce ne bi ni primjetila, uglavnom primjecujem lijepe zene i mislim da smo mi ljepsi rod definitivno. Za muskarca je bitnije kako zraci..
Hajde ti nama lijepo kazi gdje ti vidjas te lijepe zene

Pajdo, mislim da ti je veza otisla niz skoljku. Samo je pitanje ko ce povuc vodu
Mislim gledam i ja druge zene (imam zdrave oci), ali iz postovanja prema zenskom spolu drzim komentare za sebe. Mislim da je sve ostalo nezdravo, naravno ukoliko nije dogovorno i obostrano.
Ucini si uslugu i sam pusti vodu.
__________________
Take it easy
dubois is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2016., 11:00   #85
Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post


Da, da.

Kasnije ce joj svi biti krivi, samo ne ona i njezin glupi odnos u kojem trazi potvrdu vlastite vrijednosti i "njegove ljubavi", sto je zapravo ovo prvo.

Pa ce bit kukavelji po forumima...

"Kui's ono, kak su muskarci, sta sam htjela rec', ovaj, bezobrazni. Ono, jebote, nemo's me ignorirat, jebote, kad te prcam s ovim, sta sam htjela rec', ljubomorama. Jebote, ja ono gledam, kui's druge, ovaj, decke kad on meni, sta sam htjela rec', ovaj, suti..."

Da, da. Da se pohrva s lickim medvjedom i ubere joj velebitsku degeniju. Ili da joj otme sredozemnu medvjedicu da bi ju ona mogla podragat. U tri ujutro da ide po sladoled...

Ne znam zasto ljudi od svojih partnera prave majmune...
ovo
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2016., 11:06   #86
Quote:
pink cookie kaže: Pogledaj post
Ma meni prica nije bila jasna iz vise razloga, al to sam mozda samo ja... jer nijednog muskarca uopce ne bi ni primjetila, uglavnom primjecujem lijepe zene i mislim da smo mi ljepsi rod definitivno. Za muskarca je bitnije kako zraci..
Niti jednog baš? A kaj ak je baš onak jako sexy? Stvar je u tomu da ipak kad si s nekim u vezi fakat nema potrebe komentirat kako je netko drugi sexy svako malo osim ako ta dama od autora nema 14 godina.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2016., 00:06   #87
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Niti jednog baš? A kaj ak je baš onak jako sexy? Stvar je u tomu da ipak kad si s nekim u vezi fakat nema potrebe komentirat kako je netko drugi sexy svako malo osim ako ta dama od autora nema 14 godina.
Pa moze zracit sexy
Za to drugo - upravo tako, to je bila i moja poanta in the first place.
pink cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2016., 02:27   #88
Quote:
pink cookie kaže: Pogledaj post
Ma meni prica nije bila jasna iz vise razloga, al to sam mozda samo ja... jer nijednog muskarca uopce ne bi ni primjetila, uglavnom primjecujem lijepe zene i mislim da smo mi ljepsi rod definitivno. Za muskarca je bitnije kako zraci..
koja glupost, očigledno je da ti je momak neatraktivan s obziron da imaš takav stav. plus ovo šta ti nijednog muškog uopće ne bi ni primjetila, haha kakve gluposti... reci mi kako mjeriš to muško zračenje, kojin uređajen i koja je mjerna jedinica?

kad bolje promislin i slažen se s tebon, pa normalno da muškarac 190 cm, atletske građe, univerzalno lipih crta lica će zračit testosteron i dobre gene, of course...za razliku od nekog average joea...
fairline is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2016., 02:35   #89
Quote:
fairline kaže: Pogledaj post
koja glupost, očigledno je da ti je momak neatraktivan s obziron da imaš takav stav. plus ovo šta ti nijednog muškog uopće ne bi ni primjetila, haha kakve gluposti... reci mi kako mjeriš to muško zračenje, kojin uređajen i koja je mjerna jedinica?

kad bolje promislin i slažen se s tebon, pa normalno da muškarac 190 cm, atletske građe, univerzalno lipih crta lica će zračit testosteron i dobre gene, of course...za razliku od nekog average joea...
Fairline jesi ti m ili ž?
ja se slažem u potpunosti s napisanim jer je bitno koliko zrači tip, bio on atraktivan ili ne i to je ono što je presudno. Svatko ima nekakvu energiju koja ga privlači.

ja isto ne primječujem prave muške apolone kad sam zaljubljena.
__________________
Možemo je Pametno i Fokusirano, 2 u 1.
VitaliK is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2016., 08:20   #90
Quote:
fairline kaže: Pogledaj post
... reci mi kako mjeriš to muško zračenje, kojin uređajen i koja je mjerna jedinica?
A koja je mjerna jedinica za glupost i s kojim uređajem se mjeri?
NewOrder is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2016., 10:09   #91
jooooj,)))))
ja ipak volin evriđ Đoa jer eto,ovi lipi su svi sjebani i samo se sobon bave....
ne volin testosteronska zračenja..
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2016., 11:34   #92
Quote:
pink cookie kaže: Pogledaj post
Pa moze zracit sexy
Za to drugo - upravo tako, to je bila i moja poanta in the first place.
Ok. Kužim. Naravno kad si zateleban ne pomišljaš na druge komade ali ipak vidiš zračenje samo ga lakoćom ignoriraš. Definitivno ne razglabaš o izgledima drugih ljudi suprotnoga spola. Da ja hodam gradom sa komadom i da mi svako malo komentira kak je netko opako dobrog izgleda moral bi otić do psihića da mi veli koji je meni kurac bio da sam uopće pristao bit s takvom osobom.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2016., 11:37   #93
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
jooooj,)))))
ja ipak volin evriđ Đoa jer eto,ovi lipi su svi sjebani i samo se sobon bave....
ne volin testosteronska zračenja..
Postoje teorije da zapravo karizmaticni muskarac ima puno veci ego, nego regular Joe; te se samim time "zna" nametnut suprotnom spolu

Lijepo je imat zensku koja zraci - a osobu koji nit smrdi nit mirisi
Ocu bre da sam zaljubljen po ceo dan, a ne da me hvata osjecaj ulaska u sterilni prostor kad vidim zensku - bljuv.
__________________
Take it easy
dubois is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2016., 12:14   #94
jest,ali karizmatičan nije jednako-lijep,nabildan,pretjerano zbigecan...
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2016., 12:27   #95
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
jest,ali karizmatičan nije jednako-lijep,nabildan,pretjerano zbigecan...
But sure brings something to the equation
Isto kao sto zensko sa dobrim tijelom i pristojnim outfitom izgleda meni puno bolje nego bez toga.

Umjerenost je vrlina, pa tako i u svemu sto si ti nabrojala
__________________
Take it easy
dubois is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 12:51   #96
baci se u akciju pa komentiraj i ti
knin1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 14:08   #97
od cijelog topica..nisam saznala dal ju je izbrisao s fejsa nit dal komentira drue zenske nit kak ona reagira..

zena je to..mora radit probleme di ih nema..
__________________
Ako nekoga mrzi mnogo ljudi, to mora da je dobar čovjek.
cynical is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 14:24   #98
Ima 24 godine a testira ga. Ponašanje na razini osnovne škole.
__________________
Na ovim prostorima barabe su iste, prljave duse vole etnicki da ciste. Istovremeno pjevaju i zlo misle, a kad vec zlo misle - nek o mome vise.
dr.cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 15:37   #99
ima ona poslovica: zašto jednostavno kad može komplicirano
knin1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 15:48   #100
Quote:
Shipyard kaže: Pogledaj post
Zanima me koji joj je cilj? Zeli me provocirati?
I drugo pitanje je kako bih trebao reagirati? To me zbunjuje.
Tipićno żensko
1- Żeli vidjeti da li si ljubomoran.
2- Ako smatra da nisi ljubomoran, żeli te takvog napraviti.

Żenske se hrane time da ih treba cijelo vrijeme hvaliti pogledom, rijećima, djelima, gestovima -ona mora biti sigurna da je za Tebe najvażnija na svijetu. A ako smatra da nisi ljubomoran ...
teśko Tebi
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger