Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2010., 12:03   #401
Ajmo ovako

onaj tko ide neka napiše ili nek se javi na PM
kad se popišemo onda ćemo odrediti detalje

Rasprave o utjecaju radijacije ostavite za drugi PDF ili se javite Endimonu koju će vrlo rado razglabati o navedenoj temi
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 12:09   #402
Računajte na mene!
Tempion is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 14:06   #403
Kako je sa ulazom tamo, zar ne trebaju neke posebne dozvole?
S čime se mislite kretati po tom području, zar ne bi trebalo neko vozilo, može malo detalja oko odlaska tamo?
Meni 7. mjesec ne odgovara ali u koje drugo doba i ja bi bio potencijalni kandidat...
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 14:58   #404
Piramida ima pravo..nek se jave onda oni koji zele ici,(da vidimo mazohiste)..punoljetne su osobe pa za sebe odgovaraju..a mi ostali neka "strepimo" za njih..i citat cemo putopis
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 16:04   #405
hahaha ja se salila kad ono stvarno
cijena prava tričarija
__________________
...
titty is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 21:38   #406
Za sada osmero.

Detalji oko ulaza, cijene i svega oko Pripyata bit će poznati za dan /dva
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 22:46   #407
pisao sam, ti na pm moj slučaj računaš i mene?
ratminez is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 00:32   #408
Baš danas na EnglishRussia izašao post:

Top 10 Creepiest Graffiti of Pripyat
http://englishrussia.com/index.php/2...ti-of-pripyat/
notologo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 19:56   #409
Quote:
nvnk kaže: Pogledaj post
BTW, nisam siguran da su ti turistički obilasci koji se nude po Kiivu i još nekim bližim mjestima baš sasvim "legalni", tako da je moguće da cijela stvar pomalo podsjeća na Tarkovskijev film "Stalker".
Imaj na umu da drugacije niti neces uc u tu zonu. Uci ces na dva nacina (stranac samo jedan): da ti u putovnici pise da si od tamo (oni imaju putovnicu, kao nasa osobna) ILI da udjes sa turistickom agencijom (pratiteljima). Mozes jos uci ako od nadleznih institucija dobijes dozvolu, ali kao stranac, te su ti sanse minimalne i predugo traju za tvog boravka tamo.
Dakle, jedino sta ti ostaje i je to da uzmes to, a to "legalno" jedino moze bit da zbirsu sa tvojim parama, pa zato i ne uplacujes odavde. Punktove (kontrone tocke) kontroliraju DAI (dorozhna avtoinspekcija), odnosno prometna policija, tako da neces uc bez gore dva navedena primjera.
aircanada is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 20:01   #410
aircanada- načuo sam nešto da je na dan godišnjice dozvoljeno slobodno ići tamo, znaš li nešto o tome?
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 20:13   #411
Quote:
neno1966 kaže: Pogledaj post
aircanada- načuo sam nešto da je na dan godišnjice dozvoljeno slobodno ići tamo, znaš li nešto o tome?
iskreno, ne znam, ali ja sam isao tada, i policija je bila na punktovima, a pregledavalo se. tako da mislim da i tada treba. Mene su jedva pustili, ja sam isa sa osobom koja je od tamo...
aircanada is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 23:07   #412
Kaj će te tamo? hahahahhaha :fail:
Dita von Luna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2010., 09:17   #413
Quote:
Dita von Luna kaže: Pogledaj post
Kaj će te tamo? hahahahhaha :fail:
A kaj ćeš bilo gdje? Najbolje je biti doma. :epic fail
Tempion is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2010., 09:21   #414
Quote:
aircanada kaže: Pogledaj post
iskreno, ne znam, ali ja sam isao tada, i policija je bila na punktovima, a pregledavalo se. tako da mislim da i tada treba. Mene su jedva pustili, ja sam isa sa osobom koja je od tamo...
pricaj malo o tome kako je bilo tamo..jezivo, ha?
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2010., 09:28   #415
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
pricaj malo o tome kako je bilo tamo..jezivo, ha?
pa "malo" cudno, s obzirom da ti tisina para usi. ko da si u setu nekog filma, a ako si paranoican, cilo vrime ocekujes golemu bestiju sa 3oka i 6 pandji
Ali sta je zanimljivo, ima puno zivotinjskog i biljnog svijeta. I to te ne obadaje 5%. Ali to je jedan osjecaj koji jednostavno nema smisla prepricavat, treba bit tamo. Da je sad medju destinacijama koje su "must see", e to nije, ali za dozivit je zgodno, pogotovo akoti je usput.
Nema srusenih helica (kao u igri ), uglavnom je samo kostur svega (ceste, zgrade, prometni znakovi itd..). Sto je malo zanimljivo, ima ljudi koji zive tamo, koji nikad i nisu otisli iz grada i sela... Necete ih primjetit po tome jer mozda svijetle zeleno u mraku, neki su sa zdravljem bolje od nas svih ovde skupa, a bilzu reaktora necete moci ni kilometar.
aircanada is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2010., 18:27   #416
Ja planiram krajem 6 mjeseca u Kiev na 10tak dana i gledam ove avionske karte povratne su oko 2500 kuna, preskupo je to :S. Ima li ista jeftinije ali avionom a ne vlakom
Sacred Viking is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2010., 01:39   #417
Quote:
Sacred Viking kaže: Pogledaj post
Ja planiram krajem 6 mjeseca u Kiev na 10tak dana i gledam ove avionske karte povratne su oko 2500 kuna, preskupo je to :S. Ima li ista jeftinije ali avionom a ne vlakom
teško
brib23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2010., 03:19   #418
ovisi odakle ides, ali imas wizzair preko colognea iz zagreba. i imas jos jedan, mislim german wings, pa pogledaj malo..
aircanada is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2010., 11:54   #419
imaš i wizz air iz venecije po najmanjoj cijeni od 86 eura.
brib23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2010., 23:58   #420
Ajmo ljudi , kome se ide
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:03.