Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2008., 16:25   #81
postala sam ljubomorna kuc_ka

cura koja je ''uljez'' je jedna od najboljih frendica mog decka (on ima puno frendica), cura je zabavna, atraktivna, drustvena,... toliko dobra da ne kuzim kako je on mogo njom prije mene biti godinu dana i vise frend i ne zbariti ju....

nebi ja bila ljubomorna da nisam sama osjetila nacin na koji ona njega nekad gleda i trazi paznju, vidjela kako on nju stalno zajebava, vidjela onda opet nju kak bez beda paradira pred mojim deckom u tajicama ispod kojih su samo tange.....zna ga ponekad nazvati medek ....

mislim....kakvo je to prijateljstvo molim te.... ne mozes biti musko, imati tako zgodnu prijateljicu koju stvarno nebi nikada pozelio povalit jelda....

ma koliko god ja bila ljepsa i zgodna...ja sam vec njegova... nemam vise tu tajanstvenost....ne mogu se saliti i prepirati tako s njim kao ona, i sta je najgore....ne mogu ga vidjeti svaki dan kad god pozelim....ona moze

naime...ja i on se viđamo vikendom kad dođemo jedan k drugome prespavat...blabla......jer studiramo u razlicitim gradovima




da bi zacinila pricu....i da bi me ozbiljno shvatili...povjerit cu se kako u zadnja tri dana motam po glavi prekid....osjecam se kao losa osoba u vezi....ona koja njemu zabranjuje viđanje i druzenje s frendicom iako mu to nikad nisam striktno rekla....poceli su mi se od svega nakupljenog sviđati drugi decki, pocela sam razmisljati kako sam sa svojih 20 godina premlada za jednu tako ozbiljnu vezu, razmisljati kako bi mi bilo s jednim deckom s faksa.... (zbog cega tog decka izbjegavam na veliko)

neznam vise ni sta ocu...u tolikoj sam dilemi i problemu...jer da je decko grozan ostavila bi ga vec odavno....decko je divan...i stalo mi je....

sta da radim??? .....znam da sam grozna, da sam krava i kuc-ka i koza i svasta s tom ljubomorom i gledanja okolo....ali nemojte biti pregrubi....samo pomozite
jedna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 16:30   #82
daj molim te nemoj biti ljubomorana i posesivna, on je s tobom ne s njom i nekog razloga svako je nekome lijep, a ti ne mozes znati kako njegove oci dozivljavaju tebe, a kako nju
opusti se, nemoj od muhe raditi slona i nemoj da tobom tvoja paranoja ovlada. Ok, da te je prevario, ali zeno on je s tobom, ne s njom
Mantis Religiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 16:30   #83
Mislim da je tvoja ljubomora normalna, svatko bi bio ljubomoran u toj prilici, makar možda nije ok prema njemu, jer ti vjerojatno nikad nije pokazao da bi htio nešto s tom curom. Ako ti je stvarno stalo do dečka, probaj pobijediti tu ljubomoru. Ako prekineš s njim, u sljedećoj vezi ćeš opet biti ljubomorna ako se sad tom ne suprostaviš.. probaj pričat s njim i reci da te to muči, ja sam pričala sa svojim dečkom o milijun stvari i uvijek mi je bilo lakše. Nemoj tražiti od njega da se prestane družit s njom, al objasni mu kak se osjećaš, reci da se zbog tog osjećaš grozno i pitaj ga što da radiš.. i bori se protiv svoje ljubomore sretno!
Patuljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 16:38   #84
reci cu samo da je, moguce je imati tako dobru frendicu/frenda i ne imati potrebu/zelju biti s njom/njim.

a ti mozes 2 stvari:
1# iskulirat ljubomoru
2# prekinuti ako te to toliko muci
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 16:43   #85
Da ju je htio zbarit vjerovatno bi je već odavno zbario a ne bio samo prijatelj s njom..
I da moguće je imati takvog prijatelja/prijateljicu i ne pokušavati ništa...meni kad je netko od početka prijatelj onda to i ostaje ni ne pomišljam da mi bude nešto više..
__________________
Vatra,voda,kralj,žena,glupan i zmija kobni su po čovjeka ako ih izazove.
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.
Čovjek je jedina greška prirode.
pikica mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 17:05   #86
Quote:
susannah kaže: Pogledaj post
reci cu samo da je, moguce je imati tako dobru frendicu/frenda i ne imati potrebu/zelju biti s njom/njim.

a ti mozes 2 stvari:
1# iskulirat ljubomoru
2# prekinuti ako te to toliko muci
To kaže žena...

Ne mora biti potreba za "vezom", ali pomisao seksualne prirode mu je itekako u glavi kada se kokica šepuri u tajicama pred njime...

Sklizak teren
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 17:16   #87
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
To kaže žena...

Ne mora biti potreba za "vezom", ali pomisao seksualne prirode mu je itekako u glavi kada se kokica šepuri u tajicama pred njime...

Sklizak teren
onda bi imao takve primisli na svaku frendicu koja se obuce seksi/izazovnije...

ma imas pravo, sklizak teren
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 17:24   #88
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
To kaže žena...

Ne mora biti potreba za "vezom", ali pomisao seksualne prirode mu je itekako u glavi kada se kokica šepuri u tajicama pred njime...

Sklizak teren
I meni su sexy tajice na zenama.
__________________
"Nemoj jebat mamice." :)
Simple Fille is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 17:40   #89
Quote:
jedna kaže: Pogledaj post

mislim....kakvo je to prijateljstvo molim te.... ne mozes biti musko, imati tako zgodnu prijateljicu koju stvarno nebi nikada pozelio povalit jelda....

ma koliko god ja bila ljepsa i zgodna...ja sam vec njegova... nemam vise tu tajanstvenost....ne mogu se saliti i prepirati tako s njim kao ona, i sta je najgore....ne mogu ga vidjeti svaki dan kad god pozelim....ona moze

naime...ja i on se viđamo vikendom kad dođemo jedan k drugome prespavat...blabla......jer studiramo u razlicitim gradovima
...ma nemoj...tipična priča o nepostojanju muško-ženskog prijateljstva. Dobro da ljudi ne pomisle da ti je dečko gay jer kako nije pokušao zbariti tako zgodnu - pazi sad - FRENDICU...

Imam i ja zgodnu frendicu s kojom se mogu jako dobro zajebavati i to na razne načine...i ne, nikad mi nije palo na pamet da ju zbarim...Imaš totalno ŽK mišljenje glede ovoga i to je, imho, tvoj najveći problem...

Broj dva, kakva je to brija "nemam tu tajanstvenost"? Je li s tobom -jest. To bi ti trebalo biti dovoljno, osim ako tvoj dečko najedanput ne počne pokazivati znake "malo više od prijateljstva". Mislim da radiš paniku bez veze i da ćeš si sama sjebati stvar. Nije ona "uljez" već tvoja nesigurnost...

Postoje muško-ženska prijateljstva u kojem jedno od ta dva elementa ne mora biti gay...

Cika Strile
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 18:00   #90
Quote:
jedna kaže: Pogledaj post
sta da radim??? .....
Potpuno te razumijem i smatram da u razgovoru s nama nećeš ništa riješiti. Sve što osjećaš, želiš i o čemu razmišljaš razgovaraj s momkom. Ako ništa drugo, pomoć će ti da se nosiš sa ljubomorom. Meni je moj pomogao odnosno pomaže svaki put kad se zbog napada ljubomore i posesivnosti ne mogu kontrolirati.
__________________
Negdje u meni tvoj je znak
J, I U!
VirtualBaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 18:02   #91
Samo da se primi na znanje...

Ja osobno imam prijatelja vise od 15 god. Nekada smo izlazili skupa,on je dolazio kod mene ja kod njega....bla,bla.
ON je imao djevojke i trazio savjet od mene u pojedinim situacijama,ali bilo je i primjera-obrnuto!
Oni koji su nas stvarno znali...znali su isto tako da nikada nista nismo imali,ali oni koji su nas samo povremeno vidali stavili bi ruku u vatru da je neceg bilo...a kao jer se mi tako i tako gledamo,imamo neke interne fore,pasemo si kao par i neznam jos koliko nebuloza koje nisu imale smisla...NAMA!
Danas sam ja u dugogodisnjoj vezi,a i on...pomorac je..pa se ne vidimo po nekoliko mjeseci,ali nikada nismo prekinuli nase prijateljstvo.
Prije bih prekinula vezu negoli to prijateljstvo,jer znala bih da osoba koja je samnom me ne zasluzuje, ako mi ne vjeruje.
Zato..vrati se dragom,ispricaj se sto si bila kako ti vec kazes'ljubomorna kucka' i uzivajte...jer ona ti nije prijetnja...VJERUJ MI...ON JE IZABRAO TEBE
__________________
ANGEL-a
ANGEL-a is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 18:24   #92
tvoja ljubomora je u odnosu na moju ljubomoru kao kutija cipela u odnosu na emajliranu kadu..........kad se izgubljeni u prevodu prevedu to ti onda znaci VJERUJ MI ON... JE IZABRAO TEBE!!!
Vrag_u_snjegu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 18:31   #93
Quote:
Vrag_u_snjegu kaže: Pogledaj post
VJERUJ MI ON... JE IZABRAO TEBE!!!
Da, to je upravo ono šta svako jutro ponavljam sebi dok pred ogledalom stavljam leće ali onda se javi onaj Vrag sa desnog ramena koji kaže - A šta ako baš danas izabere drugu? - a onaj sa livog kaže - A šta ako je još jučer povalio treću a ti to pojma nemaš? -

Jebena situation osobito za ljude koji ne mogu ili ne znaju razgovarati iskreno sa partnerima i ne verbaliziraju ono što se verbalizirati boje.
__________________
Negdje u meni tvoj je znak
J, I U!
VirtualBaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 18:38   #94
Quote:
VirtualBaby kaže: Pogledaj post
Da, to je upravo ono šta svako jutro ponavljam sebi dok pred ogledalom stavljam leće ali onda se javi onaj Vrag sa desnog ramena koji kaže - A šta ako baš danas izabere drugu? - a onaj sa livog kaže - A šta ako je još jučer povalio treću a ti to pojma nemaš? -

Jebena situation osobito za ljude koji ne mogu ili ne znaju razgovarati iskreno sa partnerima i ne verbaliziraju ono što se verbalizirati boje.

ja sam totalno glupavo iskren.......onak kuzis ovo ono.....a ako nemres sa svojom bajnom djevom iskreno razgovarat bas o svemu onda koja je svrha veze?idem bas sad to ukucat u google umjesto da ukucavam cavle u ljes
Vrag_u_snjegu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 19:53   #95
hvala na pomoci, kritikama, razumjevanjima za sad....bome ste me uvjerili da nemam pravo biti ljubomorna

samo da vas jos neke stvari nadodam:
na pocetku nisam naravno bila ljubmorna sve dok nismo svi zajedno bili na festi i dok sam ja cula svog decka kako ju po 15.-ti put ide neke gluposti zajebavat,al fakat gluposti neke.......zajebavo ju je najvise od svih frendova u toj prostoriji, ja sam bila pored njega a on nist nije kuzio,......meni to sve nije bilo nimalo smjesno.... jos kad sam otisla gore na wc cula sam kak opet joj nekaj govori.... ono....wtffff????? kakvo je to ponasanje...mene je u tom roku zasjenjenja njome zanemario!!!
al oke...rekla sam mu to...ispricao mi se...oprostila mu
...al ona mi je ostala od onda u glavi .... nemrem vam mozda opisati situaciju skroz i voljela bi da me mozete razumijeti kako sam se ja jadno osjecala u tom trenutku

onda dok sam vidjela da ona njemu u porukicama na mobitelu pise medek...krasan nadimak za frendove jedne...nema sta....
onda dok sam vidjela kako bas trazi paznju ona od njega ponekad....da ono ceka da joj on nekaj veli... pogleda jadna sa svojim zalosnim pogledom i trepce okicama....
pa dok sam donekle ju upoznala....kako se napije od jedne case juce votke i vristi i stenje poslije toga (sta je mom decku strahovito smijesno),
pa dok sam cula od svog decka kako se ona njemu zna povjerit da njoj bogici fali seksa i da se oce samo zbog toga vratit bivsem, itd itd....

ja svom decku vjerujem da me nebu s njom prevario....jer da oce...vec bi...al ne vjerujem da nebude s njom flrtovo i navlacio se...onak ju zajebao ....a ja ga ne zelim na neki nacin djelit s njom.... ja bi htjela (iako je nemoguce, znam) da on samo mene na takav nacin zajebava, da samnom flertova samo...itd itd....

dok tako nestabilnoj osobi poput nje...nikako ne vjerujem....jer njeno neozbiljno i razmazeno ponasanje mi nije nikako privlacno za ponasanje jedne dobre frendice od mog decka... ona ni sama nezna sta hoce sta se deckiju tice

razgovarala sam s deckom o tome....rekao mi je da me razumije i da mu je zao sta mi se ona ne sviđa, al da ju ne gleda tako, da mi cure drugacije gledamo na neke stvari od njih...itd itd....malo se manje druzi s njom....al vejedno ode s njom na rucak i ja vec znam i vidim kak on nju zajebava negdje....

zasto sa svakim putem dok ja cujem njeno ime mi se kosa dize na glavi, sve vise mi smeta, svaki put dok ju vidim nađem jos neku situaciju gdje se ona nezna ponasati primjereno???? zasto?????

znate vi cure onaj jas zenski osjecaj...osjetimo dok nesta nije u redu...
ja sam veliki psiholog...i zao mi je sta vidim tak neke stvari i osjecam....rađe bi da sam gluha i slijepa nego ljubomorna

imam i ja frendove....ja im ne tepam...imam granice neke, ako imam decka ne idem pretjerivati u zajebavanju...pogotovo ako je on u blizini

sta se tice ljubomore...znam da je to lose, pokusavam se kontrolirat kad treba, ne serem mu previse vec zadrzim za sebe ponekad i tako...jer bas dok bi svaki put bas ila prigovarat nebi bilo ok...vise ja sebe unistavam





uuu...al sam se raspisala, kladim se da ce se broj savjetnika smanjit
jedna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 20:04   #96
Quote:
jedna kaže: Pogledaj post
hvala na pomoci, kritikama, razumjevanjima za sad....bome ste me uvjerili da nemam pravo biti ljubomorna

samo da vas jos neke stvari nadodam:
na pocetku nisam naravno bila ljubmorna sve dok nismo svi zajedno bili na festi i dok sam ja cula svog decka kako ju po 15.-ti put ide neke gluposti zajebavat,al fakat gluposti neke.......zajebavo ju je najvise od svih frendova u toj prostoriji, ja sam bila pored njega a on nist nije kuzio,......meni to sve nije bilo nimalo smjesno.... jos kad sam otisla gore na wc cula sam kak opet joj nekaj govori.... ono....wtffff????? kakvo je to ponasanje...mene je u tom roku zasjenjenja njome zanemario!!!
al oke...rekla sam mu to...ispricao mi se...oprostila mu
...al ona mi je ostala od onda u glavi .... nemrem vam mozda opisati situaciju skroz i voljela bi da me mozete razumijeti kako sam se ja jadno osjecala u tom trenutku

onda dok sam vidjela da ona njemu u porukicama na mobitelu pise medek...krasan nadimak za frendove jedne...nema sta....
onda dok sam vidjela kako bas trazi paznju ona od njega ponekad....da ono ceka da joj on nekaj veli... pogleda jadna sa svojim zalosnim pogledom i trepce okicama....
pa dok sam donekle ju upoznala....kako se napije od jedne case juce votke i vristi i stenje poslije toga (sta je mom decku strahovito smijesno),
pa dok sam cula od svog decka kako se ona njemu zna povjerit da njoj bogici fali seksa i da se oce samo zbog toga vratit bivsem, itd itd....

ja svom decku vjerujem da me nebu s njom prevario....jer da oce...vec bi...al ne vjerujem da nebude s njom flrtovo i navlacio se...onak ju zajebao ....a ja ga ne zelim na neki nacin djelit s njom.... ja bi htjela (iako je nemoguce, znam) da on samo mene na takav nacin zajebava, da samnom flertova samo...itd itd....

dok tako nestabilnoj osobi poput nje...nikako ne vjerujem....jer njeno neozbiljno i razmazeno ponasanje mi nije nikako privlacno za ponasanje jedne dobre frendice od mog decka... ona ni sama nezna sta hoce sta se deckiju tice

razgovarala sam s deckom o tome....rekao mi je da me razumije i da mu je zao sta mi se ona ne sviđa, al da ju ne gleda tako, da mi cure drugacije gledamo na neke stvari od njih...itd itd....malo se manje druzi s njom....al vejedno ode s njom na rucak i ja vec znam i vidim kak on nju zajebava negdje....

zasto sa svakim putem dok ja cujem njeno ime mi se kosa dize na glavi, sve vise mi smeta, svaki put dok ju vidim nađem jos neku situaciju gdje se ona nezna ponasati primjereno???? zasto?????

znate vi cure onaj jas zenski osjecaj...osjetimo dok nesta nije u redu...
ja sam veliki psiholog...i zao mi je sta vidim tak neke stvari i osjecam....rađe bi da sam gluha i slijepa nego ljubomorna

imam i ja frendove....ja im ne tepam...imam granice neke, ako imam decka ne idem pretjerivati u zajebavanju...pogotovo ako je on u blizini

sta se tice ljubomore...znam da je to lose, pokusavam se kontrolirat kad treba, ne serem mu previse vec zadrzim za sebe ponekad i tako...jer bas dok bi svaki put bas ila prigovarat nebi bilo ok...vise ja sebe unistavam





uuu...al sam se raspisala, kladim se da ce se broj savjetnika smanjit
u jeeeeee......ti ju fakat mrziš.
znaš šta ja mislim.....mislim da ta cura uopće nije toliko ''grozna i jadna'' koliko si ti pissed off na nju(i koliko bi ti voljela da bude grozna...)......i ti to sama znaš, zato još više i pyzdiš.

čuj, tvoja ljubomora leži na jednom od par problema (ili kombinacijama istih):

-misliš/znaš da je ona ljepša, privlačnija i zanimljivija od tebe, tj. imaš manjak samopouzdanja - što je onda isključivo TVOJ problem

-nemaš povjerenja u vlastitu vezu, tj. podsvijest ti ''klika'' da se još možda dovoljno ne volite i da to možda nije ono pravo...kada bi bila nadasve sigurna u vašu ljubav i vezu, ta ti se ljubomora ne bi javljala i ti ne bi sumnjala u ovolikoj mjeri!

-imaš BIG problems s ljubomorom...(btw. da li si takva bila i inače, u prijašnjim vezama...?)

-on ju stvarno hoće kresnut...
__________________
''Samo ljudožder se iskreno raduje svakom čovjeku...''
mia123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 20:04   #97
Quote:
jedna kaže: Pogledaj post
hvala na pomoci, kritikama, razumjevanjima za sad....bome ste me uvjerili da nemam pravo biti ljubomorna

samo da vas jos neke stvari nadodam:
na pocetku nisam naravno bila ljubmorna sve dok nismo svi zajedno bili na festi i dok sam ja cula svog decka kako ju po 15.-ti put ide neke gluposti zajebavat,al fakat gluposti neke.......zajebavo ju je najvise od svih frendova u toj prostoriji, ja sam bila pored njega a on nist nije kuzio,......meni to sve nije bilo nimalo smjesno.... jos kad sam otisla gore na wc cula sam kak opet joj nekaj govori.... ono....wtffff????? kakvo je to ponasanje...mene je u tom roku zasjenjenja njome zanemario!!!
al oke...rekla sam mu to...ispricao mi se...oprostila mu
...al ona mi je ostala od onda u glavi .... nemrem vam mozda opisati situaciju skroz i voljela bi da me mozete razumijeti kako sam se ja jadno osjecala u tom trenutku

onda dok sam vidjela da ona njemu u porukicama na mobitelu pise medek...krasan nadimak za frendove jedne...nema sta....
onda dok sam vidjela kako bas trazi paznju ona od njega ponekad....da ono ceka da joj on nekaj veli... pogleda jadna sa svojim zalosnim pogledom i trepce okicama....
pa dok sam donekle ju upoznala....kako se napije od jedne case juce votke i vristi i stenje poslije toga (sta je mom decku strahovito smijesno),
pa dok sam cula od svog decka kako se ona njemu zna povjerit da njoj bogici fali seksa i da se oce samo zbog toga vratit bivsem, itd itd....

ja svom decku vjerujem da me nebu s njom prevario....jer da oce...vec bi...al ne vjerujem da nebude s njom flrtovo i navlacio se...onak ju zajebao ....a ja ga ne zelim na neki nacin djelit s njom.... ja bi htjela (iako je nemoguce, znam) da on samo mene na takav nacin zajebava, da samnom flertova samo...itd itd....

dok tako nestabilnoj osobi poput nje...nikako ne vjerujem....jer njeno neozbiljno i razmazeno ponasanje mi nije nikako privlacno za ponasanje jedne dobre frendice od mog decka... ona ni sama nezna sta hoce sta se deckiju tice

razgovarala sam s deckom o tome....rekao mi je da me razumije i da mu je zao sta mi se ona ne sviđa, al da ju ne gleda tako, da mi cure drugacije gledamo na neke stvari od njih...itd itd....malo se manje druzi s njom....al vejedno ode s njom na rucak i ja vec znam i vidim kak on nju zajebava negdje....

zasto sa svakim putem dok ja cujem njeno ime mi se kosa dize na glavi, sve vise mi smeta, svaki put dok ju vidim nađem jos neku situaciju gdje se ona nezna ponasati primjereno???? zasto?????

znate vi cure onaj jas zenski osjecaj...osjetimo dok nesta nije u redu...
ja sam veliki psiholog...i zao mi je sta vidim tak neke stvari i osjecam....rađe bi da sam gluha i slijepa nego ljubomorna

imam i ja frendove....ja im ne tepam...imam granice neke, ako imam decka ne idem pretjerivati u zajebavanju...pogotovo ako je on u blizini

sta se tice ljubomore...znam da je to lose, pokusavam se kontrolirat kad treba, ne serem mu previse vec zadrzim za sebe ponekad i tako...jer bas dok bi svaki put bas ila prigovarat nebi bilo ok...vise ja sebe unistavam





uuu...al sam se raspisala, kladim se da ce se broj savjetnika smanjit

od njega tražiš da bude anđelak,a i ti se sama pališ na nekog lika kojeg izbjegavaš kako bi se uvjerila da zapravo nema ničega
meni to smrdi na trulu vezu bez budućnosti
Duff BP is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 20:05   #98
e... a cisto informacije radi, koliko ste stari vas troje?
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 20:36   #99
mia123: evo odgovora
-nemam problema s samopouzanjem, ona je zgodna, al ja sam zgodnija

-mozda podsvest nesta klika al to je samo zbog trenutne daljine

-ne...nisam bila takva u prijasnjim vezama...nisam nikad bila ljubomorna sve dok me bivsi nije prevaril...valjda muskima vise ne vjerujem....

- nikad neznas

mozda sam ju pocela mrziti dok sam ju vidjela u tajicama....


Duff BP:

jebiga....bar ga izbjegavam i priznajem da je to lose....ni u kom ludilu ne zelim nesta pokusati...
a ako ja rijesim te probleme s deckom koje sad imam....ja necu lika vise ni dozivljavati...dakle to je samo privremeno idealiziranje neoga

a zato vam i pisem....a ti mi ne pomazes bas....




susannah:

aammm....ja imam 20.....oni 21.... znam da sam ko malo dete...al svi smo mi ponekad takvi
jedna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 20:59   #100
gle ,znam kako ti je..i ja imam slican problem , cak mislim da je gori.
Moj ti je dragi s kojim sam skoro godinu i pol zajedno dobar sa svojom bivsom. I gle ne bih ja bila ljubomorna da ja znam da ona ima dobre namjere. Al zensko ko zensko s bivsim kojim je bila oko pola godine ne moze drzati cisto prijateljski odnos da brem u podsvjesti ne misli na nesto drugo(znamo sta). A ja sam procitala dobro da se on njoj jos uvijek svidja (inace u ovim stvarima nikad ne grijesim) ..ALi eto on mene uvjerava da ona njega smatra samo prijateljem , i za dokaz mi kaze kako ona njemu prica o svojim tim nekim momcima kao da je to znak da ona ne misli nista snjim osim prijateljstva.
I sad da ja njemu nesto objasnjavam ..ne vrijedi, poklusala sam jednom ,a li taj muski mozak izgleda nikad nece skuziti zenski. I nisam mu vise nista pokusala objasniti, ispascu ja na kraju krava sto dizem frku"bez razloga" . Smiruje me jedino to sto sam sigurna da on prema njoj ne osjeca nista,pa eto vjerujem njemu ako ne njoj.
Inace nemam nista protiv te cure ,ne mogu je kriviti sto se on njoj jos uvijek svidja, ali eto ljubomora me nekad spuca ..jace je od mene.

Zadnje uređivanje hope21 : 20.03.2008. at 22:21.
hope21 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger