Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2016., 14:00   #1781
Teško će on shvatiti koliko je to debilno ponašanje.
Prije će se situacija samo pogoršati, nego poboljšati.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2016., 14:24   #1782
Tragedija je što je to muškarac u kasnim tridesetima.... Pokušala sam ja odmah pričati sa njim, ali sam odustala jer je imao dosta alkohola u krvi i vidla sam da nema smisla. Nikad mu nisam dala povoda za takve ispade.... Probat ću razgovarati sa njim...
Deni.m is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2016., 14:26   #1783
Da li mu je to prvi ispad, ako je, možda je tu alkohol kumovao.
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2016., 14:31   #1784
Da prvi i zato sam u šoku.... Zajedno smo četiri mjeseca...
Zaboravih napomenuti da je lik počastio samo nas cure....
Deni.m is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2016., 14:39   #1785
To je prije riječ o posesivnosti. Vjerojatno ti je dečkić nesiguran u sebe ili ima loše mišljenje o sebi. Mislim da svak dobije tu neku anksioznost kako bi mogao biti ostavljen,

ali ako nešto preraste u patološku posesivnost... e onda he he je stvar mnogo ozbiljnija i zabrinjavajuća.
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2016., 14:53   #1786
Quote:
Deni.m kaže: Pogledaj post
Da prvi i zato sam u šoku.... Zajedno smo četiri mjeseca...
Zaboravih napomenuti da je lik počastio samo nas cure....
popričaj s njim da vidiš kako sad trijezan na to gleda, možda je bio malo pripit pa je burno reagirao.
Malo ste skupa, obično posesivci su divni, krasni par mjeseci pa počmu pomalo stezat obruč.
Kako bilo, ne ponovilo se
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2016., 15:03   #1787
Quote:
Deni.m kaže: Pogledaj post
Tragedija je što je to muškarac u kasnim tridesetima.... Pokušala sam ja odmah pričati sa njim, ali sam odustala jer je imao dosta alkohola u krvi i vidla sam da nema smisla. Nikad mu nisam dala povoda za takve ispade.... Probat ću razgovarati sa njim...
Svašta. Malo je premator za izljeve tog tipa pod utjecajem alkohola. Jedino ako je baš super zgodan ili ima veliki pimpek se isplati još malo bit s njim. Bojim se da je prestar da ne bi bil posesivni manijak. No ajde daj mu ipak šansu da vidiš kaj bu ti rekel kad ga pitaš zakaj je tako debilno odreagiral.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2016., 16:58   #1788
Pod utjecajem alkohola netko postane bubica, netko agresivan. I s 15, i s 85, nema prestar ili premlad
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2016., 16:59   #1789
Quote:
Deni.m kaže: Pogledaj post
Da prvi i zato sam u šoku.... Zajedno smo četiri mjeseca...
Zaboravih napomenuti da je lik počastio samo nas cure....
Možda zato što je samo cure počastio. Ako je i on bio s vama za stolom, to nikako nije u redu. Ne opravdavam ga, trebao se je suzdržati i izgnorirati ga, a ne praviti scene, ali u kombinaciji s alkoholom je preburno reagirao. Ne bih se kladila da nije bila namjera tog tipa da ga isprovicira i on je nasjeo.
MissDani is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2016., 12:19   #1790
Hvala na odgovorima...
Razgovarati ću sa njim, samo bojim se da "vuk dlaku mijenja ali ćud nikada"
Deni.m is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2016., 18:47   #1791
Ako je posesivko, brzo ces to uvidit jer takvi zugeljaju na sve. ako se ponovi, bjez i ne pokusavaj se pravdat na njegove optuzbe.
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2016., 00:45   #1792
paun s cugama je izostavljanjem iz runde izravno uvrijedio papuču koja je i do tog momenta sjedila sama usred babinjaka, a njegova skvo je uzela piće i vjerojatno pritom isigravala radost tj bila pristojna prema paunu. pametne ste a ništa ne kužite.-
zmay is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2016., 08:22   #1793
Quote:
zmay kaže: Pogledaj post
paun s cugama je izostavljanjem iz runde izravno uvrijedio papuču koja je i do tog momenta sjedila sama usred babinjaka, a njegova skvo je uzela piće i vjerojatno pritom isigravala radost tj bila pristojna prema paunu. pametne ste a ništa ne kužite.-
Napisala sam to vec stranicu prije tebe i sad se ti tu pravis pametnim
stupidisam is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2016., 10:24   #1794
razgovor je nula bodova u ovom slučaju....bio netko pijan,nadrogiran,lud....ta je razina za osnovnu školu....
i to će se promijeniti ...hm.....nikad


ja bih mrtva ladna, u trenutku kad najmanje očekuje...recimo kad je ultradobro raspoložen rekla- e dragi...ono jučer....s cugom.....to si napravio sad i nikad više....može?....ja ti ne toleriram neosnovanu ljubomoru i ružne,dječje ispade....pa te molim da se takve stvari ne ponavljaju....ok?ok...pusica...

i odeš dalje kuhat....
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 23:36   #1795
Quote:
rx5 kaže: Pogledaj post
Iman dijevojku već nekih 5 mijeseci. Meni je stalo do nje isto kako je i njoj stalo do mene(bar tako kaže). Sve je bilo ured prvih nekoliko miseci. ali kad smo se više zbližili ona je odjednom počela bit ljubomorna na sve šta oko mene oda. Naravno ja sam mislija da je to normalno ali više nemogu to trpit jer se posvađamo svaki tjedan radi njene ljubomore. Ona nikako da svati da sam i ja ljubomoran na tipove koji se vrte oko nje al to neiskazujem na način da odma nju napadam. Svađe su nam počele bit redovite, svaki tjedan je posvađamo ja se naravno naljutin na nju i jedan dan nepričamo i onda ona meni kaže da se to VIŠE NEĆE događa ali nakon nekoliko dana isti problem imano.
Eto sinoć se je naljutila na mene zato šta sam otiša po brata i njegovu ekipu. u toj ekipi su bile dvi ženske koje su od mene mlađe 5 godina i zauzete su(doduše ja ih nebi ni pipnija zato šta su užas ). Sinoc smo se radi toga svađali ali kad sam se jutros probudija ona me je cekala i tvrdi da se njeni ljubomorni ispadi nece ponovit. Sad se ja pitam kako se neće ponovit kad si mi to isto rekla prije tjedan dana i sinoć opet ponovila? Dali opće ja mogu vijerovati da se to više neće pnavljat?
Meni je dosta više veze koja mi služi samo za ljubomorne ispade moje cure! Stalo mi je do nje ali šta je previše previše je!
Imali iko ikakvu pametnu zamisao šta da napravin

Rano je da nakon 6 mj bude tako ljubomorna .. pridaješ li joj pažnju, nježnosti dovoljno? Odvedi je negdje, ne ispuštaj je iz ruku, objasni joj da nema za šta biti ljubomorna da je voliš i obožavaš, možda curi treba malo više dokazivanja ili joj je faza - ne odustaj
Anabellae is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 23:56   #1796
Quote:
Anabellae kaže: Pogledaj post
Rano je da nakon 6 mj bude tako ljubomorna .. pridaješ li joj pažnju, nježnosti dovoljno? Odvedi je negdje, ne ispuštaj je iz ruku, objasni joj da nema za šta biti ljubomorna da je voliš i obožavaš, možda curi treba malo više dokazivanja ili joj je faza - ne odustaj
Potpuno krivi pristup...
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2016., 13:52   #1797
Quote:
Panga kaže: Pogledaj post
Potpuno krivi pristup...
Slažem se. Tako se samo pothranjuju ljubomorni ispadi, što nikome nije potrebno.. Ljubomora uništava ljubav. Mislim da ljudi ne zaslužuju ljubomorne partnere, pogotovo ako nekoga vole. Bojim se da tu nema lijeka, nego - raskid.
north wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 00:10   #1798
Quote:
north wind kaže: Pogledaj post
Slažem se. Tako se samo pothranjuju ljubomorni ispadi, što nikome nije potrebno.. Ljubomora uništava ljubav. Mislim da ljudi ne zaslužuju ljubomorne partnere, pogotovo ako nekoga vole. Bojim se da tu nema lijeka, nego - raskid.
Tako nešto sam i ja htio napisati, ali mi se nije dalo.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 01:48   #1799
Kao pretjerano ljubomorna osoba o ovoj temi bi mogla pisati satima, no moram pohvalit sama sebe u napretcima koje sam postigla kad sam shvatila da ne želim dobit slom živaca, izludit partnera do kraja i usput ubit našu vezu radi nećeg ustvari nebitnog.
Ono u čem je caka, je to da sam to morala sama shvatiti i sama odlučit poradit na tome. Koliko god mi drugi ukazivali na to, dok meni nije došlo do glave - piši kući propalo.
Ajmo uspredit sa ovisnicima. Dok god se oni sami ne odluče skinut, možeš ih slat na rehab tisuću puta, oni će se vratit svojim lošim navikama.

Vjerujem da je malo ljubomore ok, no ono što sam osjećala je bilo nešto što je najviše ubijalo mene. Da, imalo je i negativan utjecaj na našu vezu, no filtrirala sam te osjećaje na način da sam ih trpala i šutjela o svemu. Ponekad bih pukla i rekla neke stvari, no većinu vremena bi naprosto sjedila i izluđivala sama sebe razno raznim scenarijima koji nijednom nisu bili ispravni.

Kod mene se radilo o strahu i manjku samopouzdanja, ali to apsolutno niti najmanje ne opravdava tu razinu do koje sam došla. Smatram da sam sad dovoljno okej da mogu vjerovati nekome drugom ili barem podnesti ako taj drugi odlučiti napraviti neku glupost. Prevara nije najgore što ti se može desiti - prekineš, preživiš i ideš dalje. Neće se svjet raspast.

Da ne pričam da iskazivanje pretjerane ljubomore ponekad "natjera" suprotnu stranu da učini baš ono čega se ljubomorna osoba boji.
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 08:14   #1800
Super je stvar šta si svjesna koliko je to štetno za obe strane i to pokušavaš popraviti. mala doza ljubomore je dobra i poželjna ali posesivnost je tiha jeza.
Znam da je takvim osobama teško protiv misli koji se motaju po glavi ali vjeruj mi, gore je drugoj strani koja se vječno opravdava i uvijek je u mat poziciji ma šta rekla ili napravila. Nikad sebi više ne bi dozvolila da budem u takvoj situaciji koja se jako brzo može prepoznati, čim uočiš da druga strana negoduje radi normalnih stvari, objasniš i nema tu više ponavljanja...a ako dođe do toga opet, šta garant hoće, lijepo pozdraviš tu osobu....jer produbljivati takav odnos je greška...samo razlaz je rješenje.
A ta zadnja tvoja rečenica je točna...nije za ludu ona "čega se bojiš, tome si izložen".

A prevara, za mene je ona samo pozitivna zato šta me u kratkom roku oladi od te osobe. Odličan potez za prestat voliti i cijeniti tu osobu.
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:57.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger