Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2009., 22:02   #81
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
Dobro je dok nije butra.. i dumine.
I evo me opet, x godina poslije: d... kaj?
Hatsepsut is offline  
Old 21.08.2009., 22:15   #82
uzmi tintilinića pa vježbaj
__________________
"Svi tvrde da postoji jedan svijet. Ja tvrdim da postoje dva. Jedan je moj, a drugi djelite kako želite " (Jim Morrison)
kinder_lada is offline  
Old 21.08.2009., 22:16   #83
I ...onda se čudite što nama ženama nije do sexa!
Pa vi muškarci ste tako dosadni, nemate pojma o ničemu, ni neznam za što služite!
monika_wxw is offline  
Old 21.08.2009., 22:18   #84
Quote:
monika_wxw kaže: Pogledaj post
I ...onda se čudite što nama ženama nije do sexa!
Pa vi muškarci ste tako dosadni, nemate pojma o ničemu, ni neznam za što služite!
osjećam li neku gorčinu naspram muškog spola?
__________________
Athletes Row, Everyone Else Just Plays Games
Balkanka is offline  
Old 21.08.2009., 22:20   #85
Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
I evo me opet, x godina poslije: d... kaj?
Ma ne beri brigu, to ti je osječki.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 21.08.2009., 22:25   #86
Quote:
runjača kaže: Pogledaj post
E ovako, ja imam 22 godine i iako neizgledam loše (niti sam neki ljepotan) nisam nikad čak ni poljubio žensku, ali svojom voljom. Svake subote izlazim i nije mi nikad palo napamet ni prići curi, najbitnije mi je bilo da se napijem!
E sad, pošto mi je to postalo malo monotono i ustvari, htijeo bi imati curu, ali me muči kako poljubiti neku prvi puta, jer mi je malo bed što se u svojim godinama nikad nisam poljubio!
Bilo bi lakše da mi je 15 godina, pa ajd, onda je i za očekivati da se neznam ljubiti! Pa kako bi izgledao moj prvi poljubac, da li ću odma skužiti kako se to radi, da li će ženska skužiti da mi je to prvi poljubac?
Znam da će mnogima ovo biti smješno, al mene ovo malo muči, pa eto, ako ima tko kakav savjet...
Ozbiljno pitam
dođi meni, ja ću te naučit
__________________
little fucking goat
LittleGoat is offline  
Old 21.08.2009., 23:09   #87
Evo, ja se nisam ljubio, seksao, niti bio u društvu cure, a imam za mjesec dana 23g.

Ali samo razlika je ta što se ja i ne trudim nać curu i sad sam u svojevrsnom celibatu. Možda zvuči čudno ali testiram koliko mogu bez cure. Pa ćemo vidit....možda do 30-e , možda do 45-e , možda do smrti.

P.S- Pošto aktivno razmišljam o samoubojstvu već duže vrijeme vrlo vjerojatno nikad neću imat curu.........ljubit se i seksat......i samo uživat u njenom licu ozarenom srebrenom mjesečinom.
lupus_est is offline  
Old 21.08.2009., 23:31   #88
Quote:
runjača kaže: Pogledaj post
Svake subote izlazim i nije mi nikad palo napamet ni prići curi, najbitnije mi je bilo da se napijem!
E , to ti je najbitnije , da izlazis svake subote . Probaj malo i mimo subote i sa napijanjem i bez . Samo joj pomirisi iza uveta i sklizni jezikom na usne sve ostalo dodje samo po sebi
__________________
... ne vjeruj ženi koja laže ...
denisv is offline  
Old 27.01.2010., 22:58   #89
Eto ljudi, bilo bi u redu da vam javim da nisam ništa uspio. Bilo je sitnih pokušaja i vjerojatno bi netko sposobniji napravio ono što sam ja htjeo, ali nisam ja za to!
Prije par tjedana sam se pomirio s tim da ništa od toga, više se ni ne nadam i super mi je! Ali ozbiljno!
Ženskama uopće više ne mislim prilaziti, ako koja meni priđe - super!
Desilo mi se upravo ono što je netko već napisao da sad zbog godina imam blok u glavi i da ništa od toga neće biti! Al nema veze, sad usredotočio sam se na druge stvari i jebiga!
Hvala još jednom svima na pomoći, i ako se ikad poljubim, istu večer vam javim!
runjača is offline  
Old 27.01.2010., 23:47   #90
jtb da ti nisi slucajno moj blizanac
ja imam 21 god i nista imo sam hrpu prilika, nije da sam ruzan inace sam ziva atleta misic na misicu 178, 77 kg jednostavno imam block u glavi i to ti je to , najjace je kad idem na bazene ili more, malo malo pa mi neka treba pride a ja ko' drvo ne reagiram i na kraju valjda zenske pomisle da sam gay
sam sebi sam smjesan al eto i to je zivot , inace kad izlazim van nepijem alkohol al se znam opustit i bez toga i malo plesam sa curicama, svi u kvartu misle da sam neki jebac, a mene nigdje nema.
imam para, imam auto, nit ruzan nit ljepotan, atleta ziva , al eto jbg kad nije sudeno onda nije, al inace malo sam izbirljiv pa valjda zato
AngiSept is offline  
Old 28.01.2010., 12:23   #91
niiikad ne mozes pogrijesiti kako god se ljubio...
vidi kako se ona ljubi i radi isto sto i ona..

nekom pase polako.. nekom pase brzo.. nekom pase da ti pojede pola glave kad se ljubi. nekom pase da jedva jezik prodje... ne brini za to nista...

iiiliii... posalji prijatelja da ode pa nek ti pokaze on
kaskader_ is offline  
Old 28.01.2010., 13:18   #92
Quote:
runjača kaže: Pogledaj post
E ovako, ja imam 22 godine i iako neizgledam loše (niti sam neki ljepotan) nisam nikad čak ni poljubio žensku, ali svojom voljom. Svake subote izlazim i nije mi nikad palo napamet ni prići curi, najbitnije mi je bilo da se napijem!
E sad, pošto mi je to postalo malo monotono i ustvari, htijeo bi imati curu, ali me muči kako poljubiti neku prvi puta, jer mi je malo bed što se u svojim godinama nikad nisam poljubio!
Bilo bi lakše da mi je 15 godina, pa ajd, onda je i za očekivati da se neznam ljubiti! Pa kako bi izgledao moj prvi poljubac, da li ću odma skužiti kako se to radi, da li će ženska skužiti da mi je to prvi poljubac?
Znam da će mnogima ovo biti smješno, al mene ovo malo muči, pa eto, ako ima tko kakav savjet...
Ozbiljno pitam
To! Ma boli te k. Samo nastavi tako.
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Old 28.01.2010., 13:28   #93
ajme runjača, znam kak ti je...
ja imam 21 godinu i tek sam nedavno 'odradila' prvi poljubac.
društvo se okupilo u birtiji (iako nitko ne zna da mi je to bio prvi put) prišao mi je prijatelj i samo me poljubio...
drugi put, smo svi opet u birtiji sjedili, pili, kada sam ja pod gasom prišla njemu i ja njega poljubila.
mene je prvog poljubca užasno bilo strah - kako ću, šta ću, šta da radim, šta ako ne bude dobro...
na kraju sam se opustila, i sve je išlo kao podmazano
samo se opusti, izbaci iz glave sve sheme i poljubi neku malu, prati ju i sve ostalo će doći samo od sebe...
sretno
eva-eva is offline  
Old 28.01.2010., 13:34   #94
Gurni joj jezik u usta i maši s njim.
TheBlack Knight is offline  
Old 28.01.2010., 13:49   #95
ne želim nikog kritizirat ali...još dečko a nisi se poljubio s toliko godinaovako ti se ljubi:gurneš joj jezik do grla dok se ne zbljuje...pali,vjeruj mi
 
Old 28.01.2010., 15:34   #96
Quote:
leich kaže: Pogledaj post
ne želim nikog kritizirat ali...još dečko a nisi se poljubio s toliko godinaovako ti se ljubi:gurneš joj jezik do grla dok se ne zbljuje...pali,vjeruj mi
Koji je tvoj problem? I sad misliš da si ispala smiješna ili šta? Daj molim te ne seri...

Hvala svima ostalima, ali ovaj puta nisam došao tražiti savjet nego samo javiti da nisam uspio i da odustajem!

AngiSept - ajde baš mi je drago da moj slučaj nije jedini!
runjača is offline  
Old 28.01.2010., 15:37   #97
Quote:
runjača kaže: Pogledaj post
Koji je tvoj problem? I sad misliš da si ispala smiješna ili šta? Daj molim te ne seri...

Hvala svima ostalima, ali ovaj puta nisam došao tražiti savjet nego samo javiti da nisam uspio i da odustajem!

AngiSept - ajde baš mi je drago da moj slučaj nije jedini!
mislim da ti imaš problem a ne ja...
a uostalom smijem pisat kaj oću,ako oću srat moj problem
 
Old 28.01.2010., 15:39   #98
Quote:
leich kaže: Pogledaj post
mislim da ti imaš problem a ne ja...
a uostalom smijem pisat kaj oću,ako oću srat moj problem
uostalom na forumu možeš očekivat svakave odgovore...
 
Old 28.01.2010., 15:43   #99
Quote:
runjača kaže: Pogledaj post
Ma svi koji me poznaju misle da sam se već sexao (to je jedino što sam lagao o sebi jer bi me zajebavali) tak da bi bilo glupo pitat nekog da me nauči
evo mene nisi pitao i da si blize il malo manji a ja veca...tko zna gdje bi nam bio kraj

uzmi karamelu neku, stavi je u salicu od kave i naganjaj je jezikom, polako, brzo, kako te volja i vjezbaj ! po istom principu mozes i dole curu lizat i opusti se covjece. imaj na umu da zenska kad se krene s tobom ljubiti je uzbudjena i nece ni skuziti jesi se ili nisi ljubio prije nje. osim ako ne nadjes zbilja neku stariju, puno stariju
pipim007 is offline  
Old 28.01.2010., 15:46   #100
Quote:
leich kaže: Pogledaj post
uostalom na forumu možeš očekivat svakave odgovore...
normalno da možeš očekivat svakakve odgovore kad su većina takvih ko ti evo nisam izdrža a da ne dam bar jedna odgovor na ovom podforumu
Toni11 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:45.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger