Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.06.2016., 23:05   #21
Quote:
intelduoduo kaže: Pogledaj post
...kaže fali pravih tipova, nonstop pili o bivšem koji ju je vozikao nonstop svuda, vodio po zanimljivim mjestima, bio uspješan na poslovnom planu i kako je bio lijep i zgodan...
alpha widow. proći će je ali vrijeme je bitno.
zmay is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 23:07   #22
Jedina 'stavka' kod koje više nema nazad, nakon što sam iskusila na jedan način, jest kvaliteta odnosa. Kvaliteta i kvantiteta emocija među nama u odnosu. Sad kad znam kako to (dobro) može izgledati, nema šanse da bih pristala na išta manje.
To nema veze ni s kakvim nabrojenim stavkama u prvom postu, one uopće ne moraju biti 'bolje' kod idućeg da bi to bilo ostvareno.
Imala sam bivših koji su sigurno objektivno u nekim stavkama bili bolji od sadašnjeg, a ni s kim mi nije bilo bolje i nijedan mi subjektivno nije bio bolji.

Uopće ne kužim logiku razmišljanja ljudi koji se vode logikom uvodnog posta-zaista mislite da je to recept za uspješnost odnosa? Napisati si popis karakteristika i u idućem partneru tražiti nekoga zericu boljeg po svakoj od njih i očekujete zagarantiranu sreću? Sretno s tim.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 23:11   #23
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Jedina 'stavka' kod koje više nema nazad, nakon što sam iskusila na jedan način, jest kvaliteta odnosa. Kvaliteta i kvantiteta emocija među nama u odnosu. Sad kad znam kako to (dobro) može izgledati, nema šanse da bih pristala na išta manje.
To nema veze ni s kakvim nabrojenim stavkama u prvom postu, one uopće ne moraju biti 'bolje' kod idućeg da bi to bilo ostvareno.
Imala sam bivših koji su sigurno objektivno u nekim stavkama bili bolji od sadašnjeg, a ni s kim mi nije bilo bolje i nijedan mi subjektivno nije bio bolji.

Uopće ne kužim logiku razmišljanja ljudi koji se vode logikom uvodnog posta-zaista mislite da je to recept za uspješnost odnosa? Napisati si popis karakteristika i u idućem partneru tražiti nekoga zericu boljeg po svakoj od njih i očekujete zagarantiranu sreću? Sretno s tim.
odličan post
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 23:12   #24
Quote:
pink cookie kaže: Pogledaj post
Obolila sam od prvog posta. Teska povrsnost, jos su ljudi danas i ponosni na sebe sto su tako povrsni. Ti si bio ponosan jer ti je cura bila bomba i sad ne mozes nista drugo imat nego bombu. Pa naravno, jer zene sluze samo za ukras. Drugi primjer: prijateljicu je bivsi "svugdje vozikao, bio uspjesan na poslovnom planu i bio zgodan i lijep". Jel to sve sto je bitno? Kakvi su ti ljudi bili kao osobe, ah da... supci. Pitam se jel netko namjerno pise ovakve postove da bi iznervirao ili sto..
Priznala si ne priznala, svi mi potvrđujemo svoj status direktno indirektno putem svog partnera
Što misliš, zašto svi bogati nogometaši imaju avione od žena, baš nijedan nema neku koja nije lijepa i zgodna
intelduoduo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 23:14   #25
Quote:
intelduoduo kaže: Pogledaj post
Priznala si ne priznala, svi mi potvrđujemo svoj status direktno indirektno putem svog partnera
Što misliš, zašto svi bogati nogometaši imaju avione od žena, baš nijedan nema neku koja nije lijepa i zgodna
zato što nogometaši imaju takav mentalni sklop
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 23:47   #26
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Volim Chris Rocka i ovaj nastup, ali već je dosadno kaj ga se bar jedan put mora nakeljiti na forum kod ovakvih tematika.
Nitko ne želi s konja na magarca po kriterijima koji su mu krucijalni.
Nečiji kriteriji meni su bitan kriterij.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 23:48   #27
Quote:
fauxpersona kaže: Pogledaj post
Nečiji kriteriji meni su bitan kriterij.
ovo je jedan od bitnijih, zapravo.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 23:54   #28
Prillicna je sansa da necu naic na bolju osobu od svog bivseg, svog prvog decka.
A opet, do nekih kasnije mi je bilo vise stalo, iako nisu imali toliko kvaliteta.
On mi je pokazao kakav netko moze biti.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 23:58   #29
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
ovo je jedan od bitnijih, zapravo.
Jebote roflasti sve više uviđam dubinu mudrosti iza tvoje zajebancije.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2016., 08:47   #30
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Jedina 'stavka' kod koje više nema nazad, nakon što sam iskusila na jedan način, jest kvaliteta odnosa. Kvaliteta i kvantiteta emocija među nama u odnosu. Sad kad znam kako to (dobro) može izgledati, nema šanse da bih pristala na išta manje.
To nema veze ni s kakvim nabrojenim stavkama u prvom postu, one uopće ne moraju biti 'bolje' kod idućeg da bi to bilo ostvareno.
Imala sam bivših koji su sigurno objektivno u nekim stavkama bili bolji od sadašnjeg, a ni s kim mi nije bilo bolje i nijedan mi subjektivno nije bio bolji.
Potpis. Odlično rečeno. Kad vidiš kakav odličan odnos možeš imati s nekim i koliko tu ima emocija, ljubavi, pažnje, razumijevanja, smijeha, kako te netko dobro tretira, nema više nazad.
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2016., 09:19   #31
ne dižu ti bivši ljestvice,dižeš ih sam...
kao kad u jednom trenutku imaš veliku količinu para, uživaš u njima,trošiš,zajebavaš se...
i svota se istopi...
živiš li od toga da je jedino dobro imati puno para-završit ćeš siromašan i nesretan

kriterij se stvara prema vlastitom iskustvu i svaka nova osoba ti stvara novi set kriterija...druga je stvar što je danas normalno mijenjati i partnere i kriterije ko prljave gaće...pa se ufuravati da je taj netko (podsjećam-bivši!) bogisus i da itko ispod njegovih bajnih kvaliteta nije dostojan biti s vama...
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2016., 09:37   #32
Ja postavljam ljestvicu zbog mojih zelja i prohtjeva, a ne zbog odnosa bivsih prema meni.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2016., 10:03   #33
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Uopće ne kužim logiku razmišljanja ljudi koji se vode logikom uvodnog posta-zaista mislite da je to recept za uspješnost odnosa? Napisati si popis karakteristika i u idućem partneru tražiti nekoga zericu boljeg po svakoj od njih i očekujete zagarantiranu sreću? Sretno s tim.
Uvodni post je glupo napisan ali logika je jasna. Ako ti bivši partner nije bio dovoljno dobar (a nije jer inače ne bi postao bivši), tada sljedeći mora biti bolji ako ne želiš da opet postane bivši.

Pod "bolji" se misli bolji za tebe, kompatibilniji.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2016., 10:10   #34
kao i sve ostalo u zivotu
ovdje se kao analogija lako stavi neki recept
kad naides na bolji...
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2016., 12:37   #35
novi je uvijek po nečem''bolji''...ergo...
(osim kad radim čupavce po receptu tete Dragice...eeee,njima nema konkurencije...a to je zato što sadrže sve što dobar čupavac treba sadržavat...i to je zapravo sukus svega,nije bitna 1 osobina nego sklad svih -mana i vrlina...)
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2016., 13:11   #36
Ne mora bit da nam je bivsi bivsi jer nije bio dovoljno dobar. Nekad je stvar krivog trenutka, spleta okolnosti, nase vlastite nemogucnosti ili nespremnosti.
A nekad se ljudi razviju u razlicitim smjerovima.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2016., 13:26   #37
well, ne bih se složila....
ne živimo i ne ljubujemo s trenucima nego ljudima...i njihove osobine dolaze do izražaja onda kad je nama to potrebno...ili ne...
tako da su bivši upravo iz tog razloga prošlost....nisu bili dovoljno dobri u danom trenutku da bismo se zadržali s njima (bila to njihova ''greška'' ili naša kriva procjena)
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ

Zadnje uređivanje majica_2008 : 17.06.2016. at 13:44.
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2016., 13:31   #38
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
well, ne bih se složila....
ne živimo i ne ljubujemo s trenucima nego ljudima...i njihove osobine dolaze do izražaja onda kad je nama to potrebno...ili ne...
tako da su bivši upravo iz tog razloga prošlost....nisu bili dovoljno dobri u danom trenutku da bismo se zadržali s njima (bio to njihova ''greška'' ili naša kriva procjena)
Htjela sam rec da za nekog bivseg mozes mislit da je bio dobra osoba, da bi mozda i sad bio dobra osoba za tebe....ali zbog nekih stvari se nije realiziralo ili se prekinulo.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2016., 13:44   #39
naravno...gledam situaciju isključivo u kontekstu ''onda kad smo bili zajedno''

osoba sama po sebi može biti divna.no ne za nas
ili grozna. ali je nama najbolja

onaj tko ''tad'' nije bio najbolji za mene,neće nikad....jer tad i sad nisu nebo i zemlja, a ja vremena nemam
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2016., 14:00   #40
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Jedina 'stavka' kod koje više nema nazad, nakon što sam iskusila na jedan način, jest kvaliteta odnosa. Kvaliteta i kvantiteta emocija među nama u odnosu. Sad kad znam kako to (dobro) može izgledati, nema šanse da bih pristala na išta manje.
To nema veze ni s kakvim nabrojenim stavkama u prvom postu, one uopće ne moraju biti 'bolje' kod idućeg da bi to bilo ostvareno.
Imala sam bivših koji su sigurno objektivno u nekim stavkama bili bolji od sadašnjeg, a ni s kim mi nije bilo bolje i nijedan mi subjektivno nije bio bolji.
Točno to.

Quote:
Uopće ne kužim logiku razmišljanja ljudi koji se vode logikom uvodnog posta-zaista mislite da je to recept za uspješnost odnosa? Napisati si popis karakteristika i u idućem partneru tražiti nekoga zericu boljeg po svakoj od njih i očekujete zagarantiranu sreću? Sretno s tim.
Mene to podsjeća na potragu za cipelama. Ljudi traže što njima treba, što oni žele, gledaju kako nešto njima paše i kako se osoba uklapa u sve to, žulja li ili je udobna i izgleda li fino na nozi. Živa kompletna osoba van onog što njima po "popisu" odgovara - manje je bitna. Od sebe uopće ne vide drugog. Ne požele provesti vrijeme s nekim zbog njega samog, nego im taj služi da njime utažuju neku svoju glad. Zanima ih prvenstveno ono što njih zadovoljava.
Nije isto željeti nekog jer ga trebaš i jer ga voliš/sviđa ti se zbog njega samog a ne onog što od njega želiš za sebe.

I sve je više takvih popisa kriterija i unaprijed izmodeliranih idealnih partnera. A o objektivnim kriterijima tko je bolji a tko lošiji bolje da ne počinjem. Samo još fali da netko počne palamuditi o tržištu, ponudi i potražnji, tržišnoj cijeni, alfama, betama i sličnim mudrostima.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger