Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2016., 13:04   #61
Quote:
Coffey kaže:
...ne vidim zašto moramo voljet istu glazbu....
meni je ovo izuzetno bitno....al izuzetno!
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2016., 13:58   #62
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
meni je ovo izuzetno bitno....al izuzetno!
ako si osoba koja voli ic na koncerte onda razumljivo, ali ako nisi, kao mi, onda mi je to nebitno za gledat kao nepremostivu razliku.
__________________
Like the drink, only not spelled the same.
Coffey is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2016., 14:03   #63
Quote:
Coffey kaže: Pogledaj post
ako si osoba koja voli ic na koncerte onda razumljivo, ali ako nisi, kao mi, onda mi je to nebitno za gledat kao nepremostivu razliku.
Pustiš si doma Cecu da se malo opustiš, vrati ti se partner s posla i završite u crnoj kronici.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2016., 14:14   #64
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Pustiš si doma Cecu da se malo opustiš, vrati ti se partner s posla i završite u crnoj kronici.
Ili ugasim doticnu i mi se i dalje volimo

Al mislim da takvi ekstremi gdje jedno slusa cajke, a drugo bilo sto drugo i nisu toliko uobicajni da bi prezivjeli duze od par dana veze.
Isplivalo bi puno vise bitnijih razlika.
__________________
Like the drink, only not spelled the same.
Coffey is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2016., 14:16   #65
Quote:
purple storm kaže: Pogledaj post
A i problem zna biti što on često zna obraniti svoja stajališta (koja su ok) u nekim raspravama, i ja se ne osjećam ravnopravno pored njega.. osjećam se kao da sam mala balavica kraj njega (a ono imam 27 godina)... mogla bi od njega puno naučit ali opet to nije onaj odnos koji bi trebali imati kao par
Pitas se,odgovaras si
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2016., 14:38   #66
malo ću preformulirati- ne moramo voljeti ISTU glazbu,dakako...ali znati što je kvaliteta a što šit....a toga ima u svakoj glazbenoj ladici...
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2016., 15:05   #67
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
malo ću preformulirati- ne moramo voljeti ISTU glazbu,dakako...ali znati što je kvaliteta a što šit....a toga ima u svakoj glazbenoj ladici...
ne slazem se s tobom.
selekcija se radi ranije, glupo je navodit to kao nesto bitno nakon 4 mj veze kao sto je slucaj s autoricom.
ako ti je glazba bitna, sigurno da neces ni ulazit u vezu s osobom s kojom nisi barem donekle na istoj valnoj.
__________________
Like the drink, only not spelled the same.
Coffey is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2016., 16:00   #68
Ja mislim da mogu opstati ljudi koji imaju različite interese ( i različiti su po karakteru), jer meni je zanimljivije biti s nekim tko je potpuno različit, kako ja kažem ne bih bio u vezi sa "kopijom samog sebe" .
Sherman25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2016., 16:59   #69
Quote:
Sherman25 kaže: Pogledaj post
Ja mislim da mogu opstati ljudi koji imaju različite interese ( i različiti su po karakteru), jer meni je zanimljivije biti s nekim tko je potpuno različit, kako ja kažem ne bih bio u vezi sa "kopijom samog sebe" .
Ja razmišljam skroz suprotno. Meni će biti najprivlačnija osoba s kojom sam jako slična. Različitost me ne zanima. 7 milijardi ljudi je različito od mene, a samo rijetki su mi slični, i ta sličnost me pali, to me zanima, to tražim. Ali takvih ljudi sam u životu jako malo srela. Što smo sličniji to ćemo morati manje kompromisa raditi u životu i bit ćemo sretniji. Sa svim ljudima s kojima sam bila prilično različita sam se udaljila jer se ne razumijemo.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2016., 18:37   #70
1. Razlika u godinama (12 godina) je OK. Ako je sve ostalo OK. Ako bi razika u godinama bila tzv. "generacijska granica" (od ca17 god. i vise), onda bi trebalo biti oprezan. Iako ima veza, koje i tako super funkcioniraju.
2. Uopce nije vazno u svemu se slagati (postoje elementarne stvari, u kojima je to vazno). Glazba, sport... nisu stvari, u kojima je vazno imati zajednicki interes. Zato postoje one osobne slobode, gdje se svatko moze baviti svojim stvarima.
3. Ako partner(-ica) ima razlicite interese, to ne znaci da se ne morate razumjeti. No, svatko ima nekakve svoje zivotne postavke, pa si bira partnera po svojem ukusu.
RobinUd is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 08:36   #71
Coffey, ja pričam o sebi i svojim željama, ne autoričinim...
benedicktinac- to nije procjenjivanje,nego moj kriterij ulaska u neki odnos...jedan od kriterija,vrlo rastezljiv....
ti procjenjuješ žene prema glazbenom ukusu?ooouch...
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 16:03   #72
najbolje je kad mi je bivša gasila radio u autu dok vozim jer se njoj to ne sviđa...
sad sam našao curu s kojom se bolje glazbeno poklapam

naravno nisam se zato rastao...
__________________
If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Bruce Lee
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:15.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger