Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2016., 11:12   #41
...ja nisam gledala upise uopće, samo me zaintrigirala gola činjenična istina kod Pleasure69-ovog posta....)
licemjerno,apsolutno!....
plus začudio bi se koliko ''primitivaca'' i nisu primitivci....samo reagiraju nagonski...
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 11:14   #42
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
...ja nisam gledala upise uopće, smao me zaintrigirala gola činjenična istina kod Pleasure69-ovog posta....)
Ja za sve krivim feminizam šta su ljudi zbunjeni s nekim tako logičnim stvarima
bboy26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 11:17   #43
ma feminizam je zlo svih zala u MŽ odnosima
to je ko da zec pokušava biti jači od lava...

ženska prava, sloboda govora i života-apsolutno, evoluirali smo...

no kao što robot ne može u potpunosti zamijeniti čovjeka, tako se ne može novim setom zamijeniti urođeni i nagonski...
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 11:19   #44
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
ma feminizam zlo svih zala u MŽ odnosima
to je ko da zec pokušava biti jači od lava...
ženska prava, sloboda govora i života-apsolutno, evoluirali smo...
no kao što robot ne može u potpunosti zamijeniti čovjeka, tako se ne može novim setom zamijeniti urođeni i nagonski...
Prava žena
bboy26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 11:24   #45
...mda,nije loša
PLEASURE69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 11:31   #46
da provokativno obucenoj zeni treba lupit samarcinu i silovat ju nema veze s nagonom. zelja za opciti s njom da, ali ovo prvo navedeno je cisti proizvod kulture koja ocekuje od zene da je cedna i poslusna stvar bez prava glasa ili bilo kakve inicijative.

obuci se i ti provokativno. debilu. ili radi sto god bi trebalo privuci praznoglave glupacice, hodaj cestom nabildan, celav i masuci s buntom novcanica ili tako nesto, pa nek sponze naricu kako vrsis nasilje nad njima i kako te treba odvuc u stalu silovat i uzet ti pare.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 11:39   #47
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
da provokativno obucenoj zeni treba lupit samarcinu i silovat ju nema veze s nagonom. zelja za opciti s njom da, ali ovo prvo navedeno je cisti proizvod kulture koja ocekuje od zene da je cedna i poslusna stvar bez prava glasa ili bilo kakve inicijative.

obuci se i ti provokativno. debilu. ili radi sto god bi trebalo privuci praznoglave glupacice, hodaj cestom nabildan, celav i masuci s buntom novcanica ili tako nesto, pa nek sponze naricu kako vrsis nasilje nad njima i kako te treba odvuc u stalu silovat i uzet ti pare.
Pa šta i ti tjuneru sve shvaćaš doslovno
bboy26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 11:42   #48
tjuneru,nemoj biti sirov,bokte... :
PLEASURE69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 11:42   #49
...ne nego ne shvaća da thinking nije isto što i doing)))
koliko je žena silovano u mozgovima muškaraca kojima to ne bi palo na pamet napraviti ??
seksualni fetiš,ko i svaki drugi, ma koliko pervy i ''kriv'' bio....
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 11:45   #50
Mila majko.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 11:46   #51
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
koliko je žena silovano u mozgovima muškaraca kojima to ne bi palo na pamet napraviti ??
A koliko je tek žena silovano u mozgovima žena..
bboy26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 11:56   #52
pa ako ćemo iskreno, onda do kraja!!
i ako nije primjereno,nek Mod reagira...
ja se ne šalim ali niti impliciram nešto što je van zdrave pameti....ali ako netko govori o svojim fantazijama, mislim da to do sad nije bilo sankcionirano...
i ne moramo dalje, shvatili smo se...
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 12:17   #53
ne, ne shvacam doslovno, ali ako se na provokativno obucenu zenu javi pomisao "samar, silovanje, picka joj materina" to nije nagon, to je kultura i to ne u pozitivnom smislu. nagon bi bio "noge, guza, picka, nutra-van, ah lijepo", a ove nasilne primisli su vise naucena reakcija nego bilo sta drugo.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 12:40   #54
ok, nagonska reakcija se može modificirati....pa ako si mišljenja da je žena ''kurva'',onda ju (u tom segmentu sirovog nasilja) tako i seksualno doživljavaš....a ako je žena pojam plahe,nježne srnice, jednako ćeš ju tako i častiti u seksualnoj fantaziji...
ponekad se samo radi o podsvjesnom fitilju....gledanju smrskanog tijela kod automobilske nesreće...
nitko nije lišen toga...a da li je nešto patologija ili općeprihvaćena stvar,nije na meni da određujem...

BDSM je ustoličen prema tim principima...doduše dogovorno, ali nije nimalo manje etički upitan od nečije fantazije...
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 12:50   #55
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
BDSM je ustoličen prema tim principima...doduše dogovorno, ali nije nimalo manje etički upitan od nečije fantazije...
Silovanje je uostalom primarno ženska fantazija...
bboy26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 12:58   #56
samo je stvar u tome da se netocnim tvrdnjama poput te da je "nagonski i normalno pomisliti na samaranje i silovanje kad se vidi polugola zena" opravdavaju takva ponasanja kad do njih dodje. ti mozda ne, ali inace da, jer je to logican iduci korak.

istovremeno se za incidente tog tipa stavlja krivnja na te polugole zene, jer eto one sa pokazivanjem svog tijela vrse nasilje nad muskarcima. jebote, ko da kazes da musko u ferrariju vrsi nasilje nad siromasnima i da ga imaju pravo izvuc van, zatuc, bacit u jarak i odvest se u ferrariju.

odnosno pardon, nemaju pravo ali ne treba se cuditi ako to naprave kad ovaj bogatun tako svjesno provocira i prkosi. sta se ima vozit okolo u ferrariju? to je ta briljantna teorija.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 13:07   #57
čekaj malo, koliko TI poznaješ muškaraca koji su actually silovali ženu i shodno tome izvršili kažnjiv,zločinački čin?
a sad koliko ih poznaješ (ja dosta) koji su u jednom momentu ćaskanja i zajebancije rekli da bi ženu ''životinjski naguzili''....?

polugole žene su trigger i slažem se da svatko implicira prema svojim nagonima,kulturnim i inim obrascima....međutoa,puno je više onih koji ju već vide serviranu na pladnju,uz zvukove žestoke ševe,razmrljane šminke i submisivnih tendencija, nego onih koji će razmišljati o mirisu njezine kože na vratu i sanjariti o prvoj djevojci u koju su se zaljubili dok vode ljubav s istom......

neke daju naslutiti što vole...šminkom odjećom,ponašanjem,glasom,stavom....zato postoje subkulturne dimenzije u kojima su sve (haha, veli jedna) gotiĆarke uglavnom sadomazo upražnjivačice...

gle čuda,većina i jest....zapravo,hm, sve koje znam-jesu
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 13:08   #58
ti kao da ne razlikujes grubi seks i seks bez pristanka.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 13:11   #59
ovdje se govori o seksualnim tendencijama i fantazijama....
ponavljam ne impliciram na to što je kome u glavi kad vidi ženu koja hoda u tangama sa sisama na izvol'te gradom...
to ide na dušu svakog...

govorim ono što drugi misle...ja ne znam što ti i o čemu misliš u tom trenutku...

vanjska dekoracija je suptilno šaptanje ženinih težnji i ženinog tijela...ponekad podsvjesno, ano većinom svjesno...

daješ li signale- ''ok, tu sam ovo je moja pička, ovo moje sise'', logično je da će zaključak biti ''pojebite me sad i odmah''...

dobar dio muškaraca će to prevesti na svoj način, ali ne mogu o tome pričati jer ne znam kako se to kod njih racionalizira i manifestira...s tim da je nezahvalno govoriti o tome što netko bi samo u glavi, a što u stvarnosti...
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 13:12   #60
Pitanje je sto je provokativno i polugolo.
Recimo bit na plazi u badicu nije provokativno.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger