Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 07.07.2010., 22:01   #1
Odnos mladih prema starijima

Pokrenula bih novu tema o odnosu mladih prema starijima, što mislite o tome.
Naime moram ovo reči, jer sam zaista, ali zaista ugodno iznenađena svojim slučajem.
Imam "more" problema, u depri sam već dosta dugo, nemogu se nikako izvući. Drži me to što sam otkačena što se znam našaliti i na svoj račun, što prihvačam kritiku i svaki savjet, tuđe mišljenje ali se držim svoga i ne odstupam, jedino ako stvarno vidim da griješim.
Ali da pređem na stvar. Na ovom forumu sam tek neko vrijeme i to mi odgovara, jer mogu reči sve što mi ja na duši, a da to nitko ne prigovori, da me nitko ne ušutka ili promjeni temu. I tak o pišući neke svoje probleme, naišla sam na jednu mladu osobu koja mi je pružila rame za plakanje, koja me je savjetovala. Ali kada sam malo, prolistala postove, otkrila sam da je ta osoba izuzetno mlada i da je ustvari ona bila problem koji imam i ja. Da je imala problema u životu, nedoumica i životnih prekretnica. I što s dogodilo, ta mlada dama je odrasla, pubertet je prošao i ona je postala jedna zrela mlada žena koja sada uviđa svoje negativnosti u mladosti i sada ona meni (ovo nije u negativnom kontekstu) daje savjete. Hoću reći, da se od tih mladih ljudi koliko god oni bili arogantni, zločesti, brutalni i bez skrupula može očekivati nešto i dobro.. To mi daje nadu, da će i moja djeca tj. da jesu nekome dobri ljudi, koliko god meni zadaju rana i ugriza za srce. Ona mi je rekla neke stvari-uz njenu ispriku-(koliko je uviđajna) koje su me potakle na razmišljanje.
Ta mlada dama će se prepoznati i ja joj samo želim poručiti, da ostane i dalje tako plemenita i savjesna, da pruža ljudima lijepu riječ, koliko god je govorila ružno o svojima bližnjima. Neka sretno završi fakultet i bude sretna u životu.
Zaista u moru moijh problema nisam očekivala da ću naići na nekog tako mladog a plemenitog koji će mi pružiti podršku.
__________________
Neizmjerna sreća leži u usrećivanju drugih, bez obzira na naše uvjete. Podjeljena tuga se raspolovi a kada dijelimo sreću ona se podvoji. A ako se želiš osječati bogatim, tada prebroji stvari koje nemožeš kupiti novcem.
srce na dlanu is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:38.