Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2011., 00:36   #101
Hrvatski Feniks - šta je sad to?

Quote:
Ekstremistička organizacija nazvana je po pripadnicima tzv. Bugojanske skupine koja je prije 40 godina pokušala izvesti oružani prevrat u Jugoslaviji. Njemačka policija prijetnju smatra zabrinjavajućom
Sa svakom pizdarijom se i Tito morao boriti....
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 00:37   #102
Quote:
Mishko Pishko kaže: Pogledaj post
nisam mislio na tebe ali na ovom forumu je taj ex šef obavještajaca dobivao izbore a teme o njemu su se protezale na tisuće postova hvalospjeva pa reko kad mu je već tolka popularonst ovdje a ovdje je se ipak radi o obavaještajno udbaškoj uroti mora i njegovo ime od brojnih poklonika nekako doći u ovaj Udbaški puzzle koji se sastavlja
I dalje u ovome iz Berlina čitam UDB-in potpis.

Osim toga koje su konstrukcije u tiskovinama, očito je da UDB-aši i njihovi potomci drže i medijski prostor.
__________________
A što reći? Dobro je.
aquilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 00:41   #103
Osuđujem ovaj incident, želim da se krivac što prije nađe, te zatvori doživotno bez obzira tko bio, udbaš, HČSP-ovac ili netko treći.

Može li ovdje nazočna desnica potpisati ovo ili si ostavlja rezervni prostor za uzmak, u slučaju da je vinovnik prijetnje s njihove strane? Hoće li ga tada braniti, opravdavati ovakav čin napadima na legalnog predsjednika RH ili ga se odricati ? Ili će uvijek biti UDBA kriva, pa da je sam reinkarnirani Poglavnik poslao bombu ?
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 00:41   #104
Da je Josipovica mislio bilo kakav ozbiljan pokret dici u zrak, ne bi nikakva pisma dolazila. Doslo bi nesto drugo, brzinom oko 1200 km/h i bilo preporuceno uruceno samom Ivi.

Protiv Josipovica se pripremaju prosvjedi u Njemackoj, a ova bomba je samo opomena ljudima koji misle biti na tim prosvjedima da ce mozda biti osumnjiceni za njeno slanje.
Ovo je poruka, to je istina, ali svim Hrvatima Njemacke da ne dolaze na prosvjed. Ako dodu bit ce etiketirani kao bombasi i teroristi.

Nitko drugi nema interes za njeno slanje, kao sto rekoh onda kad se netko na to odluci, nece imati priliku pregledati sadrzaj posiljke.
__________________
Neki "Haagovi" će objašnjavat majci (domovini) što joj je sin (domoljub) bio?? Nosite i njegujte istinu o domovini u sebi koja je tako čista i jasna, recite djeci svojoj i učite ih koja je i što je ona... by:Wild_East I pazite kad budete glasali.
Tactum is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 00:52   #105
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Osuđujem ovaj incident, želim da se krivac što prije nađe, te zatvori doživotno bez obzira tko bio, udbaš, HČSP-ovac ili netko treći.

Može li ovdje nazočna desnica potpisati ovo ili si ostavlja rezervni prostor za uzmak, u slučaju da je vinovnik prijetnje s njihove strane? Hoće li ga tada braniti, opravdavati ovakav čin napadima na legalnog predsjednika RH ili ga se odricati ? Ili će uvijek biti UDBA kriva, pa da je sam reinkarnirani Poglavnik poslao bombu ?
Hoće li Mc Ozy i dalje držati zatvorene oči i ne vidjeti istinu rada UDB-e koja je likvidirrala po Europi i drugim kontinetima? Hoće li i dalje držati zatvorene oči na zločine od komunističkih zlotvora koji su u Poraću WW2 likvidirali (dakle, poslije 15. svibnja 1945.) do 100 000 zarobljenika, ranjenika, njihovih očeva, majki, žena djece, rodbine? Hoće li i dalje slijepo slijediti tzv. "zagrljaj bratstva i jedinstva" i ne vidjeti progon političkih zatvorenika koji su imali drugačije viđenje i razmišljanje od KPJ-SKH (samo oko 3 500 žena odležalo 12 500 godina - muške ne brojima) i sa su mnogi pod ćudnim okolnostima nestali i nastradali?
Mislim da nitko normalan neće odobravati bilo kakav teroristički čin, pa ni ovaj u Berlinu - bez obzira tko ga učinio. Jedino ovi iz SUBNOR-ovskih obitelji će biti nemilosrdni prema "ustašoidima", a ako bude UDB-inski relikt onda će nalaziti opravdanje.
Još uvijek smatram da je ovo "igra" koja stvara kakvu takvu ravnotežu u slučaju postavljanja izručenja - Mustaća i Perkovića. Imam pravo na svoje mišljenje
__________________
A što reći? Dobro je.
aquilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 00:54   #106
Da postoji Udba u Hrvatskoj koja je, po navodima nekih na ovom forumu zagovornik jugoslovenske ideje, Hrvatska jos 90-tih ne bi imala sansu da postane samostalna drzava. To je jedno.

Drugo, hrvatska desna emigracija ima dugu tradiciju postavljanja paklenih naprava. Mozda je to nekada za nekoga imalo smisla, ali je to danas pucanj u vlastito stopalo. Cudi me da se sa slicnom praksom nastavlja i dalje, brukaju vas po svetu.
Zuta voda is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 00:57   #107
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Osuđujem ovaj incident, želim da se krivac što prije nađe, te zatvori doživotno bez obzira tko bio, udbaš, HČSP-ovac ili netko treći.

Može li ovdje nazočna desnica potpisati ovo ili si ostavlja rezervni prostor za uzmak, u slučaju da je vinovnik prijetnje s njihove strane? Hoće li ga tada braniti, opravdavati ovakav čin napadima na legalnog predsjednika RH ili ga se odricati ? Ili će uvijek biti UDBA kriva, pa da je sam reinkarnirani Poglavnik poslao bombu ?
evo ja potpisujem...i kao diaspora i kao "desnica" i kao izraziti kriticar postupaka Josipovica i kao sudionik (u srijedu) demonstracije protiv njegovog "konglomerata losih politika"
jesenina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 01:08   #108
Po Hrvatskoj godinama mirno i slobodno šeću i javno vrlo aktivno (da ne kažem agresivno) djeluju kao "istaknute ličnosti" svakovrsne antihrvatske kreature, a da se nikada nikome od njih apsolutno ništa nije dogodilo!

Stoga je ovo s bombom pripisivati nekakvoj fantomskoj i nevidljivoj "radikalnoj desnici" (koja se odlučuje djelovati u jednoj uređenoj Njemačkoj, a propušta puno jednostavnije i sigurnije prilike za akciju u Hrvatskoj!) - smiješno.

O čemu se zapravo radi - bumo vidli (valjda). Uvijek sam nesklona tumačenju "na prvu loptu", pa mi se i scenarij s UDBOM čini prejednostavan i nekako preočit za isčitavanje...
Možda "netko" tko glumi "UDBIN rukopis" (a koji opet glumi "ustaški rukopis")...? S kojim ciljem - otkrit će se (možda) s razvojem događaja...

Zadnje uređivanje Špranja : 18.01.2011. at 01:18.
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 01:15   #109
zanimljivo je vidit ove kvazi ljevičare koji stalno brbljaju o "zavjerama" kad se radi o nekim svjetskim stvarima, o SAD, .. itd itd.. "to je djelo CIA agenata.." i slično.

.. ali kad se za neka djela optuži jednu službu njima nikad prežaljene juge, e to su onda "babaroge" i slično..
__________________
Oprosti mi tata.. za sve grube riči..

Ignore lista: McAucliffe
Kruška is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 01:32   #110
E, a da nije Bušić? Taman je izašao, a ovo mu je struka.
Karabinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 01:48   #111
Quote:
Kruška kaže: Pogledaj post
zanimljivo je vidit ove kvazi ljevičare koji stalno brbljaju o "zavjerama" kad se radi o nekim svjetskim stvarima, o SAD, .. itd itd.. "to je djelo CIA agenata.." i slično.

.. ali kad se za neka djela optuži jednu službu njima nikad prežaljene juge, e to su onda "babaroge" i slično..
CIA je Američka tajna služba Amerika još uvijek postoji a Jugoslavija više ne postoji a samim time ne postoji ni UDBA.
mau123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 02:19   #112
Quote:
mau123 kaže: Pogledaj post
CIA je Američka tajna služba Amerika još uvijek postoji a Jugoslavija više ne postoji a samim time ne postoji ni UDBA.
Olako iznesen zaključak: UDB-aši niti su nestali a niti su zatvoreni. Postoji zakletva koja ih veže do kraja života.

Bez obzira što je nestala YU.
__________________
A što reći? Dobro je.
aquilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 02:32   #113
Pa tko su dovraga ti udbaši? Neki mračni , kamuflirani likovi s pištoljima u džepu i svak ih mora slušat? Na kojim pozicijama i zašto su toliko moćni da vladaju državom?Gdje borave? U podrumima, krčmama, ulicama, kolodvorima? Gdje se sastaju, kako se dogovaraju, koordiniraju, kao funkcioniraju? Zašto su jači od Sabora, premijera, predsjednika, Uskoka, policije, institucija ? Ili je ipak u pitanju izmišljeni unutarnji, univerzalni neprijatelj-krivac za sve živo, samo da to nismo "mi", a ni mila nam adezetova vlast koja je tako milostivo dijelila privilegije, a sad jadna više ne može, jer joj zločesta UDBA...Očekujem u slijedećem postu 10 imena i prezimena hrvatskih udbaša ili zauvijek zašutite o udbi !
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 02:36   #114
Quote:
aquilla kaže: Pogledaj post
Olako iznesen zaključak: UDB-aši niti su nestali a niti su zatvoreni. Postoji zakletva koja ih veže do kraja života.

Bez obzira što je nestala YU.

Ovdje je i ironija nepotrebna.

Pištolj doktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 02:45   #115
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Pa tko su dovraga ti udbaši? Neki mračni , kamuflirani likovi s pištoljima u džepu i svak ih mora slušat? Na kojim pozicijama i zašto su toliko moćni da vladaju državom?Gdje borave? U podrumima, krčmama, ulicama, kolodvorima? Gdje se sastaju, kako se dogovaraju, koordiniraju, kao funkcioniraju? Zašto su jači od Sabora, premijera, predsjednika, Uskoka, policije, institucija ? Ili je ipak u pitanju izmišljeni unutarnji, univerzalni neprijatelj-krivac za sve živo, samo da to nismo "mi", a ni mila nam adezetova vlast koja je tako milostivo dijelila privilegije, a sad jadna više ne može, jer joj zločesta UDBA...Očekujem u slijedećem postu 10 imena i prezimena hrvatskih udbaša ili zauvijek zašutite o udbi !
To ti je čisti Ilija Čvorović sindrom. On je viđao CIA-u, a ovi sad udbu.
Looodnica!
Pištolj doktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 04:11   #116
jeste se raspisali
gastabajter poslal bombu poštom kao upozorenje, možda baš zbog ove igranke oko hrv. branitelja...

to me posjetilo na "pokušaj atentata" na slovenca koji nas je blokiral, kad je naš čovjek išo vlakom s bombom u torbi. i na granici pitali "a imate kaj za prijavit", pa imam bombu u torbi i idem izvršit atentat na slo premijera.

gastabajteri su hdz. straža se može maknuti sa veleposlanstva. neće oni...

najveća faca je bio onaj kaj se autom zabil u ulazna vrata sabora/vlade. to je heroj!
Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 06:58   #117
Quote:
zulualpha kaže: Pogledaj post
Meni ovo lici na trazenje vanjskog neprijatelja koji je u sprezi sa unutrasnjim koji nikad ne spavaju.
Da, sada će nas njemačka zafrkavati oko pristupnih pregovora..a ta blokada narafski veze neće imati sa neizručenjem udbaških egzekutora. Sve će biti stvar interpretacije.A medije već odavno nemamo..
__________________
Živi!
početnik do srži is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 08:29   #118
1. Da nije bilo ove navodne bombe nitko ne bi ni znao da Josipović putuje u Njemačku;
2. Sada će njemačka dignuti sigurnosnu razinu posjeta sa 2. na 5. zaštitara;
3. Josipović će skupa sa našim neukim novinarima danima trkeljati o tome kako se prijeti njemu, stabilnosti, snagama, unutarnjem i vanjskom neprijatelju, blablablabla

Perkoviću and co, preproziran vam je ovo spin.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 08:54   #119
Quote:
Karabinko kaže: Pogledaj post
E, a da nije Bušić? Taman je izašao, a ovo mu je struka.
Imaš pravo, da je ovo djelo UDB-e bilo bi i mrtve djece,to im je specijalnost
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 09:04   #120
Jebote, kako mi idu na jetra ovi domoljubi koji žive negdje po svijetu gdje im je bolje, ali su im puna usta nepravde i politike u domaji...
daz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:18.