Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.11.2012., 11:29   #61
Neke epizode su bile gledane, neke malo manje.To je bilo 2006 godine.
Boran i Sila su kultni par u Turskoj, tako da ne znam odakle ta informacija
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Old 15.11.2012., 11:35   #62
Quote:
Civeta kaže: Pogledaj post
A koliko je ljudi gladalo Silu u Turskoj emitiranja? Negdje sam pročitao da baš i nije bila popularna
Mora da si to pročitao o nekoj drugoj seriji jer je Sila bila jako gledana, uvijek među prvima.
Unatoč vremenskom odmaku i dan danas Turci slave svoj najomiljeniji par...još uvijek su aktuelne teme na turskim forumima, a serija se nedavno i reprizirala.

Didily is offline  
Old 15.11.2012., 15:44   #63
Quote:
Civeta kaže: Pogledaj post
To sinkroniziranje mi je užas
Pogotovo u Fati,Mustafa uopće nije zvučao prirodno s onim "glasom".

A koliko je ljudi gladalo Silu u Turskoj emitiranja? Negdje sam pročitao da baš i nije bila popularna
Sila je u Turskoj jedna od najgledanijih serija ikada.tamo je KULT
__________________
If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be dealt with.
material_girl is offline  
Old 15.11.2012., 20:47   #64
jedva čekam da počne! gledala sam neke isječke na yt i full mi se sviđa!
__________________
You know you love me xoxo
mala angie is offline  
Old 15.11.2012., 21:26   #65
Ja ne znam tko što kaže o nekim serijama. Ono što ti pišeš o Sili da si "negdje" pročitao, nije istina, dakle, krivo je napisano, ako si čitao o Sili.
Hrvatski mediji nisu još riječ napisali o seriji, pa time još nisu iznijeli ni vjerodostojne ni nevjerodostojne podatke.
O tome da je Sila kultna serija u Turskoj i da je među najgledanijima govore nam turski izvori. To doista nije teško saznati. Google zna sve
Didily is offline  
Old 16.11.2012., 08:55   #66
Quote:
Didily kaže: Pogledaj post
O tome da je Sila kultna serija u Turskoj i da je među najgledanijima govore nam turski izvori. To doista nije teško saznati. Google zna sve
Ja sam isto pratila turske izvore i nigdje nisam pročitala da je kultna serija... možda je kultna kod fanova Cansu Dere i ovog glumca-manekena, kod drugih sigurno NE, ma ni približno. Serija je prosjecna, rekla bih u rangu latinoamerickih, gluma takođe. Uvjerićemo se mi veoma brzo
globigerina is offline  
Old 16.11.2012., 10:15   #67
Quote:
globigerina kaže: Pogledaj post
Ja sam isto pratila turske izvore i nigdje nisam pročitala da je kultna serija... možda je kultna kod fanova Cansu Dere i ovog glumca-manekena, kod drugih sigurno NE, ma ni približno. Serija je prosjecna, rekla bih u rangu latinoamerickih, gluma takođe. Uvjerićemo se mi veoma brzo

Boran i Sila jesu kultni par u Turskoj.
Status kultniih parova u turskoj je veoma suzen, njega cine Boran i Sila, te Elif i Polat.O ta dva para se i dan-danas piše po forumima
Serija je prosjecna...izvini, ali odakle ti to? I to u rangu latinoamerickih serija
Daleko je ona od prosjecnosti, serija govori o promjenama, obicajima i velikoj ljubavi koja se krije iza njih.
Ljudi, malo prosnjuhajte po Turskim forumima i pročitajte sta ljudi pišu
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Old 16.11.2012., 12:47   #68
Mislim čemu ovo nadmudrivanje ? Ako hoćete gledajte seriju, ako nećete ne morate.

Dovoljno je malo proguglati i saznati mnogo toga. Ako X-avi koja je živjela u Turskoj kaže da serija ima status kakav ima, naravno da nema razloga da joj ne vjerujem. Djevojka je najupućenija u zbivanja u Turskoj.
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Old 16.11.2012., 13:11   #69
baš to... koga briga dal je kultna i ko ju je gledao pa ako tebi valja boli te briga za druge
x files agent is offline  
Old 16.11.2012., 13:30   #70
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Mislim čemu ovo nadmudrivanje ? Ako hoćete gledajte seriju, ako nećete ne morate. Dovoljno je malo proguglati i saznati mnogo toga. Ako X-avi koja je živjela u Turskoj kaže da serija ima status kakav ima, naravno da nema razloga da joj ne vjerujem. Djevojka je najupućenija u zbivanja u Turskoj.
e tek sad jedva čekam da počne
kad smo se vako "usijali" i "nabrijali" prije početka, kontam da će bit "veselo" kad počne : klapa perajama :


snoPe, jesil ti već gledao tu seriju?
ja sam davno čula za nju od one hormašice na FSN, žena je imala i stila i humora, pa kontam da je seerija dobra, još naročito kad to moja Xavi-ca kaže
njoj vjerujem i ako kaže da je glavni glumac isto nekad bio gay( u doba kad se serija prikazivala , poslije se je valjda odgayi-jo ..kako to već biva )
__________________
#biokovo
sapunka is offline  
Old 16.11.2012., 14:07   #71
Ma mislim da niko više ne vjeruje u ono "najgledanija serija u Turskoj" koje nam serviraju televizije, pa tako npr. mi u BiH imamo za Kuzne Guney najavu da je serija jedna od najgledanijih serija svih vremena (a ono vječito druga srijedom s nekih 15-20 % ).

Silu nisam gledala, ni ne planiram, ali sam čitala da je bila popularna u Turskoj a i davno sam naletila na članak da su Sila i ovaj Boran (kako se već zove) jedan od legendarnih parova..Vjerujem da je serija bila gledana, u to vrijeme nije se ni snimalo ovoliko serija kao sada pa su sve serije imale relativno dobru gledanost, što znači da im nije puno mijenjana priča zarad gledanosti kao ovim sada što je svakako dobro i nisu imale previše epizoda, tako da vjerujem onima koji kažu da je serija dobra...ali ja ne definitivno ne gledam..

Legendarni parovi u turskim serijama (nema nekih nama, mislim na forumu, legendarnih, a imaju neki koji ovdje nisu bili tako ni popularni)
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Old 16.11.2012., 15:00   #72
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Mislim čemu ovo nadmudrivanje ? Ako hoćete gledajte seriju, ako nećete ne morate.

Dovoljno je malo proguglati i saznati mnogo toga. Ako X-avi koja je živjela u Turskoj kaže da serija ima status kakav ima, naravno da nema razloga da joj ne vjerujem. Djevojka je najupućenija u zbivanja u Turskoj.
Divim se onima koji su seriju vidjeli pa stoga nam pouzdano i argumentirano mogu reći kako serija nije nešto naročito, da je prosječna. Blago njima znaju turski (nema prijevoda na neki drugi jezik do sada).
Ili sam ja nešto krivo shvatila?

No, šalu na stranu. O seriji sam pročitala i vidjela na internetu sve što postoji, visim po forumima (turskim) i potpisujem da serija JEST kultna.

Pa kome drugome nego fanovima? Ti isti fanovi održavaju aktualnim teme o seriji već 6 godina neprekidno. To se zove kult, vjernost, opsesija..kako god hoćette.
Didily is offline  
Old 17.11.2012., 11:39   #73
Sve vas od srca pozdravljam ali kad me Zezi i Sapunka prozivaju moram se i javiti i obrisati prašinu sa svoje lozinke...JEEEEEEES ,TOOOO,NAPOKON!,NEĆU SEBI DOĆI, MORATE ju gledati ,hoču s nekim da više podijelim tu seriju....Možda sam luda ali poslije toliko odgledanih serija,Sila je još vrh vrhova i evo dočekah je! MOLIM VAS GLEDAJTE JU, A JA ĆU SE PRIDRUŽITI ČIM DOBIJEM RAZVOD OD MUŽA (jer kad dozna da se OPET spremam zaluditi tom serijom, razvod mi ne gine )
hormasica1 is offline  
Old 17.11.2012., 11:46   #74
Kad pocinje?? I mene uzasno zanima serija !!
__________________
Yo no me doy por vencido, yo quiero un mundo contigo !!
leytonforever is offline  
Old 17.11.2012., 12:24   #75
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Mislim čemu ovo nadmudrivanje ? Ako hoćete gledajte seriju, ako nećete ne morate.
Tacno nije pod moranje da se gleda bilo koja serija.

Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Dovoljno je malo proguglati i saznati mnogo toga. Ako X-avi koja je živjela u Turskoj kaže da serija ima status kakav ima, naravno da nema razloga da joj ne vjerujem. Djevojka je najupućenija u zbivanja u Turskoj.
Ja nisam živjela u Turskoj, ja sam iz Turske, ali ne živim u njoj (bit ce i to ako Bog da)
Dobro se sjećam tog perioda (2006 godine) nikada nije bila hiperprodukcija serija, nego su postojale samo dvije popularne serije KV i Sila.
Sve su moje drugarice, rodice imale postere od ova dva para.
Ti posteri su se djelili u magazinima i časopisima.
Koliko je Sila bila popularna govori i cinjenica da je Sezen Aksu radila jenerik tj. uvodnu pjesmu, a Tarkan je dopustio da se pjesme beni anlama i istanbul ağlıyor koriste u ovoj seriji.
U tom periodu, periodu 2006 godine u koji god sam kafic, disko usla u Istanbulu i u Konyi stalno su se mogle cuti te pjesme.
O tim ljubavima se i dan-danas prica, pise, postavljaju se slike, pjesme, serija se reprizira.

Quote:
sapunka kaže: Pogledaj post
ja sam davno čula za nju od one hormašice na FSN, žena je imala i stila i humora, pa kontam da je seerija dobra, još naročito kad to moja Xavi-ca kaže
njoj vjerujem i ako kaže da je glavni glumac isto nekad bio gay( u doba kad se serija prikazivala , poslije se je valjda odgayi-jo ..kako to već biva )
Sapka
Nije gey, nikada se o njemu to nije ni pričalo, ali ukus za žene mu je katastrofa.
Bio je (ne znam jesu li jos uvijek zajedno) sa Selin Demiratar :bljakić: http://www.zenginbilgiler.com/attach...-demiratar.jpg

A on je hot http://img200.imageshack.us/img200/8508/adanali2310.jpg
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Old 17.11.2012., 16:51   #76
EAD u Sıla?

Sveznajuća wikica kaže da Engin Altan Düzyatan participira u seriji:
http://en.wikipedia.org/wiki/Engin_Altan_D%C3%BCzyatan

Hadi be!? Da joj vjerujem ???

Nadam se da je greška jerbo priznajem da ga u ovoj seriji ne bih željela gledati; ionako ću sve vrijeme iščekivati Serdara da mi se stropošta niz one stepenice konaka, a njega biti neće... EAD u nekoj sporednoj ulozi u blizini tog konaka... ne, ne, ne i ne ... aman, aman!
__________________
Su Olsan Taşa Değsen Olur Safir / Yol Olsan Yürünsen Cennet’e Gidilir / Tam Olur Herşey Yanımdaysan Eğer / Yok Olur Gidersen Eksilir Tükenir..
ComboBox is offline  
Old 18.11.2012., 00:23   #77
Quote:
ComboBox kaže: Pogledaj post
Sveznajuća wikica kaže da Engin Altan Düzyatan participira u seriji:
http://en.wikipedia.org/wiki/Engin_Altan_D%C3%BCzyatan

Hadi be!? Da joj vjerujem ???
vjeruj vjeruj ... pročitaj 9. ime od dole i bingo! ne znam što/koga glumi, možda će xavi znati.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 18.11.2012., 10:38   #78
EAD igra i uloga je full sporedna ono nije vrijedno spomena.
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Old 18.11.2012., 13:37   #79
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
vjeruj vjeruj ... pročitaj 9. ime od dole i bingo! ne znam što/koga glumi, možda će xavi znati.
Piše da glumi novinara; hebate, čak ni imena nema . Nadam se da ću prespavati to pojavljivanje
__________________
Su Olsan Taşa Değsen Olur Safir / Yol Olsan Yürünsen Cennet’e Gidilir / Tam Olur Herşey Yanımdaysan Eğer / Yok Olur Gidersen Eksilir Tükenir..
ComboBox is offline  
Old 18.11.2012., 16:09   #80
Ovo bi se moglo gledati.
Odavno nisam gledao seriju na tv-u od prve do zadnje epizode, iskreno fali mi to...
Uglavnom, dajem šansu seriji.
dennomon is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:54.