Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2012., 01:22   #1581
Banj

pozdrav svima,

nego, mozda se spominje na nekom drugom pdfu ili temi, a mozda se to samo meni (neupucenom purgeru, jel) cini kao znacajna vijest, al nitko ni rijeci o novoj plazi "banj" (http://mok.hr/vijesti/sibenik/otvara...i-mars-na-banj) u Sibeniku!? kak to??

ono, kolko sam ja upucen sibenik do sada zapravo i nije imao plazu, odn. do najblize plaze se moralo nekam dalje putovati busom, ili je bila varijanta sa nekim od bliskih otoka, jel tako... pa mi se cini da bi to mogla biti znacajna novost i vijest za sibenik i sibencane, a ni gostima ne bi trebala biti mrska pretpostavljam...

no dobro, ne laje pas, jel, nego postoji neka udaljena mogucnost da navratim do sibenika ljetos, pa me zanima koji su dojmovi upucenih, jel bio netko tamo uopce, jel ok plaza slozena ili je bez veze i tak, ono - basic info se trazi pls, ako netko zna slucajno...
__________________
Since life is the art of drawing sufficient conclusions from insufficient premises - question everything!
Or screw all that, and let's just go ride the wind, chase some clouds...

Zadnje uređivanje altus : 21.06.2012. at 01:26. Reason: zaboravio naljepit link na clanak o temi iz posta, eh...
altus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 07:31   #1582
Quote:
altus kaže: Pogledaj post
pozdrav svima,

nego, mozda se spominje na nekom drugom pdfu ili temi, a mozda se to samo meni (neupucenom purgeru, jel) cini kao znacajna vijest, al nitko ni rijeci o novoj plazi "banj" (http://mok.hr/vijesti/sibenik/otvara...i-mars-na-banj) u Sibeniku!? kak to??

ono, kolko sam ja upucen sibenik do sada zapravo i nije imao plazu, odn. do najblize plaze se moralo nekam dalje putovati busom, ili je bila varijanta sa nekim od bliskih otoka, jel tako... pa mi se cini da bi to mogla biti znacajna novost i vijest za sibenik i sibencane, a ni gostima ne bi trebala biti mrska pretpostavljam...

no dobro, ne laje pas, jel, nego postoji neka udaljena mogucnost da navratim do sibenika ljetos, pa me zanima koji su dojmovi upucenih, jel bio netko tamo uopce, jel ok plaza slozena ili je bez veze i tak, ono - basic info se trazi pls, ako netko zna slucajno...
Dosta je dobro, ludilo je vidjeti iz Dolca masa ljudi na plaži. Napravili su poštene tuševe, nije mrzla voda iz njih, stavili su one gluposti za presvući se. More je dobro, samo nemoj očekivati baš more, jerbo je to čista bočata voda, uzgon je nešto manji itd, ali isto super za kupati se.

Nema hlada nigdje na vidiku, to malo kvari dojam. Došao sam na otvorenje oko podne, imao sam dojam da se pržim zajedno s onim kamenčićima, a nigdje za pobjeći.

Ma sve u svemu super, fala k* da Šibenik ima plažu, kome se da ići na ove okolne lokacije za napraviti banjadu.
xeen is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 11:41   #1583
Quote:
xeen kaže: Pogledaj post
...Ma sve u svemu super, fala k* da Šibenik ima plažu...
thanx na odgovoru, nadam se da cu u nekoj ne predalekoj buducnosti i sam isprobati banjadu na "banju", a totalno se slazem da je bilo skroz bez veze da grad kao sibenik do sada nije ima plazu, al dobro, bolje ikad i tak, ne...
__________________
Since life is the art of drawing sufficient conclusions from insufficient premises - question everything!
Or screw all that, and let's just go ride the wind, chase some clouds...
altus is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 14:55   #1584
Pozdrav,

Idem na par dana do Sibenika pa bi me zanimale preporuke za klopicu. Koji restorancic bi mi preporucili. Da budemo siti, zadovoljni kvalitetom,a da nas ne oderu?
batik is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 22:47   #1585
Quote:
batik kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

Idem na par dana do Sibenika pa bi me zanimale preporuke za klopicu. Koji restorancic bi mi preporucili. Da budemo siti, zadovoljni kvalitetom,a da nas ne oderu?
Najbolji odnos cijene i kvalitete ti je restoran Gušt ilitiga MŽ, na izlazu iz Šibenika prema Brodarici, kod Plodina. Tu je uvijek krcato a klopa je dobra i ima svega. Ako oćeš u centru, onda Pellegrini kod katedrale, di je malo skuplje, ili dolje na početku rive imaš 2-3 ok restorančića
Doctor Sammy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 23:12   #1586
Quote:
Doctor Sammy kaže: Pogledaj post
Najbolji odnos cijene i kvalitete ti je restoran Gušt ilitiga MŽ, na izlazu iz Šibenika prema Brodarici, kod Plodina. Tu je uvijek krcato a klopa je dobra i ima svega. Ako oćeš u centru, onda Pellegrini kod katedrale, di je malo skuplje, ili dolje na početku rive imaš 2-3 ok restorančića
Hvala ti lijepa. Moze jos samo info o kakvoj dobroj plaži. Sto bi preporucio?
batik is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 00:37   #1587
Quote:
batik kaže: Pogledaj post
Hvala ti lijepa. Moze jos samo info o kakvoj dobroj plaži. Sto bi preporucio?
Od prije nekoliko dana je otvorena plaža Banj u centru s pogledom na katedralu, ali bih prije preporučio odlazak u okolicu - Žaborić, Jadrija ili Srima. Sve je u krugu 10ak km od grada
Doctor Sammy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 22:22   #1588
Quote:
Doctor Sammy kaže: Pogledaj post
Od prije nekoliko dana je otvorena plaža Banj u centru s pogledom na katedralu, ali bih prije preporučio odlazak u okolicu - Žaborić, Jadrija ili Srima. Sve je u krugu 10ak km od grada
Zahvaljujem jos jednom.
batik is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2012., 09:57   #1589
U Dalmarea su se rasprodale ove klime, kažu da će ih možda dobiti još pa bi uzela. Da li znate nekog tko ju je kupio, kakvi su učinci, dobra loša, hladi, bučna tiha? Please!
__________________
Ništa
Filozovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2012., 17:08   #1590
Ja sam svake godine u Šibeniku već 13 godina i već mi je dopizdilo ić na Srimu i Solaris,hvala Bogu da se sad plaža otvorila.
Andy Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2012., 15:23   #1591
Bok svima, evo da se i ja javim. Bila u Šibeniku i bilo mi je bolje nego na Korčuli prošle godine. Moram pohvaliti hranu i cijene u konobi Batana, u selu Zablaće.
crvenokosa112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2012., 21:42   #1592
Lipo je čuti nekoga kad hvali moj rodni grad.Crvenokosa dobro nam došla i dogodine.
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 15:12   #1593
Postoji li bus koji ide iz Šibenika direktno na Murter ili neki koji po mogućnosti ima što manje usputnih stanica?
mala kaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 22:53   #1594
Gdje mogu točno naći linije Jadrija-Šibenik za kolovoz ove godine?
Anavi=) is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 04:04   #1595
Quote:
mala kaca kaže: Pogledaj post
Postoji li bus koji ide iz Šibenika direktno na Murter ili neki koji po mogućnosti ima što manje usputnih stanica?
Postoji AT Šibenik (mislim) lokalna linija, bus koji ide iz Šibenika kroz Vodice i Tisno na Murter.
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2012., 19:45   #1596
Pozdrav svima,
ima li u Šibeniku povoljno mjesto za iznajimiti bicikle? Ako ne, postoji li netko voljan iznajmiti bicikl ultra pouzdanoj osobi za vrijeme Terranea?
anrakee is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2012., 12:15   #1597
Pozdrav,
zanima me gdje bi mogli besplatno parkirati auto na koji sat, ne mora biti sam centar... no, svakako bi bilo poželjno da nije udaljeno više od 10ak min pješke...
šljaštilica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2012., 13:53   #1598
Quote:
šljaštilica kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
zanima me gdje bi mogli besplatno parkirati auto na koji sat, ne mora biti sam centar... no, svakako bi bilo poželjno da nije udaljeno više od 10ak min pješke...
Povedi nekog lokalca, sam ćeš teško ili nikako naći ako ne znaš grad.
xeen is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2012., 00:27   #1599
Quote:
šljaštilica kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
zanima me gdje bi mogli besplatno parkirati auto na koji sat, ne mora biti sam centar... no, svakako bi bilo poželjno da nije udaljeno više od 10ak min pješke...
Jedino ti preostaje Baldekin, tamo kod onih zgrada kod Draženovog koša ili kod nadvožnjaka na Šubićevcu. Treća solucija je u Docu kod dućana ili dolje kod Vesla, na kraju Doca...
Doctor Sammy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2012., 20:51   #1600
Autobusne linije-gradske-Šibenik

pošto se selim za 15-tak dana u Šibenik (Šubičevac),tražim i zanima me vozni red gradskih autobusa,di ja to mogu naći po net-u?
__________________
I onda ?????
jupi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:09.