Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2013., 00:11   #1621
Quote:
Lorraine kaže: Pogledaj post
Firma u kojoj radim je surađivala sa sve tri i najboljom se pokazala Lingua. Imaš reference na njihovoj stranici. U Lingui je cijena 350 kn/mj za odrasle i koliko znam, svi jezici osim ruskog se upisuju u radnu knjižicu, za ruski još čekaju verifikaciju MZOŠ-a. O drugim školama ne znam detalje, najbolje da ih nazoveš.
fala lipa na odgovoru, Lorraine ... 350 kn kažeš.. uh, nije baš jeftino...
roxy- is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 23:18   #1622
Quote:
Jethro kaže: Pogledaj post
bit ću (nadam se) kratak.
iz zagreba sam i namjeravam kupiti stan u šibeniku. zašto baš šibenik? osobni razlozi pa da ne duljim.
interesira me sljedeće: iako sam već zasićen morem, kupanjem, sunčanjem, moram misliti i na djecu. jednostavno bih htio znati gdje jesu bliske plaže centru (koliko km, povezanost i sl.). što je sa banjem? jel ši mrtav zimi kao i zadar? jel dovoljno živo ljeti? kupio bih stan u centru ši i msilim dati do najviše 50k eur. u kamenoj kući, onako - za urediti. toga me nije strah. već sam našao i okvirno poziciju (npr j.barakovića i okolica). stanuje li itko u tako starim zgradama? jel jako trulo? drvene su grede pa jel se ljulja kao u zagrebu? kako dovesti namještaj i sl? nema mjesta za žlicu, a kamo li za kombi sa namještajem. eto, namjera mi je biti u proljeće i jesen u ši., a ljeti neka bude kćerkica... nisam (još) kupio stan pa ako netko ima nešto za preporuku, go for it!
svaki savjet je dobrodošao.
hm....ja osobno ne bi u centar. nemaš di sa autom i liti za doći u centar je užas. gužva za pop. tako da i za dovesti namještaj blokirš jednu ulicu.
radije bi pogledala šubićevac, blizu centru i ok pozicija. blizu je ulaz na magistralu i ljepše je. a i 'malo' skuplje. doduše i na šubićevcu ima stari zgrada. i imaš mista za kombi
le la is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 14:35   #1623
Parking u Šibeniku?

Molim za pomoć dobre poznavatelje užeg centra grada. Gdje se u Ši nalazi hotel Krka, na kojoj točno adresi (i ako može broj telefona, zanimljivo ali nema na netu)?
Gdje je najbolje (najpovoljnije) parkirati a da nije daleko taj hotel (recimo 5-10 min hoda je tolerancija). Recimo za prenoćiti ili ako se hoću zadržati cijeli dan (ili pola dana tamo), kamo sa autom?
Thnx za svaki (dobar) info.
__________________
http://www.diyaudio.com.hr/
-Roko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 16:50   #1624
Quote:
-Roko kaže: Pogledaj post
Molim za pomoć dobre poznavatelje užeg centra grada. Gdje se u Ši nalazi hotel Krka, na kojoj točno adresi (i ako može broj telefona, zanimljivo ali nema na netu)?
Gdje je najbolje (najpovoljnije) parkirati a da nije daleko taj hotel (recimo 5-10 min hoda je tolerancija). Recimo za prenoćiti ili ako se hoću zadržati cijeli dan (ili pola dana tamo), kamo sa autom?
Thnx za svaki (dobar) info.
Hotel Krka je doslovno odmah pored rive di stoje trajekti za otoke.. ne može ga se falit..

Al nešto ste falili.. taj hotel ne radi od...a mislim...otkad ja znam za sebe
to je, nažalost, stara ruševina

Možda bolje da potražite smještaj u hotelu Jadran koji je također u centru, pored općine

http://www.booking.com/hotel/hr/jadr...FUUV3godJiYAaw
__________________
Za spasiti svijet nemam ideju..
Terranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 17:11   #1625
Quote:
Terranea kaže: Pogledaj post
Hotel Krka je doslovno odmah pored rive di stoje trajekti za otoke.. ne može ga se falit..

Al nešto ste falili.. taj hotel ne radi od...a mislim...otkad ja znam za sebe
to je, nažalost, stara ruševina

Možda bolje da potražite smještaj u hotelu Jadran koji je također u centru, pored općine

http://www.booking.com/hotel/hr/jadr...FUUV3godJiYAaw
Thnx Terranea, ali ni ne mislim "odsjesti" u tom hotelu, već možda upravo u hotelu Jadran ili nekom hostelu. U hotelu Krka me zanima isključivo dvorana(e).

Ono što me zanima je parking. Nakon koliko sati se u subotu popodne više ne naplaćuje parking na gradskim parkirališnim mjestima? I postoji li kakva dobra alternativa tim parkiralištima, tj. zone di se parking ne naplaćuje ni u radne dane, a da nisu udaljene više od desetak min laganog hoda od rive.
__________________
http://www.diyaudio.com.hr/
-Roko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2013., 00:20   #1626
Quote:
-Roko kaže: Pogledaj post
Ono što me zanima je parking. Nakon koliko sati se u subotu popodne više ne naplaćuje parking na gradskim parkirališnim mjestima? I postoji li kakva dobra alternativa tim parkiralištima, tj. zone di se parking ne naplaćuje ni u radne dane, a da nisu udaljene više od desetak min laganog hoda od rive.
U samom centru teško da ćeš naći parkirno misto bez plaćanja. Možeš parkirati auto negdi na Baldekinu, tamo su stambene zgrade pa ima parkirnih mista, a nije daleko od centra...
roxy- is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2013., 12:11   #1627
Quote:
roxy- kaže: Pogledaj post
U samom centru teško da ćeš naći parkirno misto bez plaćanja. Možeš parkirati auto negdi na Baldekinu, tamo su stambene zgrade pa ima parkirnih mista, a nije daleko od centra...
Thnx roxy, znači isplatilo bi se napraviti đir (ili dva) autom okolo, pa potražiti neko slobodno mjesto ispred stambenih zgrada, a zatim se lagano spustiti do rive na noge. A u subotu popodne, recimo sat-dva prije nego prestanu naplate, uplatiti taj sat-dva (nadam se da nije preko 10 kn sat) i nakon toga auto može biti i cilu noć. Valjda ne naplaćuju preko vikenda...ili se varam?

Od koje ure u subotu prestaje naplata?
__________________
http://www.diyaudio.com.hr/
-Roko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2013., 13:19   #1628
Quote:
-Roko kaže: Pogledaj post
Thnx roxy, znači isplatilo bi se napraviti đir (ili dva) autom okolo, pa potražiti neko slobodno mjesto ispred stambenih zgrada, a zatim se lagano spustiti do rive na noge. A u subotu popodne, recimo sat-dva prije nego prestanu naplate, uplatiti taj sat-dva (nadam se da nije preko 10 kn sat) i nakon toga auto može biti i cilu noć. Valjda ne naplaćuju preko vikenda...ili se varam?

Od koje ure u subotu prestaje naplata?
Ja ti to ne znan, ali zar nebi ima besplatan parking u sklopu hotela Jadran (ili nekog hostela ukoliko posjeduje privatni parking) ako bi tamo odsjea?
roxy- is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2013., 13:28   #1629
Quote:
roxy- kaže: Pogledaj post
Ja ti to ne znan, ali zar nebi ima besplatan parking u sklopu hotela Jadran (ili nekog hostela ukoliko posjeduje privatni parking) ako bi tamo odsjea?
Navodno da hotel Jadran ima samo nekoliko slobodnih mjesta i to, ako imaš (puno) sreće pa trenutno nisu već zauzeti, košta 40kn dnevno. Hosteli (koji su, btw puuuno povoljniji po cijeni) nažalost nemaju "svoje" parkinge.
__________________
http://www.diyaudio.com.hr/
-Roko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2013., 02:46   #1630
Roko, ako ti je parking toliko bitna stavka, onda parkiraj kod bazena u Crnici. Do Jadrana imaš desetak minuta pješke, i to u slučaju da se vučeš s noge na nogu.
Chiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2013., 04:11   #1631
Quote:
Ta villas Kornati? To je u Solarisu? Ma nije problem naći hotel ili hostel, ima ih na bacnje..samo ona je zauzeta, mislim čak i udana iako nije rekla zato ju je previše strah. Ima li koji hostel, hotel di se na recepciji ne vidi tko ulazi?
đubre jedno mučko,ideš derat ispaćenu šibensku drolju,prisilo ti...

a ti roko plati parking ovom napaćenom gradu i zemlji,nisi ti šibenčan da moš mukte parkirat di te volja..

Zadnje uređivanje Sibencan : 14.03.2013. at 04:16.
Sibencan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2013., 12:49   #1632
Quote:
Chiro23 kaže: Pogledaj post
Roko, ako ti je parking toliko bitna stavka, onda parkiraj kod bazena u Crnici. Do Jadrana imaš desetak minuta pješke, i to u slučaju da se vučeš s noge na nogu.
Puno hvala Chiro23 za info!

Evo gledam na mapi: http://wikimapia.org/16721536/hr/Bazen-u-Crnici

To je južni dio bivšeg TEF-a, i čini se, bar ovako na slikicama da ima prilično mjesta za parking, a zaista nije daleko, pomalo šetnjom uz obalu na jugo i za nekoliko minuta sam na rivi.

Zlata vrijedna informacija, jer mi se parking zaista učinio problematičnim, barem ovako vrteći po netu. Malo mi je bezveze recimo činjenica da se smještaj u hostelima može naći za 100-120kn (i to sa svim boravišnim i ostalim taksama), a da za gradski parking treba platiti cca 240kn za 24 sata.
__________________
http://www.diyaudio.com.hr/
-Roko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 08:49   #1633
ima netko iz Betine?
trazim jednog travara, covjek je stariji, iz Zagreba je, bude preko ljeta u Betini, ima negdje u nekoj uskoj ulicici kucicu.

bila sam unazad nekih 10 godina, zaboravila sam gdje je to bilo, a nemam ni broj mobitela koji mi je dao.
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 13:25   #1634
Quote:
Cvrčak i Mrav kaže: Pogledaj post
bude preko ljeta u Betini, ima negdje u nekoj uskoj ulicici kucicu.
Upravo si opisala cijelu Betinu. sorry nisam od pomoći
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 20:06   #1635
Koji kozmetički salon u šibeniku je najbolji po pitanju oblikovanja obrva?
hermes birkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 12:06   #1636
Quote:
Cvrčak i Mrav kaže: Pogledaj post
ima netko iz Betine?
trazim jednog travara, covjek je stariji, iz Zagreba je, bude preko ljeta u Betini, ima negdje u nekoj uskoj ulicici kucicu.

bila sam unazad nekih 10 godina, zaboravila sam gdje je to bilo, a nemam ni broj mobitela koji mi je dao.
umro je prije nekoliko godina. ne buš ga našla.
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 12:36   #1637
Quote:
hermes birkin kaže: Pogledaj post
Koji kozmetički salon u šibeniku je najbolji po pitanju oblikovanja obrva?

ja san bila jednon davno u zdenke, nije ispalo loše, samo šta mi je za moj pojam ipak malo pretanko bilo

ma obrve najbolje možeš sam oblikovati, po svom ukusu, samo triba malo prakse
roxy- is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 16:12   #1638
...srednjedalmatinski gradić koji bi mogao mnogo toga više za ponuditi. jer osim rive sa svim poznatim znamenitostima, starog dijela grada, utvrde Sv. Mihovila itd. nešto jednostavno fali. možda više manifestacija i sportsko-reakreacijskih događaja. činilo mi se kao da je grad mrtav...
__________________
Ianus Christius je urednik i autor web stranice za promociju kreativnosti, samospoznaje i kritičkog načina razmišljanja.

***više na https://www.facebook.com/libertasnova/
ianusc is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2013., 09:16   #1639
e, najbolje da cili grad glumi klaunove za putnike namjernike, valjda bi onda primjetili da se nešto događa jeli......eto nakon dugo godina napokon ima više mista za izaći, šetnice, more, uglavnom lipo vrime, vrhunski restorani ( jedan najbolji dalmatinski, drugi u top 10 ), sada se ima i plaža praktički u centru grada......
al eto, ljudi ne skaču kroz kolute od vatre niti gutaju mačeve...jbn. katastrofa...
__________________
....Predaja nam mora biti nametnuta mačem, a ne riječima ...
http://www.youtube.com/watch?v=LFxI_...eature=related
Veliki vladar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2013., 22:59   #1640
@roxy- na kraju sam otišla u marea wellness u zadru, nije ispalo dobro.
Sada opet puštam obrve i ovaj put ću ih sama počupati.
hermes birkin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:42.