Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2023., 20:03   #4181
Quote:
77miha7 kaže: Pogledaj post
700€ brutto- cca 570€ netto
Topli obrok 66€
Nakn. za prekov. rad 83€
Prijevoz prema mjesečnoj karti od mjesta prebivališta do mjesta MPM

Rasta plaća pojedinačno NEMA, jedino kolektivno… kako se povećava minimalac u RH, tako će se povećati i tebi plaća.

Da ne pričam Jeb*** u mozak od stran Regionalni voditelja koji misle da su Bogom dani itd…da ne nabrajam tu još xxx stvari koje nemaju veze s vezom, ali to opet nemože razumijet netko tko ne radi taj posao.( brisanje stavki; npr. Dođe ti čovjek i želi Bijeli Marlboro, ti ga lijepo skeniraš i onda ti taj isti čovjek veli da ipak želi Crveni Marlboro, taj bijeli moraš izbrisati s kase.. e to sve brisanje ti se prati i onda ako ti kao prodavač imaš više takvih situacija dobiš prijavu, moraš pisat obrazloženje itd…prijetnje otkazom itd…to je samo jedna od stvari Jeb*** u mozak…one priče zarade sa strane zaboravi, toga NEMA.
A tek hot-dogovi...3 mjeseca sam tamo i mislim da ću šmugnuti na manju plaću (manji dodaci na minimalac )
Sve što ste napisali proživljavam iz prve ruke i bogami ne mislim smrdit na pumpi za svaki blagdan. Da bar skrate malo. A i kupci nisu baš svoji
nina-nana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2023., 22:41   #4182
Da dam spoj doprinos na temu.. prije 6 mjeseci sam bio na razgovoru u glavnoj ininoj zgradi - pozicija voditelj projekata u investicijskom sektoru ine. Direktor mlad, komunikativan, odličnog ljudskog pristupa, objasni ti što se od tebe očekuje i kako izgleda jedan proces "pisanja" projekta sa stage gateovima, odobrvanjima projekata od strane viših instanci, upravljanja budžetom itd.
Stvarno mi se svidio čovjek. Međutim, ina ima veliki nedostatak u vidu toga što nisu u mom rodnom gradu iz kojeg se ne mislim seliti - trebao bih putovati autom 100 km svaki dan u jednom i u drugom smjeru, a po pitanju WFH nedovoljno nude za moju situaciju - ja sam razmatrao 3+2 rješenje (3 tamo, 2 dana doma), no politika firme je 4+1 max.
Plaća cca oko 12-13000 kn (kolko sam čuo od frendova koji tamo rade).
Naravno, razgovoru je prethodio online tq test i klasik psiho test, all that jazz.
Na kraju razgovora sam im se zahvalio na vremenu i odustao od daljnjeg procesa jer sam procijenio da bi me put satro. Sad u retrospektivi razmišljam da sam možda mogel bar i probat.
Pa eto, ako se netko misli javljat za voditelja, od mene samo pozitivna iskustva.
InkyFleshling is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2024., 08:27   #4183
Specijalist za kontroling

Pozdrav,
Prijavila se za oglas specijalist za kontroling. Malo me muči što mi se čini da u zadnje vrijeme ima jako puno oglasa za tu poziciju (u INI naravno ;-) ). Ima netko iskustva? Hvala.
Fishermanlady is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2024., 08:27   #4184
Thumbs up

Quote:
InkyFleshling kaže: Pogledaj post
Da dam spoj doprinos na temu.. prije 6 mjeseci sam bio na razgovoru u glavnoj ininoj zgradi - pozicija voditelj projekata u investicijskom sektoru ine. Direktor mlad, komunikativan, odličnog ljudskog pristupa, objasni ti što se od tebe očekuje i kako izgleda jedan proces "pisanja" projekta sa stage gateovima, odobrvanjima projekata od strane viših instanci, upravljanja budžetom itd.
Stvarno mi se svidio čovjek. Međutim, ina ima veliki nedostatak u vidu toga što nisu u mom rodnom gradu iz kojeg se ne mislim seliti - trebao bih putovati autom 100 km svaki dan u jednom i u drugom smjeru, a po pitanju WFH nedovoljno nude za moju situaciju - ja sam razmatrao 3+2 rješenje (3 tamo, 2 dana doma), no politika firme je 4+1 max.
Plaća cca oko 12-13000 kn (kolko sam čuo od frendova koji tamo rade).
Naravno, razgovoru je prethodio online tq test i klasik psiho test, all that jazz.
Na kraju razgovora sam im se zahvalio na vremenu i odustao od daljnjeg procesa jer sam procijenio da bi me put satro. Sad u retrospektivi razmišljam da sam možda mogel bar i probat.
Pa eto, ako se netko misli javljat za voditelja, od mene samo pozitivna iskustva.
Dobar info
Fishermanlady is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2024., 20:33   #4185
ina growww

Pozz ekipa, evo moj prvi post. Zanima me jel se ina growww godina pripravnistva placa ili se radi za đ? Vidim da traze ekipu koja je zavrsila prijediplomski ili diplomski studij pa mi je nekako logicno da se placa, no nigdje nemaju navedeno jel se placa ili ne...
pernica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2024., 08:33   #4186
dobro jutro!

imam samo jedno pitanje vezano za INU (prodavaca). koliko dana u tjednu se radi?

hvala unaprijed!
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2024., 15:10   #4187
Quote:
anonimna123 kaže: Pogledaj post
dobro jutro!

imam samo jedno pitanje vezano za INU (prodavaca). koliko dana u tjednu se radi?

hvala unaprijed!
Ako se radi od 0-24,pretežno se radi 6 dana 2 slobodna.
Zdrave11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:20.