Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2008., 12:51   #42
Quote:
Irriducibili kaže: Pogledaj post
Dinamo-Hajduk 2-1 22.9.1996. - Derbi u znaku nereda


Jebote već je 12 godina prošlo !

Kad sam onda došao živ do Maksimira i nazad kroz grad mogu otići i u Irak slobodno. Jebiga, 20 kila manje te čini puno bržim čovjekom

P.S. Da mi netko ponudi 10000 eura da ponovo to napravim, glatko bi ga odbio.
__________________
apartmani na moru
Antimon2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2008., 16:46   #43
gostovanje 80-ih

ej ljudi...meni je stari priča da je na jednon od gotovanja u zgrebu bilo masu njih...to je ukratko šta je on priča...nije bitno.

uglavnon kaže da su došli u zg, i kupovali karte, da je jug bija rasprodan, i onda su bili primorani kupovat zapad, i desilo se da je večina torcide na zapadu bila na donjoj tribini, a on je bija među manjinon na gornjoj.... i pošto su tili bit skupa, oni odgori su se spuštali doli... i zapad doli je bija puno torcide i jug također... ja neznan kolko je to ljudi, al po mojo procjeni je masu... valjda više od 10 000?
sad, zanima me jel iko prisustova toj utakmici, jel ima nekih koji znaju da je to bilo tako?!

bbb- ne serite, ne pričajte gluposti... samo oču čut jel neko zna da je bilo tako, odnosno da je bija tamo
splicanin_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2008., 16:50   #44
Quote:
splicanin_ kaže: Pogledaj post
ej ljudi...meni je stari priča da je na jednon od gotovanja u zgrebu bilo masu njih...to je ukratko šta je on priča...nije bitno.

uglavnon kaže da su došli u zg, i kupovali karte, da je jug bija rasprodan, i onda su bili primorani kupovat zapad, i desilo se da je večina torcide na zapadu bila na donjoj tribini, a on je bija među manjinon na gornjoj.... i pošto su tili bit skupa, oni odgori su se spuštali doli... i zapad doli je bija puno torcide i jug također... ja neznan kolko je to ljudi, al po mojo procjeni je masu... valjda više od 10 000?
sad, zanima me jel iko prisustova toj utakmici, jel ima nekih koji znaju da je to bilo tako?!

bbb- ne serite, ne pričajte gluposti... samo oču čut jel neko zna da je bilo tako, odnosno da je bija tamo
Kakav veseli mladić. Ti se zajebavaš, je li?
sjekira is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2008., 16:51   #45
evo zna san...pa gospe ti reka san da mi odgovore samo svjedoci,a ne vake gluposti da pišete...
splicanin_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2008., 17:02   #46
Ne znam za Zagreb, al evo jedne sa gostovanja Torcide u Rijeci 1988. (neredi oni jel) - naime, jedan frend koji je tada bio na istoku sa svojim starim, je svjedočio kako je jedan torcidaš, kada je bila izbila frka sa murjom na istoku, ugrizao, ni manje ni više nego policijskog njemačkog ovčara
B52 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2008., 17:11   #47
Quote:
B52 kaže: Pogledaj post
je svjedočio kako je jedan torcidaš, kada je bila izbila frka sa murjom na istoku, ugrizao, ni manje ni više nego policijskog njemačkog ovčara
splicanin_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2008., 17:53   #48
te priče o karnevalskim dolascima je i meni moj stari veliki hajdukovac priča. nije tu da ga pitan o konkretnom događaju šta ti spominješ al mi je priča još luđe dogotovštine iz zagreba kad bi oni išli. još ti malo i kažeš, 10 000, znalo je bit i više torcideros moj.
__________________
samo s tobom Šibeniče moj
exit12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 15:59   #49
Bilo je. Iako je to bilo mirnije vrijeme, bar u odnosima Dinamo - Hajduk. Mrzilo se Srbe, Hrvati se nisu toliko mlatili. Druga vremena, i bolja za pravo reći.
__________________
apartmani na moru
Antimon2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 17:25   #50
Dogodovštine

otvaran temu prvi puta na forumu i nadan se da se neće ključat.virujen da mnogo nas ima toliko uspomena i zanimljivosti koje mnogi neznaju, tužne i vesele, komične i glupe koje bi bilo ode dobro napisat,da ipak ne ostanu samo sjećanja pojedinaca.ja san sta ić na utakmice al evo naša san disketu sa skoro svim mojim utakmicama koje san vodija ka dnevnik..i onda jedva uspija rekuperat podatke sa krekiranim programom i oduševljenju nema kraja.to me i inspiriralo da otvorin temu.mislim da nemora biti isključivo nogometne dogodovštine već sve ono zanimljivo iz navijačkog đira šta se proživilo i dogodilo.ko želi moga bi stavit i neku sliku koja je karakteristična po nečemu,svrha je u biti da bude tema di se nećemo pljuvat, srat jedni po drugima i provocirat već prisjetit sa guštom svega šta krasi u biti ovaj đir.evo za početak da ja napišen par mojih, davno je to bilo...nečega se nebi nikad ni sitija da nisan pisa sve to..evala


VARAŽDIN, 25.09.2004.


IAKO NISAM BIJA SIGURAN OĆU LI IĆI ČAČA JE U PETAK IŠA AUTON ZA ZAGREB PA SAN SE UVALIJA I PRISPAVA KOD PAIĆA I POSJETIJA PRVI PUT U ŽIVOTU HOKEJAŠKU UTAKMICU DI JE MEDVEŠČAK DOBIJA PARTIZANA 21:1.U VARAŽDIN SAN DOŠA KOMBIJEM KOJI ME SKUPIA NA NAPLATNIM DO KOJIH SAN IŠA PJEŠKE IZ ZAGREBA TAKO DA SAN UMRA DOK SAN STIGA.DOŠLI SMO U VARAŽDIN SA PRATNJOM I BEZ IKAKVIH ZANIMLJIVOSTI I UZ BESPLATNU KARTU SAN UŠA.NAVIJANJE DOSTA SLABO KA I SAM BROJ TORCIDE ALI NAKON 2 GOSTOVANJA ODE TEK OVAJ 3 JE HAJDUK USPIJA DOBIT. VRATIJA SAN SE SA ISTOM EKIPOM U KOMBIJU ALI PUT JE BIJA TOTALNO NELOGIČAN I NAPORAN POGOTOVO OZADA JER SAN SIDIJA U GEPEKU NA NEKOJ BAČVI. OD ZANIMLJIVOST TLAČENJE GOSTIJU U MACOLE I SIKTANJA POJEDINACA NA SVAKU ŽENSKU I NAPAD NA JEDAN AUTO OD BOJSA U VARAŽDINU.SVEUKUPNO SAN POTROŠIJA 50 KUNA OD TOGA 20 NJIMA ZA GORIVO A OSTALO SPIZA.SLIJEDI RIJEKA NA POLJUDU.

MAGISTRALA, 24.10.2004.


GOSTOVANJE U PULI, NISAM NIKAD BIJA INAČE TAMO, PA JE BILO IDEALNO OTIĆ. IŠA SAN NA STOPANJE JER NOVACA ZA KOMBI ILI BUS NEMAN. TRAGEDIJA, PRIKO DVI URE STOPANJA, SAMO JEDAN AUTO PU REGISTRACIJA U CILO VRIME I NIJE STA, NITI JEDAN BAR DO RIJEKE, TAKO DA SAN SE LIPO OCRNIJA I VRATIJA KUĆI SA NEKOM ŽENOM KOJA MI JE STALA I BACILA ME DO DVORANE.JOŠ DA BUDE GORE, HAJDUK DOBIJA NA ŠUPAK AUTOGOLOM, I OBRANJEN PENAL U 86. MINUTI.KOJA TUŽNA SUBOTA….

SPLIT, 05.03.2005.

PO OBIČAJU SAN SE SAM ZAPUTIJA NA STOPANJE I BRZO RJEŠIJA DO SPLITA, MENE I JEDNOG VODIČANA ISKRCA SKORO U SOLINU TAKO DA SMO UBILI VRIME PJEŠKE DIO UTAKMICE. NAVIJANJE OPET ONAKO, NIJE NA NIVOU, ODNOSNO KAKO JA OČEKUJEM ZA DOMAĆU, POLA SJEVEROISTOKA SAMO GLEDA UTAKMICU .SREA DOSTA POZNATIH I DOGOVORIJA SA KNINJANIMA GOSTOVANJE ZA RIJEKU A HAJDUK JE DOBIJA UTAKMICU, ZABORAVIJA SAN REZULTAT. NAZAD SAM TRIBA SA BRODARIČANIMA ALI SAN IŠA SA NEKIM TIPOM IZ GRADA, KOMOTNO I OPET BESPLATNO, ONAKO KAKO JE NAJBOLJE. UTAKMICA PRID RIJEKU TAKO DA NIJE NEŠTO ZA NEKI ALMANAH TORCIDE.


OSIJEK, 26.02.2005.

OVO PIŠEM SA VELIKIM ZAKAŠNJENJEM, KOMPJUTER JE CRKA TAKO DA SE KRPAM PRIKO KLUBA MLADIH. INAĆE, OSIJEK JE BILO ODLIČNO GOSTOVANJE, ISTI DAN JE ČAČA IŠA POSLOVNO PRIMA ZAGREBU TAKO DA SE POKLOPILO I NIJE MOGLO BOLJE. U ZAGREBU SAN OSTA KOD PAIĆA JEDAN DAN TAKO DA SMO U OSIJEK IŠLI SVI I KOLEGA ČAK SE PRIDRUŽIJA. PO PUTU SMO BILI KOD UJAKA MARTINA DI SMO SE NA POLASKU ZA OSIJEK ODUŠEVILI FUZBOM LOKALNOG MJEŠTANINA DA NAS JE BOLILO OD CEREKA, PRAVI FUZBUTI ZLOČIN PLUS NJEMAČKE REGISTRACIJE OD MERCEDESA KOJEG JE TIP VOZIJA. U OSIJEK DOLAZIMO URU PRIJE UTAKMICE I ULAZIMO BEZ PLAĆENIH KARATA I NAVIJANJE DO KRAJA UTAKMICE, UZ LOŠIJA IZDANJA DIJELA KOJI JE SAMO GLEDA UTAKMICU. TRANSPARENT JEDVA OBISIJA I TO UZ SAMO DNO OGRADE ALI BIJA JE NA TV, TAKO JE REČENO .NEKI NAŠI SU DOBILI PO GLAVAMA TAKO DA JE BILO SRANJA SA KOHORTOM ALI MI NISMO IMALI NIKAKVIH PROBLEMA, SAMO ŠTA ME OVAJ PUT POLICIJA NIJE VOZILA PRIMA BOSUTSKOM VEĆ NAS JE ČAČA POKUPIJA. PRISPAVALI SMO, ODNOSNO PROBDIJELI NOĆ OSIM KOLEGE I IŠLI NAZAD PREMA ZAGREBU DI SU SU NJIH DVOJICA ISKRCALI A MI DALJE PRIMA GRADINI I ZA 6 IPO URI SMO BILI DALEKO OD LEDA, KALJUŽA, SNIGA U JEDINSTVENOJ DALMACIJI. REZULTAT JE BIJA 2-2, MOGLI SMO LAKO POPUŠIT, LOŠE SU IGRALI ALI UTAKMICU SE NIJE PUNO NITI GLEDALO VEĆ NAVIJALO, MANTALO ZASTAVAMA TAKO DA JE GOSTOVANJE IPAK BILO SOLIDNO.

Zadnje uređivanje Sibencan! : 10.02.2009. at 17:32.
Sibencan! is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 10.02.2009., 18:23   #51
Quote:
Sibencan! kaže: Pogledaj post
TRANSPARENT JEDVA OBISIJA I TO UZ SAMO DNO OGRADE ALI BIJA JE NA TV
Dođavola!
bi_st_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 20:11   #52
26.02 2005. Osijek

Krenili(komada 4) ujutro u 7.30 Cazmatransom iz Zagreba. Ponili 20-tak pohanih snicela, kruva i majoneze, komad shita i onu kutiju od 5 litara vranca.
U busu se spojili s jos jednim nasim koji je ima priku u Osijeku. Popili vino do Osijeka, ubacili se coviku u stan. Oko 1 uru stigla jos 4 momka sa terena iz Lipovca.Kupili jos vina. Prepijani krenili prema stadionu i po dobrom starom torcidaskom obicaju, putem se razdvojili u grupe od 2-3. Kupili jos vina, izvadili ga iz kutije i stavili ga u ruksak te unili 5 litara crnoga na stadion. Motali i trube, naravno. Bili zasigurno najgori na sjevernoj tribini. Vidili se na Najvjernijima par sekundi....uzas.
Posli utakmice krenili u daljni provod, a da nismo ni znali da se dogodilo par sranja popodne. Di smo stigli castilo nas ili smo mi mislili da nas caste, uglavnom nismo kune platili cilu noc, niti nas je ko sta pita. U neku uru pa, udria glavom, stavilo me u auto i zasilo 3 punta na osjeckoj hitnoj. Vratili se u istu birtiju, kljucali sa starijom ekipom do jutra.Ljudi su prva liga. Sili na Cazmatrans u 7 i krenili za Zagreb.
reg. ovisnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 20:39   #53
Quote:
reg. ovisnik kaže: Pogledaj post
26.02 2005. Osijek

Krenili(komada 4) ujutro u 7.30 Cazmatransom iz Zagreba. Ponili 20-tak pohanih snicela, kruva i majoneze, komad shita i onu kutiju od 5 litara vranca.
U busu se spojili s jos jednim nasim koji je ima priku u Osijeku. Popili vino do Osijeka, ubacili se coviku u stan. Oko 1 uru stigla jos 4 momka sa terena iz Lipovca.Kupili jos vina. Prepijani krenili prema stadionu i po dobrom starom torcidaskom obicaju, putem se razdvojili u grupe od 2-3. Kupili jos vina, izvadili ga iz kutije i stavili ga u ruksak te unili 5 litara crnoga na stadion. Motali i trube, naravno. Bili zasigurno najgori na sjevernoj tribini. Vidili se na Najvjernijima par sekundi....uzas.
Posli utakmice krenili u daljni provod, a da nismo ni znali da se dogodilo par sranja popodne. Di smo stigli castilo nas ili smo mi mislili da nas caste, uglavnom nismo kune platili cilu noc, niti nas je ko sta pita. U neku uru pa, udria glavom, stavilo me u auto i zasilo 3 punta na osjeckoj hitnoj. Vratili se u istu birtiju, kljucali sa starijom ekipom do jutra.Ljudi su prva liga. Sili na Cazmatrans u 7 i krenili za Zagreb.
definitivno jedan od najjaćih postova svih foruma zajedno.. to je to!
šjorbepo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 22:17   #54
RIJEKA, 12.03.2005.

IŠA SAN OKO 4 UJUTRO VLAKOM ZA KNIN, NISAM PLATIJA KARTU I DOŠA SAN OKO 7 URI I BLEJIJA DOK SE NISM NAŠA SA KNINJANIMA U NEKOM KAFIĆU. KOMBI KASNI KA LUD, A KADA JE DOŠA TO JE BILO TUŽNO ZA GLEDAT, NAS DESET NEZNAN KAKO SMO STALI ALI NIJE BILO DOBRO, JEDAN JE OTPA JER NIJE BILO MISTA.. PO PUTU SE STAJE SVAKO MALO NA CESTI RADI PIŠANJA, TIP IZ MUĆA SVIRA GUSLE NA GRLU I UBIJA NAS SVOJIM MELODIJAMA. PO PUTU NIKAKVIH DOČEKA, NIGDI ARMADE SAMO U NEKOM MISTU PAR CIGANA KOJI SU BILI NA BAUŠTELI NEŠTO SERU, PA IAKO JE MOGLO DOĆ DO OBRAČUNA SVE PROLAZI U MIRU. EKIPE ZA RIJEKU NENORMALNO, BUSEVA, KOMBIJA, AUTA, KOLONA KILOMETARSKA I ZAUSTAVLAJJU NAS GORI ZA KARTE UZET I DRŽE POD SVOJOM PASKOM UZ PRELOŠU ORGANIZACIJU KAO I UVIK. NAKON DOSTA VRIMENA IPAK SE KREĆE I TO SAMO KOMBIJI I DOLAZIMO NA STADION PREKASNO DA BI LIPO MOGA OBISIT ZASTAVU, STAVALJM JE NA SAM KANTUN NAŠE TRIBINE A KASNIJE SAN JU MAKA ČA. ARMADA JE BILA SOLIDNA, NAŠA KOREOGRAFIJA MI NIJE NEŠTO ALI JE BAKLJADA BILA PREMOĆNA. NAJGORE JE ŠTA SMO POPUŠILI 2-0 A KUĆI SAN SE VRAĆA ISTIM KOMBIJEM DO SENAJ PA BUSOM ZA ŠIBENIK. MOMCI IZ KOMBIJA SU SE KASNIJE PRIVRNILI NEGDI KOD GRAĆACA, NEVJEROVATNO .KUĆI DOLAZIM OKO 4 UJUTRO, ODBACUJEM DVOJICU BRODARAIČANA AUTOM KUĆI I LAGANO NA SPAVANJE .NAKON SVEGA IPAK NIJE BILO NEKO GOSTOVANJE, MOGU REĆI I LOŠE…
(ne šalji mi opomene il šta već, slova su velika jer je kopirano sa diskete a ne dernjava.ko bi sad ovo sve ponovo iša pisat, šta ti je)
evo jedna prigodna iz toga vrimena...na putu za stadion,tu je već počelo veselo bit.
http://xs536.xs.to/xs536/09072/df34392.jpg.xs.jpg

Zadnje uređivanje Sibencan! : 10.02.2009. at 22:30.
Sibencan! is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 22:33   #55
mačore, nemoj samo širiti nervozu, sve pet
Ferdibrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 22:42   #56
GLOGONJ-JEDINSTVO 0-1

Pobedise nas.Jedinstvo iz Stare Pazove je pobedilo Glogonja u Glogonju.Nas golman je u 41. minutu primio gol kroz noge.Promasili smo i penal.Gloge su razocarale 500 Glogonjaca i 100 Pijanica.Najbolji detalj se desio kada je u 83. minutu Toka iz Pijanica ubacio kokosku u teren.Hahaha

SAJKAS KOVILJ-GLOGONJ 2-0

Manje paznje zavredjuje tekma.Pijanice su se uputile u dobrom broju jer nas je bilo 40.Ali smo se bili napili pa nas je vozac izbacio 5 kilometara posle Glogonja.Onda se Mrkva popisao u pivsku bocu i dao Gokiju da popije. I Goki je popio. Posle smo razbili automobil nekom Beogradjaninu i on je pobegao niz put. Posle toga se secamo samo policijske celije...Na tekmu nismo isli.

CRVENKA-GLOGONJ 0-1

BRAVOOOOOO!Najbolji smo.Oko 150 Crvencana i 40 Pijanica je videlo veliku pobedu.Majstori.Na kraju tekme je Gligor udario motkom jednog policajca i svi smo posle toga masovno uleteli u teren i poceli de se ljubimo sa nasim igracima.Nekoliko igraca su nam poklonili kopacke.Treba reci da je Konju posle tekme udarilo auto, pa je dobio manji potres mozga ali su ga brzo pustili iz hitne pomoci i tako smo mogli srecni da idemo kuci.Sofer je 2 puta hteo na povratku da nas izbaci iz autobusa.

TEKSTILAC-GLOGONJ 5-0

Ovo je najgori rezultat u vecitom derbiju.Oko 1000 Odzacana se sladilo nasoj katastrofi.Sram ih bilo.Bilo je 150 Mutikasa i nas je otislo 80.Pevali smo svo vreme "Cistite dimnjake mutite kasu" i "Mutimo kasu u mamu vasu!".Nije doslo do tuce.Sramota.Izgubili smo jos jednom katastrofalno.Sramota.Bedak.

PALIC-GLOGONJ 10-0

Dok ne dodju novi igraci i uprava nema srece. 10 golova smo primili za 90 minuta.To je nenormalno keve mi!Zamislite to.Samo 2 puta su Gloge presle centar a nikada nisu usli u sesnaesterac Palica.Oko 200 gledalaca se smejalo Glogosima a nas 10 smo samo mogli da propadnemo u zemlju! Inace Marko se umalo udavio posto je skocio pre tekme u Palicko jezero i u alkoholisanom stanju u hladnoj vodi nije umeo da pliva.Jedva smo ga spasili.Na povratku smo izbacili sofera iz autobusa kod Novog Sada i Konja je uzeo sam da vozi!!!!!!!!!!!

GLOGONJ-RADNICKI 0-2

Bajmocani su dobili ali se nece rado setiti Glogonja.Posle tekme jedan od 50 Pijanica, Mrkva, poceo da pisa sa ograde po golmanu i treneru Bajmocana!!! hahaha

BRAZDAKOP-GLOGONJ 12-0

Nismo isli jer nismo imali novca a i bolje sto nismo.Valjda je vec na poluvremenu bilo 8-0.Bedak.


PUSITE NAM MUTIKASE
PUSITE NAM AVETI
Crni_Bombarder is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 23:04   #57
opušteno prika,nema nervoze.samo san ti napomenije da skužiš zašto su velika slova.
a za ove srpske mirodije šta reći..nema do balkana
Sibencan! is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 00:33   #58
http://img139.imageshack.us/my.php?i...291996ggp2.jpg

NIKAD NECU ZABORAVIT KAKO SAM GA UNIA TKO JEBE DEMOKRACIJU IMAMO MIRNU REINTEGRACIJU purgerima nisu dali nista unit sa dinamovim obiljezima tada
antisa2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 06:53   #59
šta se tiće rijeke '88 , pasa je ugriza Č.... sa kmana ali je prije pandur pustija pasa na tribinu i ovi je ugriza Č... a on onda vratija. još se sa te utakmice sičan da je policija posli trubila da neki djelatnici imaju ubode igala pa su se bojali da nije sida ili da nebi postali ovisni
neki naši su te nerede platili sa po 6mj. zatvora bez zakona o navijačima.
u maximiru je 80-ih zbalo bit stadion pola pola kad bi igrali di-ha ali to su bila neka druga vrimena. hajduk i dinamo 2 su kluba bratska..................
i noć prije zajebancija u trokutu lap, fanatic, kulušić. spavanje kod ekipe iz martićeve, nogač na šalati , ah kako je to davno bilo.
__________________
rođen sam u Splitu , popuši mi kitu
cialtrone is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 11:00   #60
Quote:
Irriducibili kaže: Pogledaj post
Dinamo-Hajduk 2-1 1.12.2002.

Tijekom odmora jedan Torcidaš pokušava utrčati na teren ,ali ga redari hvataju na tartan stazi i odvode,naravno uz negodovanje južne tribine.U drugom dijelu Torcidino navijanje sasvim slabo,gotovo nikakvo,tj. svelo se na kontinuirano navijanje svega 200-300 ljudi,dok su ostali pasivno promatrali utakmicu.Početkom drugog poluvremena Torcida podiže koreografiju-po sredini bijela traka debela nekoliko metara,a u sredini nje grb hajduka,pa sa svake strane još po jedna bijela traka i sa svake strane po crveno-plava(odnosno plavo-crvena) zastava. BBB su ispalili i jednu signalnu raketu koja je skrenula ka zapadu i proletjela dosta nisko iznad te tribine,na što Torcida također ispaljuje jednu signalnu raketu,ali u zrak te uložak s padobranom pada točno na sjevernu tribinu.Jedan od takvih incidenata se zbio oko 3 sata poslije ponoći kada su momci iz "Torcide Otok" prebili dvojicu Boysa koji su se našli u Macole "namjerno" pjevajući: Dođite nam opet glupi tovari".

Moje viđenje:

Bia san još mulac,ali gostovanje mi je ostalo u dosta dobrom sjećanju.Bio je to onaj "veliki derbi", pun događanja,sa dosta zbivanja na stadionu i oko njega..Nikad nisam vidio više transparenata na našoj tribini,čak ni u Rimu.Ja bih rekao da je bilo više od 3000 ljudi kako se spominje u tekstu,ali dobro..
kao što si napisao derbi pun događanja, (meni najdraži),
kaj se tiče brojke nebih se složio da vas je bilo više od 3 hiljade al nećemo o tome.

neke stavri sam s namjerom podebljao:
1.ovaj kaj je utrčao je skočio na onaj betonski kurac ispod juga jedva je mogo hodat pa su ga zato odma redari čopili
2.koreografija koju ste već prije i poslije ove utkmice nanovo digli na nekim utakmicama!
3.signalna raketa sa sjevera je prošla možda pol metra od dinamovih navijača na zapadu gore, to je moglo bit tragično...
4. torcida otok-toliko o tome da je to čobanski transparent...
ZGBd is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:32.