Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2008., 17:49   #81
"samozd"
to o bežigradu je prožvakana tema, je pivalo se i pivat će se, aj nemojmo o tome, mi(a i još par grupa van to piva, jel tako) imamo svoj stav o "herojskom" držanju određenog(a velikog) broja zadrana tih dana, vi iz nekog razloga želite prominit povijesne činjenice i to je to, mi svoje vi svoje-AMEN! ja san reka "oko 100" zadrana, možda možeš doći do spiska pa bolje znaš, ok, al ono je po meni bilo bliže 100 nego 150. ne razumin šta imaš od toga da lažeš ljudima ode, previše nas valjda mrziš, neznan. vi ste većinu vrimena nešto sami za sebe pivali, zadnjih pola sata niste praktički ništa osim jednom odgovorili na našu provokaciju. a Bože moj dragi, na ovo o 70 Funcuta nebi ni odgovara, to već spada u jeftine fore za koje smo se valjda složili da ih nećemo koristiti.
čekić salata
ja san to pročita ode pa san se malo raspita i koliko san ja ima čut tu se radilo o nekoliko(2,3) momaka. al ok, kako god je bilo, nedilja je, igraju zadar-osijek(!?!), šta ste vi mislili, 20-25 ljudi u šetnjici spremnih na pizdarije a niko nit nezna za to, znaš ti dobro kako to ide al teke podjebaješ, dobro. ako Funcuti budu bižali kad bude Šibenik-osijek onda seruckaj do mile volje. ok?
kr(eten)oatien
prodat se neću splitskome smeću!jes zadovoljan?aj sad lipo ća ako nemaš ništa pametno za reći
__________________
samo s tobom Šibeniče moj
exit12 is offline  
Old 18.08.2008., 19:38   #82
Quote:
exit12 kaže: Pogledaj post
"samozd"
to o bežigradu je prožvakana tema, je pivalo se i pivat će se, aj nemojmo o tome, mi(a i još par grupa van to piva, jel tako) imamo svoj stav o "herojskom" držanju određenog(a velikog) broja zadrana tih dana, vi iz nekog razloga želite prominit povijesne činjenice i to je to, mi svoje vi svoje-AMEN! ja san reka "oko 100" zadrana, možda možeš doći do spiska pa bolje znaš, ok, al ono je po meni bilo bliže 100 nego 150. ne razumin šta imaš od toga da lažeš ljudima ode, previše nas valjda mrziš, neznan. vi ste većinu vrimena nešto sami za sebe pivali, zadnjih pola sata niste praktički ništa osim jednom odgovorili na našu provokaciju. a Bože moj dragi, na ovo o 70 Funcuta nebi ni odgovara, to već spada u jeftine fore za koje smo se valjda složili da ih nećemo koristiti.
čekić salata
ja san to pročita ode pa san se malo raspita i koliko san ja ima čut tu se radilo o nekoliko(2,3) momaka. al ok, kako god je bilo, nedilja je, igraju zadar-osijek(!?!), šta ste vi mislili, 20-25 ljudi u šetnjici spremnih na pizdarije a niko nit nezna za to, znaš ti dobro kako to ide al teke podjebaješ, dobro. ako Funcuti budu bižali kad bude Šibenik-osijek onda seruckaj do mile volje. ok?
kr(eten)oatien
prodat se neću splitskome smeću!jes zadovoljan?aj sad lipo ća ako nemaš ništa pametno za reći
mi nezelimo minjati neke povijesne cinjenice jer nemamo sto minjati,nego to o "bezigadu" je izmisljena prica koju vi i slicni pivate a i sami znate da to nije bilo tako ali ipak pivate iz neke mrznje prema nama...nemam komentara!!!

Tornado Zadar je dosa s tri busa koja su bila ka sto si i moga viditi parkirana iza gola...sad procjeni kolko je tri busa ljudi...!?
... a evo i jedna slika funcuta...procjenite sami!!!
http://img183.imageshack.us/my.php?image=img0797sx6.jpg
 
Old 18.08.2008., 19:42   #83
Zanima me zašto baš Funcuti ? Na ime mislim?
sifos is offline  
Old 18.08.2008., 20:35   #84
Quote:
SamoZd kaže: Pogledaj post
mi nezelimo minjati neke povijesne cinjenice jer nemamo sto minjati,nego to o "bezigadu" je izmisljena prica koju vi i slicni pivate a i sami znate da to nije bilo tako ali ipak pivate iz neke mrznje prema nama...nemam komentara!!!

Tornado Zadar je dosa s tri busa koja su bila ka sto si i moga viditi parkirana iza gola...sad procjeni kolko je tri busa ljudi...!?
... a evo i jedna slika funcuta...procjenite sami!!!
http://img183.imageshack.us/my.php?image=img0797sx6.jpg

meni se čini da je bilo samo dvadesetak funcuta , vi ste bili odlični pivali ste sve 94 minute bili ste glasni svi ko jedan
pokazali ste više od boysa i torce kad dođu i da ne zaboravim po mojoj procijeni vas je bilo skoro 350



dete ajde lipo leć nemoj pisat pizdarije , pametnije ti je da se ideš po kalelargi švalerisati
__________________
....piva i nije neki alhohol..........
bakero is offline  
Old 18.08.2008., 20:56   #85
slika je slikana kako je slikana, potpuno vađenje iz konteksta jednog dijela tribine, vi dečki iz zadra baš volite malo iskrivit cilu sliku nekih događaja kako `90 i `91 tako i sad s tim jeftinim forama.no dobro, glavno da van je bilo lipo u našoj Gradini.
sifos
evo ako griješin neka me neko ispravi ali kad uzmemo samo ove kao ajmo reć renominiranije grupe Funcuti jedini imaju baš pravo fetivo domaće ime. inače to ti je kod nas ka funcut=nevaljalac, zajebant, fakin, u tom smislu, kužiš.
__________________
samo s tobom Šibeniče moj
exit12 is offline  
Old 18.08.2008., 21:14   #86
@SamoZd
još uvijek nisi odgovorio na vaša dvostruka mjerila koja sam naveo...
native is offline  
Old 19.08.2008., 10:02   #87
Quote:
exit12 kaže: Pogledaj post
slika je slikana kako je slikana, potpuno vađenje iz konteksta jednog dijela tribine, vi dečki iz zadra baš volite malo iskrivit cilu sliku nekih događaja kako `90 i `91 tako i sad s tim jeftinim forama.no dobro, glavno da van je bilo lipo u našoj Gradini.
sifos
evo ako griješin neka me neko ispravi ali kad uzmemo samo ove kao ajmo reć renominiranije grupe Funcuti jedini imaju baš pravo fetivo domaće ime. inače to ti je kod nas ka funcut=nevaljalac, zajebant, fakin, u tom smislu, kužiš.
Hvala
sifos is offline  
Old 19.08.2008., 10:49   #88
Quote:
native kaže: Pogledaj post
@SamoZd
još uvijek nisi odgovorio na vaša dvostruka mjerila koja sam naveo...
o cemu ti koja dvostruka mjerila....
 
Old 19.08.2008., 15:12   #89
lipo je bilo u nedilju na šubićevcu, navijali smo cilu utakmicu par puta opalili bežigrad čisto da ih podsjetimo, atmosfera je bila stvarno jebeno dobra,
a oni onako navijali prvo poluvrime neloše drugo do pola onako a do kraja truba teška, sve u svemu jako mi je drago šta su pičke ponovno na nogometnim tribinama


šta se tiče onog maloljetnog osečkog deteta, nadam se da će zli kežualci doći u šetnju gradom na utakmicu šibenik-osijek
pitosporum is offline  
Old 19.08.2008., 19:46   #90
Vidim da Osječani prozivaju vas radi trčanja, a oni su u nedelju obarali rekorde
Plemeniti dabar is offline  
Old 19.08.2008., 22:29   #91
Quote:
SamoZd kaže: Pogledaj post
o cemu ti koja dvostruka mjerila....
bunite se na "Zadar bežigrad", a "Zg=Bg" i "šugava Rijeko, puna si Srba" su vam ok pjesmice?
native is offline  
Old 19.08.2008., 22:33   #92
A jadni li ste pogledajte se kakvi ste sama dica ajme srama!
IGRAJ ZADRE VOLIMO TE MI!!
zepina is offline  
Old 23.08.2008., 10:50   #93
Quote:
SamoZd kaže: Pogledaj post
mi nezelimo minjati neke povijesne cinjenice jer nemamo sto minjati,nego to o "bezigadu" je izmisljena prica koju vi i slicni pivate a i sami znate da to nije bilo tako ali ipak pivate iz neke mrznje prema nama...nemam komentara!!!

Tornado Zadar je dosa s tri busa koja su bila ka sto si i moga viditi parkirana iza gola...sad procjeni kolko je tri busa ljudi...!?
... a evo i jedna slika funcuta...procjenite sami!!!
http://img183.imageshack.us/my.php?image=img0797sx6.jpg
kindergarden. najopasnija skupina na ovim prostorima do 14 godina, uvjerljivo.
__________________
inspiracija
Kid A is offline  
Old 23.08.2008., 11:18   #94
Funcuti, u nedjelju vam je prilika da dokažete da vas još ipak ima negdje...
Plemeniti dabar is offline  
Old 23.08.2008., 12:23   #95
Quote:
Kid A kaže: Pogledaj post
kindergarden. najopasnija skupina na ovim prostorima do 14 godina, uvjerljivo.

Vama u zadru poznata i kao LIDL BOYS
__________________
....piva i nije neki alhohol..........
bakero is offline  
Old 26.08.2008., 00:21   #96
varteks-Šibenik 2:1, 1500 gledatelja. Funcuta 2, 100 Stonesa.tuga
p.s. brojevi su sa WS topica.
__________________
samo s tobom Šibeniče moj
exit12 is offline  
Old 26.08.2008., 01:29   #97
Quote:
exit12 kaže: Pogledaj post
varteks-Šibenik 2:1, 1500 gledatelja. Funcuta 2, 100 Stonesa.tuga
p.s. brojevi su sa WS topica.
jeli to prosjek godina na tribini funcuta bia iznad 20
nevolja is offline  
Old 26.08.2008., 11:35   #98
Quote:
nevolja kaže:
jeli to prosjek godina na tribini funcuta bia iznad 20

Vjerovali ili ne, navijali su s nama
Plemeniti dabar is offline  
Old 26.08.2008., 12:35   #99
Quote:
exit12 kaže: Pogledaj post
dogovara se runda nogometa angelsi, još nas niste pobijedili, vidimo se
mislim da je došlo vrijeme da vas dobijemo, osokolili smo se dobrim otvaranjem sezone...

P.S. Kaj velite na neke gradele i vino uz put...
HuberRotomat is offline  
Old 26.08.2008., 13:29   #100
Quote:
exit12 kaže: Pogledaj post
varteks-Šibenik 2:1, 1500 gledatelja. Funcuta 2, 100 Stonesa.tuga
p.s. brojevi su sa WS topica.
To je to
Kroatien is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:05.