Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2009., 15:37   #441
moram se ispricat. ja sam preporucil da ima 6 mj. sad sam uocil kad sam videl tvoj odgovor.
alo to je jako mali pesek ak si ga vec uzel od majke. mislim da bi trebal s majkom biti jos sigurno 5 tjedana
ExCenTric is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2009., 16:03   #442
Ajme, pa to je još bebica!
Ma joj tog čovjeka koji ti ga je prodao bih
Uf

Ovako, što god on sada radio, makar da vam skače po glavi, vi morate otrpiti jer je on naprosto premali za bilo kakvu stegu ili discipliniranje!

Kako ćete uopće riješiti problem vršenja nužde po stanu? I kako ga uopće izvoditi van, on nebi smio biti u kontaktu s drugim psima

Joj, joj
Cheerleader is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2009., 16:41   #443
taj pas je definitivno premalen...

I ne bi ti htjela rušiti nadu, ali moguće je da će imati poslijedice u ponašanju radi prebrzog odvajanja od mame...
glamourshine is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2009., 20:49   #444
I moj je bio jako mali kad sam ga dobila, dva mjeseca, al tad je to kao bilo OK A ja nisam znala za bolje

I svejedno je ostao malo sitniji nego što bi trebao biti po standardu, a i imunitet mu nije baš neki

Osim toga, takve pse je teško odgajati, jer ga ne možeš dresirati dok bi on još po pravilima trebao biti u leglu. Pa onda nastaju greške u ponašanju kojih se kasnije teško riješiti.
Takvi psi obično postaju jako razmaženi psi, a zapamtite razmažen pas nije sretan pas
Cheerleader is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 07:54   #445
LoL,ajde sad me ubite što je tak mal,koda sam ja kriv,ali inače po karakteru vidim da mu mama nedostaje baš mislim ne cvili ni ništa...
__________________
Barbie is a bitch she is just a witch
Ice Coffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 09:56   #446
Quote:
Ice Coffe kaže: Pogledaj post
LoL,ajde sad me ubite što je tak mal,koda sam ja kriv,ali inače po karakteru vidim da mu mama nedostaje baš mislim ne cvili ni ništa...
pa zbog cega si ga uzimal k sebi?
ExCenTric is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 12:33   #447
zbog čeg si ti svog,ak ga imaš
__________________
Barbie is a bitch she is just a witch
Ice Coffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 13:40   #448
pa zbog toga jer sam htel retrivera za kucnog ljubimca. ali ja svog nisam uzimal dok nije navrsil 3 mjeseca
ExCenTric is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 16:03   #449
Ice Coffe, nema potrebe za nabusitim tonom, pokušavamo ti pomoći
Cheerleader is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 17:16   #450
Quote:
Kijara kaže: Pogledaj post
moja retriverka ima 2 i pol mjeseca i za sada joj je dovoljno 3 kg mjesečno...pogotovo što su vrućine pa slabije jede. Uzimam joj najkvalitetniju hranu K9 s tim da dobije razne poslastice...poput jogurta i svježeg voća...moja prijateljica svojoj uzima one jeftine vreće iz Lidla pa je sva jadna dobila kraste po glavi. kod nas je kilogram K9 hrane 22 kune. cjepljenje me izaslo 75 kuna prvi put i nakon mjesec dana također 75 kuna ( to je bilo protiv štenićaka ). čipiranje će biti tek u 10 mjesecu tako da ne znam koliko će me to koštati....ja sam iz slavonije i bas smo jučer šetali uz dunav gdje se kupalo 5 zlatnih retrivera u dunavu...jedan mužjak je bio tako krasan kao da je izašao iz frizerskog salona...jedva čekam da moja naraste jer su zaista prekrasni!
moja retriverica ima 3 mjeseca i paket od 3 kg propaca potroši za 10-14 dana. paket od 3 kg košta 85 kn, a planiram sad preć na vreću od 15 kg jer mi se čini da će nam se to ipak više isplatit. u uzgajiačnici su nam preporučili nekoliko vrsta hrane, ovisno šta će joj pasat i među njima su hills, propac, royal canin. K9 - nisam nikad čula, moram priznat. cjepljenje - obavili smo 1. protiv štenećaka (zapravo prvo je primila u uzgajivačnici, ovo je bilo drugo, ali prvo s nama) - mislim 80 kn, ali smo odmah čipirali, još oko 80, 90 kn. i cjepivo protiv bjesnoće je tu negdje cijena.
la chupacabra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2009., 00:10   #451
Ma gle... nitko te ne napada...

Ali štene je premaleno, ali što je tu je, nastoj mu mamu što bolje zamijeniti...

A ovo da je štene od 2 mj premalo je netočno. Svi štenci se prodaju sa 2 mj jer razdoblje od 8-12 tjedana je najbitnije za upoznavanje nove okoline, obitelji i ako se štene nabavi u tom periodu to je najbolje za njega.

Ali opet, tu vam je bitan čimbenik način držanja legla, da li su čistokrvni ili ne, urođene osobine koje prenose roditelji a koje se ispituju na izložbama i ispitima i još puno faktora zbog kojih je uzgoj sa rodovnicima jako kompliciran. Jer, lako je pariti, ali ti moraš znati što želiš dobiti, što ti kuji nedostaje a da taj pas to nadopunjuje...
glamourshine is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2009., 07:12   #452
Vidim kako mi pomažete,stalno mi nabijate na nos da je pre mal......koda ja idem od kuče do kuče i tražim male pse...
__________________
Barbie is a bitch she is just a witch
Ice Coffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2009., 09:11   #453
Quote:
Ice Coffe kaže: Pogledaj post
Vidim kako mi pomažete,stalno mi nabijate na nos da je pre mal......koda ja idem od kuče do kuče i tražim male pse...
mislim da ne shvacas kaj ti hocemo reci.
svi smo mi kupovali mlade peseke. ja sam dosel gledat peseka kad je bil star mjesec i pol. uzel sam ga kad je navrsil 2 mj i tri tjedna. uzgajatelj mi nije htel prije dat,a ni ja nisam htel uzet.
samo ti njega puno mazi i sve bu ok.
ExCenTric is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2009., 15:01   #454
ajme....blago vama...
svi tu pricate o svojim zlatnim retriverima...
da mi je imati jednoga...pokusavam ga vec nabaviti punih 5 godina..ali nikako da sam uspjela nagovoriti starce...
a sad prije par mjeseci mi je tata rekel da ako nadem jednoga po normalnoj cijeni da ga slobodno razerviram..
ali ni jednom sad kad ga mogu imati nema traga...=((((
bas sam jadna...=(
5 godina iscekujem i konacno dobim dopustenje i onda nista od stenca...
malena256 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2009., 16:11   #455
a koja je ta normalna cijena štenca ?
koliko ja vidim po oglasima ima raznih cijena (normalno i raznih kvaliteta)
libera is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2009., 16:31   #456
ja normalno smatram:ženka od 650 do 800 kn,a mužjaci od 800 do 1000,za to se može nač dobar pas...

evo malena 256,krapina ti nije daleko http://www.njuskalo.hr/psi/zlatni-re...i-oglas-533504 a cijena je tu negdje...
__________________
Barbie is a bitch she is just a witch

Zadnje uređivanje Misery's Crown : 19.08.2009. at 10:03.
Ice Coffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2009., 17:08   #457
malena, ako ti toliko želiš svog psa onda stvarno možeš nači štenca po 'normalnim' (šta je danas više normalno) cijenama ali drugo je ako ti želiš psa sa svim papirima e onda ti je tu druga priča , tu su cijene puno više e sada zašto je takva razlika e
želim ti da si pronađeš svog štenca i da se volite jakooooo
libera is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2009., 17:12   #458
Quote:
Ice Coffe kaže: Pogledaj post
evo malena 256,krapina ti nije daleko http://www.njuskalo.hr/psi/zlatni-re...i-oglas-533504 a cijena je tu negdje...
ovaj uzgajatelj je bil provjeren sa moje strane kad sam kupoval i tada je sve bilo odlicno. vec se dugo bave retriverima
ExCenTric is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2009., 17:59   #459
[QUOTE]ovaj uzgajatelj je bil provjeren sa moje strane kad sam kupoval i tada je sve bilo odlicno. vec se dugo bave retriverima[QUOTE]Drago mi je da sam pogodio prave.....
__________________
Barbie is a bitch she is just a witch
Ice Coffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2009., 18:05   #460
samo jedno pitanje... Zašto je bez papira kada je vrhunsko???
glamourshine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:03.