Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2012., 16:13   #81
Quote:
G33kBoy kaže: Pogledaj post
Heyy, vidim da se još priča...

A ja imam sada čudnu situaciju . Ne bi u detalje, jer to nije bitno... Ali, ne znam što da kažem kada mi se neki dan dogodilo da sam upoznao jednu curu na netu. I to je bila ljubav na prvi pogled (na prvu sliku ). Štoviše, cura je nešto što nisam niti sanjao. Nešto prekrasno, prelijepo. Zaista nešto čemu se nikada nisam nadao. Odgovara mi na svim poljima; što emotivno, što karakterno, što izgledom. A najveća kontradikcija vašim tvrdnjama koju ne razumijem objasniti, je to da su sve cure koje sam imao prve rekle da me vole (prije upoznavanja). A što je najinteresantnije, to mi je rekla i ova cura. Ali ne samo ovako odjednom. Nego ju je bilo i strah pitati i to je formulirala na krajnje lijep i pametan način. Tako da nije niti glupa, a nije ispala niti laka, a niti jadna. Mene je to toliko iznenadilo da sam bio skroz u transu.

I nadalje sama je pristala i pitala da se nađemo, a i nije tako blizu mene. Sve ono što sam htio da se događa i što sam pisao u ovoj mojoj temi, dogodilo mi se, a da sam nisam ništa niti učinio. Nevjerovatno, još i dalje sam u transu. Da tako lijepo žensko biće može govoriti tako lijepe stvari i to tako iskreno. Jer to nije bilo samo odjednom Volim te. To je bilo zaista iz srca, iskreno. A to ako ništa pokazuje da postoje one iznimke, one nevjerovatne iznimke koje meni zaista odgovaraju. Lijepa, draga, dobra, iskrena, emotivna, osjećajna... Sve u svemu... Nešto bolje naći nisam mogao. Što vi kažete na to? Da ne govorim da je to išlo extra brzo. Možda je ona odlučna i iskrena i jako brza u željama, a ja sam jednostavno takav tip osobe da mi to odgovara. Kako god, najljepša cura koju sam ikada imao i sa kojom sam ikada razgovarao. Naći bolje nisam mogao.
Dobro, znači problem riješen
"Lijepa" cura s neta, pametna i još govori volim te, pa gdje ćeš bolje

A ko zna, možda ti je uvalila neku sliku s neta, a zapravo dolazi iz kategorije "ružnih koje govore volim te"
__________________
Newman: Hello, Jerry!
Jerry: Hello, Newman!
Disticha is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2012., 16:38   #82
Quote:
G33kBoy kaže: Pogledaj post
neki dan dogodilo da sam upoznao jednu curu na netu.
Quote:
Da tako lijepo žensko biće može govoriti tako lijepe stvari i to tako iskreno. Jer to nije bilo samo odjednom Volim te. To je bilo zaista iz srca, iskreno


Ne slušaš ti ništa što ti forumaši(ce) pišu, a?

Gore boldano je jednostavno nespojivo.
Nema, ali baš nikakve šanse da te voli osoba koju si upoznao neki dan, a bome i obratno.
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2012., 16:49   #83
Ma ne konta on ništa,njemu je normalno da mu nepoznata osoba kaže -volim te,nakon 3 dana što su razmjenili par poruka.
On ne vidi razliku između sviđanja,zaljubljenosti i ljubavi.
On ne shvaća da to nije normalno razmišljanje i zaključuje na krivi način-dobre cure ,tople,nježne kažu odma nakon 3 dana volim te...druge su hladne.
Zanima me što je bilo s tim curama nakon toga volim te,te mnogobrojne što su mu to "priznale" prije upoznavanja čak
ja mislim da ti trebaš s nekim sjesti da ti pojasni neke stvari bitne u vezi ljudskih odnosa,ljubavi i tako tog. da sjediš,slušaš bez da išta govoriš,onda si malo razmisliš i ak shvatiš konačno super ako ne ...
i kažeš da je to naljepša cura koju si ikada imao...već ste i prohodali?
ari21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2012., 17:17   #84
Quote:
G33kBoy kaže: Pogledaj post
. Najbitnije stvari ja saznam u 1 danu u 1 dejtu.
Quote:
G33kBoy kaže: Pogledaj post
Ja moram znati na čemu sam. Obične "kave" 10 izlazaka (cca. 2 mjeseca) me ne interesiraju.
Nego koliko ti imaš godina ?

Zaboga pa zašto bi nakon 2 dana i par izlazaka trebao nekoga voliti ili ocekivati da ti netko kaze da te voli ??

Pa zar nije uzivancija druziti se sa nekom osobom, otkrivati kakva je to osoba, pricati o raznim stvarima, karakterno vidjeti kakva je, jednostavno sa njom uzivati u svakodnevnome zivotu i malim stvarima.

Pa jebote nakon 3 dana jos nisam sav svoj da li mi se svidala pizza u pizzeriji kojoj sam bio.

Ja iz ovoga tvoga mogu samo doci do zakljucka da ti kad bi sreo neku zgodnu i kad bi na prvom dejtu ti rekla da te voli i slusa uplifting trance ( ma koji qurac to bio ) da bi je ti odma isao zenit a da ne znas nis od nje.

Ljubav, pa što je ljubav jebemu, to sigurno nisu neke puke riječi nego djela i to svakodnevna, osjecaji, ponašanje, kompromis i slicne stvari.
papaq_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2012., 17:21   #85
neki dan si upoznao curu?
na netu?
i ona ti je rekla da te voli?
ali iskreno?

kriste sveti, ja ne vjerujem što čitam
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2012., 17:25   #86
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
neki dan si upoznao curu?
na netu?
i ona ti je rekla da te voli?
ali iskreno?

kriste sveti, ja ne vjerujem što čitam
to si ti samo staromodna pa ne kužiš te stvari
papaq_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2012., 17:26   #87
Quote:
Sves kaže: Pogledaj post


Ne slušaš ti ništa što ti forumaši(ce) pišu, a?

Gore boldano je jednostavno nespojivo.
Nema, ali baš nikakve šanse da te voli osoba koju si upoznao neki dan, a bome i obratno.
na ovo bih samo dodala - a još manje netko s kim nikad nisi imao nikakav rl kontakt, a dopisujete se nekoliko dana!

pa ljudi koji su već godinama u braku se još uvijek upoznaju, a ti nekog skužiš na prvom dejtu! nemoj biti toliko naivan. i u najboljoj namjeri to mislim

žene mogu biti jaaaako dobre manipulatorice
__________________
Ama et fac, quod vis
into.the.wild is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2012., 18:39   #88
....pustite dečka neka živi u iluziji, barem dok se ne raspline.....
robijas-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2012., 21:08   #89
Quote:
G33kBoy kaže: Pogledaj post
.........
do prije par dana si rekao napisat oglas, pa da si shvatio neke stvari itd.

sad odjednom, nova net-cura-hodajuće-savršenstvo izranja iz bespuća interneta i nudi ti ljubav na pladnju

ma daj mi reci, jel ovo ozbiljno pišeš ili se zezaš?
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 00:13   #90
Meadow nisi slomila ruku ?

Da, odjednom Hodajuće savršenstvo, da da...

pa ne, ne zezam se... I što ja mogu, sama je sve učinila. Što bi vi, odbili? Možda bi, ali ja 1000000000000000000% neću. Prilika koja se pokazuje par puta u životu. Da, da riješen problem... prije nego što je postao ozbiljan. Nisam se uopće tome nadao... Da, da možda je stavila neku sliku... Ali onda po tome kada sam je zvao, možda je i stavila maramu prek telefona i maskirala glas. Meni odgovara i nemam niš protiv da mi kaže u prvoj poruci (ako vidi sliku) to... Jer ste i sami rekli da se to dokazuje, a ovo je samo lijepo čuti. Ne, naći ćemo se tek. Ko god da je već pitao. I ne ne bi odbio, a usput... što bi odgovorio? Da, ali ja tebe ne? Msm, malo logike XD

P.S. Volim ljude koji znaju što žele koji su brzi u životnim odlukama

Sves nisi fer! Ja ne vjerujem da je nespojivo Pa pustite me da živim u snu... ne želim se buditi
__________________
Geek Love :DDDDDDDDDDDDDDD <-------------------- Oh my God! They killed Kenny :D

Zadnje uređivanje G33kBoy : 24.01.2012. at 00:18.
G33kBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 00:35   #91
Quote:
G33kBoy kaže: Pogledaj post
...
Sves nisi fer! Ja ne vjerujem da je nespojivo Pa pustite me da živim u snu... ne želim se buditi
Nema to veze s time jesam li ja fer ili nisam.

Samo ti sanjaj, sve pet, obećajem da ti, kad se probudiš, neću reći:
"Jesam li ti rekao!".
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 00:42   #92
Quote:
Sves kaže: Pogledaj post
Nema to veze s time jesam li ja fer ili nisam.

Samo ti sanjaj, sve pet, obećajem da ti, kad se probudiš, neću reći:
"Jesam li ti rekao!".
Pa ok Možda Ali zar ne postoje iznimke? Zar je pravilo da to NE POSTOJI niti kod jednog para na zemlji. Od skoro 7 mlrd ljudi? Msm... Ne znam, ja vjerujem da postoji barem par tisuća takvih ljudi na svijetu. Pa i ja nisam u početku teme sve cure popljuvao, rekao sam da vjerujem da postoje iznimke. I zaista postoje.
__________________
Geek Love :DDDDDDDDDDDDDDD <-------------------- Oh my God! They killed Kenny :D
G33kBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 00:46   #93
G66/2kBojše, ne daj se! Oni su samo ljubomorni na tvoju ničim izazvanu iskrenu ljubav na prvi pogled slike žene koja te voli!
__________________
This forum requires that you wait 30 seconds between searches. Please try again in 34 seconds.
TrashHarvester is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 03:06   #94
Padam sa stolice i vristim u 2 ujutro dok ovo citam!
-Psiholoski gledano, zelis zensku verziju sebe u svojem vlastitom virtualnom svijetu
prvo moras sebe pronac u stvarnom svijetu (vremenu i prostoru), saznat sto zelis, a ne da objavis status na fejsu da si u braku a kumovi neka stisnu like
Prepostavljam da si i detaljno proucio svakog female keriktera na WoW-u
strijelac88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 03:52   #95
@TrashHarvester Hvala ti

@strijelac88 Pa meni je ona realna Msm, nije sa fba... ne tražim tamo cure i imam samo 28 frendova.
__________________
Geek Love :DDDDDDDDDDDDDDD <-------------------- Oh my God! They killed Kenny :D
G33kBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 10:17   #96
geek,ja ti savjetujem da staneš. očito je da si previše otišao u virtualnom svijetu. internet može poslužiti da upoznaš nekoga kasnije i možda iz tog poznanstva se izrodi ljubav koju tako žarko želiš(tko ne želi?) ali tvoj problem je u tome što ti izgleda imaš strah od stvarnog života ili čega već u njemu,upoznavanja,pa tako bježiš u virtualni i želiš stvarati vezu a da ni NE POZNAJEŠ tu osobu u pravom smislu. Jednostavno nemožeš započinjati nešto ozbiljno na ovakav način. Ako se mislite naći,nađite se,upoznajte se,i onda vidite ko ste,što ste,pa odlučite.
Kakav par,kakve iznimke,ovo što ti pričaš su ludorije. u prvoj poruci ti je rekla?? ja ne vjerujem
Pad će biti bolan,geek.
ari21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 14:29   #97
kako glup način da si ubijem dosadu , sam sam si kriv

al ajd , kad sam već tu , rekel bi da se radi o dečecu koji ima nered u glavi (bez uvrede) ..

što se tiče opisa teme , rekao bih samo na tvoj post , okani se čoravog posla , ponekad i ustvari počni "živjeti" , poslušaj par savjeta od starijih ljudi , za početak ih shvati , a onda počni koristiti , razumi jednu stvar- a to je da žene i muškarci koji su iskreni ne govore jedno drugome nakon 3 dana poznanstva LJUBAVNE IZJAVE , i to je jebeno velika laž , ili je u pitanju stari tip koji se dira po pimpaču dok ti piskara u ženskom rodu poeziju , ili je to ekstra poremećena osoba koja nema života jer je Majka Priroda tako odlučila , pa upotpunjuje dane na forum.hr , loveći izgubljene dječake poput tebe , i again , bez uvrede...

Nadalje , smatram da bi ti tema bila dobra , barem po naslovu , da nisi počeo samo piskarati o tome kada i što su ti curice/djevojke/žene govorile ,potpuni fail na ovoj temi...

razumljivi dio u temi je taj , da svatko ima drugačiji sklop u glavi , poimanje lijepe vanjštine , i ružne vanjštine , i svakome je taj sklop predodređen drugačije da radi , otkriva ...

nekome je bitno 70% karakter , 30 % izgled ,a nekome obrnuto , i to je tak!

razlike u ljubavi - nema !

ima samo razlike u odgovarajućim osobama , i onima koje si nisu kompatibilne !

toliko od mene , peace !
__________________
Over and in, last call for sin.
PinkastiFlojd is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 18:09   #98
Quote:
G33kBoy kaže: Pogledaj post
Meadow nisi slomila ruku ?
eh, bi li ti možda volio da jesam, tako da više ništa ne pišem?
ruka je čitava


evo nakon svega, kraći osvrt:
mislim da nemaš stvarnog života i da svoj život percipiraš kroz net, samim tim, i te cure i to nekakvo 'sviđanje', nazovimo to tako..

mogla bih još svašta napisati, ali mislim da nema svrhe, pa mi se ne da pisat bezveze.. između ostalog, smatram da bi bilo dobro da porazgovaraš s nekim o svom problemu, jer ti živiš u virtuali a to nije zdravo.

a šta se tiče toga da ti je cura u prvoj poruci rekla da te voli,
- ili se radi o nekom izgubljenom curičku koji misli da to normalno
- ili se taj curičak sprda iz dosade, pa da ide malo zezat po netu.. tko zna zašto je ona to rekla..

kad ovo čitam, podsjeća me na FB gluposti koje na svoj profil stavlja moja rođakinja od 16g.

shvaćam da si još mlad i imaš 22g, ali ti razmišljanja i poimanja ljubavi imaju sličnosti s djecom predpubertetske dobi..
'ajme, poslao mi je prvi SMS u kojem mi je rekao da me voliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii'


Quote:
ari21 kaže: Pogledaj post
geek,ja ti savjetujem da staneš. očito je da si previše otišao u virtualnom svijetu.

ali tvoj problem je u tome što ti izgleda imaš strah od stvarnog života ili čega već u njemu,upoznavanja, pa tako bježiš u virtualni i želiš stvarati vezu a da ni NE POZNAJEŠ tu osobu u pravom smislu.

Kakav par,kakve iznimke,ovo što ti pričaš su ludorije.
NAJVEĆI POTPIS NA OVO.
možda si trebao otvoriti temu na PDF-u Psihologija, jer sigurno postoji razlog ovakvom ponašanju, kojeg možda ni ti sam još nisi svjestan.

iskreno smatram da su ti cure i veze najmanji problem, i da bi prvenstveno trebao poraditi na problematici vlastite percepcije života i međuljudskih odnosa u globalu.

Zadnje uređivanje Meadow : 24.01.2012. at 18:19.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 19:03   #99
U virtualnom svijetu ima svašta,nikad ne znaš ko se krije iza nicka,ima svašta,lažnih profila,krivi i spol,godine.Dakle pazi se upoznavanje s neta,osobito iskrice.Upoznaj rađe uživo,tu bar osobu vidiš ,a sad razlike,pa ne bi reka da ima razlike.Ružna je ifrustrirana šta je ružna pa ne želi vezu,valjda misli da lažeš kad joj očeš ili želi biti sama ko sve žene ili ljudi.Znam da je financijska situacija u zemlji loša,ali zar zbog toga treba biti sam.
Mislim lijepa sigurno misli da može naći bogatijeg od ružnije iako i one na sve načine pokušaju.Stvar je da ni lijepa ne može naći bogatog princa,jer bogatih ljudi je sve manje i manje.Pa onda se pomire s tim i žele biti same a naći će već nekog prijatelja koji će joj sve plačat,ako ona ne radi
morski vuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 19:46   #100
Quote:
G33kBoy kaže: Pogledaj post

A najveća kontradikcija vašim tvrdnjama koju ne razumijem objasniti, je to da su sve cure koje sam imao prve rekle da me vole (prije upoznavanja). A što je najinteresantnije, to mi je rekla i ova cura.

Jer to nije bilo samo odjednom Volim te. To je bilo zaista iz srca, iskreno.
Jesam li da ja ovo dobro shvatila???

Koji si ti srećković
takooo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:39.