Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2006., 12:32   #41
Honorarni poslovi

Bok ljudi ima tu neko ko zna dali ima šta u tim honorarnim poslovima punjenje koveti, slaganje igračaka itd?? Možda je nekome poznata Zdenka Grcic?? Jel ko imao posla s njom ili njima?? Našla sam oglase da traže ljude za posao kod kuće a malo mi je to sve sumnjivo!!!
srdilica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 12:53   #42
sve ti je to sranje... prvo im moraš dat nekih 400 kn za početni materijal, pa kad napraviš prvu turu, neš odugovlače, al ti daju neš sitno para i tak se vrtiš u krug... ako imaš volje i živaca... ukratko neisplativo...
al ak želiš probat...
__________________
figurica bez žiga...
Bezdan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 12:57   #43
Ma i ja mislim da je to sranje!! Poslala sam mail i rekli su mi neka nazovem, ali meni se neda zvati pa sam tražila adresu da odem tamo ali od adrese ništa!! Bila sam poslala 70kn za taj neki materijal da si izaberem posao pa ništa! Onda su mi izmišljali da su sigurno poštari ukrali novce ili izgubili poštu itd!! Pa zato bi i htjela nekaj dodatno zaradit kad sam na knap sa novcima a ne da bi ja još njima slala novce!! A ti si imal/ imala posla s njima ili?
srdilica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 11:47   #44
Rad kod kuce, u cemu je kvaka????

Evo zovem desetak oglasa iz Plavog oglasnika. oglasi u stilu:
"rad kod kuce 1500 kuna/tjedno"
"punjenje koverti, 6000 kuna/mjesec" i sl.

Nakon moga poziva svi uglavnom traze da im posaljem praznu kovertu sa svojom adresom na njoj, i ili isto to sa osobnim podacima i SIMBOLICNIH 35 kuna.

U CEMU JE KVAKA??????
Hadar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 11:49   #45
kvaka je da pošalješ tih 35 kn, i oni ti se nikad je jave...ti ne gubis puno kao ni nitko drugi ali oni u svakom slučaju puno zarađuju... zamisli koliko ljudi to procita na dan u oglasniku...? i da ih samo 20 posalje 35 kn...to ti je vec 600 kn dnevno...
macaveli is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 11:54   #46
Quote:
Hadar kaže:
Evo zovem desetak oglasa iz Plavog oglasnika. oglasi u stilu:
"rad kod kuce 1500 kuna/tjedno"
"punjenje koverti, 6000 kuna/mjesec" i sl.

Nakon moga poziva svi uglavnom traze da im posaljem praznu kovertu sa svojom adresom na njoj, i ili isto to sa osobnim podacima i SIMBOLICNIH 35 kuna.

U CEMU JE KVAKA??????
Ovo sa punjenjem koverti je frend probao poslati i dobio odgovor.Pošalju ti "materijal" kojeg ti trebaš slati dalje po istom principu kao i tip od kog si ga dobio.Ovako,daš oglas u novinama "punjenje koverti...." i likovi ti šalju lovu (35 kn) ti njima iskopirani materijal na kojem ama baš ništa suvislo ne piše,sve s svemu,ni posao ni poslu slično,sama muljaža.
Savanah is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 14:03   #47
to za 35 kuna mi moze biti jasno, ali sta dobija onaj sto trazi samo vec adresiranu kovertu sa markom?????
Hadar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 14:24   #48
Dobije tvoje podatke i time sto si se potrudio da posaljes kovertu dobije i informaciju da si zainteresiran i trebas novac (posao). Time si potencionalan pri pranju mozga sadrzajem koje ce ti poslati.
frlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2006., 15:16   #49
zar to nije zakonom kažnjivo?
Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2006., 08:29   #50
Kao i mnogo toga u Plavom oglasniku. Drzavi odgovara odredjena kolicina sive ekonomije.
frlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 21:51   #51
ajme ni za boga miloga...prvo ti frajer prek telefona nece ni objasnit do kraja o cem se radi,uglavnom ti posaljes 20 kn,kao za njegove troskove,da bi ti on poslao reklamni materijal s uputama.i ti si tam izaberes kvotu od npr. 400 kn koja sadrzi 200 koverti...i trebas nac jos 200 budala da im ih kao prodas i nadoknadis svoje pare
loolu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 22:04   #52
lopovluk
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2006., 12:28   #53
Dajte ljudi ne nasjedajte na takve oglase. I sami znate koliko takvih stvari ima. Ljepo se primite pametnijeg posla. Ima puno načina da se zaradi veliki novac. Nakon dugogodšnjeg istraživanja sve su to navlakuše i jednostavno ako želite zaraditi sljedite svoj instinkt.
Lider3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 15:48   #54
Poslovi tipa punjenje kuverta i sl. su totalna pušiona. Probao sam jednom i skoro ostao bez 280 kn. A u zadnje vrijeme se sve više govori kako neke firme omogučavaju svojim radnicima da rade od kuće. Ja radim kao programer i mogao bi tako radit. Zapravo, ja bi mogao svoj posao napravit u jednom danu i ostatak tjedna ne dolazit u firmu. Ionako tu samo prodajem zjake.
ludopile is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 17:51   #55
Pedišić Vesna,punjenje kuverti-Pitanje

U oglasu sam vidio jedan oglas punjenja koverti.Nazvao sam i javio se automat koji kaže da pošaljem svoje podatke na:

******
******
43 000 Bjelovar

Poslao sam i nakon jedno dva tjedna primio sam pismo natrag sa formularom kojeg trebam ispuniti,uložiti 100 kuna i poslati natrag.Zanima me dali je netko isto imao kontakt sa tom Vesnom Pedišić,zanima me šta je to točno,jer znam za slučajeve punjenja koverti,a da su bili ok,nisu bili prevarantski.Jedna moja susjeda je zarađivala tim poslom 800 kuna na tjedan.Znaći nisu svi prevarantski pa me zato zanima dali je netko imao kontakt sa ovom firmom,tj sa Vesnom Pedišić?Šta mislite o ovome?

Zadnje uređivanje Vojky : 09.01.2007. at 11:16.
Dexter_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 18:13   #56
...znači treba nekom puniti kuverte sa 100 kuna

ovaj forum treba barem još jednog moderatora (...ili )
koji bi prodavanje magle u ovakvom stilu odmah obriso
DrSigmundFreud is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 20:02   #57
Je, to ti je vjerojatno fora slična ovome: ''Pošaljite 50 DEM na tu-i-tu adresu i dobit ćete upute kako u kućnoj radinosti zaraditi velike novce.''

Pa ti lijepo pošalješ i dobiješ odgovor: ''Radi isto što i ja.''

A Freudu: nije nam dexter prodavao maglu, nego čovjek pitao da se ne zaj...
__________________
Onaj pogan od Joksima neće da odnese pismo na poštu, pa ti ga po njem' nijesmo ni poslali.
Pero Perić is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 20:35   #58
uvijek se pitam koja je psihologija ljudi koji nasjedaju na takve skimove ? je li to isti onaj koji je voljan šibicaru dati 10 KN ???
__________________
Broomstick operator level A1
Madame Hooch is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 20:36   #59
... vidim...ti još pušiš neke fore

pa Dexter je taj prodvač magle

najprije pita pa onda piše da je komšinica okrenula već neku lovu
da je to istina onda bi on odavna slao kuverte sa po 100 kuna

vidim ja - u HR se može još okrenuti love na bezvezarijama
DrSigmundFreud is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 20:42   #60
Quote:
DrSigmundFreud kaže:
... vidim...ti još pušiš neke fore

pa Dexter je taj prodvač magle

najprije pita pa onda piše da je komšinica okrenula već neku lovu
da je to istina onda bi on odavna slao kuverte sa po 100 kuna

vidim ja - u HR se može još okrenuti love na bezvezarijama
ja ne pušim (fore) , ja se pitam ...

nikad nikome nisam unaprijed dala lovu za nešto šta nije isporučio/odradio (ako se izuzmu vozne karte koje plaćaš prije nego si došao na odredište ...živi dokaz je to da nisam išla kod doktora dok se nije ukinulo pravilo da prvo platiš sestri a tek onda ulaziš u ordinaciju ...)

zna se kome se plača unaprijed ...KURVAMA !
__________________
Broomstick operator level A1
Madame Hooch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:21.