Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2008., 23:55   #1
Skidanje gipsa prije vremena

Pozdrav ljudi, situacija je ovakva...u utorak imam kontrolu i skidanje gipsa, a ovu subotu mi je rođendan pa bi ja sutra sam skinuo gips da mogu bit ko čovjek na fešti...pa me zanima kolko mi je to pametno i dal mi može kaj biti?

Hvala na svakoj pomoći...
marko1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 00:01   #2
Quote:
marko1987 kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi, situacija je ovakva...u utorak imam kontrolu i skidanje gipsa, a ovu subotu mi je rođendan pa bi ja sutra sam skinuo gips da mogu bit ko čovjek na fešti...pa me zanima kolko mi je to pametno i dal mi može kaj biti?

Hvala na svakoj pomoći...
Hm, što ti je u gipsu i koliko dugo ga nosiš sve skupa?

Vjerojatno ne bi trebalo biti problema ako ga sam znaš skinuti ali ipak, pitaj svog liječnika, nazovi ga. Nemoj baš bez konzultacija jer će se liječnik ljutiti.

Osim toga, što fali gipsu za rođendan? Mogu ti se svi potpisati na gips, a i fotografije će biti zanimljivije.
Bundevica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 00:19   #3
4. metakarpalna kost desne šake...13.09. stavljena longeta, 24.09. gips. Hah, ne prolazi mi ruka kroz nijednu jaknu, a sutra bu zima i kisa ce padat...
marko1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2012., 16:09   #4
Skidanje gipsa prije vremena

Pozdrav
Zanima me dal ja mogu skinut gips prije zakazanog termina?
Naime trebao sam ga skinuti prošli petak ali sam zakasnio pa su mi rekli danas da ce ovaj petak skinut... no kao sto svi znate vani je pakao , a meni je pola ruke u cirkularnom gipsu te ga ne mogu više nositi .
Ako ga skinem , što će doktor reći?
Bobalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 18:26   #5
Quote:
Bobalo kaže: Pogledaj post
Pozdrav
Zanima me dal ja mogu skinut gips prije zakazanog termina?
Naime trebao sam ga skinuti prošli petak ali sam zakasnio pa su mi rekli danas da ce ovaj petak skinut... no kao sto svi znate vani je pakao , a meni je pola ruke u cirkularnom gipsu te ga ne mogu više nositi .
Ako ga skinem , što će doktor reći?
Ne.
Miloshke is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 20:32   #6
Ne? Zašto?
Bobalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 20:54   #7
Quote:
Bobalo kaže: Pogledaj post
Ne? Zašto?
Zbog cega imas gips? Petak je za manje od dva dana...
Miloshke is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 21:50   #8
ma prijelom palca
znam da su za 2 dana , al ono čisto me zanima... ja sam si ga odrezo na pola , jer su fakat malo prevelik napravili za samo palac (skoro do lakta ide gips) pa sam ga skratio i sad mi je lakse... al ono sta bi bilo da cijeli skinem? svakako ce mi ga oni tamo skidat tak da im skratim muke
Bobalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2012., 17:22   #9
Smile

Quote:
Bobalo kaže: Pogledaj post
ma prijelom palca
znam da su za 2 dana , al ono čisto me zanima... ja sam si ga odrezo na pola , jer su fakat malo prevelik napravili za samo palac (skoro do lakta ide gips) pa sam ga skratio i sad mi je lakse... al ono sta bi bilo da cijeli skinem? svakako ce mi ga oni tamo skidat tak da im skratim muke
Izdrzi jos jedan dan....
Miloshke is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2012., 22:37   #10
lakse reci nego napraviti ... no dobro jos par sati i skidam
Bobalo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:11.