Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2013., 00:57   #61
Quote:
west_HB kaže: Pogledaj post
NIKAD!!
HRVATSKA & ZRINJSKI ZAUVIJEK!

jer poistovjetiti HRVATSKU i ono sto ona predstavlja malom covjeku ..sa hrpom bezlicnih likovia koji je trenutno vode i prave lakrdiju od nje...meni se to nece dogoditi.....do nekih novih boljih ljudi na celu saveza ...koji ce biti posteniiji pravicniji nacionalno svjesni i koji ce osluskivati bilo naroda.....dovoditi reprezetnatciju u sve dijelove gdje Hrvati zive....cekacu to..ali dotada..moja Hrvatska nece ostati bez podrske.... ( moja podrska Hrvatskoj ne znaci podrsak HNS ili bilo kojem liku koji se kiti perjem da je on HRVATSKA reprezentacija ..bio to suker, srebric, stimac ili bilo ko drugi...za mene su oni samo ljudi na privremenom radu i sa svim dobrim ili losim odlukama meni mogu biti simpaticni ili antipaticni..nisam ih birao niti ih mogu postaviti niti otjerati sa te funkcije..jamogu samo ponijeti hrvatsku zastavu i otici na utakmicu kad god sam to u prilici)...
jer za mene sama bit reprezentacije i najdrazi dio reprezentacije smo bas mi navijaci ..koji sa istim idejama istim mislima se nadjemo tisucama kilometara negdje daleko ..nadjemo se skupa sa samo jednim ciljem i radi jedne stavri..ljubavi prema Hrvatskoj..
Još hrvatska ni propala dok mi živimo !
__________________
Pare nisu problem-Para nema
kucy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 15:07   #62
Za utakmicu u Genfu od jednom je najjeftinija karta 59 franaka
ProPatria is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 17:16   #63
e jadan li smo mi narod

http://www.index.hr/sport/clanak/fif...ma/680327.aspx
__________________
svi hrvatine a svaki skace ka klokan cim cuje cecu il' neki hit turbo folka
ultras-harlem is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 17:43   #64
Quote:
DelmatST kaže: Pogledaj post
Pa kad Hajduk nebi 17 godina igra u Splitu, kad bi svaki put dava lažne najave tipa 'idući put', kad bi se izrugiva o ukleton stadionu koji niti osnovne uvjete ne ispunjava dok bi istovremeno igra na ruševini, a kad bi prijateljske utakmice najavljiva ka gostovanja - da.
Samo šta se to sa Hajdukon nikad neće dogodit
Hvala dragom Bogu da se to s Hajdukom neće nikad dogodit, i to je ono najvažnije ... Od 1911 promijenili su se 5 država, evo sad će s ulaskom u EU i šesta (samo budale nisu svjesne da ulaskom gubimo potpuno suverenitet i nam je od 1,7. vlada u Bruxelesu), a Hajduk je još tu i nikad mu nećemo biti regija/građani drugog reda... I to je samo bitno , a HNS i lopovčine gore koje sjede - tko jebe, nisu ništa bolji os FSJ-a...
__________________
Da se ovdje radi samo o nogometu, ne bi se ni javio. Javljam se jer znam - ako padne lopovluk, nerad i nemar u Hajduku, na jednom čvoru kao što je taj - onda pada u državi." Pavao Grubišić Čabo
ersteone is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2013., 18:37   #65
Najjeftinija karta 45€ protiv Portugala
ProPatria is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2013., 19:00   #66
Quote:
ersteone kaže: Pogledaj post
Hvala dragom Bogu da se to s Hajdukom neće nikad dogodit, i to je ono najvažnije ... Od 1911 promijenili su se 5 država, evo sad će s ulaskom u EU i šesta (samo budale nisu svjesne da ulaskom gubimo potpuno suverenitet i nam je od 1,7. vlada u Bruxelesu), a Hajduk je još tu i nikad mu nećemo biti regija/građani drugog reda... I to je samo bitno , a HNS i lopovčine gore koje sjede - tko jebe, nisu ništa bolji os FSJ-a...
ti momak stvarno imas problema u glavi
Alealeština is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 04.06.2013., 23:29   #67
Quote:
Alealeština kaže: Pogledaj post
ti momak stvarno imas problema u glavi
Problema u glavi i to velikih imaš ti, kad ne vidiš što se događa... no nema smisla trošiti tintu na izgubljene slučajeve... nastavi o reprezentaciji , očigledno Bogu hvala nismo na istoj valnoj duljini...
__________________
Da se ovdje radi samo o nogometu, ne bi se ni javio. Javljam se jer znam - ako padne lopovluk, nerad i nemar u Hajduku, na jednom čvoru kao što je taj - onda pada u državi." Pavao Grubišić Čabo
ersteone is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2013., 13:15   #68
Quote:
ersteone kaže: Pogledaj post
Problema u glavi i to velikih imaš ti, kad ne vidiš što se događa... no nema smisla trošiti tintu na izgubljene slučajeve... nastavi o reprezentaciji , očigledno Bogu hvala nismo na istoj valnoj duljini...
stavljaš znak jednakosti između HNS-a (ustanove/organizacije) i nogometne reprezentacije Republike Hrvatske...

reprezentacija RH nije isto što i savez i o tome ljudi ovdje pišu ali ti to očito ne razumiješ...
__________________
1244 otoka :)
skwhat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2013., 13:19   #69
Quote:
skwhat kaže: Pogledaj post
stavljaš znak jednakosti između HNS-a (ustanove/organizacije) i nogometne reprezentacije Republike Hrvatske...

reprezentacija RH nije isto što i savez i o tome ljudi ovdje pišu ali ti to očito ne razumiješ...
Nije ni Mamić isto što i Dinamo, pa su ljudi zbog Mamića masovno napustili taj Dinamo, a svojevremeno su i organizirano kompletno svi zajedno bili u bojkotu tog Dinama.
Nije isto HNS i reprezentacija, ali je toliko blizu da je suludo nekoga optužit zbog bojkotiranja reprezentacije.
__________________
Proklet bio dan kad su se stvari s interneta počele vrednovat u stvarnom svijetu...
casualRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2013., 13:25   #70
Quote:
casualRi kaže: Pogledaj post
Nije ni Mamić isto što i Dinamo, pa su ljudi zbog Mamića masovno napustili taj Dinamo, a svojevremeno su i organizirano kompletno svi zajedno bili u bojkotu tog Dinama.
Nije isto HNS i reprezentacija, ali je toliko blizu da je suludo nekoga optužit zbog bojkotiranja reprezentacije.
da, ok, slažem se
__________________
1244 otoka :)
skwhat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2013., 23:19   #71
neznan jeli vi kuzite sta je problem
kad je se bojkotiro dinamo ljudi su poceli masovno ne odlazit na utakmice .. bilo je par ludih ali dosta ljudi, bili to najzesci bbb ili obicni navijaci, nisu vise isli .. i to se po mojim misljenju jos do dan danas vuce i nece se prominit dok mamic ne ode .. i zato je dinamo u kurcu jer ga mamic hebe

a sad razmislite kako bi to bilo na reprezentaciji .. pa zar ste vi, znaci ovi koji su pro bojkota, stvarno tako naivni i mislite da niko vise nebi iso na utakmice? ovi obicni ljudi bi 101% isli ka sto i isli u poljsku ili na srbiju .. znaci hns ce uvik veliki dio napunit jer posebno kad reprezentacija igra smo mi navijaci, ili recimo ovi koji su vise u ultras diru i aktivni na klubskim natjecanjima, ABSOLUTNO U MANJINI!!!! i svaki bojkot ili nesto slicno ide hnsu u ruke .. jer to je to sta bi oni tili .. da nas maknu s tribina i bilo kako to napune ljudima koji zderu kokice i piju razne sokice

i jos nesto .. nesmimo se pridat i ne ic na utakmice jer onda ce nam bit sve teze i teze .. jer ja osobno sam vidio u zadnji par godina da je nasa reprezentacija sve vise i vise brend .. nosit replicu dres reprezentacije ti je za 85% ljudi ka obuc hilfiger majicu .. samo nesto da se pokazu .. a kad su se vec pokazali s dresom i oce svemu dodat jos malo vise "ekskluziviteta" e onda i odu na utakmice pa glume frajere

to nesmimo dopustit da neki pozeri zauzmu nasa mista na tribini!
antumari1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 00:03   #72
hrvatska-njemačka euro 1996 ...antologija

http://www.youtube.com/watch?v=-mNXRf9Qoys
 
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 01:00   #73
Škotska - Hrvatska 15.10., da li netko zna koja je najjeftinija varijanta za to gostovanje?
Flumen007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 01:25   #74
Quote:
casualRi kaže: Pogledaj post
Nije ni Mamić isto što i Dinamo, pa su ljudi zbog Mamića masovno napustili taj Dinamo, a svojevremeno su i organizirano kompletno svi zajedno bili u bojkotu tog Dinama.
Nije isto HNS i reprezentacija, ali je toliko blizu da je suludo nekoga optužit zbog bojkotiranja reprezentacije.
Ne bi ni ja bolje odgovorio
__________________
Da se ovdje radi samo o nogometu, ne bi se ni javio. Javljam se jer znam - ako padne lopovluk, nerad i nemar u Hajduku, na jednom čvoru kao što je taj - onda pada u državi." Pavao Grubišić Čabo
ersteone is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 01:27   #75
Quote:
west_HB kaže: Pogledaj post
NIKAD!!
HRVATSKA & ZRINJSKI ZAUVIJEK!

jer poistovjetiti HRVATSKU i ono sto ona predstavlja malom covjeku ..sa hrpom bezlicnih likovia koji je trenutno vode i prave lakrdiju od nje...meni se to nece dogoditi.....do nekih novih boljih ljudi na celu saveza ...koji ce biti posteniiji pravicniji nacionalno svjesni i koji ce osluskivati bilo naroda.....dovoditi reprezetnatciju u sve dijelove gdje Hrvati zive....cekacu to..ali dotada..moja Hrvatska nece ostati bez podrske.... ( moja podrska Hrvatskoj ne znaci podrsak HNS ili bilo kojem liku koji se kiti perjem da je on HRVATSKA reprezentacija ..bio to suker, srebric, stimac ili bilo ko drugi...za mene su oni samo ljudi na privremenom radu i sa svim dobrim ili losim odlukama meni mogu biti simpaticni ili antipaticni..nisam ih birao niti ih mogu postaviti niti otjerati sa te funkcije..jamogu samo ponijeti hrvatsku zastavu i otici na utakmicu kad god sam to u prilici)...
jer za mene sama bit reprezentacije i najdrazi dio reprezentacije smo bas mi navijaci ..koji sa istim idejama istim mislima se nadjemo tisucama kilometara negdje daleko ..nadjemo se skupa sa samo jednim ciljem i radi jedne stavri..ljubavi prema Hrvatskoj..
Bravo.
lik_vž is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 10:11   #76
http://www.jutarnji.hr/mizerna-potra...kisa-/1106972/
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 10:18   #77
Bilo bi bolje da se umjesto ovih debilnih rasprava zove ljude na istu tribinu...
Na kojoj su tribini Škoti uopće?
Karlovac_fan_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 10:19   #78
Na zapadu.
DZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 10:54   #79
ima ih pun racku po gradu. skroz su simpatični, piju, zajebaju se...
__________________
Oni navijaju za bilu boju, a nose crne majice
BSD is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 11:56   #80
Ide se na sjever gore...eto...
trebali smo na jug, ali je jug za nogometne škole i ostale pizdarije, pa sjever gore ispada jedina normalna opcija.
ZGV is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:11.