Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2017., 19:02   #11661
Pozdrav ljudi, koji je po vama najbolji način isplate zarade na račun. Preko PayPala ili? Radi li neko preko Winglio servisa? Što je najpovoljnije, a da nije nepouzdano?
__________________
Bear with me
Weekend Warrior is offline  
Old 21.06.2017., 19:48   #11662
Koji su šupci ovi sa Fiverra. Imao sam neki kupljeni gig tamo i lik naravno nije ispunio ono šta je rekao da može i dobio sam refund na svoj Fiverr račun. I oni ne dozvoljavaju da se lova povuče na Paypal ili karticu nego moraš kupiti opet kod njih. I ja otvorim dispute na Paypal i nakon 5 min od disput emoj račun na Fiverru je suspended. I uz obrazloženje da je preporuka da ja zatvorim dispute.
How yes know!!!
zaccc is offline  
Old 21.06.2017., 23:51   #11663
Zdravo ljudovi evo opet mene, je da me nitko ne dozivljava al hajd da postavim jedno pitanje..
Trazilo me da postavim nacin isplate mislila sam naravno preko paypala ali sad vidim opciju DIRECT TO LOCAL BANK i pise preporuceno za hrvatsku. Ako ima koja dobra dusa voljna odgovorit dal da idem s time ili pak da se drzim provjerenog Paypala. Tnx

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
jarks is offline  
Old 22.06.2017., 08:58   #11664
Nije da te nitko ne doživljava nego su ljudi na moru, vani i tako, normalno za forum preko ljeta..
Što se tiče isplate nešto smo već prije razgovarali o tome no oni ti uzimaju neku proviziju za to, te također ti i banka vjerojatno nešto uzme, meni je još uvijek najbolji način na paypal i onda na tekući.. možda se varam, no za ukupno $6 mjesečno pošto to radim jednom mjesečno neću plakati..
turboCRO is offline  
Old 22.06.2017., 10:14   #11665
Hvalaa turboCRO na odgovoru . Mali je iznos sto sam zaradila pa mi se ni ne isplati prebacivat na paypal jos. Neka jos stoji na upworkovom racunu

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
jarks is offline  
Old 22.06.2017., 13:38   #11666
Prebacivanje na paypal ti je $1..
Ja platim još $5 da prebacim na tekući od obrta..
turboCRO is offline  
Old 23.06.2017., 22:33   #11667
Hvala na iznuđenom komentaru Code Name! Nema veze što kasno pališ, nisam ni ja baš ažurna kao što vidiš.

Jarks, možda griješim dušu, ali nekako mi se čini da se dio tvog odrađenog posla odnosi na vektoriranje popaljenog logotipa. Naime, da su ga nabavili legalno po svoj bi prilici imali vektore.
__________________
Extra Croatiam non est vita, sed est vita, non est ita.
Medosaur Rex - prirodni vladar i tiran među zvijerima od četvrt mikrometra. Strah i trepet nanosvijeta.
nadzakbaba is offline  
Old 24.06.2017., 07:15   #11668
Ne mora značiti ako im je logo kreirao Photoshop majstor koji ne zna uopće razliku između vektora i piksela..
turboCRO is offline  
Old 24.06.2017., 14:29   #11669
Ma spominjem to inspirirana oglasima na više platformi gdje se sasvim nesmetano, dapače otvoreno traže ili nude usluge skidanja zaštite i vektoriranja crteža i logotipa.
__________________
Extra Croatiam non est vita, sed est vita, non est ita.
Medosaur Rex - prirodni vladar i tiran među zvijerima od četvrt mikrometra. Strah i trepet nanosvijeta.
nadzakbaba is offline  
Old 26.06.2017., 17:22   #11670
Što me izmore ovi konferencijski pozivi, u trajanju sat i pol, da bi rekli ono što su mogli napisati u pet rečenica.
Morala sam se negdje pojadati.
Hopinka is offline  
Old 26.06.2017., 18:07   #11671
Nadam se da im to naplaćuješ također.. Ja sam se samo jednom uvukao u dugački razgovor prije dobivanja posla i od tada ne peistajem na razgovore dulje od 10 min prije zaključenja posla...
turboCRO is offline  
Old 26.06.2017., 18:21   #11672
Nisam. Oni su tražili razgovor prije posla da mi sve objasne. Ja sam molila da napišu jer nisam imala kad javit se. Nisu napisali gotovo ništa. Sama sam kriva što nisam ili posao odbila i obavila razgovor. Ne valja im gotovo ništa, a novac sam već uzela. Ne znam što da radim.
Hopinka is offline  
Old 26.06.2017., 21:24   #11673
Nikada ne pristaj na ugovor dok ne saznaš što sve trebaš napraviti, to ti je prvo pravilo...
Sada kad si već pristala imaš dve opcije, ili radiš ko crnac za male pare ili odmah sad prekineš ugovor u startu i zamoliš klijenta za razumjevanje da si brzopleto pristala dok nisi imala sve informacije na raspolaganju..
turboCRO is offline  
Old 27.06.2017., 12:52   #11674
Quote:
turboCRO kaže: Pogledaj post
Prebacivanje na paypal ti je $1..
Ja platim još $5 da prebacim na tekući od obrta..
prebacivanje sa upwork-a na paypal je $2 od nedavno

tekući od obrta ? ili žiro ?
darQ is offline  
Old 27.06.2017., 12:58   #11675
Je vidi zbilja $2 je sada, a kažem radim to jedno mjesečno na kraju mjeseca pa mi je svejedno...
I da na žiro sam mislio..
turboCRO is offline  
Old 28.06.2017., 19:28   #11676
A cuj popaljeni ili ne kao prvi posao je odlicno uletio. Fedback fenomenalan a poslije toga i jos jedan posao obavljen.

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
jarks is offline  
Old 28.06.2017., 19:31   #11677
Quote:
nadzakbaba kaže: Pogledaj post
Hvala na iznuđenom komentaru Code Name! Nema veze što kasno pališ, nisam ni ja baš ažurna kao što vidiš.

Jarks, možda griješim dušu, ali nekako mi se čini da se dio tvog odrađenog posla odnosi na vektoriranje popaljenog logotipa. Naime, da su ga nabavili legalno po svoj bi prilici imali vektore.
A cuj popaljen ili ne dobro mi je uletilo kao prvi posao tamo, odlican feedback i drugi posao dosao odmah iza toga. Ali hvala na upozorenju , znaci drzim se dalje od takvih oglasa

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
jarks is offline  
Old 30.06.2017., 00:28   #11678
Da li je tko ima problema kod postavljanja paymenta kod PPH? Zajebavaju me kao mladog majmuna. Odbili mi i Paypal i Payoneer jer kao nema tamo sve prikazano. Ako sam se logirao sa svojim kredencijama šta te boli tuki za ostalo,
Samo što krv ne moraš dati za povlačenje love.
zaccc is offline  
Old 30.06.2017., 17:51   #11679
davno sam to namještao ali ne sjećam se nikakvih posebnih problema..
turboCRO is offline  
Old 03.07.2017., 19:02   #11680
Pozdrav ekipa

Dakle pročitao sam malo temu (uvod i to), ponšto i znam, ali da postavim konkretna pitanja.

Moje znanje je ograničeno, recimo da znam osnove photoshop-a, neke video uratke sam također radio kao u nekakvim osnovnim uređivanjem i slično. Znači ništa posebno. Za fotke sam više puta dobivao pohvale da imam smisla za to, za uređivanje, slaganje slike itd itd.

E sad, mene zanima dali se može krenuti s tim osnovama u nekakvu MANJU zaradu, pa usput usavršavati svoje znanje i proširivati spektar svoga rada.

Dakle dali osoba poput mene MOŽE tamo naći nekog posla, znači neke jednosrtavne stvari za raditi (nisam se registrirao još nigdje dok ne vidim komentare)?

P.S.
Također pisanje tekstova mi nije loše, kakva je situacija oko toga, dali se na tome može što zaraditi?

P.S.2
Imam dosta slobodnog vremena,a zbog specifične situacije u kojoj se nalazim, Internet posao mi je "jedina" opcija.

Hvala
NotCreative22 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:37.