Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2016., 00:30   #41
Kaj sad Zdravko sjebao..? ..Pa taj, bi i vlastitu babu sjebao i zapalio, ako sluč. nebi mogla dovoljno brzo potrčati. Ova slika ništa ne implicira,kad se već i dugoročno znade, koliko su zadravkecovi ,poljubci radioaktivno-otrovni ,čak i u široj zoni djelovanja..
žaccko is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 08:24   #42
Quote:
andro14 kaže: Pogledaj post
Znači priznaješ da je laž,zdravko vas je tolko sjebo da ne znate ni šta pričate
Ne. Sto puta ponovljena laž da ste brbi je postala istina.... ..mislim tu nema nikave laži... off....

da se vratim na tekme u Rijeci...
tekma sa Vulvinih slika je ona koju je netko spomenuo 3:1 za Ri. prvenstvo 99/00. https://youtu.be/4AFaXQ9cj18
Tu je bilo naguravanja sa policijom, ništa strašno... mislim da su redari na atletskoj stazi tu dobili po lampi.

@ZGV
prva tekma iduće sezone 00/01 ri:nkdz 0:1 je bila šetnja ispod njihovog zapada. da li si mislio na tu tekmu kad je bio sukob iznad stadiona?
ekeGlava is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 12:30   #43
Sukob u centru je bio poprilično zanimljiva stvar. Kao jedan od onih koji je vodio bus (moj je bio broj 4, pamtim), a jedan još iza, ostao sam potpuno začuđen kad smo otvorili vrata (nikakvo ispadanje kroz šiber) da nije bilo murije. Još luđe, urezala mi se jedna slika tipa koji sjedi uza zid, u Rijekinom dresu, nakon što je dobio kako pije pivu. Tip nije htio bježat, pa je i zbog respekta dobio jednom samo. Volio bi mu platit piće.
Nezaboravna scena, mislim da je sa tog putovanja povratak starom cestom, bus murije iza nas, dečki naši u golfu 1 ispred... U GK, jedan zavoj i dečko ne skrene nego ode ravno i svjetla nestaju. Svi istrčali van, a oni uletili u neku provaliju, tipa ponikve, nikom ništa... prerezalo me, majku ti jebem.
Svako dobro svima.
casual firm is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2016., 12:01   #44
Quote:
ekeGlava kaže: Pogledaj post
Ne. Sto puta ponovljena laž da ste brbi je postala istina.... ..mislim tu nema nikave laži... off....

da se vratim na tekme u Rijeci...
tekma sa Vulvinih slika je ona koju je netko spomenuo 3:1 za Ri. prvenstvo 99/00. https://youtu.be/4AFaXQ9cj18
Tu je bilo naguravanja sa policijom, ništa strašno... mislim da su redari na atletskoj stazi tu dobili po lampi.

@ZGV
prva tekma iduće sezone 00/01 ri:nkdz 0:1 je bila šetnja ispod njihovog zapada. da li si mislio na tu tekmu kad je bio sukob iznad stadiona?
haj nek se čuje,čuje haj nek se zna vi ste vojska zdravka mamića
andro14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2016., 13:04   #45
Quote:
andro14 kaže: Pogledaj post
Znači priznaješ da je laž,zdravko vas je tolko sjebo da ne znate ni šta pričate
Quote:
andro14 kaže: Pogledaj post
vojsko zdravkova na čemu te temeljite tu fantomsku tvrdnju o srbima,priča sa finala kupa 87 je čista laž i prijevara,ko god je bio na toj utakmici zna to!!!
Quote:
andro14 kaže: Pogledaj post
haj nek se čuje,čuje haj nek se zna vi ste vojska zdravka mamića
započeo si temu bezveze.
zato jer si kao dijete gledao kako ti neko orgija po gradu?
jesi ti young boys?
Avenger1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2016., 14:25   #46
Quote:
casual firm kaže: Pogledaj post
Kao jedan od onih koji je vodio bus (moj je bio broj 4, pamtim)
__________________
flickr vienna
zcb covik is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 03:59   #47
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
Bila je kolona naša auta, kombija i buseva. Mi smo bili drugi kombi. Krenulo je kamenovanje, ali naša ekipa je i prije toga izletala, tuče su trajale cijelim putem od stadiona. Tamo kod Gracijanija je počelo letit kamenje i onda izletanje. Znam da je među Armadom bila i vaša legendarna pripadnica ljepšeg spola.

Bila je fina pegla usred grada, nema tko nije dobio s obje strane, ali na kraju je Armada potisnuta i pobjegla u sami supermarket gdje su letile boce na sve strane. Dosta porezanih, krv iz ušiju i glava.

Na kraju dolazi murija i lik kaže: Dobro, sad ste napravili što ste htjeli, aj sad doma.

Tad je bila brutalna ekipa Boysa, to ne bi mogli niti u Napulju zaustavit.
Sve piše kako je...
Iza leđa boysa su bila dva autobusa armade koja se ukrcala u buseve iznad stadiona za grad. Izletili smo van iz busa i u smjeru boysa ( nismo znali da su boysi ispred) i onda nas je murija mlatila i lovila sve do ulice Luki na Mlaci. Nije nam bilo jasno koji kurac se događa. Naše koje je murija ulovila, dobili su batine i to dobre. Iako Ćoro u to vrijeme više nije smio na tribinu i nije bio aktivan, našao se ni kriv ni dužan s druge strane s boysima, kod indexa... Ima i on svoju priču, znam da nije dobio batina...
__________________
''Iskorak je za pedere - Hajduk je za ratnike'' https://www.tportal.hr/sport/clanak/...djecu-20130929
mezzomarinero is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 04:01   #48
Quote:
Manges kaže: Pogledaj post
Pita sam iz razloga sto sam bio prisutan neredima tamo negdi početkom 2000 tih u rijeci kada je igrala Rijeka Dinamo i kada je bio kaos u centru pa nisam bio siguran jesu li bojsi sisli sa vlaka ili ih je vozilo u busevima kroz grad,al sjetio sam se da je ovo drugo bia slucaj.

Neznam jesu li ovo ti neredi koji se traze u temi,a ovi put nas 5 tada mulaca na pocetku navijacke karijere je doslo pogledati derbi mrskih rivala u Rijeku i opijamo se lagano u nekoj i brtiji u centru,a okolo nas brdo Riječana i odjednom svi trče prema ono cesti glavnoj i mi za njima kad tamo kaos.
Rijecani bjeze na sve strane,djedica neki lezi a kraj njega krvava zena,armada u rasulu,murja ne kuzi kurca,ukratko teska tarapana bojsa na sve sta hoda
svašta...
__________________
''Iskorak je za pedere - Hajduk je za ratnike'' https://www.tportal.hr/sport/clanak/...djecu-20130929
mezzomarinero is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 03:08   #49
https://www.youtube.com/watch?v=f7SX_Dm_Anw

čestitke armadi, naravno kad se sretnemo bit će po piksi, ali zaslužili ste čestitku, a onu pravu ćemo vam dati prikom prvog sljedećeg "bliskog susreta".

čestito sam, i pod cijenu da torcida opet nazove toplom braćom s armadom i slično, jer nikada nisam njegovao pederske odnose ali sam cijenio rivale.

isto ko MMA, u ringu ti je protivnik, van ringa nije. tako gledam na to, i mislim da je to ispravno. uostalom svi ovih dana lupaju po navijačima, pa ne vidim zašto bih bio jedna ovca više.

a i Torcidu hvalim kad napravi nešto dobro, i vama sam čestitao na onoj proslavi za 100 godina kluba, i sličnim manifestacijama, bilo bi retardirano za reći da nešto nije lijepo i dobor samo zato jer dolazi od mrskih rivala.

priznajem da ne mogu biti uvijek realan, ali i najgorem neprijatelju mogu priznat ako nešto napravi dobro. izuzetak su jedino Srbi, kod njih cijenim samo Radovce zbog smjera u kojem vode grupu, politički su na ispravnom kursu njeguju arijevštinu, i ne vole Muktea dakle ne mogu da ih ne cijenim.

uglavnom, sretno Armadi i Torcidi u budućim okršajima, a mi ćemo naravno nastaviti dominaciju nad vama kao i u prošlosti, sve ovo ide uz poruku "vole vas vaši purgeri".

Zadnje uređivanje heybro : 11.05.2017. at 03:18.
heybro is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 15:22   #50
Tesko da ce biti u buducnosti sukoba armade i bbb, stvari iz tih vremena su se drasticno promjenila. Dok se god bbb nalaze sa armadom prije tekme nema tu kruha.
el_caminjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 03:29   #51
Quote:
heybro kaže: Pogledaj post
https://www.youtube.com/watch?v=f7SX_Dm_Anw

čestitke armadi, naravno kad se sretnemo bit će po piksi, ali zaslužili ste čestitku, a onu pravu ćemo vam dati prikom prvog sljedećeg "bliskog susreta".

čestito sam, i pod cijenu da torcida opet nazove toplom braćom s armadom i slično, jer nikada nisam njegovao pederske odnose ali sam cijenio rivale.

isto ko MMA, u ringu ti je protivnik, van ringa nije. tako gledam na to, i mislim da je to ispravno. uostalom svi ovih dana lupaju po navijačima, pa ne vidim zašto bih bio jedna ovca više.

a i Torcidu hvalim kad napravi nešto dobro, i vama sam čestitao na onoj proslavi za 100 godina kluba, i sličnim manifestacijama, bilo bi retardirano za reći da nešto nije lijepo i dobor samo zato jer dolazi od mrskih rivala.

priznajem da ne mogu biti uvijek realan, ali i najgorem neprijatelju mogu priznat ako nešto napravi dobro. izuzetak su jedino Srbi, kod njih cijenim samo Radovce zbog smjera u kojem vode grupu, politički su na ispravnom kursu njeguju arijevštinu, i ne vole Muktea dakle ne mogu da ih ne cijenim.

uglavnom, sretno Armadi i Torcidi u budućim okršajima, a mi ćemo naravno nastaviti dominaciju nad vama kao i u prošlosti, sve ovo ide uz poruku "vole vas vaši purgeri".
Moguće je da si ti jedan od najžeščih retarda na internetu, a i šire

Nekako te percipiram kao da si onaj kličko sa indexa, jednostavno si stvoren za zlostavljanje
Double Kill is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 13:43   #52
Quote:
Double Kill kaže: Pogledaj post
Moguće je da si ti jedan od najžeščih retarda na internetu, a i šire

Nekako te percipiram kao da si onaj kličko sa indexa, jednostavno si stvoren za zlostavljanje
A bogami i ti i onaj ispod tebe s revolucijama niste daleko.
Uvijek istok is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 00:08   #53
Quote:
Uvijek istok kaže: Pogledaj post
A bogami i ti i onaj ispod tebe s revolucijama niste daleko.
Ti i onaj na tebi ?
Double Kill is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 17:59   #54
Quote:
el_caminjo kaže: Pogledaj post
Tesko da ce biti u buducnosti sukoba armade i bbb, stvari iz tih vremena su se drasticno promjenila. Dok se god bbb nalaze sa armadom prije tekme nema tu kruha.
pončo1986 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:25.