Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2022., 23:45   #1
Pahuljice (osim zobenih)

koje su vam omiljene pahuljice il vrste čokolina i njegovih varijanti? osim zobenih... ja sam otkrila ove i preefine su mi https://www.konzum.hr/web/products/n...zitarice-375-g
ibilic1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2022., 00:03   #2
Kölln. One s malim petit beurreovima ili s malim praznim oreosima.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2022., 00:41   #3
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
Kölln. One s malim petit beurreovima ili s malim praznim oreosima.
Kupim Kolln granolu. Nesto malo dodam ujutro u zobenu kasu za dodatan crunch. Navecer stanem pred stalazu, okrenem ledja svijetu i golom sakom naguram sadrzaj cijele vrecice u usta.
Nije se dogodilo jednom.
bLah. is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2022., 00:43   #4
Quote:
bLah. kaže: Pogledaj post
Kupim Kolln granolu. Nesto malo dodam ujutro u zobenu kasu za dodatan crunch. Navecer stanem pred stalazu, okrenem ledja svijetu i golom sakom naguram sadrzaj cijele vrecice u usta.
Nije se dogodilo jednom.
Ja svaki put stojim s upitnicima iznad glave kad pročitam da bi se sadržaj kutije trebao podijeliti na 8 porcija.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2022., 00:52   #5
sasvim dovoljnih 40 grama po porciji )))))
doslovno i djecje instant kasice imaju veci serving size
bLah. is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2022., 10:09   #6
U zadnje vrijeme ove:

https://world.openfoodfacts.org/imag...t_de.3.400.jpg
champagne is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2022., 10:17   #7
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
Ja svaki put stojim s upitnicima iznad glave kad pročitam da bi se sadržaj kutije trebao podijeliti na 8 porcija.
Marketing. Ljepse se vidi kad na polici uzmes i "znas" da si miran 7 dana za dorucak do ponovnog tjednog shoppinga. Pa nastavljas svoj uzurbani urbani ritam korporativnog zivota, bla bla bla, a dorucak rijesen.

A realnost je druga. Iako zbog secera i tih 40g sa punomasnim jogurtom ili mlijekom nije za ignorirati.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2022., 12:42   #8
inace nisam ljubitelj pahuljica, ali ponekad znam u jogurt dodat malo meda, voća, kockicu tamne čokolade i šaku popsa od pira, prosa ili riže, a kad me uvati motivacija za debljanje onda napravim čokolino fit sa krupno mlivenim bajamima ili pekan orasima.
kavopija-14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2022., 12:46   #9
https://www.dm.hr/bauck-hof-eko-hrsk...637823096.html

ovo s grčkim jogurtom povremeno pojedem (3 put tjedno cca)
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2022., 15:15   #10
meni su najbolje koje sam probao iz Eurospina, kartonska kutija
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2022., 16:32   #11
Ne kupujem ih često jer nemam mjeru, ali najdraže su mi old school Nesquik čokoladne pahuljice.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2022., 16:39   #12
Znao sam prije poslije treninga jest neku verziju muslija i proteine zamucene s mlijekom.

ili ovo cudo od rize, dobar sastav (nema puno dodanih gluposti): https://www.konzum.hr/web/products/p...e-nicoli-375-g
Zgmarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2022., 18:39   #13
Quote:
Zgmarac kaže: Pogledaj post
Znao sam prije poslije treninga jest neku verziju muslija i proteine zamucene s mlijekom.

ili ovo cudo od rize, dobar sastav (nema puno dodanih gluposti): https://www.konzum.hr/web/products/p...e-nicoli-375-g
ovo je poput Mikado čokolade s rižom
ibilic1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2022., 18:51   #14
Quote:
bLah. kaže: Pogledaj post
Kupim Kolln granolu. Nesto malo dodam ujutro u zobenu kasu za dodatan crunch. Navecer stanem pred stalazu, okrenem ledja svijetu i golom sakom naguram sadrzaj cijele vrecice u usta.
Nije se dogodilo jednom.
potpis na sve ovo

isto iskustvo imam i s Jordan's Country Crisp s orašarima, kad ih uspijem naći.

ali bez sumnje moje najdraže pahuljice - koje sam kupovala gdje god bih putovala, a bome ih i nosila za doma - su najobičniji All-bran. znam da je to okus suprotan luksuznom doručku i mnogima i nije neka sreća, ali ja ih obožavam

__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2022., 21:11   #15
koji jogurt vam je najbolji u kombinaciji sa pahuljicama?
ibilic1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2022., 22:11   #16
ili obični čvrsti ili grčki.
kavopija-14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2022., 22:53   #17
Quote:
ibilic1 kaže: Pogledaj post
koji jogurt vam je najbolji u kombinaciji sa pahuljicama?
niti jedan.
zobene nekad jedem s jogurtom (nakon što ih polijem vrućom vodom), ali uz slatke hrskave pahuljice mi jogurt ne ide, samo mlijeko.
ali ako jogurt - rijetko - onda obični tekući.
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2022., 23:22   #18
a, vidiš, ja ih ne volim sa mlikom jer se pahuljice razmoće i nekako ispadne da uvik prvo pojedem pahuljice, a mliko ostane na dnu. osim toga, ako išta drugo dodam ne pomiša se lipo. sa jogurtom pahuljice ostanu djelomično hrskave, mogu dodat šta oću, a da ne ostane na površini ili padne na dno, i sve jedem istovremeno. ne znam kako bi ovo bolje objasnila, ali tako je.
kavopija-14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2022., 23:36   #19
fine su sa zbregow proteinskim napitcima
ibilic1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2022., 00:59   #20
Quote:
kavopija-14 kaže: Pogledaj post
a, vidiš, ja ih ne volim sa mlikom jer se pahuljice razmoće i nekako ispadne da uvik prvo pojedem pahuljice, a mliko ostane na dnu. osim toga, ako išta drugo dodam ne pomiša se lipo. sa jogurtom pahuljice ostanu djelomično hrskave, mogu dodat šta oću, a da ne ostane na površini ili padne na dno, i sve jedem istovremeno. ne znam kako bi ovo bolje objasnila, ali tako je.
Da, ja iz ovog razloga raznu granolu jedem kao dio neke druge vrste kase, kad moze bit dio smjese jer mlijeko je prerijetko, to jelo se ne moze odlucit jel bi bila juha ili nesto za zvakanje.
al obican jogurt jedem jedino s corn flakesom i drugim obicnim pahuljicama, ne pase mi bas sa zasladjenim stvarima, iako bi grcki dobro isao sa nekim honey nut kombinacijama.
bLah. is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:10.