Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2014., 08:59   #2001
Quote:
Ber kaže: Pogledaj post
"Da se razumijemo, ja sam na strani zviždača, ali su mi uvjerljiviji oni koji kriminal odbiju na prvu loptu bez obzira na sve egzistencijalne razloge ovoga svijeta."

I je i nije u istoj rečenici.


Katastrofa od teksta.
Tipični primjer zadriglog kolumniste koji od novinarskog poziva stvori svoj osobni navijačko-politički rigoleto.
Da si pogledao tko je urednik tog portala, ne bi se čudio:
Pilsel, ustaša - antifašist!
__________________
Ignore: - Sizif -, saugaro, Sotto Voce, kalinin, bleso
Bodul2a is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 09:08   #2002
Quote:
zeusxl kaže: Pogledaj post
Pa da je i 100 000 jedna servirka ili vozač hitne si to ne mogu priuštiti.
O čemu ti pišeš
Fascinantni su mi ovi simpatizeri kukuriku koalicije kako se upinju da obrane lik i djelo Merzelice. Pri tome nije važno što je poharala proračun sisačke županije.
S druge strane isto tako druge odmah osuđuju iako je postupak u tijeku i nije izrečena ni jedna pravomoćna presuda.
Ma da se razumijemo, mislim da je ženska kriva, to se vidi s Marsa. No, pretjerivanje ne će tu krivicu niti povećati niti smanjiti - samo će njenim zagovarateljima dati municije za obranu od "neopravdanih napada".

Molim te čitaj s razumijevanjem!

Edit: Mislim također da je filozofiranje o sličnosti sa ženom slikanom sa četnicima bez veze. Ima toliko materijala oko rasipanja novca i bogaćenja, da je ovo drugo periferno. Uostalom, Jovev ju je optužila baš za plačku i predala odgovarajuće materijale DORH-u.
__________________
Ignore: - Sizif -, saugaro, Sotto Voce, kalinin, bleso
Bodul2a is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 09:23   #2003
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Nije Marina kupila Audija, uzela u najam, ne sebi nego županiji, tako da pro bono ne moraš raditi, radije daj nofce liječniku ili ljekarniku.

I nisu domjenci s kiselim krastavcima, salamom i pivom, plastičnim čašama vrhunski. Tako se časte članovi KUDova po klupama u parku prije nego autobusima idu doma. Ne moraš joj za to kupovati Audi.

I nije posao županice posuti cvijećem županiju, niti prosipati med i mlijeko, niti dovlačiti investitore u buljucima, niti to itko može u zemlji koja je cvala cvijećem i kojom su tekli med i mlijeko, pa su je vlastiti građani pretvorili u pustoš, ruševine i zgarišta. Ali to je za teme o FT, DR, HDZ, Brodarcu itd, preteško za tebe.

Uživaj s ostalima u hrvatskom jalu !
A zašto bi se ona morala voziti u tako luksuznom autu? Bilo da je on uzet u najam ili kupljen? Zašto, zašto pitam ja tebe se ona ne bi mogla voziti u nekom jednostavnijem? Zašto? Puno ljudi obavlja mnogo zahtjevnije i teže poslove pa se voze u jeftinijim autima ili idu javnim prijevozom.

Drugo, ako nije njen posao "posipati županiju cvijećem"(ovako karikirano rečeno), dovlačiti investitore i sl. (ok i nije to njen posao), ali koji jebeni ku*ac onda je njen posao? Svaka budala može trošiti javne novce organizirajući domjenke za nekakve budalaštine koje koristi za samopromociju.
Svaki idiot može trošiti javne novce za pokretanje javnih radova i na temelju toga se proslavljati kao što se ona proslavlja npr. gradi rodilište u Kutini koje uopće po nikakvim standardima nije potrebno (ja pričala sa ženom koja je stručnjak za mrežu zdravstvenih ustanova) i slično.
orah-pita is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 11:08   #2004
vuci ce se prica oko ove arogantne babe i na kraju ce otici ali na isti nacin kako odlaze svi partijski krimosi - glave dignute tako da nos para oblake uz izjavu kako je savjest cista i da odlazi zbog cuvanja ugleda stranke. jer, kaj bi drugo moglo biti u zemlji gdje se sabor ne izjasnjava o bajicu jer kako leko kaze 'nisu stvoreni uvjeti' ;-) a uvjeti su ocuvanje partijske zupanice i slicnih bisera.
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 11:22   #2005
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Ajd upitaj nekog striku kojeg prvog sretneš da ti objasni neke stvari, te da korigiraš svoje mokre snove.

Nije Marina kupila Audija, uzela u najam, ne sebi nego županiji, tako da pro bono ne moraš raditi, radije daj nofce liječniku ili ljekarniku.

I nisu domjenci s kiselim krastavcima, salamom i pivom, plastičnim čašama vrhunski. Tako se časte članovi KUDova po klupama u parku prije nego autobusima idu doma. Ne moraš joj za to kupovati Audi.

I nije posao županice posuti cvijećem županiju, niti prosipati med i mlijeko, niti dovlačiti investitore u buljucima, niti to itko može u zemlji koja je cvala cvijećem i kojom su tekli med i mlijeko, pa su je vlastiti građani pretvorili u pustoš, ruševine i zgarišta. Ali to je za teme o FT, DR, HDZ, Brodarcu itd, preteško za tebe.

Uživaj s ostalima u hrvatskom jalu !
e nije sebi ali njezuna se guzica u njemu vozila a ne tvoja pitanje morala kuet ia lizing / kupit takav auto nebitne su mi finese i njezini spinovi.... A ONDA GA JE VRATILA,, KAO MORALNA JE !!! MOJ KIKI PALA GRANA SA STABLA U NEVREMENU, SJEBALA KROV AUDI OŠA KOD MANITUA... U VEĆNA LOVIŠTA........
AJDE MI SAD MALO NASTAVI PRIČATI O NJEZINOM MORALU !!!
__________________
bananko
Lorenzow is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 13.02.2014., 11:32   #2006
Ma znaš što je meni reka rođak kad je SDP prije dobija izbore !! Ličanin si dođi u Gospić imaš posao duplo veću plaću šofera ako tribaš..( eh, da plaća bi mi bila oko 18 000 kuna...netto).svaki si vikend u Zagrebu trebamo te naš si !!! ma znaš nisam vaš čak sam član HDZ-a ne prihvaćam a i moji bi me ubili !!! odbio sam žena je rekla da se ionako prostituiram u politici i da sam konačno trebao to bar malo kapitalizirati !! Ali posli je rekla da se moja draga ljubav !!! ponosi samnom jer sam odbio !! a prije me nabila na pasja kola kad sam odbio....
__________________
bananko
Lorenzow is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 15:34   #2007
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Davno, davno je policija primila takvu prijavu i "postupila", utvrdila činjenično stanje i zatvorila slučaj. Zato se dalje ne obazire na slične "prijave", pa se ovdje stvara dojam kao policija "neće" ili ne smije. Što su trebali? izaći s rezultatima istrage u medije? Zašto?

... da ovdje na forumu. "Afere" u Sisku zbog HDZa i Petirke i njihove želje za vlašću.
zato sto je javna osoba i vjerovatno da glasaci imaju pravo znati glasuju li za kriminalca ili ne , zasto morasdonijeti potvrdu o nekaznjavanju kad se triba zaposlit u neki vrtic skolu o zasto

ako auto nije za nju nego zupaniju sto neuzmes kljuce i napravis djir o zasto
i nije ti ovo vrime petokrake da je sve onako kako komesar partije kaze i naredi , o zasto nije , jebiga zao nam je al nije
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 19:09   #2008
Quote:
zeusxl kaže: Pogledaj post
Orkan je savjetnik Merzelice kojega ona placa. Vjerodostojan svjedok.
Merzelica je platila Orkanu da uvrsti dotičan snimak u Amarcord 2?
Pa što mu nije platila da NE stavi taj dio "s njom"?
Jao Zeuse, kako si se pokopao!
Vadis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 20:11   #2009
Quote:
Lorenzow kaže: Pogledaj post
e nije sebi ali njezuna se guzica u njemu vozila a ne tvoja pitanje morala kuet ia lizing / kupit takav auto nebitne su mi finese i njezini spinovi.... A ONDA GA JE VRATILA,, KAO MORALNA JE !!! MOJ KIKI PALA GRANA SA STABLA U NEVREMENU, SJEBALA KROV AUDI OŠA KOD MANITUA... U VEĆNA LOVIŠTA........
AJDE MI SAD MALO NASTAVI PRIČATI O NJEZINOM MORALU !!!
Do kad ces lagati?

Auto na leasing dolaze s kaskom...da je isti ostecen samo bi ga zamijenila ili u najboljem slucaju isti bi bio popravljen...

Inzistirati na ovakvim stupidnim lazima dok ista ima 100x gore stvari na grbaci je smijesno...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 20:14   #2010
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Do kad ces lagati?

Auto na leasing dolaze s kaskom...da je isti ostecen samo bi ga zamijenila ili u najboljem slucaju isti bi bio popravljen...

Inzistirati na ovakvim stupidnim lazima dok ista ima 100x gore stvari na grbaci je smijesno...
Ne lažem prenosim s drugog forma priču njezinoga susjeda
__________________
bananko
Lorenzow is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 20:15   #2011
Quote:
zeusxl kaže: Pogledaj post
Orkan je savjetnik Merzelice kojega ona placa. Vjerodostojan svjedok.
PUKOVNIK Orkan je prvi koji je preko raznih dokumenata,snimki i svjedocenja SUSTAVNO i DOKUMENTIRANO prikazivao cetnicka zlodjela po Banovini...

I sad ti insinuiras da se isti prodao za par kuna nekome tko je navodno surovao s cetnicima!

FUJ,kako vas nije sram?!

Di je dupe bilo kad je grmilo kad ste u stanju svirepo i prikriveno junaka DR rata nazvati placenikom?!
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 20:16   #2012
Quote:
Lorenzow kaže: Pogledaj post
Ne lažem prenosim s drugog forma priču njezinoga susjeda
Slobodno zajedno s istim proucite uvjete dobivanja vozila na leasing...

Onda mozda sjasite s takvih problema...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 20:23   #2013
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
PUKOVNIK Orkan je prvi koji je preko raznih dokumenata,snimki i svjedocenja SUSTAVNO i DOKUMENTIRANO prikazivao cetnicka zlodjela po Banovini...

I sad ti insinuiras da se isti prodao za par kuna nekome tko je navodno surovao s cetnicima!

FUJ,kako vas nije sram?!

Di je dupe bilo kad je grmilo kad ste u stanju svirepo i prikriveno junaka DR rata nazvati placenikom?!

Ali ce isto tako bez imalo srama u nekoj drugoj temi njega spominjati kao autoritet, prema potrebi.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 20:35   #2014
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Ajd upitaj nekog striku kojeg prvog sretneš da ti objasni neke stvari, te da korigiraš svoje mokre snove.

Nije Marina kupila Audija, uzela u najam, ne sebi nego županiji, tako da pro bono ne moraš raditi, radije daj nofce liječniku ili ljekarniku.

I nisu domjenci s kiselim krastavcima, salamom i pivom, plastičnim čašama vrhunski. Tako se časte članovi KUDova po klupama u parku prije nego autobusima idu doma. Ne moraš joj za to kupovati Audi.

I nije posao županice posuti cvijećem županiju, niti prosipati med i mlijeko, niti dovlačiti investitore u buljucima, niti to itko može u zemlji koja je cvala cvijećem i kojom su tekli med i mlijeko, pa su je vlastiti građani pretvorili u pustoš, ruševine i zgarišta. Ali to je za teme o FT, DR, HDZ, Brodarcu itd, preteško za tebe.

Uživaj s ostalima u hrvatskom jalu !

Ja mislim da nam ga je naša Marina uzela na pušing. Audi... jelte?

A partija ti je samo nastavila krasti kao i za vrijeme šugoslavije, elite se stvaraju a narod tko jebe, mladi se iseljavaju radi raznih Merzel, Šegon, Linić, Sabo, Josipović, Milanović, Sanader, Čobanković.... Isto sranje-drugo pakiranje.

Zadnje uređivanje quadzilla : 13.02.2014. at 20:50.
quadzilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 22:10   #2015
Ima PTSP ali moze savjetovati zupanicu

Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
PUKOVNIK Orkan je prvi koji je preko raznih dokumenata,snimki i svjedocenja SUSTAVNO i DOKUMENTIRANO prikazivao cetnicka zlodjela po Banovini...

I sad ti insinuiras da se isti prodao za par kuna nekome tko je navodno surovao s cetnicima!

FUJ,kako vas nije sram?!

Di je dupe bilo kad je grmilo kad ste u stanju svirepo i prikriveno junaka DR rata nazvati placenikom?!
Kolega, kako netko sa PTSPom na osnovu cega je umirovljen, moze biti zaposlen kao savjetnik zupana?
Jel ima PTSP koji mu je smanjio radnu sposobnost i stvorio od njega invalida ili nije?
Da li je moralni pukovnik primao i mjesecnu naknadu od 5000kn neto, a istovremeno i svoju boracku penziju? Sto je to nego naknada za sutnju, a cime se postaje saucesnik u svim nepostenim radnjama koje su se tamo odvijale?
Za to postoji odlicna rijec - korupcija.
A da je placenik, vidi se jasno iz dokumenata koji su javno prezentirani.
Ideale i postenje je prodao za saku skuda, judinih, jelte.
__________________
Sve je uzalud.
McFuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 22:33   #2016
Quote:
McFuck kaže: Pogledaj post
Kolega, kako netko sa PTSPom na osnovu cega je umirovljen, moze biti zaposlen kao savjetnik zupana?
Jel ima PTSP koji mu je smanjio radnu sposobnost i stvorio od njega invalida ili nije?
Da li je moralni pukovnik primao i mjesecnu naknadu od 5000kn neto, a istovremeno i svoju boracku penziju? Sto je to nego naknada za sutnju, a cime se postaje saucesnik u svim nepostenim radnjama koje su se tamo odvijale?
Za to postoji odlicna rijec - korupcija.
A da je placenik, vidi se jasno iz dokumenata koji su javno prezentirani.
Ideale i postenje je prodao za saku skuda, judinih, jelte.
A i ti svašta pitaš, pa kad može ministar Matić mogu valjda i ostali, ugledali se na njega.
dekameron2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 22:43   #2017
Ako ministar Fred i gradonačelnik Sabo imaju opću nesposobnost za rad, a rade ništa nije čudno!
Cisco Kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2014., 01:28   #2018
Quote:
McFuck kaže: Pogledaj post
Kolega, kako netko sa PTSPom na osnovu cega je umirovljen, moze biti zaposlen kao savjetnik zupana?
Jel ima PTSP koji mu je smanjio radnu sposobnost i stvorio od njega invalida ili nije?
Da li je moralni pukovnik primao i mjesecnu naknadu od 5000kn neto, a istovremeno i svoju boracku penziju? Sto je to nego naknada za sutnju, a cime se postaje saucesnik u svim nepostenim radnjama koje su se tamo odvijale?
Za to postoji odlicna rijec - korupcija.
A da je placenik, vidi se jasno iz dokumenata koji su javno prezentirani.
Ideale i postenje je prodao za saku skuda, judinih, jelte.
Znaci, ja s 30% invaliditeta, koji mi je kakti "dan", a na kojem sam se zahvalio imam smanjenu radnu sposobnost?

I da primam nekih 800kn na koje imam pravo prodao bih se ako radim negdje druge?

Mislim da netko brka invalidninu s drugim stvarima...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2014., 08:25   #2019
Quote:
Cisco Kid kaže: Pogledaj post
Ako ministar Fred i gradonačelnik Sabo imaju opću nesposobnost za rad, a rade ništa nije čudno!
Točno.
1. status HRVI i % invaliditeta utvrđuje ministarstvo branitelja
2. radnu ne/sposobnost - mirovinu utvrđuje liječničko povjerenstvo MIO

jedno s drugim nema nikakve veze, jer netko može biti i 50% HRVI, a imati punu radnu sposobnost, i obrnuto.


Ako je netko u braniteljskoj mirovini znači da mu je prethodno liječničko povjerenstvo MIO utvrdilo OPĆU NESPOSOBNOST ZA RAD.

Znači ostaje pitanje, ako je nekome utvrđena OPĆA NESPOSOBNOST ZA RAD kako može obavljati bilo kakvu funkciju ili bilo kakav posao, pa i savjetnički.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.

Zadnje uređivanje casio : 14.02.2014. at 08:30.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2014., 10:08   #2020
Meni u cijeloj toj priči nije jasno to, zašto se nitko od novinara nije već obratio izvjesnoj Mirjani Čekerevac?
Čudno je i to da u današnjem svijetu tolikih profila i slika, jedna novinarka s toliko napisanih tekstova, nema više od dvije crno-bijele fotografije, i ni manje ni više jedna iz profila i druga s bisernom ogrlicom. Jeste li vi pronašli još koju za usporedbu?
Berolina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:03.