Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2011., 20:09   #1001
Smile

Quote:
Pepica kaže: Pogledaj post
jeeee, lude žene

veliku pusu vam šaljem i nemojte mi samo tamo neke torte s tri fila jer ćete dobiti od mene kad se vratite.
šteta što i ti nisi išla,ja slinim jer nisam tamo....ali čujem da postoji i jesenja shemaonda idemo i nas dvije....
popila sam kavu s njima,ma cure su perpredobreeeeee
ekatica is offline  
Old 02.04.2011., 20:12   #1002
Smile

Quote:
vinicka kaže: Pogledaj post
zene, de ste vi?? Samo da javim da su putnice stigle u sreci i veselju...da su taman takve ko sto mozete i misliti na osnovu postova..tj. super..Na kratko sam kod kuce da se presvucem, pa opet idem da se vidimo...Ponecu lap top, pa vam se sve javimo...Pozzzz...
nešto sam načula da je za večeras i glazba u planu...tko zna,možda se put produži na još koji dan,TJ je vražija-mjerka ona frajere usput
babicana i rudi pazite na TJ
ekatica is offline  
Old 02.04.2011., 20:20   #1003
ja moram to reći,TJ,babicana,rudolfa su zakon....ma cure su me oduševile,ovdje sam s njima 3mj i znam da su zabavne idrage ali sad smo uz to spojile i sliku u stvarnosti.....divno je imati ovakve prijatelje
curke,vidimo se na kavi u povratku,obavezno,jer moram čuti dojmove
ekatica is offline  
Old 02.04.2011., 20:25   #1004
Rudi i ja sedimo i pijuckamo pice dok TJ i babica haraju po prodavnicama...nista nece ostati u bgd kad one odu...Sve je super..ko da se znamo sto godina.....
vinicka is offline  
Old 02.04.2011., 20:35   #1005
Quote:
vinicka kaže: Pogledaj post
Rudi i ja sedimo i pijuckamo pice dok TJ i babica haraju po prodavnicama...nista nece ostati u bgd kad one odu...Sve je super..ko da se znamo sto godina.....
babica po trgovinama, ne mogu vjerovat

imate i lijepo vrijeme i sve ....što ima za klopu?
Pepica is offline  
Old 02.04.2011., 20:41   #1006
Quote:
Pepica kaže: Pogledaj post
babica po trgovinama, ne mogu vjerovat

imate i lijepo vrijeme i sve ....što ima za klopu?
u pravu si...babica je trazila apoteku za kapi za oci...a TJ je orobila prodavnice.. Za klopu pojma nemam..idemo u riblji restoran, pa cemo videti sta ima....Pozzzz!!
vinicka is offline  
Old 02.04.2011., 21:58   #1007
ekatica bravo za 2 kg manje

i svaka čast što si na najstrožoj verziji ZK - u ketozi si sigurnoj al bome je tesko drzati tako minimalan broj UH. bravo
miss blondie is offline  
Old 02.04.2011., 22:09   #1008
evo nas u restoranu...slusamo odlicnu muziku, narucile predjelo livanski sir u ulju i za kasnije smudja...sve vas puno pozdravljamo!!!!
vinicka is offline  
Old 03.04.2011., 14:20   #1009
Smile

obožavam smuđa,to mi je naj riba(osim mog kita)
ekatica is offline  
Old 03.04.2011., 17:57   #1010
pozdrav svima .. nova sam ovdje dakle neki dan sam naisla na zelenu kuru i lchf nacin prehrane.. ova me zelena kura zanima .. buduci da sam u njoj pronasla sve one simptome koje ja imam .. jedem pa nakon toga me uhvati zelja da opet nesto grickam opet, i oopet ..
e sad debela nisam imam od 58 - 60 kg .. visoka sam 1 i 70 .. ali mucim se s stomakom .. i ako se nadebljam sto mi mnogi preporucuju jer sam po njihovom sudu premrsava to sve ode u stomak .. dakle meni moja tezina odgovara ali jako bih volljela smanjiti stomak ..
pisala sam tamo na stranici zelene kure ali odg nije dosao pa sam naisla na ovo da mi vi pomognete koje ste nadam se upucene u ovo mozda ste ovo vec oprobali ili ste jos uvijek na ovom buduci da sam u tim skolskim danima jos , kod dorucka kad sam kod kuce mogu nekako ic u korak s ovim namirnicama sto kura predlaze dok vec za rucak tu problem nastaje .. neznam sta bi tad buduci da nikad preko dana nisam kuci dodjem navece, sta jesti na izvanu a da to nebude s kruhom ali da me zasiti..
cure ako ikako mozete odgovorite sto prije jer bi stvarno voljela vec od sutra s ovim poceti .. unaprijed hvala
diablo13 is offline  
Old 03.04.2011., 18:19   #1011
Quote:
diablo13 kaže: Pogledaj post
pozdrav svima .. nova sam ovdje dakle neki dan sam naisla na zelenu kuru i lchf nacin prehrane.. ova me zelena kura zanima .. buduci da sam u njoj pronasla sve one simptome koje ja imam .. jedem pa nakon toga me uhvati zelja da opet nesto grickam opet, i oopet ..
e sad debela nisam imam od 58 - 60 kg .. visoka sam 1 i 70 .. ali mucim se s stomakom .. i ako se nadebljam sto mi mnogi preporucuju jer sam po njihovom sudu premrsava to sve ode u stomak .. dakle meni moja tezina odgovara ali jako bih volljela smanjiti stomak ..
pisala sam tamo na stranici zelene kure ali odg nije dosao pa sam naisla na ovo da mi vi pomognete koje ste nadam se upucene u ovo mozda ste ovo vec oprobali ili ste jos uvijek na ovom buduci da sam u tim skolskim danima jos , kod dorucka kad sam kod kuce mogu nekako ic u korak s ovim namirnicama sto kura predlaze dok vec za rucak tu problem nastaje .. neznam sta bi tad buduci da nikad preko dana nisam kuci dodjem navece, sta jesti na izvanu a da to nebude s kruhom ali da me zasiti..
cure ako ikako mozete odgovorite sto prije jer bi stvarno voljela vec od sutra s ovim poceti .. unaprijed hvala
zdravo! na Anitinom blogu imas spisak dozvoljenih namirnica, a na podforumu temu lchf recepti pa tu pogledj..ima more ideja..
vinicka is offline  
Old 03.04.2011., 18:32   #1012
Quote:
diablo13 kaže: Pogledaj post
pozdrav svima .. nova sam ovdje dakle neki dan sam naisla na zelenu kuru i lchf nacin prehrane.. ova me zelena kura zanima .. buduci da sam u njoj pronasla sve one simptome koje ja imam .. jedem pa nakon toga me uhvati zelja da opet nesto grickam opet, i oopet ..
e sad debela nisam imam od 58 - 60 kg .. visoka sam 1 i 70 .. ali mucim se s stomakom .. i ako se nadebljam sto mi mnogi preporucuju jer sam po njihovom sudu premrsava to sve ode u stomak .. dakle meni moja tezina odgovara ali jako bih volljela smanjiti stomak ..
pisala sam tamo na stranici zelene kure ali odg nije dosao pa sam naisla na ovo da mi vi pomognete koje ste nadam se upucene u ovo mozda ste ovo vec oprobali ili ste jos uvijek na ovom buduci da sam u tim skolskim danima jos , kod dorucka kad sam kod kuce mogu nekako ic u korak s ovim namirnicama sto kura predlaze dok vec za rucak tu problem nastaje .. neznam sta bi tad buduci da nikad preko dana nisam kuci dodjem navece, sta jesti na izvanu a da to nebude s kruhom ali da me zasiti..
cure ako ikako mozete odgovorite sto prije jer bi stvarno voljela vec od sutra s ovim poceti .. unaprijed hvala

ej,ja imam isti problem..
uglavnom,budući da si normalne težine,čak mršavija, neće ti tom prehranom otići trbuh..jedino vježbanjem i uravnoteženom prehranom,ne treba to biti zelena kura,može i lchf ležerniji, ili čak nešto slično,ali izbaci prerađenu hranu i brze UH.

ja sam bila na lchf-u mjesec i nešto dana(sada sam opet),i nije bilo poboljšanja u tom smislu. smršaviti možeš,i naravno da će ti se tako trbuh smanjiti,ali time ne rješavaš problem,samo ga prikrivaš!
helly is offline  
Old 03.04.2011., 19:21   #1013
Imam jedno pitanje, jel vam se događalo na početku ovog načina prehrane da ste umorni?
Ja sam dosta umorna, imam osjećaj da nemam dovoljno energije, nisam na zelenoj kuri, tu i tamo konzumiram i mliječne proizvode.
Zanima me jel mogući razlog da uzimam premalo masnoća?
__________________
Everything happens for a reason...
luna_lana is offline  
Old 03.04.2011., 20:50   #1014
Da li je vec netko objasnio zasto se na ZK ne smiju pojest tvrdi sirevi sa 0 UH?

Pokusavam shvatiti, a s obzirom da mi je tesko se potpuno mlijecnog odreci, komadic tvrdog sira bi me spasio tu i tamo

Jasno mi je za mlijeko, vrhnja, svjeze sireve - oni imaju po 4-5-6- UH na 100 grama. No za tvrde sireve ne razumijem
miss blondie is offline  
Old 03.04.2011., 20:56   #1015
Jedva smo se razišle,mislim da sam sanjala,ovolika koncentracija pozitivne energije je neprocjenjivo iskustvo.
Ne mogu vjerovati da sam bila sudionik prekrasnog druženja.
Ganuta sam.
Rudolfa is offline  
Old 03.04.2011., 21:52   #1016
hej curice/zenice da vam se i ja malo javim (napokon )
vidim vama dobro ide, zelena kura rules
a palo je i druzenje


Quote:
diablo13 kaže: Pogledaj post
pisala sam tamo na stranici zelene kure ali odg nije dosao
diablo imas odgovor na blogu

Quote:
helly kaže: Pogledaj post
ej,ja imam isti problem..
uglavnom,budući da si normalne težine,čak mršavija, neće ti tom prehranom otići trbuh..jedino vježbanjem i uravnoteženom prehranom,ne treba to biti zelena kura,može i lchf ležerniji, ili čak nešto slično,ali izbaci prerađenu hranu i brze UH.

ja sam bila na lchf-u mjesec i nešto dana(sada sam opet),i nije bilo poboljšanja u tom smislu. smršaviti možeš,i naravno da će ti se tako trbuh smanjiti,ali time ne rješavaš problem,samo ga prikrivaš!
helly za napuhane-problematicne-IBS-stomake je najvaznije izbaciti zitarice a narocito one sa glutenom (citas li blog?) i mlijecne proizvode, bez obzira da li je cilj mrsavljenje ili ne. i to se striktno mora drzati par mjeseci ako se zeli imati pravi rezultat, a ne samo prikrivanje stanja o kojem pricas vjezbanje moze pomoci samo za dobiti misice a to je nesto drugo.

Quote:
miss blondie kaže: Pogledaj post
Da li je vec netko objasnio zasto se na ZK ne smiju pojest tvrdi sirevi sa 0 UH?

Pokusavam shvatiti, a s obzirom da mi je tesko se potpuno mlijecnog odreci, komadic tvrdog sira bi me spasio tu i tamo

Jasno mi je za mlijeko, vrhnja, svjeze sireve - oni imaju po 4-5-6- UH na 100 grama. No za tvrde sireve ne razumijem
mlijecni proizvodi u zelenoj kuri se izbacuju u potpunosti i to ne samo zbog sadrzaja UH vec zato sto je mlijecno dosta tesko za probavu, vrlo cest alergen, puno osoba koje to i ne znaju zapravo ne podnose mlijecne proizvode, protein iz mlijeka kasein potice apetit itd itd, razloga je puno... a zelena kura ima prvenstveno cilj ciscenje i detox organizma, zaustavljanje procesa vrenja u tijelu, djelovanje protiv candide, i odmor iritiranog stomaka od svih tesko probavljivih namirnica kao npr mlijecnog... zato je zelena kura zakon za sve kojima se vise ili manje napuhuje stomak. napuhivanje stomaka nije normalno i do toga dolazi zbog hrane koju ne podnosimo

Quote:
Rudolfa kaže: Pogledaj post
Jedva smo se razišle,mislim da sam sanjala,ovolika koncentracija pozitivne energije je neprocjenjivo iskustvo.
Ne mogu vjerovati da sam bila sudionik prekrasnog druženja.
Ganuta sam.
eh da sam ja mogla biti s vama
__________________
Istine i lazi o hrani
fatlies is offline  
Old 03.04.2011., 21:54   #1017
Quote:
Pepica kaže: Pogledaj post
jeeee, lude žene

veliku pusu vam šaljem i nemojte mi samo tamo neke torte s tri fila jer ćete dobiti od mene kad se vratite.
Bile smo dobre i mislile na tebe. U hotelu Moskva imaju najbolje torte, ja samo gledala i ponijela u Zg da pokažem našim slastičarima. Napoleon torta, Moskva šnita, Ana torta, Španski vjetar.
thermojetics is offline  
Old 03.04.2011., 22:00   #1018
Quote:
Rudolfa kaže: Pogledaj post
Jedva smo se razišle,mislim da sam sanjala,ovolika koncentracija pozitivne energije je neprocjenjivo iskustvo.
Ne mogu vjerovati da sam bila sudionik prekrasnog druženja.
Ganuta sam.
I ja mislim da sam sanjala bilo bolje već što sam mislila.
Nevjerovatno kako smo se slagale i smijale a prvi put se vidjele.
Žao mi što nismo onu Ekatinu kobasu pojele na kavi pred Šidom
Još mislim na onog konobara iz Šarana

Fatlies hvala što nas ovako združi!
thermojetics is offline  
Old 03.04.2011., 22:12   #1019
Quote:
Rudolfa kaže: Pogledaj post
Jedva smo se razišle,mislim da sam sanjala,ovolika koncentracija pozitivne energije je neprocjenjivo iskustvo.
Ne mogu vjerovati da sam bila sudionik prekrasnog druženja.
Ganuta sam.

i meni je bilo predivno sa vama....kao da se znamo godinama, i onda kada se upoznamo...opet isti osecaj....kao da smo samo nastavile gde smo stale u online...Bas je bilo super!!! Hvala vam sto ste dosle!!!!
vinicka is offline  
Old 03.04.2011., 22:14   #1020
Quote:
thermojetics kaže: Pogledaj post
I ja mislim da sam sanjala bilo bolje već što sam mislila.
Nevjerovatno kako smo se slagale i smijale a prvi put se vidjele.
Žao mi što nismo onu Ekatinu kobasu pojele na kavi pred Šidom
Još mislim na onog konobara iz Šarana
meni je drago da je kobasa stigla do mene....ekato, kobasa je.. TJ, a za konobara evo ti..
vinicka is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:03.